О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" и от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2011 года № 1029
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 10 августа 2011 года № 136 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627):
лимиты штатной численности местных исполнительных органов и предельное число заместителей акимов областей, городов Алматы и Астаны, районов (городов областного значения), утвержденные указанным постановлением, изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"4  Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий с учетом его территориальных органов   373";
в строке, порядковый номер 6:
строку "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:    11631" изложить в следующей редакции:
"Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:     11621";
в строке, порядковый номер 9:
строку "Министерство финансов Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:    20371" изложить в следующей редакции:
"Министерство финансов Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:    20355";
в строке, порядковый номер 10:
строку "Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан, с учетом подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:    310" изложить в следующей редакции:
"Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан, с учетом подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:     513";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 және "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 қыркүйектегі № 1029 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 10 тамыздағы № 136 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 627-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттері және облыстардың, Алматы және Астана қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдері орынбасарларының шекті саны осы қаулының қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын;
2) «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының Лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«4 Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі, оның аумақтық органдарын ескере отырып    373»;
реттік нөмірі 6-жолда:
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:   11631» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:   11621»;
реттік немірі 9-жолда:
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:   20371» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:   20355»;
реттік нөмірі 10-жолда:
«Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі, оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:   310» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі, оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:   513»;

строки, порядковые номера 22, 23, изложить в следующей редакции:
"22   Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) с учетом его территориальных органов    216;
23   Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства с учетом его территориальных органов    473".
2. Центральным и местным исполнительным органам принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 сентября 2011 года № 1029
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2004 года № 1324
Лимиты штатной численности местных исполнительных органов
и предельное число заместителей акимов областей, городов
Алматы и Астаны, районов (городов областного значения)
Регионы
Всего, штатная
численность
(ед.)
Количество заместителей
акима области, городов
Астаны, Алматы (ед.)
Акмолинская

реттік нөмірлері 22, 23-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«22 Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік), оның аумақтық органдарын ескере отырып   216;
23 Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі, оның аумақтық органдарын ескере отырып 473».
2. Орталық және жергілікті атқарушы органдар осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 1029 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылдың 15 желтоқсандағы
№ 1324 қаулысымен
бекітілген
Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттері және
облыстардың, Алматы және Астана қалаларының, аудандардың
(облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдері
орынбасарларының шекті саны
Өңірлер
Барлығы, штат саны
(бірлік)
Облыстың, Алматы, Астана
қалаларының әкімдері
орынбасарларының саны
(бірлік)
Ақмола