О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2011 года № 184 "Об утверждении Плана мероприятий по проведению Года 20-летия Независимости Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2011 года № 1061
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2011 года № 184 "Об утверждении Плана мероприятий по проведению Года 20-летия Независимости Республики Казахстан" следующие изменения:
в Плане мероприятий по проведению Года 20-летия Независимости Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в графе 4 строки, порядковый номер 82, аббревиатуры "АФН, РФЦА," исключить;
строку, порядковый номер 86, исключить;
в графе 4 строки, порядковый номер 119, слова "АФН (по согласованию)," исключить;
в Примечании: расшифровке буквенных аббревиатур:
строку "АФН - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылын өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жлғы 25 ақпандағы № 184 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 қыркүйектегі № 1061 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылын өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 ақпандағы № 184 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылын өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 82-жолдың 4-бағанында "ҚНРА, АӨҚО," деген аббревиатуралар алып тасталсын;
реттік нөмірі 86-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 119-жолдың 4-бағанында "ҚНРА (келісім бойынша)," деген сөздер алып тасталсын;
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ҚНРА - Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі" деген жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К.Мәсімов