О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2011 года № 1188
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 октября 2011 года № 1188
Изменения и дополнения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы":
дополнить пунктом 13-4 следующего содержания:
"13-4. В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 129 "О пенитенциарной системе Республики Казахстан" осуществить:
1) корректировку показателей республиканского бюджета на 2011 год согласно приложению 34 к настоящему постановлению;
2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы в связи с передачей штатной численности педагогических работников общеобразовательных школ государственных учреждений уголовно-исполнительной системы согласно приложению 35 к настоящему постановлению.";
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 қазандағы № 1188 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 18 қазандағы
№ 1188 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысында:
мынадай мазмұндағы 13-4-тармақпен толықтырылсын:
«13-4. «Қазақстан Республикасының пенитенциарлық жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 129 Жарлығын іске асыру мақсатында:
1) осы қаулыға 34-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету;
2) осы қаулыға 35-қосымшаға сәйкес Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне қылмыстық-атқару жүйесі мемлекеттік мекемелерінің жалпы білім беретін мектептердің педагогикалық қызметкерлерінің штат санын беруге байланысты нысаналы ағымдағы трансферттерінің сомасын бөлу жүзеге асырылсын.»;
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» деген функционалдық топта:

корпусов № 822 и № 823 ОАО
«Химпром» под исправительную колонию особого режима (пожизненное лишение свободы) в городе Павлодар
18 023
";
после строки:
"
Строительство объектов военного
городка для отдельно-
дислоцированного подразделения в
поселке Шахта Тогус,
Толебийского района,
Южно-Казахстанской области
6 921
"
дополнить строками следующего содержания:
"
город Алматы
Реконструкция и расширение
следственного изолятора в
г. Алматы (корректировка
сметной документации)
129 028
";
по администратору 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" в графе 3 цифры "154391" заменить цифрами "7340";
строки:
"
004
Строительство и реконструкция
объектов уголовно-исполнительной
системы
147 051
425 000
в том числе на инвестиционные
проекты:
Восточно-Казахстанская область
Строительство новой котельной на
территории учреждения ОВ 156/18
425 000
Павлодарская область
Реконструкция производственных
корпусов № 822 и № 823 ОАО
«Химпром» под исправительную
колонию особого режима
(пожизненное лишение свободы) в
городе Павлодар
18 023
город Алматы
Реконструкция и расширение
следственного изолятора в
г. Алматы (корректировка сметной
документации)
129 028
"
исключить;
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
по администратору 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" в графе 3 цифры "635799" заменить цифрами "1060799";
после строки:
"
город Алматы

Павлодар қаласындағы ерекше режимдегі түзеу колониясының  (бас бостандығынан өмір бойы айыру) "Химпром" ААҚ № 822 және № 823 өндірістік корпустарынреконструкциялау)
18 023
»;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысының Төле би ауданының Шахта Тоғыс кентінде жеке орналасқан бөлініс үшін әскери қалашық объектілерін салу
6 921
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Алматы қаласы
Алматы қаласындағы тергеу изоляторын реконструкциялау және кеңейту (сметалық құжаттаманы түзету)
129 028
»;
221 «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі» деген әкімші бойынша 3-бағандағы «154391» деген сандар «7340» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
004
Қылмыстық-атқару жүйелерінің объектілерін салу және реконструкциялау
147 051
425 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
ОВ 156/18 мекемесінің аумағында жаңа қазандық салу
425 000
Павлодар облысы
Павлодар қаласындағы ерекше режимдегі түзеу колониясының (бас бостандығынан өмір бойы айыру) «Химпром» ААҚ № 822 және № 823 өндірістік корпустарын реконструкциялау
18 023
Алматы қаласы
Алматы қаласындағы тергеу изоляторын реконструкциялау және кеңейту (сметалық құжаттаманы түзету)
129 028
деген жолдар алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» деген функционалдық топта:
201 «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі» деген әкімші бойынша 3-бағандағы «635799» деген сандар «1060799» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
Алматы қаласы

315 000
649 400
"
дополнить строками следующего содержания:
"
043
Целевые трансферты на развитие
областному бюджету
Восточно-Казахстанской области на
строительство котельной в поселке
Солнечный
425 000
в том числе на инвестиционные
проекты:
Восточно-Казахстанская область
425 000
";
строки
"
221
Министерство юстиции Республики
Казахстан
425 000
019
Целевые трансферты на
развитие областному бюджету
Восточно-Казахстанской области на
строительство котельной в поселке
Солнечный
425 000
в том числе на инвестиционные
проекты:
Восточно-Казахстанская область
425 000
"
исключить;
дополнить приложениями 34 и 35 к указанному постановлению согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 января 2011 года № 41 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011 - 2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 15, ст. 181):
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 5:
строки, порядковые номера 31, 60, 61, 64, 66 и 161, аббревиатуру "МЮ" заменить аббревиатурой "МВД";
строки, порядковый номер 65, аббревиатуру "МЮ," исключить;
в расшифровке аббревиатур:
строку "МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан" исключить.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 257 "Об утверждении распределения и Правил использования средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 27, ст. 316):
1) в распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год, утвержденном указанным постановлением:
в цели 5.1.6. "Снижение уровня заболеваемости и смертности от туберкулеза и ВИЧ/СПИД в пенитенциарной системе":
в графе 3 строк, порядковые номера 1 и 2, аббревиатуру "МЮ" заменить аббревиатурой "МВД";
в примечании: расшифровке аббревиатур:
строку "МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан" исключить;
2) в Правилах использования средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год, утвержденных указанным постановлением:

315 000
649 400
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
043
Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансфертте рі
425 000
оның ішінде инвестициял ық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
425 000
мына:
«
221
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
425 000
019
Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансфертте рі
425 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
425 000
»
деген жолдар алынып тасталсын;
осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес көрсетілген қаулыға 34 және 35-қосымшалармен толықтырылсын.
2. «Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 - 2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қаңтардағы № 41 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 15, 181-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 - 2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
5-бағанындағы:
реттік нөмірлері 31, 60, 61, 64, 66 және 161-жолдардың «Әділетмині» деген аббревиатура «ІІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
65-жолдың «Әділетмині» деген аббревиатура алынып тасталсын;
Аббревиатуралардың толық жазылуында:
«Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі» деген жолдар алынып тасталсын.
3. «Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға берілетін қаражатты бөлу және пайдалану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 257 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 27, 316-құжат):
1) көрсетілген қаулымен бекітілген 2011 жылға азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға қаражатты бөлуде:
5.1.6. «Пенитенциарлық жүйеде туберкулезбен және АИТВ/ЖИТС-пен сырқаттанушылық пен өлім-жітімі деңгейін төмендету» деген мақсатта:
реттік нөмірі 1 және 2-жолдардың 3-бағанындағы «Әділетмині» деген аббревиатура «ІІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
Ескертуде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
«Әділетмині — Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі» деген жол алынып тасталсын.
2) көрсетілген қаулымен бекітілген азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға берілетін қаражатты пайдалану қағидасында:

в подпункте 2) пункта 2 слово "юстиции," исключить;
часть вторую пункта 15 изложить в следующей редакции:
"Перечень медицинской техники, закупаемой Министерством внутренних дел Республики Казахстан для лечебно-профилактических учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, согласовывается с Министерством здравоохранения Республики Казахстан.".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2011 года № 840 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "Министерству юстиции" заменить словами "Министерству внутренних дел".
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 октября 2011 года № 1188
Приложение 34
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2010 года № 1350
Корректировка показателей республиканского бюджета
на 2011 год
тыс. тенге
ФГ
АБП
ПРГ
Наименование
Изменения (+, -)
II. Затраты
0

2-тармақтың 2) тармақшасында «әділет,» деген сөз алынып тасталсын;
15-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі қылмыстық-атқару жүйесінің емдеу-профилактикалық мекемелері үшін Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі сатып алатын медициналық техникалардың тізбесі Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтаумен министрлігімен келісіледі».
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 шілдедегі № 840 қаулысында:
1-тармақтағы «Әділет министрлігіне» деген сөздер «Ішкі істер министрлігіне» деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 18 қазандағы
№ 1188 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1350 қаулысына
34-қосымша
2011 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету
мың теңге
ФТ
ББӘ
БҒД
Атауы
Өзгеріс (+, -)
II. Шығындар
0