О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 732 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов" Министерства финансов Республики Казахстан на 2011 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2011 года № 1354
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 732 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов" Министерства финансов Республики Казахстан на 2011 год" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2011 год";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить прилагаемый перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2011 год.";
перечень бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов" Министерства финансов Республики Казахстан на 2011 год", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

«Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2011 жылға арналған бөлінетін 004 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 732 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 қарашадағы № 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2011 жылға арналған бөлінетін 004 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 732 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2011 жылға арналған бөлінетін 004 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу жөніндегі қызметтердің тізбесін бекіту туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Қоса беріліп отырған техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2011 жылға арналған бөлінетін 004 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу жөніндегі қызметтердің тізбесі бекітілсін.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2011 жылға арналған бөлінетін 004 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 ноября 2011 года № 1354
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2011 года № 732
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
финансирование разработки или корректировки, проведение
необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, услуг
по консультативному сопровождению концессионных проектов
которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной
программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение
необходимых экспертиз технико-экономических обоснований
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
консультативное сопровождение концессионных проектов"
Министерства экономического развития и торговли
Республики Казахстан на 2011 год
№ п/п
Наименование
проекта
Объем финансирования
разработки или
корректировки, а
также проведение
необходимых экспертиз
технико-экономических
обоснований
республиканских
бюджетных
инвестиционных
проектов (тыс. тенге)
Объем
финансирования
разработки или
корректировки, а
также проведение
необходимых
экспертиз технико-
экономических
обоснований
концессионных
проектов (тыс. тенге)
Объем
финансирования
консультативного
сопровождения
концессионных
проектов (тыс.
тенге)
1
2
3
4
5
1
ДСП
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
2
Корректировка технико-
экономического
обоснования проекта по
развитию специальной
экономической зоны
«Парк информационных
технологий»
53 549
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
3
Разработка технико-
экономического
обоснования перевода
земель особо охраняемых
природных территорий в
земли запаса на
территории ГНПП «Бурабай»
в границах специальной
экономической зоны
7 199
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
4
Разработка технико-
экономического
обоснования на создание
автоматизированной
системы управления
персоналом государст-
венной службы «е-қызмет»
19 875
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
5
Разработка технико-
экономического
обоснования проекта
«Система изготовления,
выдачи и контроля
удостоверений личности
моряков»
4 675
6
Разработка технико-
экономического
обоснования на внедрение
проекта «Комплексная
интегрированная
автоматизированная
система взвешивания
грузовых транспортных
средств в движении»
3 968
7
Разработка технико-
экономического
обоснования проекта по
«Расширению Актауского
международного морского
торгового порта в
северном направлении.
Сухогрузные причалы и
объекты инфраструктуры»

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 19 қарашадағы
№ 1354 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 маусымдағы
№ 732 қаулысымен
бекітілген
Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе
түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді
қаржыландыру Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және
сауда министрлігінің 2011 жылға арналған бөлінетін 004
«Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың
техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету,
сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды
консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты
есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және
концессиялық жобалардың, концессиялық жобаларды консультациялық
сүйемелдеу жөніндегі қызметтердің тізбесі
Р/с
Жобаның атауы
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
1
2
3
4
5
1
ҚБПҮ
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
2
«Ақпараттық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағын дамыту жөніндегі жобаның техникалық-экономикалық негіздемесін түзету
53 549
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
3
Арнайы экономикалық аймақ шекараларында ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерін «Бурабай» МҮТП аумағындағы босалқы жерге ауыстырудың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу
7 199
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
4
Мемлекеттік қызмет персоналын басқарудың «е-қызмет» автоматтандырылған жүйесін құруға арналған техникалық- экономикалық негіздемені әзірлеу
19 875
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
5
«Теңізшінің жеке куәлігін жасау, беру және бақылау жүйесі» жобасының техникалық- экономикалық негіздемесін әзірлеу
4 675
6
«Жүк көлік құралдарын қозғалыста өлшеудің кешенді интеграцияланған автоматтандырылған жүйесі» жобасын енгізуге техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеу
3 968
7
«Ақтау халықаралық теңіз сауда портын солтүстік бағытта кеңейту. Құрғақ жүк айлақтары және инфрақұрылым объектілері» жөніндегі жобаның техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу

24 092
Министерство образования и науки Республики Казахстан
8
Разработка технико-
экономического
обоснования проекта
«Строительство учебного
корпуса Евразийского
национального
университета имени
Л.Н. Гумилева для
Казахстанского филиала
Московского государст-
венного университета
имени М.В. Ломоносова»
33 365
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
9
Корректировка технико-
экономического
обоснования проекта
«Строительство защитных
сооружений на реке Хоргос
в районе Международного
центра приграничного
сотрудничества (МЦПС) и
зданий таможни «Коргас»

24 092
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
8
«М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалы үшін Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің оқу корпусын салу» жобасының техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу
33 365
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
9
«Халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы (ХШЫО) ауданындағы Қорғас өзенінде қорғану құрылыстарын және «Қорғас» кеденінің ғимараттарын салу» жобасының техникалық-экономикалық негіздемесін түзету