О проекте Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Конституционный закон Республики Казахстан "О Первом Президенте Республики Казахстан - Лидере Нации"
Постановление Правительства республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 1387
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Парламента Республики Казахстан проект Конституционного закона Республики Казахстан «О внесении дополнения в Конституционный закон Республики Казахстан «О Первом Президенте Республики Казахстан – Лидере Нации».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
ПРОЕКТ
КОНСТИТУЦИОННЫЙ ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении дополнения в Конституционный закон
Республики Казахстан «О Первом Президенте Республики
Казахстан – Лидере Нации»
Статья 1. Внести в Конституционный закон Республики Казахстан от 20 июля 2000 года «О Первом Президенте Республики Казахстан – Лидере Нации» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2000 г., № 10, ст. 232; 2010 г., № 11, ст. 55) следующее дополнение:
статью 1 дополнить частью третьей следующего содержания:
«Первый Президент Республики Казахстан – Лидер Нации по своему статусу обладает званием «Халық қаhарманы» (Народный герой) с вручением знака особого отличия – Золотой звезды и ордена «Отан».».
Статья 2. Настоящий Конституционный закон вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 1387 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
ЖОБА
Қазақстан Республикасының
Конституциялық Заңы «Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы туралы»
Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына толықтыру
енгізу туралы
1-бап. «Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы туралы» 2000 жылғы 20 шілдедегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2000 ж., № 10, 232-құжат; 2010 ж., № 11, 55-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-бап мынадай мазмұндағы үшінші бөлікпен толықтырылсын:
«Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы өзінің мәртебесі бойынша айрықша ерекшелiк белгiсi – Алтын жұлдыз және «Отан» ордені тапсырыла отырып, «Халық қаһарманы» (Народный герой) атағының иегерi болады.».
2-бап. Осы Конституциялық заң қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті