О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2012 – 2014 годы, в том числе на 2012 год, в следующих объемах:
1) доходы – 4 729 852 668 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 951 663 443 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 241 253 675 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 698 025 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 517 237 525 тысяч тенге;
2) затраты – 5 301 003 844 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 758 465 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 174 515 975 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 123 757 510 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 361 236 077 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 361 746 077 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 510 000 тысяч тенге;
5) дефицит – -983 145 718 тысяч тенге или 3,1 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 983 145 718 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 21.11.2012 № 1469 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить:
1) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) исключен постановлением Правительства РК от 20.03.2012 № 350 (вводится в действие с 01.01.2012);
3) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций Министерства обороны Республики Казахстан и Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему постановлению (для служебного пользования);
4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы в связи с передачей штатной численности педагогических работников общеобразовательных школ государственных учреждений уголовно-исполнительной системы согласно приложению 6 к настоящему постановлению;

"2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет мынадай көлемде атқаруға қабылдансын, оның ішінде 2012 жылға:
1) кiрiстер – 4 729 852 668 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер – 2 951 663 443 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 241 253 675 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 19 698 025 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 1 517 237 525 мың теңге;
2) шығындар – 5 301 003 844 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 50 758 465 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 174 515 975 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 123 757 510 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 361 236 077 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 361 746 077 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 510 000 мың теңге;
5) тапшылық – -983 145 718 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмiне 3,1 пайыз;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 983 145 718 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.11.21 № 1469 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесі;
2) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 № 350 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің басым республикалық бюджеттік инвестицияларының тізбесі (қызмет бабында пайдалану үшiн);
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
5) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу және ықпалдастыру орталығын күтіп-ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
6) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне қылмыстық-атқару жүйесі мемлекеттік мекемелері жалпы білім беретін мектептерінің педагог қызметкерлері штат санының берілуіне байланысты берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

7) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение безопасности дорожного движения согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
8) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджету города Алматы на содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов, согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
9) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов спорта согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
10) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
11) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
12) исключен постановлением Правительства РК от 21.11.2012 № 1469 (вводится в действие с 01.01.2012);
13) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку семеноводства согласно приложению 13 к настоящему постановлению;
14) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку племенного животноводства согласно приложению 14 к настоящему постановлению;
15) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 15 к настоящему постановлению;
15-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных согласно приложению 15-1 к настоящему постановлению;
16) распределение сумм целевых текущих трансфертов и кредитов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для реализации мер социальной поддержки специалистов согласно приложению 16 к настоящему постановлению;
17) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров согласно приложению 17 к настоящему постановлению;

7) осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
8) осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Алматы қаласының бюджетіне режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
9) осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне, жаңадан іске қосылатын спорт объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
10) осы қаулыға 10-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
11) осы қаулыға 11-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
12) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.11.21 № 1469 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен;
13) осы қаулыға 13-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұқым шаруашылығын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
14) осы қаулыға 14-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
15) осы қаулыға 15-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
15-1) осы қаулыға 15-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыруға және жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
16) осы қаулыға 16-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің және кредиттердің сомасын бөлу;
17) осы қаулыға 17-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

18) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на предоставление специальных социальных услуг согласно приложению 18 к настоящему постановлению;
19) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов согласно приложению 19 к настоящему постановлению;
19-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 19-1 к настоящему постановлению;
19-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" согласно приложению 19-2 к настоящему постановлению;
19-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на решение вопросов обустройства моногородов согласно приложению 19-3 к настоящему постановлению;
19-4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" согласно приложению 19-4 к настоящему постановлению;
20) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования согласно приложению 20 к настоящему постановлению;
21) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011 - 2020 годы согласно приложению 21 к настоящему постановлению;
22) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, согласно приложению 22 к настоящему постановлению;
23) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования согласно приложению 23 к настоящему постановлению;
24) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования согласно приложению 24 к настоящему постановлению;

18) осы қаулыға 18-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
19) осы қаулыға 19-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
19-1) осы қаулыға 19-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
19-2) осы қаулыға 19-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге «Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
19-3) осы қаулыға 19-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
19-4) осы қаулыға 19-4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне «Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
20) осы қаулыға 20-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
21) осы қаулыға 21-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
22) осы қаулыға 22-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
23) осы қаулыға 23-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
24) осы қаулыға 24-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

25) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования согласно приложению 25 к настоящему постановлению;
26) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы", согласно приложению 26 к настоящему постановлению;
27) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи согласно приложению 27 к настоящему постановлению;
27-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения согласно приложению 27-1 к настоящему постановлению;
28) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне согласно приложению 28 к настоящему постановлению;
28-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение объектов культуры согласно приложению 28-1 к настоящему постановлению;
29) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание жилищной помощи согласно приложению 29 к настоящему постановлению;
30) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения, согласно приложению 30 к настоящему постановлению;
31) распределение сумм на кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума согласно приложению 31 настоящего постановления;
32) распределение сумм поступлений трансфертов из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в связи с передачей функций и полномочий местных исполнительных органов согласно приложению 32 к настоящему постановлению;
33) распределение сумм резерва Правительства Республики Казахстан согласно приложению 33 к настоящему постановлению.

25) осы қаулыға 25-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақы белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
26) осы қаулыға 26-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
27) осы қаулыға 27-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
27-1) осы қаулыға 27-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
28) осы қаулыға 28-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
28-1) осы қаулыға 28-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
29) осы қаулыға 29-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй көмегін көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
30) осы қаулыға 30-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
31) осы қаулыға 31-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне жөндеу жүргізуге кредиттердің сомасын бөлу;
32) осы қаулыға 32-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен жергілікті атқарушы органдардың функциялары мен өкілеттіктерінің берілуіне байланысты трансферттердің сомасын бөлу;
33) осы қаулыға 33-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің сомасын бөлу бекітілсін.

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 20.03.2012 № 350 (вводится в действие с 01.01.2012); от 21.11.2012 № 1469 (вводится в действие с 01.01.2012).
3. Исключен постановлением Правительства РК от 20.03.2012 № 350 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2012 год на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, сумму в размере 45 278 878 тысяч тенге для перечисления:
целевых текущих трансфертов и целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для финансирования следующих мероприятий:
Министерству образования и науки Республики Казахстан 15 894 258 тысяч тенге на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 9 467 911 тысяч тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы – 3 386 624 тысячи тенге;
обучение основам предпринимательства – 298 361 тысячу тенге;
предоставление субсидий на переезд – 137 255 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 2 861 745 тысяч тенге;
молодежную практику – 2 730 109 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников – 53 817 тысяч тенге;
утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование заработной платы, обучение основам предпринимательства, предоставление субсидий на переезд, обеспечение деятельности центров занятости населения, молодежную практику, переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников в рамках Программы занятости 2020 согласно приложению 35 к настоящему постановлению;
Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства 9 272 486 тысяч тенге, в том числе на:
строительство и (или) приобретение служебного жилища – 7 869 344 тысячи тенге;
развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 403 142 тысячи тенге;
Министерству экономического развития и торговли Республики Казахстан 703 029 тысяч тенге на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
утвердить распределение сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 согласно приложению 36 к настоящему постановлению;

Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 № 350 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі), 2012.11.21 № 1469 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
3. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 № 350 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. 2012 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiндегі iс-шараларды iске асыруға көзделген қаражаттан 45 278 878 мың теңге мөлшеріндегі сома:
мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттерді және нысаналы даму трансферттерін аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiне кадрларды кәсiптiк даярлауға, қайта даярлауға және бiлiктiлiгiн арттыруға 15 894 258 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне 9 467 911 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны iшiнара субсидиялауға – 3 386 624 мың теңге;
кәсiпкерлiк негіздерін оқытуға – 298 361 мың теңге;
қоныс аударуға субсидия беруге – 137 255 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз етуге – 2 861 745 мың теңге;
жастар практикасына – 2 730 109 мың теңге;
ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға – 53 817 мың теңге бөлінсін;
осы қаулыға 35-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде кадрларды кәсiптiк даярлауға, қайта даярлауға және бiлiктiлiгiн арттыруға, жалақыны iшiнара субсидиялауға, кәсiпкерлiк негіздерін оқытуға, қоныс аударуға субсидия беруге, халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз етуге, жастар практикасына, ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу бекітілсін;
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігіне 9 272 486 мың теңге, оның ішінде:
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 7 869 344 мың теңге;
инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 1 403 142 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігіне жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға 703 029 мың теңге;
осы қаулыға 36-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға, жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу бекітілсін;

Министерству экономического развития и торговли Республики Казахстан 9 941 194 тысячи тенге на развитие сельских населенных пунктов, в том числе на:
ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов – 9 748 865 тысяч тенге;
строительство и реконструкцию объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры – 192 329 тысяч тенге;
утвердить распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам на ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов, строительство и реконструкцию объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 согласно приложению 36-1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 21.11.2012 № 1469 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Исключен постановлением Правительства РК от 20.03.2012 № 350 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Утвердить перечень государственных заданий согласно приложению 38 к настоящему постановлению.
7. Администраторам республиканских бюджетных программ в срок до 1 февраля 2012 года утвердить решения о закреплении утвержденной в установленном законодательством порядке проектно-сметной документации по инвестиционным проектам согласно приложениям 1, 2 и 3.
Сноска. Пункт 7 в редакции постановления Правительства РК от 20.03.2012 № 350 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в срок до 20 января 2012 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решения:
1) о порядке возмещения ставки вознаграждения по кредитам на поддержку сельского хозяйства, субсидирования систем управления производством сельскохозяйственной продукции и удешевления стоимости затрат на транспортные расходы при экспорте зерна;
2) о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 11), 12), 13), 14), 15) и 17) пункта 2 настоящего постановления;
3) об определении условий предоставления бюджетного кредита акционерному обществу "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".
8-1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в срок до 20 апреля 2012 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных.

Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігіне ауылдық елді мекендерді дамытуға 9 941 194 мың теңге, оның ішінде:
коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға – 9 748 865 мың теңге;
коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін салуға және реконструкциялауға – 192 329 мың теңге;
осы қаулыға 36-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға, коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы трансферттерінің сомасын бөлу бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.11.21 № 1469 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
5. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 № 350 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
6. Осы қаулыға 38-қосымшаға сәйкес мемлекеттік тапсырыстардың тізбесі бекітілсін.
7. Осы қаулыға 12 және 3-қосымшаларға сәйкес инвестициялық жобалар бойынша республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері заңнамада белгіленген тәртіппен бекітілген жобалау-сметалық құжаттаманы бекіту туралы шешімді 2012 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде бекітсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 № 350 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
8. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi мынадай:
1) ауыл шаруашылығын қолдауға, ауыл шаруашылығы өнімдері өндірісін басқару жүйесін субсидиялауға және астықты экспорттау кезінде көлік шығыстарына шығындардың құнын арзандатуға берілетін кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін өтеу тәртібі туралы;
2) осы қаулының 2-тармағының 11)12)13)14)15) және  17)тармақшаларында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің пайдалану тәртібі туралы;
3) «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру шарттарын анықтау туралы шешімдердің жобаларын 2012 жылғы 20 қаңтарға дейінгі мерзімде әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
8-1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі 2012 жылғы 20 сәуірге дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыруға және жүргізуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешім жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

Сноска. Постановление дополнено пунктом 8-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 20.03.2012 № 350 (вводится в действие с 01.01.2012).
9. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства совместно с местными исполнительными органами в установленном законодательном порядке внести в Правительство Республики Казахстан в срок до 12 декабря 2011 года проект решения о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 038 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах", на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах.
10. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
1) в срок до 1 февраля 2012 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения об условиях кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на содействие развитию предпринимательства на селе на 2012 год в рамках Программы занятости 2020;
2) совместно с Министерством финансов Республики Казахстан и уполномоченными центральными и местными государственными органами обеспечить контроль за целевым и эффективным использованием средств, выделенных на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020;
3) в срок до 15 февраля 2012 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке выполнения гарантий государства получателям пенсионных выплат по сохранности обязательных пенсионных взносов в накопительных пенсионных фондах в размере фактически внесенных обязательных пенсионных взносов с учетом уровня инфляции на момент приобретения получателем права на пенсионные выплаты.
Сноска. Пункт 10 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 20.03.2012 № 350 (вводится в действие с 01.01.2012).
11. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в срок до 20 февраля 2012 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов бюджету города Алматы на субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном.
12. Министерству образования и науки Республики Казахстан в срок до 10 февраля 2012 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:

Ескерту. Қаулы 8-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 № 350 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
9. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi, Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен 038 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға бөлу туралы шешімнің жобасын 2011 жылғы 12 желтоқсанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
10. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі:
1) 2012 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге 2012 жылға кредит беру шарттары туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігімен және уәкілетті орталық және жергілікті атқарушы органдармен бірлесіп, Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға бөлінген қаражаттың мақсатты және тиімді пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін;
3) алушының зейнетақы төлемдерiне құқығын сатып алу сәтіндегі инфляция деңгейін ескере отырып, нақты енгiзiлген мiндеттi зейнетақы жарналары мөлшерiнде зейнетақы төлемдерiн алушыларға жинақтаушы зейнетақы қорларындағы мiндеттi зейнетақы жарналарының сақталуы жөнiндегi мемлекет кепiлдiктерiн орындау тәртібі туралы шешімнің жобасын 2012 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 № 350 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
11. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі Алматы қаласындағы метрополитенмен жолаушыларды тасымалдауды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімінің жобасын 2012 жылғы 20 ақпанға дейінгі мерзімде әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
12. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі мынадай:

1) о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 21) и 23) пункта 2 настоящего постановления;
2) о распределении средств по базовому финансированию субъектов научной и (или) научно-технической деятельности.
13. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в срок до 20 января 2012 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:
1) о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 27) и 28) пункта 2 настоящего постановления;
2) о распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2012 год.
14. Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства в срок до 1 марта 2012 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:
1) о порядке использования средств на кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума;
2) об условиях кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья через систему жилстройсбережений в рамках Программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2011 - 2014 годы.
15. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2012 год согласно приложению 39 к настоящему постановлению в целях реализации Законов Республики Казахстан:
1) от 22 июля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений" в связи с передачей функций Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по участию в разработке и реализации государственной политики в области водоснабжения и водоотведения в пределах населенных пунктов Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства;
2) от 24 ноября 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения компетенции уполномоченных органов по государственному и бюджетному планированию и совершенствованию бюджетного процесса" в связи с передачей администрирования акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" в компетенцию Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан.

1) осы қаулының 2-тармағының 21) және 23) тармақшаларында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің пайдалану тәртібі туралы;
2) ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру бойынша қаражатты бөлу туралы шешімдердің жобаларын 2012 жылғы 10 ақпанға дейінгі мерзімде әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мынадай:
1) осы қаулының 2-тармағының 27) және 28) тармақшаларында көрсетiлген ағымдағы нысаналы трансферттердi облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң пайдалану тәртібі туралы;
2) азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша 2012 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға берілетін қаражатты бөлу туралы шешімдердің жобаларын 2012 жылғы 20 қаңтарға дейінгі мерзімде әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
14. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі 2012 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде мынадай:
1) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беруге арналған қаражатты пайдалану тәртібі туралы;
2) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2011 – 2014 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылыс жинақ жүйесі арқылы тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру шарттары туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
15. Осы қаулыға 39-қосымшаға сәйкес:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің елді мекендер шегінде сумен жабдықтау және су бұру саласындағы мемлекеттік саясатты әзірлеуге және іске асыруға қатысу бойынша функцияларын Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігіне беруге байланысты «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 22 шілдедегі;
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамын әкімшілендіруді Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің құзыретіне беруге байланысты «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне уәкілетті органдардың мемлекеттік және бюджеттік жоспарлау жөніндегі құзыретінің аражігін ажырату және бюджет процесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы заңдарын іске асыру мақсатында 2012 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.

16. Центральным исполнительным органам в срок до 1 марта 2012 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
17. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 декабря 2011 года № 1428
Перечень
приоритетных республиканских бюджетных инвестиций

16. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне 2012 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде енгізсін.
17. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 1428 қаулысына
1-қосымша

183 100
Строительство единого контрольно-пропускного пункта "Майкапчагай" в Зайсанском районе Восточно-Казахстанской области
192 831
Строительство здания Департамента таможенного контроля с центром таможенного оформления в г. Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
49 700
Строительство служебных жилых домов в Каратальском сельском округе Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
148 696
Строительство служебных жилых домов в Бахтинском сельском округе Урджарского района Восточно-Казахстанской области
269 947
Жамбылская область
606 133
Строительство служебных жилых домов в г. Тараз Жамбылской области
175 491
Строительство служебных жилых домов в сельском округе Андас батыр Меркенского района Жамбылской области
103 086
Строительство служебных жилых домов на станции Луговая района Т.Рыскулова Жамбылской области
94 628
Строительство служебных жилых домов в с.Кордай Кордайского сельского округа Кордайского района Жамбылской области
171 708
Строительство и обслуживание единого контрольно-пропускного пункта "Карасу" таможенного поста "Кордай" в Карасуском сельском округе Кордайского района Жамбылской области
61 220
Мангистауская область
165 279
Строительство общежития квартирного типа в селе Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области
66 381
Строительство общежития квартирного типа на участке таможенного поста "Темир Баба" Каракиянского района Мангистауской области
49 290
Строительство общежития квартирного типа на участке таможенного поста "Тажен" Бейнеуского района Мангистауской области
49 608
Южно-Казахстанская область
643 353
Строительство служебных жилых домов в г. Сарыагаш Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
643 353
031
Создание информационной системы "ТАИС" и "Электронная таможня"
735 373
300 000
241 461
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
735 373
300 000
241 461
Создание информационной системы "ТАИС" и "Электронная таможня"
735 373
300 000
241 461
033
Развитие автоматизированной интегрированной информационной системы "Электронные государственные закупки"
83 105
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
83 105
Развитие автоматизированной интегрированной информационной системы "Электронный государственные закупки"
83 105
036
Модернизация информационных систем налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства
6 958 898
1 919 880
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
6 958 898
1 919 880
Модернизация информационных систем налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства
6 958 898
1 919 880
040
Строительство центров приема и обработки информации налоговых органов
4 491
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
4 491
Строительство центров обработки информации Налогового Комитета Министерства финансов Республики Казахстан
4 491

183 100
Шығыс Қазақстан облысының Зайсан ауданындағы «Майқапшағай» бірыңғай бақылау-өткізу пунктінің құрылысы
192 831
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында кедендік ресімдеу орталығы бар Кедендік бақылау департаменті ғимаратының құрылысы
49 700
Шығыс Қазақстан облысының Зайсан ауданы Қаратал ауылдық округіндегі қызметтік тұрғын үйлер құрылысы
148 696
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Бақты ауылдық округіндегі қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы
269 947
Жамбыл облысы
606 133
Жамбыл облысының Тараз қаласындағы қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы
175 491
Жамбыл облысы Меркі ауданының Андас батыр ауылдық округіндегі қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы
103 086
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданының Луговой станциясындағы қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы
94 628
Жамбыл облысының Қордай ауылдық округының Қордай ауданының Қордай ауылындағы қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы
171 708
Жамбыл облысы Қордай ауданының Қарасу ауылдық округіндегі «Қордай» кеден бекетінің «Қарасу» бірыңғай бақылау-өткізу пунктінің құрылысы және оған қызмет көрсету
61 220
Маңғыстау облысы
165 279
Маңғыстау облысының Бейнеу ауданының Бейнеу ауылында пәтерлік үлгідегі жатақхананың құрылысы
66 381
Маңғыстау облысының Қарақия ауданы «Темір Баба» кеден бекетінің учаскесінде пәтерлік үлгідегі жатақхананың құрылысы
49 290
Маңғыстау облысының Бейнеу ауданы «Тәжен» кеден бекетінің учаскесінде пәтерлік үлгідегі жатақхананың құрылысы
49 608
Оңтүстік Қазақстан облысы
643 353
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Сарыағаш қаласындағы қызметтік тұрғын үйлердің құрылысы
643 353
031
«КААЖ» және «Электрондық кеден» ақпараттық жүйесін құру
735 373
300 000
241 461
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
735 373
300 000
241 461
«КААЖ» және «Электрондық кеден» ақпараттық жүйесін құру
735 373
300 000
241 461
033
«Электрондық мемлекеттік сатып алу» автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту
83 105
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
83 105
«Электрондық мемлекеттік сатып алу» автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту
83 105
036
Салық заңнамасын өзгертуге байланысты салық органдарының ақпараттық жүйелерін жаңғырту
6 958 898
1 919 880
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
6 958 898
1 919 880
Салық заңнамасын өзгертуге байланысты салық органдарының ақпараттық жүйелерін жаңғырту
6 958 898
1 919 880
040
Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру
4 491
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру
4 491

014
Создание электронного архива судебных документов
344 645
418 239
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
344 645
418 239
Создание электронного архива судебных документов
344 645
418 239
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
1 920 029
1 211 717
003
Создание единой информационно-аналитической системы Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
152 655
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
152 655
Развитие информационных систем
152 655
008
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
672 652
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
2 200
Привязка ПСД на строительство административного здания прокуратуры Ерейментауского района Акмолинской области
2 200
Восточно-Казахстанская область
250 871
Строительство административного здания и гаража в 1 квартале 19-го жилого района в г. Усть-Каменогорск Восточно-Казахстанской области
250 871
Жамбылская область
214 574
Строительство административного здания прокуратуры по ул. Жибек Жолы в с. Кулан района Т.Рыскулова Жамбылской области
92 017
Строительство административного здания прокуратуры по ул. Жибек Жолы в с. Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области
117 931
Привязка ПСД на строительство административного здания прокуратуры Мойынкумского района Жамбылской области
2 313
Привязка ПСД на строительство административного здания прокуратуры Жамбылского района Жамбылской области
2 313
Западно-Казахстанская область
53 868
Строительство административного здания прокуратуры Жангалинского района Западно-Казахстанской области
53 868
Карагандинская область
7 841
Привязка ПСД на строительство административного здания прокуратуры Казыбек-бийского района Карагандинской области
3 000
Привязка ПСД на строительство административного здания прокуратуры Октябрьского района Карагандинской области
2 990
Привязка ПСД на строительство административного здания прокуратуры г.Шахтинск Карагандинской области
1 851
Павлодарская область
89 204
Строительство пристройки к зданию прокуратуры в г. Аксу Павлодарской области по ул. Энтузиастов в г. Аксу
37 104
Строительство здания прокуратуры в с. Актогай Актогайского района Павлодарской области
52 100
Северо-Казахстанская область
4 094
Привязка ПСД на строительство административного здания прокуратуры р-на им. М.Жумабаева Северо-Казахстанской области
2 047
Привязка ПСД на строительство административного здания прокуратуры Жамбылского района Северо-Казахстанской области
2 047
г. Астана
50 000
Разработка ПСД на строительство многоквартирного жилого дома с паркингом на территории нового здания Генеральной прокуратуры
50 000

014
Сот құжаттарының электрондық мұрағатын құру
344 645
418 239
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
344 645
418 239
Сот құжаттарының электрондық мұрағатын құру
344 645
418 239
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
1 920 029
1 211 717
003
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнаулы есепке алу комитетiнiң ақпараттық жүйесiн құру
152 655
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
152 655
Ақпараттық жүйелерді дамыту
152 655
008
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
672 652
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
2 200
Ақмола облысы Ерейментау ауданы прокуратурасының әкімшілік ғимаратының құрылысы үшін ЖСҚды байланыстыру
2 200
Шығыс Қазақстан облысы
250 871
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы 19 тұрғын ауданы 1 кварталындағы әкімшілік ғимарат және гараж
250 871
Жамбыл облысы
214 574
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы Құлан ауылы Жібек жолы көшесінің бойындағы прокуратураның әкімшілік ғимаратының құрылысын салу
92 017
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы Жібек жолы көшесінің бойындағы прокуратураның әкімшілік ғимаратының құрылысын салу
117 931
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы прокуратурасының әкімшілік ғимаратының құрылысы үшін ЖСҚды байланыстыру
2 313
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Аса ауылы прокуратурасының әкімшілік ғимаратының құрылысы үшін ЖСҚды байланыстыру
2 313
Батыс Қазақстан облысы
53 868
БҚО Жаңақала ауданының прокуратурасы үшін әкімшілік ғимараттың құрылысы (түзету)
53 868
Қарағанды облысы
7 841
Қарағанды облысы Қазыбек би ауданы прокуратурасының әкімшілік ғимаратының құрылысы үшін ЖСҚды байланыстыру
3 000
Қарағанды облысы Октябрь ауданы прокуратурасының әкімшілік ғимаратының құрылысы үшін ЖСҚды байланыстыру
2 990
Қарағанды облысы Шахтинск қаласы прокуратурасының әкімшілік ғимаратының құрылысы үшін ЖСҚды байланыстыру
1 851
Павлодар облысы
89 204
Ақсу қ., Энтузиастер көш., бойынша прокуратура ғимаратына жапсаржайдың құрылысы
37 104
Ақтоғай ауданы Ақтоғай с. прокуратура ғимаратының құрылысы
52 100
Солтүстік Қазақстан облысы
4 094
Солтүстік Қазақстан облысы М.Жұмабаев ауданы прокуратурасының әкімшілік ғимаратының құрылысы үшін ЖСҚды байланыстыру
2 047
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы прокуратурасының әкімшілік ғимаратының құрылысы үшін ЖСҚды байланыстыру
2 047
Астана қаласы
50 000
Бас прокуратураның жаңа ғимаратының аумағында орналасқан паркингі бар көп пәтерлі тұрғын үй құрылысына ЖСҚ дайындау
50 000

21 000
Восточно-Казахстанская область
1 465 592
Строительство межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для машиностроительной отрасли на 700 ученических мест в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
1 257 561
Строительство общежития для студентов и аспирантов на 500 мест в районе студгородка Восточно-Казахстанского государственного технического университета имени Д. Серикбаева в г. Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
208 031
Западно-Казахстанская область
218 707
Строительство общежития ЗКГУ им. Утемисова на 308 мест в г. Уральске
218 707
Карагандинская область
425 477
Строительство спортивно-оздоровительного комплекса Республиканской школы-интерната имени Т.Бегельдинова в г.Караганда
25 290
Строительство общежития на 822 места
400 187
Кызылординская область
191 401
Строительство студенческого общежития № 5 КГУ им. Коркыт Ата по проспекту Абая б/н в г. Кызылорде
191 401
Костанайская область
393 333
Реконструкция здания общежития по ул. Р. Маясовой, 48 город Аркалык
393 333
Павлодарская область
2 006 722
Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке кадров технического и обслуживающего труда (для топливно-энергетической отрасли на 700 мест в городе Экибастузе), расположенный на пересечении улиц Беркимбаева - Московская, площадью 8,0 гектаров
2 006 722
Южно-Казахстанская область
1 402 112
735 231
Строительство профессионального межрегионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для обрабатывающей отрасли в Южно-Казахстанской области на 700 мест
518 924
735 231
Строительство общежития на 500 мест МКТУ имени А. Яссави в г. Туркестан
603 620
Строительство общежития на 588 мест на собственной территории учебного корпуса № 9 и студенческого общежития № 2 в городе Шымкенте
279 568
город Алматы
1 133 378
893 421
Строительство четырехэтажного комплекса (общежитие, спортзал с бассейном, актовый зал, столовая, библиотека, учебно-кружковые помещения) с устройством переходных галерей к существующим зданиям школы-интерната по ул. Бухар жырау, № 36 в Бостандыкском районе г. Алматы
270 844
893 421
Строительство общежития на 610 мест Египетского университета Исламской культуры "Нур-Мубарак" на закрепленном земельном участке по пр. Аль-Фараби, 73 в Бостандыкском районе г. Алматы
461 860
Реконструкция учебного корпуса № 8 РГП "КазНУ имени аль-Фараби" под общежитие, расположенного по адресу г. Алматы, пр. Аль-Фараби, 71/15 "А"
331 530
Разработка проектно-сметной документации на строительство общежития на 170 мест Алматинского хореографического училища имени Селезнева

21 000
Шығыс Қазақстан облысы
1 465 592
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласындағы машина жасау саласы еңбегінің техникалық және қызмет көрсету кадрларын дайындау және қайтадан дайындау жөніндегі 700 оқушылық орынға арналған өңіраралық кәсіптік орталығын салу
1 257 561
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетінің студқалашық ауданында 500 орындық студенттер және аспиранттар үшін жатақхана салу
208 031
Батыс Қазақстан облысы
218 707
Орал қаласында 308 орындық М.Өтемісов атындағы БҚМУ-нің жатақханасын салу
218 707
Қарағанды облысы
425 477
Қарағанды қаласы Т. Бегелдинов атындағы республикалық мектеп интернатының спорттық- сауықтыру кешенінің құрылысы.
25 290
822 орынға арналған жатақхана құрылысы
400 187
Қызылорда облысы
191 401
Қызылорда қаласы Абай даңғылы нөмірсіз мекен-жайда орналасатын Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетінің №5 студенттік жатақханасының құрылысы
191 401
Қостанай облысы
393 333
Арқалық қаласы Р. Маясова көшесі, 48 жатақхана ғимаратын қайта құрылымдау
393 333
Павлодар облысы
2 006 722
Беркімбаев-Мәскеу көшелерінің қиылысында орналасқан көлемі 8,0 гектар (Екібастұз қаласындағы 700 орынды отын-энергетика саласына арналған) техникалық және қызмет көрсететін еңбек кадрларын даярлау бойынша өңіраралық кәсіби орталығын салу
2 006 722
Оңтүстік Қазақстан облысы
1 402 112
735 231
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында өңдеу саласы үшін қызмет көрсететін және техникалық мамандарды даярлау және қайта даярлауға арналған 700 орындық өңіраралық кәсіби орталығын салу
518 924
735 231
Түркістан қаласындағы А.Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ Түрік университетінің 500 орындық жатақханасын салу
603 620
Шымкент қаласы № 2 студенттік жатақхана мен № 9 оқу корпусы аумағындағы өз жерінде 588 орындық жатақхана құрылысы
279 568
Алматы қаласы
1 133 378
893 421
Алматы қаласы Бостандық ауданы Бұхар жырау көшесі № 36 мекен-жайында орналасқан мектеп-интернатының бұрыннан бар ғимаратына өтетін өткел галереяларымен төрт қабатты кешенін салу (жатақхана, бассейнімен спортзал, мәжіліс залы, асхана, кітапхана, оқу-үйірме бөлмелері)
270 844
893 421
Алматы қаласы Бостандық ауданы Аль-Фараби даңғылы, 73 мекен-жайындағы бекітілген жер учаскесінде орналасқан «Нұр-Мүбарак» Ислам мәдениеті Египет университетінің 610 орынды жатақханасын салу
461 860
Алматы қаласы Әл-фараби даңғылы, 71/15 "А" мекенжайында орналасқан "әл--фараби атындағы ҚазҰУ " РМК №8 оқу корпусын жатақханаға қайта құрылымдау
331 530
Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесінің 170 орындық жатақхана құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу

52 342 293
36 412 788
52 797 986
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
50 768 468
32 339 781
52 797 986
008
Строительство объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
142 324
41 218
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
19 818
20 521
Строительство кордона ГУ "Коргалжынский государственный природный заповедник" в Амангельдинском сельском округе Коргалжынского района Акмолинской области
19 818
20 521
Восточно-Казахстанская область
20 697
Строительство двух одноквартирных и одного двухквартирного служебных кордонов, квартал 177, выдел 7 Краснокордонского лесничества Семипалатинского филиала "Двухквартирный служебный кордон"
20 697
Костанайская область
65 314
Реконструкция и переоборудование музея Природы в визит центр Наурзумского государственного заповедника в с.Караменды, ул.Казбек би, 5Ю Наурзумского района Костанайской области
65 314
Кызылординская область
57 192
Строительство здания офиса по ул. Космонавтов в г. Аральск Кызылординской области
57 192
011
Строительство, реконструкция и оснащение ветеринарных лабораторий, биохранилища и здания подведомственного учреждения
3 876 550
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
3 876 550
Приведение в соответствии с требованиями международных стандартов зданий и ветеринарных лабораторий Республики Казахстан
3 876 550
016
Постприватизационная поддержка сельского хозяйства
4 031
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
4 031
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
4 031
Постприватизационная поддержка сельского хозяйства
4 031
029
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
41 289 872
31 562 284
52 714 719
005
За счет внутренних источников
41 289 872
31 562 284
52 714 719
Акмолинская область
3 561 040
3 702 810
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области 2-очередь строительства
1 592 212
702 810
Строительство Ижевского магистрального водовода и реконструкция сетей водоснабжения поселка Ижевское Акмолинской области
3 000 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство Ижевского магистрального водовода и реконструкция сетей водоснабжения поселка Ижевское Акмолинской области"
Реконструкция канала Нура-Ишим в Акмолинской области
946 929
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале Нура-Ишим в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документаций
608 981
Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области Разработка проектно-сметной документации

52 342 293
36 412 788
52 797 986
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
57 768 468
32 339 781
52 797 986
008
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектілерін салу
142 324
41 218
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
19 818
20 521
Ақмола облысы Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округіндегі «Қорғалжын мемлекеттік табиғи қорығы» ММ кордонының құрылысы
19 818
20 521
Шығыс Қазақстан облысы
20 697
Красный кордон орманшылығы Семей филиалының 177 орам, 7 бөлікшесінде екі бірпәтерлік және бір екіпәтерлік қызмет кордондардың құрылысы «Екіпәтерлік қызмет кордоны»
20 697
Қостанай облысы
65 314
Қостанай облысы Науырзым ауданы Қараменді ауылы, Қазбек би 5, көшесінде Науырзым мемлекеттік табиғи қорығында сапар орталығындағы Табиғат мұражайын қайта құралымдау және қайта жабдықтау
65 314
Қызылорда облысы
57 192
Қызылорда облысы Арал қаласы Космонавттар көшесінде орналасқан кеңсе ғимаратының құрылысы
57 192
011
Ветеринариялық зертханаларды, биосақтау орны мен ведомстволық бағыныстағы мекеменің ғимаратын салу, реконструкциялау және жарақтандыру
3 876 550
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
3 876 550
Қазақстан Республикасының ғимараттарын және ветеринарлық зертханаларын халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келтіру
3 876 550
016
Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі қолдау
4 031
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
4 031
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
4 031
Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі қолдау
4 031
029
Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
41 289 872
31 562 284
52 714 719
005
Ішкі көздер есебінен
41 289 872
31 562 284
52 714 719
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
3 561 040
3 702 810
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
1 592 212
702 810
Ақмола облысы Ижевск кентінің сумен қамту желісін қайта жаңарту және Ижевск магистралды су құбырының құрылысы
3 000 000
«Ақмола облысы Ижевск кентінің сумен қамту желісін қайта жаңарту және Ижевск магистралды су құбырының құрылысы» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
Ақмола облысындағы «Нұра-Есіл» арнасын қайта жаңарту
946 929
Ақмола облысындағы Нұра-Есіл каналында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Преображенск гидроторабын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
608 981
Ақмола облысында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Астана су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

4 280
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области Разработка проектно-сметной документации
354 320
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство и реконструкция и техническое перевооружение Кокшетауского промводопровода"
54 318
Актюбинская область
101 329
Реконструкция магистрального канала Каргалинского водохранилища в Каргалинском районе Актюбинской области
101 329
Алматинская область
3 264 140
1 548 072
10 838 713
Реконструкция и строительство системы водоснабжения Талгарского группового водовода Алматинской области
300 670
Реконструкция и строительство Талгарского группового водовода Алматинской области (2 этап). Подключение 12 сельских населенных пунктов к Талгарскому групповому водопроводу
500 000
2 500 000
Строительство Каскеленского группового водопровода в Карасайском районе Алматинской области
500 000
7 729 285
Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос
404 510
Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Подключение существующих магистральных каналов Баскунчанский и Аяк-Кунчан к гидроузлу "Достык" на реке Хоргос
1 281 506
Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Гидроэлектростанция в конце магистрального канала подключения
39 645
Реконструкция каналов Кушук-Кальпинской Уштобинской оросительной сети в Каратальском районе Алматинской области
Реконструкция магистрального трубопровода от насосной станции I-го подъема до бассейна и от насосной станции II-го подъема до полей орошения в Шенгельдинском массиве с. Кербулак Алматинской области. II очередь. Насосные станции I-го и II-го подъемов с бассейном емкостью 25000 куб м.
59 170
Реконструкция Нижне-Аксуского гидроузла с магистральным каналом "Коккамыс" на реке Аксу в Аксуском районе Алматинской области
60 000
Реконструкция Бартогайского водохранилища Алматинской области (1-ая очередь. 2-ой пусковой комплекс)
616 129
Реконструкция Большого Алматинского канала с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Алматинской области
548 072
609 428
Реконструкция оросительных систем на Тескенсуйском и Авангардском массивах с автоматизацией водоучета и внедрением передовых технологий орошения в Енбекшиказахском районе Алматинской области (1-ая очередь). Перепадный участок подпитывающего канала "Киикпай" с ПК0+00 по ПК9+45

4 280
Ақмола облысында суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Сілеті су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
354 320
«Көкшетау топтық су құбырының құрылысы және қайта құрылымдау және техникалық қайта жарақтандыру» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
54 318
Ақтөбе облысы
101 329
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданындағы Қарғалы су қоймасы магистральдық каналын қайта жаңарту
101 329
Алматы облысы
3 264 140
1 548 072
10 838 713
Алматы облысындағы Талғар топталған сутартқышының сумен жабдықтау жүйелерінің құрылысы және қайта жаңғырту
300 670
Алматы облысындағы Талғар топталған сутартқышының құрылысы және қайта жаңарту (2-ші кезең). Талғар топталған сутартқышына 12 елді мекенді қосу
500 000
2 500 000
Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелен топтық су құбырының құрылысы
500 000
7 729 285
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторапты магистральды арналарға қосу. Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабы
404 510
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторапқа магистральды арналарды қосу. Қорғас өзеніндегі «Достық» гидротобына қолданыстағы Басқұнчан және Аяқ-Құнчан магистральды арналарын қосу
1 281 506
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторапқа магистральды арналарды қосу. Гидроэлектростанциясына соңынан магистральды арнаны қосу
39 645
Алматы облысы Шеңгелді алабының Кербұлақ ауылындағы I-ші көтеру сорғы станциясынан әуізге дейінгі және II-ші көтеру сорғы станциясынан суару даласына дейінгі магистралды құбырларын қайта жаңғырту. II кезек. 25000 текше метр көлеміндегі әуезімен I-ші және II-ші көтеру сорғы станциясы
59 170
Алматы облысы Ақсу ауданының Ақсу өзеніндегі Төменгі-Ақсу су торабын магистралды каналмен бірге қайта жаңғырту
60 000
Алматы облысындағы Бортоғай су қоймасын қайта жаңғырту (1-ші кезек. 2-ші қосу кешені)
616 129
Алматы облысында суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Үлкен Алматы каналын реконструкциялау
548 072
609 428
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Тескенсу және Авангард алқаптарында автоматтандырылған су өлшегіштер мен алдыңғы суару технологиясын қолданып суландыру жүйелерін қайта жаңғырту (1-ші кезек). ПК0+00 ден ПК9+45-ке дейінгі "Киикбай" каналын қөректендіру сарқырама учаскесі

135 068
Завершение реконструкции системы водообеспечения для капельного орошения в Шенгельдинском массиве с. Кербулак Шенгельдинского сельского округа г. Капшагай Алматинской области
367 442
Атырауская область
393 846
Строительство Кояндинского группового водопровода 3-й очереди Курмангазинского района Атырауской области с подключением населенных пунктов Контыртерек, Батырбек, Егинкудук - 2 этап
71 812
Восстановление обводнительного канала Кезауз-Карабау Кызылкогинского района Атырауской области
140 492
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция и модернизация водозаборных сооружений и трассы водовода Кояндинского группового водопровода в Курмангазинском районе Атырауской области"
1 015
Реконструкция и модернизация водозаборных сооружений и трассы водовода Кояндинского группового водопровода в Курмангазинском районе Атырауской области
180 527
Восточно-Казахстанская область
901 917
2 656 000
2 740 800
Реконструкция Головного сооружения и Левой ветки магистрального канала с сооружениями Кендерлыкской оросительной системы Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
75 974
Реконструкция Уйденинского магистрального канала Р-2, Р-1 и ПМК (правобережного магистрального канала) Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
757 309
Реконструкция сооружений Чарского водохранилища с гидроузлом и магистральным каналом "Центральный" Жарминского района Восточно-Казахстанской области
400 000
500 000
Реконструкция сооружений водохранилища на реке Каракол Урджарского района Восточно-Казахстанской области, 2-я очередь
400 000
500 000
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кельды-Мурат с МК "Актоган" Урджарского района Восточно-Казахстанской области
350 000
400 000
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Коктерек Урджарского района Восточно-Казахстанской области
220 000
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Карабута с магистральным каналом "Актоган" Урджарского района Восточно-Казахстанской области
200 000
230 000
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кусак Урджарского района Восточно-Казахстанской области
200 000
270 000
Реконструкция плотинного водозабора на реке Каргыба Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
286 000
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кандысу Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
600 000
840 800
Реконструкция сооружений Уйденинского водохранилища Зайсанского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
19 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция плотинного гидроузла на реке Жеменей Зайсанского района Восточно-Казахстанской области"

135 068
Алматы облысы Қапшағай қаласы Шеңгелді ауылдық округінің Кербұлақ ауылындағы Шеңгелді алқабында тамшылатып суаруға арналған суменжабдықтау жүйелерінің қайта жаңғыртуын аяқтау
367 442
Атырау облысы
393 846
Атырау облысының Құманғазы ауданындағы Қонтыртерек, Батырбек, Егінқұдық елді мекендерін қосуымен 3-ші кезектегі Қоянды топталған су құбырының құрылысы. 2-ші кезең.
71 812
Атырау облысы Қызылқоға ауданындағы Кезауыз-Қарабау суландыру арнасын қалпына келтіру
140 492
«Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы Қоянды топталған су құбырын су жинау құрылымдары мен су құбырының трассасын қайта жаңарту және модернизациялау» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 015
Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы Қоянды топталған су құбырын су жинау құрылымдары мен су құбырының трассасын қайта жаңарту және модернизациялау
180 527
Шығыс Қазақстан облысы
901 917
2 656 000
2 740 800
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Кендірлік суландыру жүйесі құрылымдарымен Бас құрылымын және Сол жақ магистралды каналын жаңарту
75 974
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Р-2, Р-1 Үйдене магистральды каналын және ОМК (оң жағалау магистралды каналы) жаңарту
757 309
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданындағы Шар су қоймасы құрылымын гидроторабы мен "Центральный" магистралды каналын қайта жаңарту
400 000
500 000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қаракөл өзенiндегi су қоймасы құрылымдарын қайта жаңарту, 2-шi кезең
400 000
500 000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданындығы Келдi-Мұрат өзенiндегi бөгеттiк гидроторабты "Ақтоғай" магистралды каналымен қайта жаңарту
350 000
400 000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Көктерек өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту
220 000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының «Ақтоған» магистралдық каналымен Қаработа өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту
200 000
230 000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Кусак өззеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту
200 000
270 000
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қарғыба өзенінің бөгеттік су жинау бөгетін қайта жаңарту
286 000
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қандысу өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту
600 000
840 800
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының Үйдене су қоймасы құрылымдарын қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
19 000
«Шығыс Қазақстан Облысы Зайсан ауданының Жеменей өзеніндегі бөгеттік гидроторабты қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

3 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция сооружений водохранилища на реке Егинсу Урджарского района Восточно-Казахстанской области"
6 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция гидроузла на реке Каракол с магистральными каналами "Правобережный" и "Левобережный" Урджарского района Восточно-Казахстанской области"
28 300
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция гидроузла на реке Тебиске с магистральными каналами "Коктогам" и "Жана-Тогам" Тарбагатайского района ВКО"
4 908
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция водозабора на реке Базар Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области"
4 400
Реконструкция сооружений Чарского водохранилища с гидроузлом и магистральным каналом "Центральный" Жарминского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
900
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кельды-Мурат с МК "Актоган" Урджарского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
871
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кусак Урджарского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
1 255
Жамбылская область
451 545
850 000
1 400 000
Вторая очередь повышения сейсмоустойчивости плотины Терс-Ащибулакского водохранилища с реконструкцией дренажной насосной станции в с. Бурно-Октябрьское в Жуалинском районе Жамбылской области
449 545
Повышение сейсмоустойчивости плотины Тасоткельского водохранилища в Шуском районе Жамбылской области, II-очередь
350 000
400 000
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала "Базарбай" с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
500 000
1 000 000
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала "Базарбай" с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области. Разработка проектно-сметной документации
2 000
Западно-Казахстанская область
449 545
Строительство плотины для переброски воды в р. Сары-Узень у п. Жанажол Жангалинского района Западно-Казахстанской области
97 753
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области. I-этап
351 792
Карагандинская область
3 384 359
3 007 667
5 572 837
Строительство группового водовода "Жайрем - Каражал" (Тузкольский водозабор)

3 000
«Шығыс Қазақстан Облысы Үржар ауданы Егінсу өзенінде су қоймасы құрылымдарын қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 000
«Шығыс Қазақстан Облысы Үржар ауданын Қарақол өзеніндегі гидроторабты «Оң жағалау» және «Сол жағалау» магистральды каналдарымен қоса қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
28 300
«Шығыс Қазақстан Облысы Тарбағатай ауданының Тебіске өзеніндегі гидроторабты «Көктоғам» және «Жаңа-Тоғам» магистралды каналдарымен қоса қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 908
«Шығыс Қазақстан Облысы Бартоғай ауданы Базар өзеніндегі су жинау бөгетін қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 400
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданындағы Шар су қоймасы құрылымдарын гидроторап пен "Центральный" магистралды каналымен қоса қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
900
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданындығы Келдi-Мұрат өзенiндегi бөгеттiк гидроторабты "Ақтоғай" магистралды каналымен қоса қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
871
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Кусак өзеніндегі бөгеттік гидроторапты реконструкциялау. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 255
Жамбыл облысы
451 545
850 000
1 400 000
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бурно-Октябрьское ауылындағы Теріс-Ащыбұлақ бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылатудың екінші кезеңі және сорғы станциясын қайта құру
449 545
Жамбыл облысы Шу ауданында Тасөткел су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату. 2-ші кезек
350 000
400 000
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді реттеу және есептеудің автоматтандырылған жүйесін енгізумен «Базарбай» магистралды канал мен Талас бөгетін қайта жаңарту
500 000
1 000 000
Жамбыл облысының Байзақ ауданында суармалы су беруді реттеу және есептеудің автоматтандырылған жүйесін енгізумен «Базарбай» магистралды канал мен Талас бөгетін қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 000
Батыс Қазақстан облысы
449 545
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының Жаңажол ауданындағы Сары Өзен өзеніне су айдау бөгетінің құрылысы
97 753
Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы аумағында Орал-көшім жүйесінен Үлкен Өзенге бассейнаралық су жіберу үшін Киров-Шежін каналын қайта құру. I кезең
351 792
Қарағанды облысы
3 384 359
3 007 667
5 572 837
«Жайрем-Қаражал» топтық су құйылымының құрылысы (Тұзкөл су тартылымы)

602 952
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения города Жезказгана в Карагандинской области
1 300 000
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций № № 1 (2 агрегат), 8(3), 15(1), 22(1) канала имени Каныша Сатпаева
379 738
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций № № 1 (4-агрегат), 6(3), 9(3), 19(3), 21(3) канала имени Каныша Сатпаева
1 051 669
1 000 000
1 472 837
Реконструкция канала имени Каныша Сатпаева с ПК0+00 по ПК1020+00. II-очередь
1 000 000
2 000 000
Реконструкция и техническое перевооружение гидроузла Самаркандского водохранилища Карагандинской области
500 000
1 500 000
Реконструкция Жартасского водохранилища Карагандинской области
50 000
507 667
600 000
Кызылординская область
10 896 348
7 192 169
13 173 597
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода 1-ой очереди на участке Бердиколь-Саксаульск (с ПК 433+45 по ПК 601+03) Аральского района Кызылординской области. Корректировка в связи с заменой проектируемого водовода на две нитки
1 491 598
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция АСГВ 1-ой очереди на участке Бердиколь-Саксаульск с ПК433+45 по ПК 601+03 Аральского района Кызылординской области"
950
Реконструкция АСГВ 1-ой очереди на участке Саксаульск-Аральск с ПК 722+03 по ПК 1127+44 Аральского района Кызылординской области. Корректировка в связи с заменой проектируемого водовода на две нитки
2 291 495
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция АСГВ 1-ой очереди на участке Саксаульск-Аральск с ПК 722+03 по ПК 1127+44 Аральского района Кызылординской области"
1 900
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода 1-ой очереди на участке Косаман-Бердиколь с ПК120+00 по ПК276+00 Аральского района Кызылординской области
1 520 000
Реконструкция магистрального водопровода АСГВ 2-ой очереди на участке Арал-Аралкум Аральского района Кызылординской области
1 868 000
Реконструкция магистрального водовода Арало-Сарыбулакского группового водопровода 2-ой очереди на участке Аралкум - ст.Камышлыбаш Аральского района Кызылординской области
1 256 318
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода от ВКС 23 (н.п.Акбай) до НС № 7 в Казалинском районе Кызылординской области
1 560 000
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
2 000 000
2 354 559
Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
1 122 206
2 403 202
Реконструкция АСГВ 2-ой очереди на участке Аральск-Аралкум Аральского района Кызылординской области

602 952
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу
1 300 000
Қаныш Сәтпаев атындағы № 1 (2 агрегат), 8 (3), 15 (1), 22 (1) сорғы станцияларының негізгі технологиялық жабдықтарын қалпына келтіру
379 738
Қаныш Сәтпаев атындағы арнаның №1 (4-агрегат), 6 (3), 9 (3), 19 (3), 21(3) сорғы стансасының негізгі технологиялық жабдықтарын қайта жаңарту
1 051 669
1 000 000
1 472 837
Қаныш Сәтпаев атындағы арнаны ПК0+00-ден ПК1020+00-ге дейін қайта жаңарту. 2-кезең
1 000 000
2 000 000
Қарағанды облысы Самарқанд су қоймасы гидроторабын техникалық қайта жабдықтау және қайта жаңарту.
500 000
1 500 000
Қарағанды облысының Жартас бөгенін қайта құрылымдау
50 000
507 667
600 000
Қызылорда облысы
10 896 348
7 192 169
13 173 597
Қызылорда облысы Арал ауданының Бердікөл-Сексеуіл учаскесіндегі (ПК 433+45-тен ПК 601+03-не дейін) Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының 1-ші кезегін қайта жаңарту. Жобаланатын су тартқышты екі тармаққа ауыстыруға байланысты түзету
1 491 598
«Қызылорда облысы Арал ауданы ПК 433+45-тен ПК 601+03-ке дейін Бердікөл-Сексеуіл учаскесінде 1-кезектегі АСТСҚ қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
950
Қызылорда облысы Арал ауданы ПК 722+03-тен ПК 1127+44-ке дейін Сексеуіл-Арал учаскесінде 1-кезектегі АСТСҚ қайта жаңарту. Жобаланатын су тартқышты екі тармаққа ауыстыруға байланысты түзету
2 291 495
«Қызылорда облысы Арал ауданы ПК 722+03-тен ПК 1127+44-ке дейін Сексеуіл-Арал учаскесінде 1-кезектегі АСТСҚ қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 900
Қызылорда облысы Арал ауданының Қосаман-Бердікөл учаскесіндегі ПК-120+00-нен ПК-276+00-не дейін 1-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
1 520 000
Қызылорда облысы Арал ауданының Арал-Аралқұм учаскесіндегі 2-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының магистральды су тартқышын қайта жаңғырту
1 868 000
Қызылорда облысы Арал ауданы Аралқұм-Қамышлыбаш ст. учаскесіндегі 2-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
1 256 318
Қызылорда облысы Қазалы ауданындағы №23 СҚ-нан (Ақбай е.м.) №7 СС-на дейінгі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
1 560 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданында Талап топтық су құбырының құрылысы
2 000 000
2 354 559
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының Сырдария топтық су құбырының құрылысы
1 122 206
2 403 202
Қызылорда облысы Арал ауданы Арал-Аралқұм учаскесінде 2-ші кезектегі АСТСҚ қайта жаңарту

453 396
2 067 574
Реконструкция АСГВ 3-ей очереди от НС№5 до НС№9 н.п.Аккулак Аральского района Кызылординской области
596 567
500 000
Реконструкция АСГВ от ВК 23 (н.п. Акбай) до НС №7 в Казалинском районе Кызылординской области
1 000 000
1 000 000
Реконструкция веток подключения АСГВ 2-ой очереди Казалинского района Кызылординской области
300 000
326 440
Реконструкция водозаборных скважин Арало–Сарыбулакского группового водопровода
300 000
1 081 822
Реконструкция ЖГВ от насосной станции № 5 до н.п. Талаптан Шиелийского района Кызылординской области
300 000
440 000
Реконструкция водозаборных скважин Жиделинского группового водопровода
120 000
Реконструкция коллекторов К-2, К-2-1, К-2-2 Казалинского района Кызылординской области
283 987
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (1 очередь). ПК-0 по ПК-272 г. Кызылорда
300 000
500 000
1 500 000
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (2-я очередь)
500 000
1 500 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (1-я очередь)"
63 900
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (2-я очередь)"
63 200
Проект подключения 8 аулов Райым, Ескура, Кызылжар, Шомишколь, Акшатау, Кумбазар, Бекбауыл, Укилисай Аральского района к АСГВ
195 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области"
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области"
Мангистауская область
15 760
Реконструкция группового водопровода Бескудук-Бекинский
Мангистауского района
Мангистауской области
13 010
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Водоснабжение населенных пунктов с.Акжигит, с.Сынгырлау подключаемых к Акжигит-Майлинскому групповому водопроводу Бейнеуского района Мангистауской области"
2 250
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Водоснабжение населенных пунктов села Баскудук, села Беки подключаемых к Бескудук-Бекинскому групповому водопроводу Мангистауского района Мангистауской области"
500
Павлодарская область
1 754 153
5 146 292
2 037 903
Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области

453 396
2 067 574
Қызылорда облысы Арал ауданы Аққұлақ е.м. №5СС-нан №9СС-на дейін 3-ші кезекті АСТСҚ қайта жаңарту
596 567
500 000
Қызылорда облысы Қазалы ауданында ВК 23-тен (Ақбақай е.м.) №7 СС-на дейін АСТСҚ қайта жаңарту
1 000 000
1 000 000
Қызылорда облысы Қазалы ауданы 2- кезектегі АСТСҚ-на қосу тармақтарын қайта жаңарту
300 000
326 440
Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының су жинау ұңғымасын қайта жаңарту
300 000
1 081 822
Қызылорда облысы Шиелі ауданының Талаптан елді мекенінен № 5 сорғы станциясына дейін ЖТСҚ қайта жаңарту
300 000
440 000
Жиделі топтық су құбырының су жинау ұңғымасын қайта жаңарту
120 000
Қызылорда облысы Қазалы ауданы К-2, К-2-1, К-2-2 қашыртқыларын қайта жаңғырту
283 987
Қызылорда облысының Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (1-кезек). Қызылорда қаласындағы ПК-0-ден ПК-272-ге дейін
300 000
500 000
1 500 000
Қызылорда облысының Қызылорда Сол жағалау магистралды каналының гидротехникалық құрылымдарын қайта жаңарту (2-кезек)
500 000
1 500 000
«Қызылорда облысының Қызылорда Сол жағалау магистралды каналының гидротехникалық құрылымдарын қайта жаңарту (1-кезек)» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
63 900
«Қызылорда облысының Қызылорда Сол жағалау магистралды каналының гидротехникалық құрылымдарын қайта жаңарту (2-кезек)» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
63 200
Арал ауданының Райым, Есқұра, Қызылжар, Шөмішкөл, Ақшатау, Құмбазар, Бекбауыл, Үкілісай 8 ауылдарын Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырына қосу
195 000
«Қызылорда облысы Жанақорған ауданының Сырдария топтық су құбырының құрылысы» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
«Қызылорда облысы Жаңақорған ауданында Талап топтық су құбырының құрылысы» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
Маңғыстау облысы
15 760
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Бесқұдық-Бекін топтық су құбырын қайта жаңарту
13 010
«Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Ақжігіт-Майлин топтық су құбырына қосылатын Сыңғырлау ауылы, Ақжігіт ауылы елді мекендерін сумен қамту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 250
«Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Бесқұдық-Бекі топтық су құбырына қосылатын Бесқұдық ауылы, Бекі ауылы елді мекендердін сумен қамту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
500
Павлодар облысы
1 754 153
5 146 292
2 037 903
Павлодар облысының Беловод топтық су құбырын реконструкциялау

1 341 277
3 146 292
Реконструкция Майского группового водопровода Майского района Павлодарской области
2 000 000
2 037 903
Реконструкция водопроводящего тракта по руслу р. Шидерты с сооружениями в Павлодарской области, III-очередь (1 пусковой комплекс)
412 876
Северо-Казахстанская область
5 817 911
3 500 000
6 000 088
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 996 090
3 000 000
5 500 088
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (ІІІ очередь, 1 пусковой комплекс)
2 000 000
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 277 333
500 000
500 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция Ишимского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Ишимскому групповому водопроводу"
231 300
Реконструкция Петропавловского гидроузла в Северо-Казахстанской области (2-ая очередь)
192 597
Реконструкция напорной грани подпорных сооружений Сергеевского водохранилища в Северо-Казахстанской области
120 591
Южно-Казахстанская область
10 297 979
3 959 274
10 950 871
Строительство магистральных водоводов с подключением сельских населенных пунктов Кошкаратинского сельского округа от Дарбазинского группового водопровода Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
504 300
Строительство магистрального водовода с подключением населенных пунктов сельского округа Ошакты к Дарбазинскому групповому водопроводу Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
414 773
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов Южно-Казахстанской области (II очередь)
502 739
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК0 по ПК496 в Ордабасинском районе Южно-Казахстанской области
200 200
Реконструкция канала "Биресек" с ПК21+00 по ПК180+00 в Созакском районе Южно-Казахстанской области
75 716
Реконструкция Бадамского водохранилища с гидроузлами и потерной с установкой водоизмерительных приборов и автоматизацией водоизмерительных приборов и автоматизацией водоучета в Толебийском районе Южно-Казахстанской области
48 708
Реконструкция коллекторов Банный, Межаульный, Токсанбай, Западный и К-20-57 в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области
362
Реконструкция отдельных участков с гидросооружениями на Межреспубликанском канале "Зах"
133 833
Реконструкция Межреспубликанского канала "Ханым" в Сарыагашском районе Южно-Казахстанской области
604 542
Реконструкция насосных станций на каналах К-24, К-24-1, К-26-1, К-30-30а и К-21-Б в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области

1 341 277
3 146 292
Павлодар облысы Май ауданы Май топтық су құбырын қайта жаңарту
2 000 000
2 037 903
Павлодар облысы Шідерті өзенінің арнасы бойынша су өткізу тракті мен имаратттарын қайта құралымдау, III-кезек (1 жүргізу кешені)
412 876
Солтүстік Қазақстан облысы
5 817 911
3 500 000
6 000 088
Солтүстік Қазақстан облысының Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту
1 996 090
3 000 000
5 500 088
Солтүстік Қазақстан облысының Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту (ІІІ кезек, 1 іске қосу кешені)
2 000 000
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
1 277 333
500 000
500 000
«Есіл топтық су құбырын қайта жаңарту және Есіл топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
231 300
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл гидрожелісін қайта жаңғырту (2-ші кезек)
192 597
Солтүстік Қазақстан облысы Сергеевка бөгені сүйеу имараттарының арынды қырын қайта жаңғырту
120 591
Оңтүстік Қазақстан облысы
10 297 979
3 959 274
10 950 781
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Дарбаза топтасқан су өткізгіштерінен Қошқарата ауылдық округінің елді мекендерін қосатын магистралды су аққыларының құрылысы
504 300
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Ошақты ауыл округінің елді мекендерін Дарбаза топтасқан су өткізгіштеріне қосып магистралды суаққы өткізгіштерінің құрылысы
414 773
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистралды каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру (екінші кезек)
502 739
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданындағы Түркістан магистралды каналының ПК0-ден ПК 496 аралығын қайта құру
200 200
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданындағы «Біресек» каналының 21+00 ПК-нен 180+00 ПК-нің аралығын қайта құру
75 716
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы Бадам су қоймасын гидротүйіндерімен және потериясын су өлшегіш құралдарын және автоматтандырылған су есептегіштерін орнатып қайта құру
48 708
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы Банный, Ауыларалық, Тоқсанбай, Западный және К-20-57 коллекторларын қайта жаңарту
362
«Зах» Республикааралық каналының учаскелерін гидроимараттарымен қайта құру
133 833
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданындағы «Ханым» Республикааралық каналды қайта құру
604 542
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы суармалы су тапшылығын жарым-жартылай жабу үшін дренажды 218 ұңғымалардың желілерін қайта құру
141 851
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы К-24, К-24-1, К-26-1, К-30-30а және К-21-Б каналдарының су сорғыш стансаларын қайта құру

141 851
Реконструкция магистрального канала "Караспан" с ПК00+00 по ПК10+00 Ордабасинского района Южно-Казахстанской области (1-ая очередь)
78 940
Реконструкция магистрального канала К-13 протяженностью 5,87 км с отводящими каналами: К-13а - 032 км, К-13-3 - 5,476 км, К-13-6 - 12,297 км с автоматизацией водоучета и водораспределение в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области
650 000
606 763
406 763
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК496 по ПК888+27 в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (II-очередь)
1 138 623
950 000
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области (1-очередь)
184 260
Строительство катастрофического водосброса из Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области
300 000
3 044 018
Реконструкция и повышение сейсмоустойчивости плотины Шардаринского водохранилища Южно-Казахстанской области
500 000
5 000 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области
300 000
1 000 000
2 200 000
Реконструкция межхозяйственного магистрального канала К-26 и внутрихозяйственных оросительных каналов с автоматизацией водораспределения и водоучета с внедрением передовых технологий в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области (первая очередь)
169 285
Реконструкция водозаборных сооружений гидроузлов Верхне-Бадамский и Кос-Дирмен на реке Бадам в ЮКО с внедрением системы автоматизации водоучета с лабораторно-диспетчерским корпусом в г. Шымкенте
96 008
Реконструкция Жетысайского коллектора и канала "К-21-2" с сетями Мактаральского района Южно-Казахстанской области
350 000
264 088
Реконструкция Шаульдерского подпитывающего канала с устройством насосной станции в Отырарском районе Южно-Казахстанской области (I-ая очередь)
118 803
Реконструкция дренажной системы Бугунского водохранилища в Ордабасинском районе Южно-Казахстанской области. Трубчатый дренаж низового откоса Бугунской плотины
119 308
Реконструкция межхозяйственных коллекторов К-1 протяженностью 33,12 км и К-2 протяженностью 7,68 км с устьевыми сооружениями при Арысь-Туркестанском массиве орошения в Ордабасинском районе Южно-Казахстанской области
92 353
Реконструкция и повышение сейсмоустойчивости плотины Шардаринского водохранилища Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
170 000
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с рапределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах Южно-Казахстанской области (1-я очередь)

141 851
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданындағы ПК0+00 нен ПК10+00 арасындағы Қараспан магистралды каналын қайта құру (бірінші кезек)
78 940
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы магистральды ұзындығы 5,87 шм К-13 каналын К-13а - 0,32 шм, К-13-3 - 5,426 шм және К-13-6 - 12,297 шм тармақтарымен су есептеу және су бөлуді автоматтандыруымен қоса қайта құру
650 000
606 763
406 763
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистральды каналын ПК 496-дан ПК-888+27 аралығын қайта құру (II кезек)
1 138 623
950 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (бірінші кезек)
184 260
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданындағы Шардара су қоймасынан апатты су тастағыш құрылысын салу
300 000
3 044 018
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара су қоймасының бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату және қайта жаңарту
500 000
5 000 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданы К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық имараттармен, автоматтандырылған су есептегіш және су таратқыштарымен қайта құру
300 000
1 000 000
2 200 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданы К-26 шаруааралық магистралды каналын және ішкі шаруашылық суландыру каналдарын озық технологиялар енгізілген автоматтандырылған су тартқыштары және су өлшеуіштерімен қайта құру (бірінші кезек)
169 285
ОҚО, Бадам өзеніндегі Жоғарғы-Бадам және Қос-Диірмен су алғыш тораптарына автоматтандырылған су есептеу жүйелерін енгізіп Шымкент қаласы лабораториялық диспечерлік ғимаратымен бірге қайта құру
96 008
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданының Жетісай коллекторын және "К-21-2" каналын желілерімен қайта құру
350 000
264 088
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданындағы Шәуілдір қосымша сумен қамту каналын қайта жаңарту және су көтергіш стансасын құру (бірінші кезек)
118 803
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Бөген су қоймасының дренаждық жүйесін қайта құру. Бөген бөгетінің төменгі құламасының құбырлы дренажы
119 308
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданындағы Арыс-Түркістан суармалы алқабындағы ұзындығы 33,12 шақырым К-1 және ұзындығы 7,68 шақырым К-2 шаруа аралық кәріздерін саға құйылысы имараттарымен қайта құру
92 353
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату және қайта жаңарту. Жобалау – сметалық құжаттама әзірлеу
170 000
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы ҮКМК ПК0+00-ден ПК957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен қайта құру (бірінші кезек)

800 000
338 423
300 000
Разработка проектно-сметной документации рабочего проекта "Строительство магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области"
7 623
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов Южно-Казахстанской области (первая очередь)
91 830
Строительство катастрофического водосброса из Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
7 692
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов Отырарского района подключаемых к Шаульдерскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области"
9 533
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов и города Арысь подключаемых к Арысскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области"
2 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция и модернизация водоочистных сооружений, водопроводных сетей населенных пунктов Сарыагашского района подключаемых к Сарыагашскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области"
3 500
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе ЮКО (2-очередь)
1 515 697
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе ЮКО (3-очередь)
1 765 500
032
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
197 052
79 876
004
За счет внешних займов
69 178
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
69 178
Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорск
69 178
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
126 937
79 876
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
126 937
79 876
Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорск
126 937
79 876
018
За счет гранта
937
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
937
Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорск
937
041
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
2 437 830
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
2 437 830
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
2 437 830
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
2 437 830

800 000
338 423
300 000
«Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Сарыағаш топтық су құбырын сумен қамтамасыз ету үшін жақын жатқан елді мекендерді қосумен магистралды су құбырын салу» жұмыс жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
7 623
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистралды каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру (бірінші кезек)
91 830
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданындағы Шардара су қоймасынан апатты су тастағыш құрылысын салу. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
7 692
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Шаулдер топтық су құбырына қосылатын Отырар ауданының жақан елді мекендерiнің су құбыры желiлерiн жетiлдiру және қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу
9 533
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс топтық су құбырына қосылатын Арыс қаласының және жақын елді мекендердiң су құбыры желiлерiн жетiлдiру және қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу
2 000
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш топтық су құбырына қосылатын Сарыағаш ауданының жақын елдi мекендерiнің су құбыры желiлерiн, суды тазалау құрылымдарын жетiлдiру және қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу
3 500
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (екінші кезек)
1 515 697
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (үшінші кезек)
1 765 500
032
Өскемен қаласында жер асты суларын қорғау және өнеркәсіп ағындыларын тазарту объектілерін дамыту
197 052
79 876
004
Сыртқы қарыздар есебінен
69 178
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
69 178
Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтіру
69 178
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
126 937
79 876
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
126 937
79 876
Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтіру
126 937
79 876
018
Гранттар есебінен
937
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
937
Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтіру
937
041
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
2 437 830
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
2 437 830
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
2 437 830

179 092
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги "Бейнеу-Акжигит-гр.Узбекистана"
100 954
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги "Жезказган-Петропавловск"
267 761
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги "Курты-Бурылбайтал"
42 469
5 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги "Кызылорда-Павлодар-
Успенка-гр.РФ"
78 674
3 000 000
10 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги "Мерке-Бурылбайтал"
117 500
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги "Ушарал-Достык"
55 999
6 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги "Тараз-Утмек-гр.
Кыргызстана"
20 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
5 145 786
2 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Актау-Атырау" на участке "Бейнеу Актау"
1 900 000
4 266 479
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Астана-Костанай-Челябинск" с обходом г. Костанай
8 172 308
5 608 246
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Астана-Петропавловск, через город Кокшетау" на участке "Щучинск-Кокшетау-
Петропавловск-граница Российской Федерации"
10 848 943
8 737 761
9 466 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Таскескен-Бахты (граница КНР)"
1 876 916
2 000 000
2 800 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
22 134 159
27 542 930
24 070 144
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
22 134 159
27 542 930
24 070 144
Реконструкция автодороги "Бейнеу-Актау"
59 267
2 250 000
3 853 537
Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
22 074 892
25 292 930
20 216 607
006
Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта
2 530 149
005
За счет внутренних источников
2 530 149
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
2 530 149
Реконструкция искусственной взлетно-посадочной полосы и аэровокзала аэропорта города Кокшетау
2 530 149
020
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
317 066
704 366
583 321
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
317 066
704 366
583 321
Реконструкция и модернизация сооружений и оборудования Бухтарминского шлюза с целью снижения риска возникновения гидродинамической аварии и повышения безопасности и надежности судоходства региона Прииртышья
135 756
59 485
Реконструкция и модернизация сооружений и оборудования Усть-Каменогорского шлюза с целью снижения риска возникновения гидродинамической аварии и повышения безопасности и надежности судоходства региона Прииртышья

179 092
«Бейнеу-Ақжігіт-Өзбекстан шекарасы» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
100 954
«Жезказған-Петропавл» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
267 761
«Күрті-Бұрылбайтал» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
42 469
5 000 000
«Қызылорда-Павлодар-Успенка-РФ шекарасы» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
78 674
3 000 000
10 000 000
«Мерке-Бұрылбайтал» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
117 500
«Үшарал-Достық» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
55 999
6 000 000
«Тараз-Өтмек-Қырғызстан шекарасы» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
20 000
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
5 145 786
2 000 000
«Ақтау-Атырау» автожолының «Бейнеу-Ақтау» учаскесі бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
1 900 000
4 266 479
Қостанай қаласын айналма жолын қоса «Астана-Қостанай-Челябинск» автожолы бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
8 172 308
5 608 246
«Көкшетау қаласы арқылы Астана-Петропавл» автожолының «Щучье-Көкшетау-Петропавл» учаскесі бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
10 848 943
8 737 761
9 466 000
«Таскескен-Бахты (ҚХР шекарасы)» автожолы бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
1 876 916
2 000 000
2 800 000
016
Республикалық бюджет сыртқы қарыздары есебінен бірлесіп қаржыландыру
22 134 159
27 542 930
24 070 144
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
22 134 159
27 542 930
24 070 144
«Бейнеу-Ақтау» автожолын қайта жаңарту
59 267
2 250 000
3 853 537
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту
22 074 892
25 292 930
20 216 607
006
Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
2 530 149
005
Ішкі көздер есебінен
2 530 149
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
2 530 149
Көкшетау қаласы аэропортының жасанды ұшып-қону алаңы мен аэровокзалын қайта жаңарту
2 530 149
020
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
317 066
704 366
583 321
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
317 066
704 366
583 321
Ертіс маңы ауданында кеме қатынасының қауіпсіздігін жоғарылату, нығайту және гидродинамикалық апаттың пайда болуы тәуекелдігін азайту мақсатында Бұқтарма шлюзін жабдықтау және құрылыстарды реконструкциялау және жаңғырту
135 756
59 485
Ертіс маңы ауданында кеме қатынасының қауіпсіздігін жоғарылату, нығайту және гидродинамикалық апаттың пайда болуы тәуекелдігін азайту мақсатында Өскемен шлюзін жабдықтау және құрылыстарды реконструкциялау және жаңғырту

052
Кредитование АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
15 285 239
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
24 673 376
18 931 411
051
Кредитование АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
24 673 376
18 931 411
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 декабря 2011 года № 1428
Перечень
приоритетных республиканских бюджетных инвестиций, направленных
на реализацию особо важных и требующих оперативной реализации
задач, включенные в проект республиканского бюджета с
отлагательными условиями на 2012-2014 годы

052
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ кредит беру
15 285 239
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
24 673 376
18 931 411
051
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына»
24 673 376
18 931 411
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 1428 қаулысына
2-қосымша
Республикалық бюджеттің жобасына енгізілген, 2012-2014 жылдарға
кейінге қалдыру шарттары бар, өте маңызды және жедел іске
асыруды талап ететін міндеттерді іске асыруға бағытталған
басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесі

Сноска. Приложение 2 исключено постановлением Правительства РК от 20.03.2012 № 350 (вводится в действие с 01.01.2012).
Для служебного пользования
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 декабря 2011 года № 1428
Примечание РЦПИ!
Документы с грифом "Для служебного пользования" в базу данных "Закон" не вводятся.
Примечание РЦПИ!
Приложение 3 предусмотрено в редакции постановления Правительства РК от 20.03.2012 № 350 (вводится в действие с 01.01.2012).
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 декабря 2011 года № 1428
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание,
материально-техническое оснащение дополнительной штатной
численности миграционной полиции

Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 № 350 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қызмет бабында пайдалану үшін
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 1428 қаулысына
3-қосымша
РҚАО-ның ескертпесі!
"Қызмет бабында пайдалану үшін" белгісімен  құжаттар "Заң" деректер базасына енгізілмейді.
РҚАО-ның ескертпесі!
3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 № 350 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 1428 қаулысына
4-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу

977 368
14.
Южно-Казахстанская область
1 537 448
Приложение 19-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 декабря 2011 года № 1428
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам на выкуп земельных участков для государственных нужд
Сноска. Постановление дополнено приложением 19-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 20.03.2012 № 350 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции постановления Правительства РК от 21.09.2012 № 1229.
п/п
Наименование областей
Сумма,
тыс. тенге
Всего

977 368
14.
Оңтүстік Қазақстан облысы
1 537 448
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 1428 қаулысына
19-1-қосымша
Облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін
алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Ескерту. Қаулы 19-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 № 350 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен, жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.09.21 N 1229 Қаулысымен.
р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

827 623
210 000
5 000
12.
Южно-Казахстанская область
1 539 097
1 539 097
0
0
Приложение 36-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 декабря 2011 года № 1428
Распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам на
развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы
занятости 2020
Сноска. Постановление дополнено приложением 36-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 20.03.2012 № 350 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции постановления Правительства РК от 21.11.2012 № 1469 (вводится в действие с 01.01.2012).
тыс. тенге
№ п\п
Наименование
областей
Сумма
расходов
в том числе:
на ремонт объектов коммунально-
инженерной, инженерно-
транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов
на строительство и реконструкцию объектов коммунально-
инженерной, инженерно-
транспортной и социальной инфраструктуры
Всего:

827 623
210 000
5 000
12.
Оңтүстік Қазақстан облысы
1 539 097
1 539 097
0
0
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 1428 қаулысына
36-1-қосымша
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы трансферттерінің сомасын бөлу
Ескерту. Қаулы 36-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 № 350 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен, жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.11.21 № 1469 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
мың теңге
Р/с
Облыстар атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға
коммуналдық-инженерлік, инженерлік-көліктік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін салуға және реконструкциялауға
Барлығы:

Сноска. Приложение 38 в редакции постановления Правительства РК от 21.11.2012 № 1469 (вводится в действие с 01.01.2012).
тыс. тенге
№ п/п
Наимено-
вание государст-
венной услуги или бюджетного инвестицио-
нного проекта, осуществ-
ляемых в форме выполнения государст-
венного задания
Описания государствен-
ной услуги или бюджетного инвестицион-
ного проекта
Наимено-
вание администра-
тора республи-
канской бюджетной программы,
ответствен-
ного за выполнение государст-
венного задания
Наименование юридического лица, ответственного
за выполнение государствен-
ного задания
Наименование республи-
канской бюджетной программы,
в рамках которой выполняется государст-
венное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая
для выполнения государ
ственного задания
1
2
3
4
5
6
7
1
Услуги по обучению государст-
венных служащих для повышения квалифика-
ции с привлече-
нием зарубежных специалис-
тов
Изучение зарубежного опыта ведущих практиков и получение навыков решения практических задач в таких областях, как анализ государствен-
ной политики и государствен-
ного управления; экономическая политика и государствен-
ное финансирова-
ние и бюджетирова-
ние; ведение переговоров и лидерство
Канцелярия Премьер-
Министра Республики Казахстан
АОО "Назарбаев университет"
008 "Услуги по обучению государстве-
нных служащих для повышения квалификации с привлечением зарубежных специалистов"
107 200
2
Услуги по разработке рекоменда-
ций по совершенст-
вованию мер государст-
венной поддержки ключевых отраслей аграрного сектора в Республике Казахстан (2-этап)
Подготовка обоснованного плана развития ключевых направлений сельскохо-
зяйственного производства Республики Казахстан на пятилетний период на основе результатов маркетинго-
вых и технологи-
ческих исследований
Министерст-
во сельского хозяйства Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Формирование и реализация политики в сфере развития агропромышле-
нного комплекса, водного, лесного, охотничьего, рыбного хозяйства и аграрной науки"
90 000
3
Разработка методики определения потребности в кадрах в разрезе специальностей, отраслей, регионов и определение на ее основе потребности в кадрах на долгосроч-
ную перспективу с учетом всех реализуемых и планируемых к реализации проектов и производств
Проведение аналитических исследований
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Формирование государствен-
ной политики в области труда, занятости, социальной защиты населения" подпрограмма 103 "Проведение социологи-
ческих, аналитических исследований и оказание консалтинго-
вых услуг"

Ескерту. 38-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.11.21 № 1469 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
мың теңге
Р/с
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік қызметтің немесе бюджеттік инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамасы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Оның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
2
3
4
5
6
7
1
Шетелдік мамандарды тарта отырып, біліктілігін арттыру үшін мемлекеттік қызметшілерді оқыту жөніндегі қызметтер
Алдыңғы қатарлы практиктердің шетелдік тәжірибесін зерделеу және мемлекеттік саясатты және мемлекеттік басқаруды талдау; экономикалық саясат пен мемлекеттік қаржыландыру және бюджеттендіру; келіссөздер жүргізу және көшбасшылық сияқты практикалық міндеттерді шешуге дағдылану
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
«Назарбаев университеті» ДБҰ
008 «Шетелдік мамандарды тарта отырып, біліктілікті арттыру үшін мемлекеттік қызметшілерді оқыту бойынша қызметтер көрсету»
107 200
2
Қазақстан Республикасында аграрлық сектордың негізгі салаларын мемлекеттік қолдау шараларын жетілдіру жөніндегі ұсынымдарды әзірлеу бойынша көрсетілетін қызметтер (2 кезең)
Маркетингтік және технологиялық зерттеулердің нәтижелері негізінде Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы өндірісінің негізгі бағыттарын дамытудың бес жылдық кезеңге арналған негізді жоспарын даярлау
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
«Ұлттық талдама орталығы» АҚ
001 «Агроөнеркәсіп кешенін, су, орман, аң аулау мен балық шаруашылығын және аграрлық ғылымды дамыту саласында мемлекет саясатын қалыптастыру және іске асыру
90 000
3
Мамандықтар, салалар, өңірлер бөлігінде кадрларға қажеттілікті айқындау әдістемесін әзірлеу және оның негізінде барлық іске асырылып жатқан және іске асыру жоспарланып отырған жобалар мен өндірістерді ескере отырып, ұзақ мерзімді перспективаға кадрларға деген қажеттілікті айқындау
Талдау зерттеулерін жүргізу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру»
103 «Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету» кіші бағдарламасы

15 000
4
Проведение аналити-
ческих исследо-
ваний
Разработка предложений по совершенство-
ванию налогового администриро-
вания в рамках введения всеобщего декларирова-
ния, формирования Единого экономичес-
кого пространства и внедрения стандартов ОЭСР
Министерство финансов Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государствен-
ного бюджета"
80 000
5
Исследова-
ния издержек бизнеса, которые возникают в ходе взаимодейс-
твия с государст-
венными органами
Проведение аналитических исследований
Министерст-
во экономичес-
кого развития и торговли Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государствен-
ного планирования и управления"
15 000
6
Проведение отраслевых (ведомстве-
нных) функцио-
нальных обзоров
Проведение аналитических
исследований
Министерст-
во экономичес-
кого развития и торговли Республики Казахстан
АО
"Национальный аналитический
центр"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государствен-
ного планирования и управления"
35 440
7
Повышение квалифика-
ции кадров
Повышение квалификации кадров
Министерст-
во экономичес-
кого развития и торговли Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
015 "Оздоровление и усиление предпринима-
тельского потенциала в рамкахпрограммы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
140 345
8
Проведение Астанинс-
кого экономичес-
кого форума
Обеспечение проведения Астанинского экономичес-
кого форума
Министерст-
во экономичес-
кого развития и торговли Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
033 "Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономичес-
кого форума"
370 756
9
Внедрение стандартов ОЭСР в приоритет-
ные сферы государст-
венной политики
Анализ текущей ситуации социально-
экономичес-
кого развития, действующих нормативно-
правовых актов Республики Казахстан; проведение сравнитель-
ного анализа на предмет соответствия казахстанс-
кого законода-
тельства стандартам ОЭСР в ключевых сферах государствен-
ной политики; разработка рекомендаций по совершенство-
ванию казахстанс-
кого законода-
тельства; оказание содействия государствен-
ным органам в реализации рекомендаций по внедрению стандартов ОЭСР; разработка рекомендации по включению РК в Комитеты ОЭСР второго этапа; разработка плана мероприятий по вступлению РК в ОЭСР
Министерство юстиции Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Правовое обеспечение деятельности государства"

15 000
4
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Жалпыға бірдей декларациялауды енгізу, Бірыңғай экономикалық кеңістікті қалыптастыру және ЭЫДҰ стандарттарын енгізу шеңберінде салықтық әкімшілендіруді жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Бюджеттік жоспарлауды, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету»
80 000
5
Мемлекеттік органдармен өз ара іс-қимыл барысында туындайтын бизнес шығындарына зерттеулер
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
15 000
6
Салалық (ведомстволық) функционалдық шолу жүргізу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
35 440
7
Кадрлардың біліктілігін арттыру
Кадрлардың біліктілігін арттыру
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Назарбаев университеті» ДБҰ
015 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті әлеуетті сауықтыру және күшейту»
140 345
8
Астана экономикалық форумын өткізу
Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
033 «Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
370 756
9
Мемлекеттік саясаттың басымды салаларына ЭЫДҰ стандарттарын енгізу
Әлеуметтік-экономикалық дамудың ағымдағы жағдайын, Қазақстан Республикасының қолданыстағы нормативтік құқықтық актілерін талдау; мемлекеттік саясаттың негізгі салаларындағы қазақстандық заңнаманың ЭЫДҰ стандарттарына сәйкестігіне салыстырмалы талдау жүргізу; қазақстандық заңнаманы жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу; ЭЫДҰ стандарттарын енгізу жөніндегі ұсыныстарды іске асыруға мемлекеттік органдарға жәрдемдесу; ҚР екінші кезектегі ЭЫДҰ комитеттеріне енгізу бойынша ұсынымдар әзірлеу; ҚР ЭЫДҰ-ға кіруі жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету»

60 409
10
Услуги по проведению аналитичес-
кого исследова-
ния по повышению конкурен-
тоспособ-
ности высшего образования
Предоставле-
ние услуг по анализу мирового опыта, проведению исследования эффективности существующей системы менеджмента высших учебных заведений РК, разработке новой модели менеджмента вузов и механизмов перехода государствен-
ных вузов к академической финансовой и управленчес-
кой автономии
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
008 "Методологи-
ческое обеспечение системы образования"
83 781
11
Предостав-
ление услуг по разработке институцио-
нальной модели функциони-
рования системы независи-
мого подтверж-
дения квалифика-
ции на базе отраслевых ассоциаций
Организация разработки институцио-
нальной модели функциониро-
вания системы независимого подтверждения квалификации на базе отраслевых ассоциаций на основании изучения мирового опыта с учетом консультаций с отраслевыми ассоциациями, а также создание методологической основы для апробации институцио-
нальной модели функциониро-
вания системы независимого подтверждения квалификации в пилотном режиме на базе отраслевой ассоциации
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг
"Кәсіпқор"
008 "Методологи-
ческое обеспечение системы образования"
57 622
12
Предостав-
ление услуг по адаптации учебно-
методичес-
ких комплексов по 9-ти образова-
тельным программам техничес-
кого и профессио-
нального образования
Разработка и адаптация учебно-
методических комплексов по 9-ти образователь-
ным программам технического и профессио-
нального образования совместно с международными экспертами
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг
"Кәсіпқор"
008 "Методологи-
ческое обеспечение системы образования"
541 486
13
Услуги по подготовке нормативных правовых актов для уровней образования по попечи-
тельским советам, по исследова-
нию проблем функцио-
нальной грамотности
Предоставле-
ние услуг по подготовке нормативных правовых актов для уровней образования по попечительс-
ким советам, по исследованию проблем функциональ-
ной грамотности
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
008 "Методологи-
ческое обеспечение системы образования"
20 000
14
Предостав-
ление сопутствую-
щих услуг в рамках внедрения механизма подушевого финансиро-
вания
Проведение анализа текущей ситуации в организациях начального, основного среднего, общего среднего образования для проведения актуарных расчетов в рамках внедрения подушевого финансирова-
ния
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
008 "Методологи-
ческое обеспечение системы образования"

60 409
10
Жоғары білімнің бәсекеге қабілеттілігін арттыру бойынша талдамалық зерттеулер жүргізу жөніндегі қызметтер
Әлемдік тәжірибені талдау, ҚР жоғары оқу орындарының қолданыстағы менеджмент жүйесінің тиімділігіне зерттеу жүргізу, жоғары оқу орындары менеджментінің жаңа моделін және мемлекеттік жоғары оқу орындарының академиялық қаржылық және басқару автономиясына ауысу тетігін әзірлеу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
008 «Білім беру жүйесінің әдістемелік қамтамасыз ету»
83 781
11
Салалық қауымдастық базасында біліктілікті тәуелсіз растау жүйесі жұмыс істеуінің институциональді моделін әзірлеу жөніндегі қызметтерді ұсыну
Салалық қауымдастықтармен консультацияларды ескеріп, әлемдік тәжірибені зерделеу негізінде салалық қауымдастықтар базасында біліктілікті тәуелсіз растау жүйесі жұмыс істеуінің институционалдық моделін әзірлеуді ұйымдастыру, сондай-ақ салалық қауымдастықтар базасында пилоттық режимде біліктілікті тәуелсіз растау жүйесі жұмыс істеуінің институционалдық моделін сынамалауға арналған әдістемелік негізді құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» Холдингі» АҚ
008 «Білім беру жүйесін әдістемелік қамтамасыз ету»
57 622
12
Техникалық және кәсіптік білім берудің 9 білім беру бағдарламалары бойынша оқу-әдістемелік кешендерді бейімдеу жөніндегі қызметтерді ұсыну
Халықаралық сарапшылармен бірлесіп техникалық және кәсіптік білімнің 9 білім беру бағдарламасы бойынша оқу-әдістемелік кешендерді әзірлеу және сынамалау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» Холдингі» АҚ
008 «Білім беру жүйесін әдістемелік қамтамасыз ету»
541 486
13
Қамқоршылық кеңестер, функционалдық сауаттылық проблемаларын зерттеу бойынша білім беру деңгейлеріне арналған нормативтік құқықтық актілерді дайындау жөніндегі қызметтерді ұсыну
Қамқоршылық кеңестер, функционалдық сауаттылық мәселелерін зерттеу бойынша білім деңгейлеріне арналған нормативтік құқықтық актілерді дайындау жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
008 «Білім беру жүйесін әдістемелік қамтамасыз ету»
20 000
14
Жан басына қаржыландыру тетігін енгізу шеңберінде тиісті қызметтерді ұсыну
Жан басына қаржыландыруды енгізу шеңберінде актуарлық есептеулерді жүргізу үшін бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында ағымдағы жағдайды талдау жүргізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
008 «Білім беру жүйесін әдістемелік қамтамасыз ету»

16 180
15
Образовате-
льные и воспитате-
льные услуги в специали-
зированных организа-
циях образования "Назарбаев Интеллек-
туальные школы", Международ-
ный бакалавриат, организация и реализация мероприятий, связанных с обеспече-
нием деятельнос-
ти Назарбаев Интеллек-
туальных школ и сопровож-
дение реализуемых проектов
Предоставле-
ние образователь-
ных услуг с применением эксперимен-
тальных учебных программ с естественно-
математичес-
ким направлениями на основе индивидуаль-
ных учебных планов и авторских программ, Международный бакалавриат, организация и реализация мероприятий, связанных с обеспечением деятельности Назарбаев Интеллектуа-
льных школ и сопровождение реализуемых проектов, обучение и повышение квалификации учителей, привлечение иностранных педагогов в Назарбаев Интеллектуа-
льные школы
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуаль-
ные школы"
009 "Обучение и воспитание одаренных детей"
14 003 192
16
Услуги по повышению квалифика-
ции работников образования
Предоставле-
ние услуг по повышению квалификации работников образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиона-
льных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации
"Өрлеу"
023 "Повышение квалификации и переподготов-
ка кадров государствен-
ных организаций образования"
6 159 274
17
Услуги по повышению квалифика-
ции преподава-
телей и менеджеров организаций техничес-
кого и профессио-
нального образования
Услуги по организации повышения квалификации преподава-
телей для межрегиональ-
ного центра в г. Атырау с привлечением международных экспертов, включая поиск и отбор преподава-
телей. А также предоставле-
ние услуг по отбору и направлению руководителей и преподава-
телей организаций технического и профессиона-
льного образования на переподго-
товку, включая координацию проезда до места обучения и обратно
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг
"Кәсіпқор"
023 "Повышение квалификации и переподготов-
ка кадров государствен-
ных организаций образования"
220 486
18
Услуги по проведению аналитичес-
ких исследова-
ний
Обзор политики в системе образования Республики Казахстан: современность и перспективы
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
033 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования"

16 180
15
«Назарбаев Зияткерлік мектептері», мамандандырылған білім беру ұйымдарында білім беру және тәрбиелеу қызметтері, Халықаралық бакалавриат, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің қызметін қамтамасыз етумен және іске асырылып жатқан жобаларды сүйемелдеуге байланысты іс-шараларды ұйымдастыру және іске асыру
Жеке оқу жоспарлары мен авторлық бағдарламалардың негізінде табиғи-математикалық бағыттарындағы тәжірибелік оқу бағдарламаларын қолдана отырып, білім беру қызметтерін ұсыну, Халықаралық бакалавриат, Назарбаев зияткерлік мектептерінің қызметін қамтамасыз етумен байланысты іс-шараларды ұйымдастыру мен іске асыру, іске асырылып жатқан жобаларды сүйемелдеу, мұғалімдердің біліктілігін арттыру және оқыту, Назарбаев зияткерлік мектептеріне шетелдік педагогтарды тарту
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ
009 «Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу»
14 003 192
16
Білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттігінің деңгейіне қойылатын заманауи талаптарына сәйкес біліктілікті үздіксіз арттырудың тиімді моделін жасау арқылы білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Өрлеу» Ұлттық біліктілікті арттыру орталығы» АҚ
023 «Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау»
6 159 274
17
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқытушылары мен менеджерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер
Оқытушыларды іздеу және іріктеуді қоса алғанда Атырау қаласындағы өңіраралық орталыққа арнап шетелдік сарапшыларды тарту арқылы оқытушылардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер. Сондай-ақ оқу орнына дейін бару және кейін қайтуды қоса алғанда, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының басшылары мен оқытушыларын іріктеу және жіберу жөніндегі қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» Холдингі» АҚ
023 «Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау»
220 486
18
Талдамалық зерттеулер жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесіндегі саясатқа шолу жасау: қазіргі заман және келешек
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

166 472
19
Услуги по разработке проекта Концепции социального развития
Разработка проекта Концепции социального развития системы образования Республики Казахстан до 2030 года
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
033 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования"
31 634
20
Предостав-
ление услуг по выполнению программ и проектов научных исследова-
ний
Изучение монументаль-
ного и декоративного прикладного искусства древних тюрков в контексте формирования тюркского культурного комплекса; Историко-
культурное наследие и интеграцион-
ные процессы тюркских народов и государств
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
НАО "Тюркская академия"
055 "Научная и (или) научно-
техническая деятельность"
373 712
21
Предостав-
ление услуг по выполнению программ и проектов научных исследова-
ний
Проведение работ по научным исследованиям в области энергетики, медицины, образования путем подготовки высококвали-
фицированных научных и инженерных кадров; привлечение зарубежных ученых; обеспечения доступа научной обществен-
ности республики к научно-
технической информации для удовлетворе-
ния потребностей в информации о современных достижениях мировой и отечественной науки, пропаганда ее достижений; создания современной научной инфраструк-
туры
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО "Назарбаев университет"
055 "Научная и (или) научно-
техническая деятельность"
1 895 981
22
Услуги по организации проведения государст-
венной научно-
технической экспертизы научных, научно-
техничес-
ких и инновацион-
ных проектов и программ, предлагае-
мых к финансиро-
ванию из государст-
венного бюджета, а также организация работы националь-
ных научных советов
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государствен-
ным научно-
техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законода-
тельства. Оплата труда экспертов и других работников, мониторинг результатив-
ности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-
технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Проведение научно-
аналитических работ по усовершенствованию методологии научно-
технической экспертизы. Оплата вознагражде-
ния членам ННС, оплата их командировоч-
ных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Национальный центр государствен-
ной научно-
технической экспертизы"
055 "Научная и (или) научно-
техническая деятельность"

166 472
19
Әлеуметтік даму тұжырымдамасының жобасын әзірлеу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасының орта білім беру жүйесінің 2030 жылға дейінгі әлеуметтік даму тұжырымдамасының жобасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»
31 634
20
Ғылыми зерттеулер бағдарламалары мен жобаларын орындау жөніндегі қызметтерді ұсыну
Түрік мәдени кешенін қалыптастыру түпмәтінінде көне түріктің декоративті қолданбалы және монументальді өнерін зерделеу; Түрік халықтары мен мемлекеттерінің тарихи-мәдени мұрағаты мен интеграциялық процестері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Түркі академиясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамы
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
373 712
21
Ғылыми зерттеулер бағдарламалары мен жобаларын орындау жөніндегі қызметтерді ұсыну
Жоғары білікті ғылыми және инженер кадрларды даярлау арқылы энергетика, медицина, білім беру саласындағы ғылыми зерттеулер бойынша жұмыстар жүргізу, шетелдік ғалымдарды тарту, республиканың ғылыми қоғамдығын әлемдік және отандық ғылымның заманауи жетістіктері туралы ақпаратқа қажеттілігін қанағаттандыру үшін ғылыми-техникалық ақпаратқа қол жеткізуін қамтамасыз ету, оның жетістіктерін насихаттау, заманға сай ғылыми инфрақұрылымды құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
1 895 981
22
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыру ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларды жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшыларға және басқа қызметкерлерге еңбекақы төлеу, жүргізілетін жұмыстардың/ қызметтердің нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ғылыми-техникалық сараптама методологиясын жетілдіру жөнінде ғылыми-талдамалық жұмыстар жүргізу. ҰҒК мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапар шығыстарын өтеу, орындалған ғылыми жұмыстардың мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Мемлекеттік ұлттық ғылыми техникалық сараптама орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

811 469
23
Разработка аквакуль-
турной технологии выращивания осетровых рыб и изготовле-
ние оборудо-
вания
Создание научно-
технологи-
ческого промышленного аквакуль-
турного комплекса осетровых пород рыб в условиях замкнутого водообес-
печения по производству черной икры и осетрового мяса на основе усовершенст-
вованных технологий и новых технологичес-
ких решений
Министерст-
ва образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Национальный научно-
технологический холдинг "Парасат"
055 "Научная и/или научно-
техническая деятельность"
915 000
24
Создание опытно-
промышленного участка энергоав-
тономного, безотход-
ного и экологичес-
ки чистого производст-
ва металлурги-
ческого кремния
Создание опытно-
промышленного участка производства металлурги-
ческого кремния
Министерст-
ва образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Национальный научно-
технологичес-
кий холдинг "Парасат"
055 "Научная и/или научно-
техническая деятельность"
585 000
25
Создание базы данных инноваций и патентов
Создание базы данных инноваций и патентов для содействия коммерциали-
зации результатов научно-
технической деятельности и развитию инновацион-
ного предпринима-
тельства путем обеспечения доступа инвесторов (фондов, банков и других финансовых организаций), институтов развития, организаций трансфера технологий, инноваторов, ученых и других заинтересо-
ванных лиц к массиву коммерчески и социально привлекатель-
ных научных разработок государств – участников СНГ
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Национальный центр научно-
технической информации"
055 "Научная и/или научно-
техническая деятельность"
63 264
26
Предостав-
ление услуг АО "Холдинг
"Кәсіпқор" по разработке образова-
тельных программ, системы оценки и прогнозиро-
вания потребности в специалис-
тах
Разработка 12 образователь-
ных программ для колледжей мирового уровня с привлечением международных экспертов, разработка системы оценки и прогнозиро-
вания потребности в специалистах на основании анализа международ-
ного опыта
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг
"Кәсіпқор"
057 "Услуги по обеспечению деятельности АО "Холдинг "Кәсіпқор"
450 545
27
Предостав-
ление услуг по организации и проведению тестирова-
ния абитуриен-
тов в целях отбора и зачисления абитуриен-
тов для обучения по образова-
тельным программам
Организация и проведение тестирования абитуриентов в целях отбора и зачисления абитуриентов для обучения по подготови-
тельной программе Foundation в Межрегиональ-
ном професиональ-
ном центре подготовки, переподго-
товки и повышения квалификации кадров в городе Атырау (колледж)
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг
"Кәсіпқор"
057 "Услуги по обеспечению деятельности АО "Холдинг "Кәсіпқор"

811 469
23
Бекіре балықты өсірудің аквамәдени технологиясын әзірлеу және жабдығын дайындау
Жетілдірілген технологиялар мен жаңа технологиялар шешімдері негізінде тұйық сумен қамтамасыз ету жағдайында қара уылдырық пен бекіре ет өндірісі бойынша бекіре балықтың ғылыми-технологиялық өнеркәсіптік аквамәдениеттік кешенін құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Парасат» ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі» АҚ
055 «Ғылыми және/немесе ғылыми-техн икалық қызмет»
915 000
24
Металлуригиялық кремнийді энергоавтономды, қалдықсыз және экологиялық таза тәсілмен өндірудің тәжірибелік-өнеркәсіптік учаскесін құру
Металлургиялық кремний өндірудің тәжірибелік-өнеркәсіптік учаскесін құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
"Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ
055 «Ғылыми және/немесе ғылыми-техникалық қызмет"
585 000
25
Инновациялар мен патенттер дерекқорын құру
ТМД қатысушы мемлекеттердің коммерциялық және әлеуметтік тартымды ғылыми әзірлемелер алабына инвесторлардың (қорлардың, банктердің және басқа қаржы ұйымдарының), даму институттарының, технологиялар трансфері ұйымдарының, инноваторлардың, ғалымдар мен басқа да мүдделі адамдардың қол жеткізуін қамтамасыз ету арқылы ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға және инновациялық кәсіпкерлікті дамытуға көмектесу үшін инновациялар мен патенттер дерекқорын құру.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
"Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат орталығы" АҚ
055 «Ғылыми және/немесе ғылыми-техникалық қызмет»
63 264
26
«Кәсіпқор» Холдингі» АҚ-мен білім беру бағдарламаларын бағалау және мамандарға қажеттілікті болжау жүйесін әзірлеу жөніндегі қызметтерді ұсыну
Халықаралық сарапшыларды тарту арқылы әлемдік деңгейдегі колледждерге арнап 12 білім беру бағдарламаларын әзірлеу, халықаралық тәжірибе негізінде мамандар қажеттілігін бағалау және болжамдау жүйесін және оларға қойылатын біліктілік талаптарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» Холдингі» АҚ
057 «Кәсіпқор» Холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
450 545
27
Білім беру бағдарламалары бойынша оқыту үшін талапкерлерді іріктеу және есепке алу мақсатында талапкерлерді тестілеуді ұйымдастыру мен өткізу жөніндегі қызметтерді ұсыну
Атырау қаласындағы кадрларды даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттырудың өңіраралық кәсіби орталығына (колледж) Foundation дайындық бағдарламасы бойынша талапкерлерді іріктеу және есепке алу мақсатында талапкерлерді тестілеуді ұйымдастыру мен өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» Холдингі" АҚ
057 «Кәсіпқор» Холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

146 570
28
Услуги по обеспечению деятель-
ности АОО "Назарбаев универси-
тет", подготовка в рамках государст-
венного образова-
тельного заказа специалис-
тов с высшим и послеву-
зовским образова-
нием
Предоставле-
ние услуг в подготовке методологи-
ческого обеспечения академической деятельности АОО "Назарбаев университет", администриро-
вание и организации работы университета, управление за ходом строительства и обеспечение эксплуатации объектов объектов университета, подготовка в рамках государствен-
ного образователь-
ного заказа специалистов с высшим и послевузовс-
ким образованием
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев университет"
064 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовс-
ким образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев Университет"
12 383 611
29
Предостав-
ление оператором услуг по обеспечению функциони-
рования Государст-
венной образова-
тельной накопитель-
ной системы
Предоставле-
ние услуг по организацион-
ному, информацион-
ному, методологи-
ческому сопровождению внедрения и реализации Государствен-
ной образователь-
ной накопительной системы, а также мониторингу функциониро-
вания системы
Министерст-
во образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
065 "Оплата услуг Оператору Государствен-
ной накопительной образователь-
ной системы"
147 815
30
Создание модели здравоохра-
нения с привлече-
нием международ-
ных экспертов
Предоставле-
ние услуг по разработке детальных предложений по выбору будущей модели здравоохра-
нения страны, с выбором конкретной модели финансиро-
вания здравоохра-
нения и разработкой рекомендаций по внедрению
Министерст-
во здравоохра-
нения Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Формирование государствен-
ной политики в области здравоохране-
ния"
73 000
31
Внедрение международ-
ных стандартов в области больничного управления
Совершенство-
вание системы больничного управления, трансферт инновационных технологий системы здравоохране-
ния и создание "Госпиталя будущего"
Министерст-
во здравоохра-
нения Республики Казахстан
АО "Национальный медицинский холдинг"
031 "Внедрение международных стандартов в области больничного управления"
1 788 361
32
Организация поставки медицинским организа-
циям медицинской техники в лизинг
Организация и проведение закупок медицинской техники для дальнейшей передачи организациям здравоохране-
ния на условиях лизинга
Министерст-
во здравоохранения Республики Казахстан
АО "КазМедТех"
031 "Внедрение международных стандартов в области больничного управления"

146 570
28
«Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін қамтамасыз ету, мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау
«Назарбаев университеті» ДБҰ академиялық қызметін әдістемелік қамтамасыз етуді даярлау қызметін ұсыну, университеттің жұмысын әкімшілендіру және ұйымдастыру, университеттің объектілері құрылысының барысын басқару және пайдаланылуын қамтамасыз ету, мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев университеті» ДБҰ
064 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және «Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер»
12 383 611
29
Оператордың Мемлекеттік білім берудің жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді ұсынуы
Мемлекеттік білім берудің жинақтау жүйесі енгізу мен іске асыруды ұйымдастырушылық, ақпараттық, әдістемелік сүйемелдеу жөніндегі қызметтерді ұсыну, сондай-ақ жүйенің жұмыс істеуінің мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
065 «Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметіне ақы төлеу»
147 815
30
Халықаралық сарапшыларды тарта отырып, денсаулық сақтау моделін жасау
Денсаулық сақтауды қаржыландырудың нақты моделін таңдай және енгізу бойынша ұсынымдарды әзірлей отырып, еліміздің болашақ денсаулық сақтау моделін таңдау бойынша егжей-тегжейлі ұсыныстарды әзірлеу жөніндегі қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру»
73 000
31
Ауруханалық басқару саласында халықаралық стандарттарды енгізу
Ауруханалық басқару жүйесін жетілдіру, денсаулық сақтау жүйесінің инновациялық технологияларының трансферті және «Болашақ госпиталін» құру Халықтың медициналық қызметтерге тең қол жеткізуін қамтамасыз ететін денсаулық сақтау инфрақұрылымын жетілдіру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Ұлттық медициналық орталық» АҚ
031 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»
1 788 361
32
Медициналық ұйымдарға медициналық техниканы лизингі жеткізуді ұйымдастыру
Денсаулық сақтау ұйымдарына лизинг шарты бойынша әрі қарай беру мақсатында медициналық техниканы сатып алуды өткізу және ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«КазМедТех» АҚ
031 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»

315 358
33
Производст-
во националь-
ных фильмов
Производство высокохудо-
жественных произведений национальных фильмов, способных удовлетворять духовные потребности народа, служить государствен-
ным интересам, имиджу страны на мировой арене
Министерст-
во культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казахфильм им. Ш.Айманова"
007 "Производство национальных фильмов"
1 536 670
34
Услуги по дубляжу националь-
ных фильмов, формирова-
нию сценарного резерва, обеспечению непрерыв-
ного кинотехно-
логического процесса, хранению националь-
ных фильмов, дистрибъю-
ции и тиражиро-
ванию националь-
ных фильмов
Дубляж всех национальных фильмов с языка оригинала на государствен-
ный язык, создание и сохранение государствен-
ного фильмофонда, организация проката фильмов, обеспечении сохранности прав собственника фильма и соблюдении иных прав фильмовла-
дельца при осуществлении тиражирования и дистрибьюции
Министерст-
во культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казахфильм им. Ш.Айманова"
007 "Производство национальных фильмов"
579 890
35
Проведение государст-
венной информацио-
нной политики через Интернет – портал Bnews.kz
Освещение социально-
экономической и общественно-
политической жизни страны
Министерст-
во культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государствен-
ной информацион-
ной политики"
153 650
36
Проведение государст-
венной информацио-
нной политики на государст-
венном языке через Интернет – портал Baq.kz
Популяризация казахоязычных СМИ в Интернете, развитие государствен-
ного языка, увеличение контента
Министерст-
во культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государствен-
ной информацион-
ной политики"
12 840
37
Сопровожде-
ние сайта Премьер-
Министра РК
Освещение деятельности Премьер-
Министра и Правительства РК в Интернете для повышения уровня информирован-
ности населения о работе государствен-
ных органов
Министерст-
во культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государствен-
ной информацион-
ной политики"
90 599
38
Проведение государст-
венной информацио-
нной политики через АО "Агентство
"Хабар"
Услуги по проведению государстве-
нной информацион-
ной политики через Телеканалы "Хабар", "Ел Арна", "Caspionet", "Білім", "Новости 24", радио "Классик"
Министерст-
во культуры и информации Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
021 "Проведение государствен-
ной информацион-
ной политики"
9 652 804
39
Проведение государст-
венной информацио-
нной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государствен-
ной информацион-
ной политики через Телеканалы "Казакстан", "Балапан",
"Мәдениет", "Первый канал Евразия" областные ТВ, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана"
Министерст-
во культуры и информации Республики Казахстан
АО "Республиканс-
кая телерадиокор-
порация "Казахстан"
021 "Проведение государствен-
ной информацион-
ной политики"

315 358
33
Ұлттық фильмдерді шығару
Әлемдік аренада елдің имиджіне, мемлекеттің мүдделеріне қызмет ететін, халықтың рухани қажеттілігін қанағаттандыратын жоғары деңгейдегі көркем ұлттық фильмдер көрсетілімін шығару
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Ш.Айманов атындағы Қазақфильм» АҚ
007 «Ұлттық фильмдер шығару»
1 536 670
34
Ұлттық фильмдерді басқа тілдерге аудару, сценарий резервін қалыптастыру, үздіксіз кинотехнологиялық процесті қамтамасыз ету, ұлттық фильмдерді сақтау, ұлттық фильмдерді тарату және тираждау бойынша қызметтер
Барлық ұлттық фильмдерді түпнұсқа тілінен мемлекеттік тілге аудару, мемлекеттік фильмқорың құру және сақтау, фильмдердің прокатын ұйымдастыру, фильмдерді тарату және тираждау барысында фильмнің меншікті иесінің құқығын сақтауды және фильм иесінің басқа да құқықтарының сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Ш.Айманов атындағы Қазақфильм» АҚ
007 «Ұлттық фильмдер шығару»
579 890
35
Интернет-Bnews.kz порталы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
153 650
36
Интернет арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты мемлекеттік тілде жүргізу – Baq.kz порталы
Қазақтілді БАҚ-ты Интернетте кеңінен таныту, мемлекеттік тілді дамыту, контентті ұлғайту
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
12 840
37
ҚР Премьер-Министрінің сайтын сүйемелдеу
Мемлекеттік органдардың жұмысы туралы халықтың ақпараттану деңгейін арттыру үшін ҚР Премьер-Министрі мен Үкіметінің қызметін Интернетте жариялау
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
90 599
38
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Хабар» Агенттігі» АҚ арқылы жүргізу
«Хабар», «Ел Арна», «Caspionet», «Білім», «Жаңалықтар 24» телеарналары, «Классика» радиосы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Хабар» Агенттігі» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
9 652 804
39
«Қазақстан» РТРК» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Қазақстан», «Балапан», «Мәдениет», «Первый канал Евразия», облыстық телеарналары, «Қазақ радиосы», «Шалқар» радиосы, «Астана» радиосы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Қазақстан» Республикалық телерадиокорпорациясы» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

11 276 974
40
Проведение государст-
венной информацио-
нной политики через НФ МТРК "Мир"
Услуги по проведению государствен-
ной информацион-
ной политики через Телеканалы "Мир", "Мир 24"
Министерст-
во культуры и информации Республики Казахстан
Национальный филиал Межгосударст-
венной телерадио-
компании "Мир" в Республике Казахстан
021 "Проведение государствен-
ной информацион-
ной политики"
183 376
41
Услуги по аренде транспон-
деров и распростра-
нение государст-
венных и негосударс-
твенных теле-, радиоканалов через АО "Казтелера-
дио"
Услуги по аренде транспондеров и распростране-
ние государствен-
ных и негосударст-
венных теле-, радиоканалов через Национальную спутниковую сеть теле радиовещания, спутниковое и эфирное цифровое телерадио-
вещание
Министерст-
во культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казтелерадио"
021 "Проведение государствен-
ной информацион-
ной политики"
1 212 558
42
Проведение государст-
венной информацио-
нной политики через ТОО "Жас оркен"
Услуги по проведению государствен-
ной информацион-
ной политики через газеты "Ұлан", "Дружные ребята", журналы "Ақ желкен", "Балдырған"
Министерст-
во культуры и информации Республики Казахстан
ТОО "Жас оркен"
021 "Проведение государствен-
ной информацион-
ной политики"
94 000
43
Проведение государст-
венной информацио-
нной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государствен-
ной информацион-
ной политики через газеты "Ана тілі", "Экономика", "Уйгур айвази", журналы "Мысль", "Ақиқат", "Үркер"
Министерст-
во культуры и информации Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
021 "Проведение государствен-
ной информацион-
ной политики"
132 500
44
Создание и развитие интегрированной информацио-
нной системы "е-Статис-
тика"
Услуги по созданию и развитию интегрирован-
ной информацион-
ной системы "е-Статистика"
Агентство Республики Казахстан по статистике
РГП "Информационно-вычислитель-
ный центр Агентства Республики Казахстан по статистике"
011 "Создание и развитие интегрирован-
ной информацион-
ной системы "е-Статистика"
376 678
45
Проведение оценки состояния инженерных сетей систем водоснабже-
ния и водоотведе-
ния
Проведение оценки состояния инженерных сетей систем водоснабжения и водоотведения в соответствии с Программой "Ақ-Бұлак" на 2011-2020 годы
Агентство Республики Казахстан по делам строительс-
тва и жилищно-
коммуналь-
ного хозяйства
АО "Казахский Водоканал-
проект"
019 "Проведение оценки технического состояния инженерных сетей"
283 771
46
Обоснование инвестиций к проектам модерниза-
ции системы управления твердо-
бытовыми отходами
В рамках разработки обоснований инвестиций к проектам модернизации системы управления твердо-
бытовыми отходами предпола-
гается определение морфологичес-
кого состава и анализ существующей системы организации сбора, вывоза и переработки ТБО в восьми городах
Агентство Республики Казахстан по делам строите-
льства и жилищно-
коммуналь-
ного хозяйства
АО "Казахский Водоканал-
проект"
029 "Разработка обоснований инвестиций"

11 276 974
40
«Мир» МТРК ҰФ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Мир», «Мир 24» телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
Қазақстан Республикасындағы «Мир» Мемлекетаралық телерадиокомпаниясының ұлттық филиалы
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
183 376
41
«Қазтелерадио» АҚ арқылы транспондерлерді жалға алу және мемлекеттік және мемлекеттік емес теле-, радиоарналарды тарату жөніндегі қызметтер
Транспондерлерді жалға алу және мемлекеттік және мемлекеттік емес теле-, радиоарналарды телерадио хабарларындырудың ұлттық спутниктік желiсi, спутниктік және эфирлық сандық телерадиохабарларын тарату жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Қазтелерадио» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
1 212 558
42
«Жас өркен» ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Ұлан», «Дружные ребята» газеттері, «Ақ желкен», «Балдырған» журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Жас өркен» ЖШС
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
94 000
43
«Қазақ газеттері» ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Ана тілі», «Экономика», «Ұйғыр айвази» газеттері, «Мысль», «Ақиқат», «Үркер» журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Қазақ газеттері» ЖШС
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
132 500
44
«е-Статистика» интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру және дамыту
«е-Статистика» интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру және дамыту бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
«Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің ақпараттық есептеу орталығы» РМК
011 «е-Статистика» интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру және дамыту»
376 678
45
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің инженерлік желілерінің жай-күйіне бағалау жүргізу
2011-2020 жылдарға арналған «Ақ бұлақ» бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің инженерлік желілерінің жай-күйіне бағалау жүргізу
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
«Қазақ Суарнажоба» АҚ
019 «Инженерлік желілердің техникалық жағдайына бағалау жүргізу»
283 771
46
Қатты тұрмыстық қалдықтарды басқару жүйесін жаңғырту жобаларына инвестицияларды негіздеу
Қатты тұрмыстық қалдықтарды басқару жүйесін жаңғырту жобаларына инвестицияларды негіздеу шеңберінде сегіз қалада ҚТҚ-ның морфологиялық құрамын анықтау және жинау, әкету және қайта өңдеуді ұйымдастырудың қолданыстағы жүйесін талдау болжанып отыр
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
«Қазақ Суарнажоба» АҚ
029 «Инвестиция негiздемелерiн әзірлеу»

849 970
47
Проведение обследова-
ний водохо-
зяйственных систем
Проведение обследований водохозяйст-
венных систем
Агентство Республики Казахстан по делам строите-
льства и жилищно-
коммуналь-
ного хозяйства
АО "Казахский Водоканал-
проект"
037 "Проведение обследований водохозяйственных систем"
500 000
48
Разработка наукоемких ядерных технологий, методов радиоэко-
логического мониторинга окружающей среды, методов и систем, направлен-
ных на развитие и повышение безопас-
ности и эффектив-
ности объектов атомной отрасли
Реализация научно-
технической программы развития атомной энергетики в Республике Казахстан;
- Реализация программы научно-
технической поддержки создания и эксплуатации Казахстанс-
кого термоядерного материало-
ведческого реактора Токамак;
- Реализация программы развития комплексных научных исследований в области физики, химии, биологии и передовых технологий на базе ускорителя тяжелых ионов ДЦ-60
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
РГП на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" (РГП НЯЦ РК)
006 "Прикладные научные исследования технологичес-
кого характера"
537 690
49
Обеспечение безопаснос-
ти бывшего СИП
Инвентариза-
ция источников радиоактив-
ного загрязнения, разработка и осуществление системы мер по снижению их негативного влияния. Выполнение природоохран-
ных мероприятий по локализации и устранению радиационных рисков
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
РГП на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" (РГП НЯЦ РК)
038 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
197 269
Приложение 39
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 декабря 2011 года № 1428
Корректировка республиканского бюджета на 2012 год
Сноска. Приложение 39 в редакции постановления Правительства РК от 20.03.2012 № 350 (вводится в действие с 01.01.2012).
тыс. тенге
ФГ
АБП
ПРГ
Наименование
изменения (+/-)
II. Затраты
0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство,
особо охраняемые природные территории, охрана
окружающей среды и животного мира, земельные
отношения
0

849 970
47
Су шаруашылығы жүйелеріне тексерулер жүргізу
Су шаруашылығы жүйелеріне тексерулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
«ҚазақСуарнаЖоба» АҚ
037 «Су шаруашылығы жүйелерін зерттеуді жүргізу»
500 000
48
Ғылыми көлемді ядролық технологияларды, қоршаған ортаны радио-экологиялық мониторингтеу әдістерін, атом саласындағы объектілердің қауіпсіздігі мен тиімділігін дамытуға және арттыруға бағытталған әдістер мен жүйелерді әзірлеу
Қазақстан Республикасында атом энергетикасын ғылыми-техникалық дамыту бағдарламасын іске асыру;
- Тоқамақ қазақстандық термоядролық материалтану реакторын жасау мен пайдалануды ғылыми-техникалық қолдау бағдарламасын іске асыру;
ДЦ – 60 ауыр иондарын үдеткіштің базасында физика, химия, биология және озық технологиялар саласында кешенді ғылыми зерттеулерді дамыту бағдарламасын іске асыру
Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі
«Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы РМК (ҚР ҰЯО РМК)
006 «Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер»
537 690
49
Бұрынғы ССП-ның қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Радиактивті ластану көздерін түгендеу, олардың жағымсыз ықпалын азайту бойынша шаралар жүйесін әзірлеу және жүзеге асыру. Радиациялық тәуекелдерді оқшаулау және жою бойынша табиғатты қорғау іс-шараларын орындау
Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі
«Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы РМК (ҚР ҰЯО РМК)
038 «Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету»
197 269
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 1428 қаулысына
39-қосымша
2012 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
Ескерту. 39-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.03.20 № 350 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
мың теңге
Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
Өзгерістер
II. Шығындар
0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
0

212
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан
-4 302 252
010
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование
стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо
важных групповых и локальных систем водоснабжения,
являющихся безальтернативными источниками питьевого
водоснабжения
-4 302 252
619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства
4 302 252
039
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование
стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо
важных групповых и локальных систем водоснабжения,
являющихся безальтернативными источниками питьевого
водоснабжения

212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
-4 302 252
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-4 302 252
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
4 302 252
039
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер