О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2008 года № 1126 "Об утверждении Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы" и от 8 мая 2009 года № 674 "Об утверждении Правил реализации жилья участникам пилотных проектов Программы "Нұрлы көш"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2011 года № 1445
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2008 года № 1126 "Об утверждении Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 45, ст. 514):
в Программе "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1. "Паспорт программы":
в строке "Объемы и источники финансирования":
в абзаце втором:
цифры "74 378,5" заменить цифрами "67 689,6";
цифры "16 297,9" заменить цифрами "14 647,9";
в абзаце шестом:
цифры "20 269,8" заменить цифрами "20 862,3";
цифры "7 329,4*" заменить цифрами "5 679,4";
в разделе 5 "Основные направления и механизм реализации Программы":
в подразделе 5.3. "Стимулирование расселения участников Программы":
в подразделе 5.3.3. "Обеспечение жильем":
в части третьей цифры "4007" заменить цифрами "3269";
в разделе 6. "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
в части второй:
в абзаце первом:
цифры "74 378,5" заменить цифрами "67 689,6";
цифры "16 297,9" заменить цифрами "14 647,9";
в абзаце пятом:
цифры "20 269,8" заменить цифрами "20 862,3";
цифры "7 329,4*" заменить цифрами "5 679,4";
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы":
в строке, порядковый номер 15:
в графе 2 слова ", селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области" исключить;
в графе 6, цифры "7 329,4*" заменить цифрами "5 679,4";
в графе 6, строки порядковый номер 16, цифры "6 866,3" заменить цифрами "5 325,8";
в графе 6, строки, порядковый номер 17, цифры "1 183,2*" заменить цифрами "2 415,4";
в строке, порядковый номер 18:
в графе 2 слова ", селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области" исключить;
в графе 6 цифры "4 890,9*" заменить цифрами "6 662,0";
строку, порядковый номер 19, изложить в следующей редакции:
"
19.
Развитие
тепличного
хозяйства в
микрорайоне
"Асар" города
Шымкента Южно-
Казахстанской
области
Информация
в МВД
аким ЮКО,
СПК
"Оңтүстік"
(по согла-
сованию)
Январь

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2009 - 2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасын бекіту туралы" 2008 жылғы 2 желтоқсандағы № 1126 және "Нұрлы көш" бағдарламасының пилоттық жобаларына қатысушыларға тұрғын үй сату ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 8 мамырдағы № 674 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 желтоқсандағы № 1445 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "2009 - 2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы № 1126 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 45, 514-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген 2009 — 2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлімде:
"Қаржыландыру көлемі мен көздері" деген жолда:
екінші абзацта:
"74 378,5" деген сандар "67 689,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 297,9" деген сандар "14 647,9" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"20 269,8" деген сандар "20 862,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 329,4*" деген сандар "5 679,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаның негізгі бағыттары мен іске асыру тетігі" деген 5-бөлімде:
"Бағдарламаға қатысушыларды қоныстандыруды ынталандыру" деген 5.3-кіші бөлімде:
"Тұрғын үймен қамтамасыз ету" деген 5.3.3-кіші бөлімде:
үшінші бөліктегі "4007" деген сандар "3269" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар мен қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімде:
екінші бөлікте:
бірінші абзацта:
"74 378,5" деген сандар "67 689,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 297,9" деген сандар "14 647,9" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"20 269,8" деген сандар "20 862,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 329,4*" деген сандар "5 679,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"2009-2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
реттік нөмірі 15-жолда:
2-бағандағы ", Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылында" деген сөздер алынып тасталсын;
6-бағандағы "7 329,4*" деген сандар "5 679,4" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдың 6-бағанындағы "6 866,3" деген сандар "5 325,8" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жолдың 6-бағанындағы "1 183,2*" деген сандар "2 415,4" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 18-жолда:
2-бағандағы ", Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылында" деген сөздер алынып тасталсын;
6-бағандағы "4 890,9*" деген сандар "6 662,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 19-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
19.
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының "Асар" шағын ауданында жылыжай шаруашылығын дамыту
ІІМ-ге
ОҚО әкімі, "Оңтүстік " ӘКК (келісім бойынша)

2010-
2012
годы
2009 г.
- 850,6
2010 г.
- 850,6
2011 г.
- 779,7
В 2009 году -
АО "ФНБ "Самрук
Казына", в
2010-2011 годах -
республиканский
бюджет
";
в строке "Всего средств республиканского и местных бюджетов":
цифры "74 378,5" заменить цифрами "67 689,6";
цифры "16 297,9" заменить цифрами "14 647,9";
в строке "В том числе":
в строке "республиканский бюджет":
цифры "20 269,8" заменить цифрами "20 862,3";
цифры "7 329, 4*" заменить цифрами "5 679, 4";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 674 "Об утверждении Правил реализации жилья участникам пилотных проектов Программы "Нұрлы көш" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 24-25, ст. 213):
в Правилах реализации жилья участникам пилотных проектов Программы "Нұрлы көш", утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2:
в подпункте 5) слова ", селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области" исключить;
в подпункте 6-2) слова ", селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области" исключить;
в абзаце первом пункта 4 слова ", селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области" исключить;
в заголовке подраздела "Порядок реализации жилья участникам Программы в селе Красный Яр города Кокшетау, селе Карабулак Акмолинской области, селе Коктау Хромтауского района Актюбинской области, городах Курчатове и Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области, селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области, селах Курык и Кендерли Каракиянского района и селе Батыр Мунайлинского района Мангистауской области, селе Байтерек Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" раздела 3 "Порядок реализации жилья участникам Программы":
слова ", селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

2010-
2012 жылдар қаңтар
2009 ж. - 850,6
2010 ж. 850,6
2011 ж. - 779,7
2009 жылы "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ, 2010-2011 жылдар
республикалық бюджет
";
"Республикалық және жергілікті бюджеттердің барлық қаражаты" деген жолда:
"74 378,5" деген сандар "67 689,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 297,9" деген сандар "14 647,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"оның ішінде" деген жолда:
"республикалық бюджет" деген жолда:
"20 269,8" деген сандар "20 862,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 329,4*" деген сандар "5 679,4" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Нұрлы көш" бағдарламасының пилоттық жобаларына қатысушыларға тұрғын үй сату ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 674 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 24-25, 213-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Нұрлы көш" бағдарламасының пилоттық жобаларына қатысушыларға тұрғын үй сату ережесінде:
2-тармақта:
5) тармақшадағы ", Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылындағы" деген сөздер алынып тасталсын;
6-2) тармақшадағы ", Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылында" деген сөздер алынып тасталсын;
4-тармақтың бірінші абзацындағы ", Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылындағы" деген сөздер алынып тасталсын;
"Бағдарламаға қатысушыларға тұрғын үй сату тәртібі" деген 3-бөлімнің "Ақмола облысы Көкшетау қаласының Красный Яр ауылындағы, Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Көктау ауылындағы, Шығыс Қазақстан облысының Курчатов және Өскемен қалаларындағы, Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылындағы, Маңғыстау облысы Қарақия ауданының Құрық пен Кендірлі ауылдарындағы және Мұнайлы ауданының Батыр ауылындағы, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Бәйтерек ауылындағы Бағдарламаға қатысушыларға тұрғын үй сату тәртібі" деген кіші бөлімінің тақырыбында:
", Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылындағы" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов