О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2011 года № 1487
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать путем разделения в установленном законодательством порядке:
1) государственные учреждения - межрегиональные департаменты государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) государственные учреждения - межрегиональные департаменты Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Установить, что финансирование государственных учреждений - территориальных органов Комитета государственного имущества и приватизации и Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству финансов Республики Казахстан.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205) следующие изменения:
подпункты 4) и 5) пункта 5-1 изложить в следующей редакции:
"4) Перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;
5) Перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан;";
перечни государственных учреждений - межрегиональных департаментов государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и государственных учреждений - межрегиональных департаментов Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложениям 3 и 4 к настоящему постановлению.
4. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную перерегистрацию государственных учреждений в органах юстиции;
2) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2011 года № 1487
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений - межрегиональных
департаментов государственного имущества и приватизации
Комитета государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 1487 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменттері - мемлекеттік мекемелері;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің өңіраралық департаменттері - мемлекеттік мекемелері бөліну жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің және Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерін қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
5-1-тармақтың 4) және 5) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі;
5) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі;";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменттері - мемлекеттік мекемелерінің және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің өңіраралық департаменттері - мемлекеттік мекемелерінің тізбелері осы қаулыға 3 және 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) мемлекеттік мекемелерді әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 1437 қаулысына
1-қосымша
Қайта ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменттері - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі

1. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Сарыарқа" в городе Астана путем разделения на Департамент государственного имущества и приватизации города Астаны, Акмолинский департамент государственного имущества и приватизации и Карагандинский департамент государственного имущества и приватизации.
2. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Каспий" в городе Актау путем разделения на Мангистауский департамент государственного имущества и приватизации и Атырауский департамент государственного имущества и приватизации.
3. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Батыс" в городе Актобе путем разделения на Актюбинский департамент государственного имущества и приватизации и Западно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации.
4. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Тобол" в городе Костанае путем разделения на Костанайский департамент государственного имущества и приватизации и Северо-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации.
5. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Жетісу" в городе Талдыкоргане путем разделения на Алматинский департамент государственного имущества и приватизации и Департамент государственного имущества и приватизации города Алматы.
6. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Ертіс" в городе Семее путем разделения на Восточно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации и Павлодарский департамент государственного имущества и приватизации.
7. Межрегиональный департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Оңтүстік" в городе Шымкенте путем разделения на Южно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации, Жамбылский департамент государственного имущества и приватизации и Кызылординский департамент государственного имущества и приватизации.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2011 года № 1487
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений - межрегиональных
департаментов Комитета по работе с несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики Казахстан

1. Астана қаласы мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне, Ақмола мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне және Қарағанды мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Астана қаласындағы "Сарыарқа" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
2. Маңғыстау мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне және Атырау мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Ақтау қаласындағы "Каспий" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
3. Ақтөбе мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне және Батыс Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Ақтөбе қаласындағы "Батыс" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
4. Қостанай мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне және Солтүстік Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Қостанай қаласындағы "Тобыл" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
5. Алматы мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне және Алматы қаласының мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Талдықорған қаласындағы "Жетісу" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
6. Шығыс Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне және Павлодар мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Семей қаласындағы "Ертіс" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
7. Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне, Жамбыл мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне және Қызылорда мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Шымкент қаласындағы "Оңтүстік" өңіраралық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 1487 қаулысына
2-қосымша
Қайта ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің өңіраралық департаменттері - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі

1. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Сарыарқа" в городе Астане путем разделения на Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по городу Астане, Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Акмолинской области, Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Карагандинской области.
2. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Каспий" в городе Актау путем разделения на Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Атырауской области, Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Мангистауской области.
3. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Батыс" в городе Актобе путем разделения на Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Актюбинской области, Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
4. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Тобол" в городе Костанае путем разделения на Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Костанайской области, Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
5. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Жетісу" в городе Талдыкоргане путем разделения на Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Алматинской области, Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по городу Алматы.
6. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Ертіс" в городе Семей путем разделения на Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области, Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Павлодарской области.

1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Астана қаласы бойынша департаментіне, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментіне, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Астана қаласындағы "Сарыарқа" өңіраралық департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Атырау облысы бойынша департаментіне, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Ақтау қаласындағы "Каспий" өңіраралық департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментіне, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Ақтөбе қаласындағы "Батыс" өңіраралық департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментіне, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Қостанай қаласындағы "Тобыл" өңіраралық департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Алматы облысы бойынша департаментіне, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Талдықорған қаласындағы "Жетісу" өңіраралық департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментіне, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Семей қаласындағы "Ертіс" өңіраралық департаменті.

7. Межрегиональный департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан "Оңтүстік" в городе Шымкенте путем разделения на Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Кызылординской области, Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Жамбылской области, Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2011 года № 1487
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2008 года № 387
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов Комитета
государственного имущества и приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
1. Акмолинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Актюбинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Алматинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Атырауский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Восточно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Жамбылский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Западно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Карагандинский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Костанайский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Кызылординский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.

7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаментіне, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментіне, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментіне бөлу жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Шымкент қаласындағы "Оңтүстік" өңіраралық департаменті.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 1487 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 24 сәуірдегі
№ 387 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Ақмола мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Ақтөбе мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Алматы мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Атырау мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Шығыс Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Жамбыл мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Батыс Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Қарағанды мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Қостанай мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Қызылорда мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.

11. Мангистауский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Южно-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Павлодарский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Северо-Казахстанский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Департамент государственного имущества и приватизации города Астаны Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Департамент государственного имущества и приватизации города Алматы Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Байконырский департамент государственного имущества и приватизации Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2011 года № 1487
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2008 года № 387
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов Комитета
по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов
Республики Казахстан
1. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Акмолинской области.
2. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Актюбинской области.
3. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Алматинской области.
4. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Атырауской области.
5. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
6. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Жамбылской области.
7. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
8. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Карагандинской области.

11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Маңғыстау мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Павлодар мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Солтүстік Қазақстан мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Астана қаласы мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Алматы қаласы мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің Байқоңыр мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 1437 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 24 сәуірдегі
№ 387 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті.

9. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Костанайской области.
10. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Кызылординской области.
11. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Мангистауской области.
12. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.
13. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Павлодарской области.
14. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
15. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по городу Алматы.
16. Департамент Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан по городу Астане.

9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті.