О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1507 "Об утверждении Стратегического плана Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2011 года № 1554
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1507 "Об утверждении Стратегического плана Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 10-11, ст. 143) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в подразделе "Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в стратегическом направлении 1. Регулирование сферы занятости:
в Цели 1.1.:
в Задаче 1.1.1. Содействие устойчивой и продуктивной занятости (Программа занятости):
в показателях прямых результатов:
в графе "2011 г.":
в строке "3. Численность участников Программы занятости, направленных на обучение (в рамках I направления), в том числе" цифры "13,7" заменить цифрами "61,4";
в строке "подготовка" цифры "5,3" заменить цифрами "43,1";
в строке "переподготовка" цифры "6,0" заменить цифрами "15,9";
в строке "6. Количество лиц, получивших микрокредиты (в рамках II направления)" цифры "3,0" заменить цифрами "1,4";
в строке "7. Количество лиц, открывших собственное дело (в рамках II направления)" цифры "2,7" заменить цифрами "0,5";
в строке "8. Количество семей, переселившихся и получивших арендное жилье (в рамках III направления)" цифры "0,6" заменить цифрами "0,1";
в Задаче 1.1.2. Социальная защита от рисков, возникающих на рынке труда:
в показателях прямых результатов:
в графе "2011 г.":
в строке "4. Численность лиц, обратившихся в органы занятости и направленных на: подготовку и переподготовку, в том числе" цифры "72,5" заменить цифрами "22,9";
исключить строку следующего содержания:
"
в рамках Программы «Дорожная
карта бизнеса 2020»
-
-

"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1507 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 1554 Қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1507 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 10-11, 143-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«3. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар мен нәтиже көрсеткіштері» деген бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар мен нәтиже көрсеткіштері» деген кіші бөлімде:
«Жұмыспен қамту саласын реттеу» деген 1-стратегиялық бағытта:
1.1-мақсатта:
«Жұмыспен тұрақты және тиімді қамтуға жәрдемдесу (Жұмыспен қамту бағдарламасы)» деген 1.1.1-міндетте:
тікелей нәтижелердің көрсеткіштерінде:
«2011 ж.» деген бағанда:
«3. Оқуға (I бағыт шеңберінде) жіберілген Жұмыспен қамту бағдарламасына қатысушылар саны, оның ішінде» деген жолдағы «13,7» деген сандар «61,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«даярлауға» деген жолдағы «5,3» деген сандар «43,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«қайта даярлауға» деген жолдағы «6,0» деген сандар «15,9» деген сандармен ауыстырылсын;
«6. Микрокредит алған адамдар саны (II бағыт шеңберінде)» деген жолдағы «3,0» деген сандар «1,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«7. Жеке ісін ашқан адамдар саны (II бағыт шеңберінде)» деген жолдағы «2,7» деген сандар «0,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«8. Қоныс аударған және жалға берілетін тұрғын үй алған отбасылар саны (III бағыт шеңберінде)» деген жолдағы «0,6» деген сандар «0,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«Еңбек нарығында туындайтын қатерлерден әлеуметтік қорғау» деген 1.1.2-міндетте:
тікелей нәтижелердің көрсеткіштерінде:
«2011 ж.» деген бағанда:
«4. Жұмыспен қамту органдарына өтініш берген және даярлауға және қайта даярлауға жіберілгендер, оның ішінде» деген жолдағы «72,5» деген сандар «22,9» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жол алып тасталсын:
«
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде
-
-

49,6
50,0
50,3
50,5
51,0
";
в стратегическом направлении 4. Совершенствование системы социальной поддержки населения:
в Цели 4.1.:
в Задаче 4.1.2. Повышение качества оказания специальных социальных услуг и развитие системы реабилитации инвалидов:
в показателях прямых результатов:
в графе "2011 г.":
в строке "1. Доля лиц, охваченных специальными социальными услугами (от общего количества получателей услуг) в условиях: стационара" цифры "26,1" заменить цифрами "26,7";

49,6
50,0
50,3
50,5
51,0
»;
«Халықты әлеуметтік қолдау жүйесін жетілдіру» деген 4-стратегиялық бағытта:
4.1-мақсатта:
«Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету сапасын арттыру» деген 4.1.2-міндетте:
тікелей нәтижелердің көрсеткіштерінде:
«2011 ж.» деген бағанда:
«1. Арнаулы әлеуметтік қызметпен қамтылған адамдардың үлесі (жалпы қызмет алушылардың санынан) стационар жағдайында» деген жолдағы «26,1» деген сандар «26,7» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "полустационара" цифры "8,6" заменить цифрами "7,9";
в строке "2. Доля лиц, охваченных специальными социальными услугами, предоставляемыми субъектами частного сектора (в том числе, неправительственными организациями)" цифры "6,6" заменить цифрами "4,4";
в разделе "7. Бюджетные программы":
в подразделе "Бюджетные программы":
в бюджетной программе 001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты населения":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":
в строке "Количество проведенных исследований в области труда, занятости, социальной защиты населения" цифру "6" заменить цифрой "7";
исключить строку следующего содержания:
"
Количество проведенных
мероприятий в рамках
реализации Общенационального
плана по празднованию
20-летия Независимости
Республики Казахстан
кол-во мероприятий
0
0
1
0
0
";
в показателях эффективности:
в графе "2011 год":
в строке "Средние затраты на содержание одной единицы штатной численности" цифры "2 102" заменить цифрами "2 111";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "2 809 839" заменить цифрами "2 788 929";
в бюджетной программе 002 "Социальное обеспечение отдельных категорий граждан":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":
в строке "Среднегодовая численность получателей" цифры "4 278 184" заменить цифрами "4 267 659";
в строке "базовой пенсионной выплаты" цифры "1 741 143" заменить цифрами "1 739 853";
в строке "солидарной пенсии" цифры "1 717 966" заменить цифрами "1 712 115";
в строке "надбавок к пенсиям граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" цифры "98" заменить цифрами "15";
в строке "государственного базового пособия по инвалидности" цифры "456 396" заменить цифрами "460 555";
в строке "государственного базового пособия по случаю потери кормильца" цифры "196 143" заменить цифрами "194 590";
в строке "государственного базового пособия по возрасту" цифры "20 887" заменить цифрами "19 902";
в показателях эффективности:
в графе "2011 год":
в строке "Средний размер солидарных пенсий" цифры "28 205" заменить цифрами "27 865";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "890 099 082" заменить цифрами "884 519 880";
в бюджетной программе 003 "Специальные государственные пособия":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":

«жартылай стационар» деген жолдағы «8,6» деген сандар «7,9» деген сандармен ауыстырылсын;
«2. Жеке сектор субъектілері (оның ішінде үкіметтік емес ұйымдары) көрсететін арнаулы әлеуметтік қызметтермен қамтылған адамдардың үлесі» деген жолдағы «6,6» деген сандар «4,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«7. Бюджеттік бағдарламалар» деген бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
001 «Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде:
«2011 ж.» деген бағанда:
«Еңбек, жұмыспен қамту, халықты әлеуметтік қорғау саласында жүргізілген зерттеулердің саны» деген жолдағы «6» деген сан «7» деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жол алып тасталсын:
«
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығын мерекелеу жөніндегі Жалпыұлттық жоспарды іске асыру шеңберінде өткізілген іс-шаралардың саны
іс-шаралар саны
0
0
1
0
0
»;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Штат санының бір бірлігін ұстауға кететін орташа шығындар» деген жолдағы «2 102» деген сандар «2 111» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «2 809 839» деген сандар «2 788 929» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Алушылардағы орташа жылдық саны» деген жолдағы «4 278 184» деген сандар «4 267 659» деген сандармен ауыстырылсын;
«базалық зейнетақы төлемін» деген жолдағы «1 741 143» деген сандар «1 739 853» деген сандармен ауыстырылсын;
«ынтымақты зейнетақы» деген жолдағы «1 717 966» деген сандар «1 712 115» деген сандармен ауыстырылсын;
«Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақысына үстеме ақылар» деген жолдағы «98» деген сандар «15» деген сандармен ауыстырылсын;
«мүгедектігі бойынша мемлекеттік базалық жәрдемақы» деген жолдағы «456 396» деген сандар «460 555» деген сандармен ауыстырылсын;
«асыраушысынан айырылу бойынша мемлекеттік базалық жәрдемақы» деген жолдағы «196 143» деген сандар «194 590» деген сандармен ауыстырылсын;
«жасына байланысты мемлекеттік базалық жәрдемақы» деген жолдағы «20 887» деген сандар «19 902» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Ынтымақ зейнетақының орташа мөлшері» деген жолдағы «28 205» деген сандар «27 865» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «890 099 082» деген сандар «884 519 880» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:

в строке "Среднегодовая численность получателей специальных государственных пособий" цифры "1 286 240" заменить цифрами "1 293 568";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "72 521 058" заменить цифрами "72 398 846";
в бюджетной программе 004 "Единовременные государственные денежные компенсации отдельным категориям граждан":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":
в строке "Среднегодовая численность пострадавших граждан вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне:" цифры "9 617" заменить цифрами "6 336";
в строке "Среднегодовая численность реабилитированных граждан" цифры "242" заменить цифрами "47";
в показателях эффективности:
в графе "2011 год":
в строке "Средний размер единовременной денежной компенсации пострадавших граждан вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" цифры "22 554" заменить цифрами "18 135";
в строке "Средний размер единовременной денежной компенсации реабилитированным гражданам-жертвам массовых политических репрессий" цифры "65 393" заменить цифрами "94 149";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "232 727" заменить цифрами "119 327";
в бюджетной программе 005 "Государственные пособия семьям, имеющим детей":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":
в строке "Среднегодовая численность получателей государственных пособий" цифры "573 129" заменить цифрами "591 958";
в строке "на рождение ребенка" цифры "362 560" заменить цифрами "391 836";
в строке "по уходу за ребенком до одного года" цифры "155 907" заменить цифрами "145 131";
в строке "родителей, опекунов, воспитывающих детей-инвалидов" цифры "54 662" заменить цифрами "54 991";
в показателях эффективности:
в графе "2011 год":
в строке "2. Средний размер пособия по уходу за ребенком" цифры "12 337" заменить цифрами "14 275";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "51 633 113" заменить цифрами "55 211 568";
в бюджетной программе 006 "Оказание социальной помощи оралманам":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":
в строке "Количество оралманов, обратившихся за выплатой единовременных пособий и компенсаций" цифры "12,7" заменить цифрами "6,6";
в показателях эффективности:
в графе "2011 год":

«Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы алушылардың жылдық орташа саны» деген жолдағы «1 286 240» деген сандар «1 293 568» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «72 521 058» деген сандар «72 398 846» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Азаматтардың жекелеген санаттарына төленетін біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақ салдарынан зардап шеккендердің орташа жылдық саны:» деген жолдағы «9 617» деген сандар «6 336» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақталған азаматтардың орташа жылдық саны» деген жолдағы «242» деген сандар «47» деген сандармен ауыстырылсын;
Тиімділік көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Семей сынақ ядролық полигонында ядролық сынақ салдарынан зардап шеккендерге біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақының орташа мөлшері» деген жолдағы «22 554» деген сандар «18 135» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақталған жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандарына берілетін біржолғы ақшалай өтемақының орташа мөлшері» деген жолдағы «65 393» деген сандар «94 149» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «232 727» деген сандар «119 327» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Мемлекеттік жәрдемақы алушылардың орташа жылдық саны» деген жолдағы «573 129» деген сандар «591 958» деген сандармен ауыстырылсын;
«баланың туылуына байланысты» деген жолдағы «362 560» деген сандар «391 836» деген сандармен ауыстырылсын;
«бір жасқа толғанға дейін баланың күтімі бойынша» деген жолдағы «155 907» деген сандар «145 131» деген сандармен ауыстырылсын;
«мүгедек балаларды тәрбиелеп отырған ата-аналар, қамқоршылар» деген жолдағы «54 662» деген сандар «54 991» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«2. Бала тууға байланысты жәрдемақының орташа мөлшері» деген жолдағы «12 337» деген сандар «14 275» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «51 633 113» деген сандар «55 211 568» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Оралмандарға әлеуметтік көмек көрсету» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Біржолғы жәрдемақыларды және өтемақыларды төлеуге өтініш берген оралмандардың саны» деген жолдағы «12,7» деген сандар «6,6» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:

в строке "Средний размер единовременного пособия" цифры "194 088" заменить цифрами "202 241";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "6 866 257" заменить цифрами "5 325 816";
в бюджетной программе 008 "Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности":
в показателях эффективности:
в графе "2011 год":
в строке "Средняя стоимость одной единицы обрабатываемой информации" цифры "17" заменить цифрами "16,6";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "123 659" заменить цифрами "120 615";
в бюджетной программе 010 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на предоставление специальных социальных услуг":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":
в строке "Количество граждан, охваченных специальными социальными услугами в:" цифры "37 211" заменить цифрами "32 472";
в строке "отделениях социальной помощи на дому для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов" цифры "29 863" заменить цифрами "25 124";
в строке "Количество граждан, охваченных специальными социальными услугами в неправительственном секторе" цифры "3 103" заменить цифрами "2 891";
в строке "Количество граждан, обслуженных в отделениях дневного пребывания в медико-социальных учреждениях" цифры "900" заменить цифрами "723";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "2 594 589" заменить цифрами "2 376 101";
в бюджетной программе 011 "Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":
в строке "Количество оказанных государственных услуг лицам, имеющим право на получение социальных выплат" цифры "6 160 142" заменить цифрами "6 166 155";
в показателях эффективности:
в графе "2011 год":
в строке "Удельный вес административных затрат ГЦВП в общем объеме обслуживаемых финансовых потоков" цифры "0,76" заменить цифрами "0,75";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "16 706 925" заменить цифрами "16 724 528";
в бюджетной программе 013 "Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство, в случае прекращения деятельности юридического лица":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":

«Біржолғы жәрдемақының орташа мөлшері» деген жолдағы «194 088» деген сандар «202 241» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «6 866 257» деген сандар «5 325 816» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
тиімділік көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Өңделетін ақпараттың бір бірлігінің орташа мөлшері» деген жолдағы «17» деген сандар «16,6» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «123 659» деген сандар «120 615» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Арнайы әлеуметтік қызмет көрсетумен қамтылған азаматтардың саны:» деген жолдағы «37 211» деген сандар «32 472» деген сандармен ауыстырылсын;
«қарттарға, мүгедектерге оның ішінде мүгедек балаларға арналған үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімшелері» деген жолдағы «29 863» деген сандар «25 124» деген сандармен ауыстырылсын;
«Үкіметтік емес секторда арнаулы әлеуметтік қызметтермен қамтылған азаматтардың саны» деген жолдағы «3 103» деген сандар «2 891» деген сандармен ауыстырылсын;
«Медициналық-әлеуметтік мекемелердің күндізгі бөлімшелерінде қызмет көрсетілетін азаматтардың саны» деген жолдағы «900» деген сандар «723» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «2 594 589» деген сандар «2 376 101» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Әлеуметтік төлем алуға құқығы бар адамдарға көрсетілген мемлекеттік қызметтердің саны» деген жолдағы «6 160 142» деген сандар «6 166 155» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Қызмет көрсетілетін қаржы ағынының жалпы көлеміндегі ЗТМО-ның әкімшілік шығындарының ара салмағы» деген жолдағы «0,76» деген сандар «0,75» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «16 706 925» деген сандар «16 724 528» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:

в строке "Количество судебных исков, по которым осуществлена выплата" цифры "150" заменить цифрами "39";
в строке "Количество получателей выплат за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство, в случае прекращения деятельности юридического лица гражданам, достигшим 70-летнего возраста" цифры "942" заменить цифрами "301";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "736 618" заменить цифрами "219 120";
в бюджетной программе 015 "Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне":
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "401 366" заменить цифрами "408 615";
в бюджетной программе 016 "Услуги по методологическому обеспечению оказания инвалидам протезно-ортопедической помощи":
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "26 543" заменить цифрами "30 601";
в бюджетной программе 018 "Увеличение уставного капитала АО "Государственная аннуитетная компания":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":
в строке "Количество приобретенных простых акций" цифры "1 090" заменить цифрами "2 404";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "1 090 000" заменить цифрами "2 403 587";
в бюджетной программе 019 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020":
в показателях эффективности:
в графе "2011 год":
в строке "Средний размер микрокредита" цифры "1 000" заменить цифрами "2 500";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "3 000 000" заменить цифрами "3 569 003";
в бюджетной программе 128 "Реализация мероприятий в рамках Программы занятости 2020":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":
в строке "Переселение из населенных пунктов с низким экономическим потенциалом" цифры "2 528" заменить цифрами "141";
в объемах бюджетных расходов:
в графе "2011 год" цифры "25 671 041" заменить цифрами "22 768 340";
дополнить бюджетной программой 033 "Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы с оказанием услуг в рамках реализации "Государственной программы формирования и развития Национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан в 2011 - 2013 годах" следующего содержания:
"
Бюджетная
программа
033 "Развитие автоматизированной информационной системы
Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной
системы социально-трудовой сферы с оказанием услуг в рамках
реализации "Государственной программы формирования и развития
Национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан в
2011 - 2013 годах"
Описание
Развитие автоматизированной информационной системы ГЦВП и Единой
информационной системы социально-трудовой сферы с оказанием услуг в
рамках реализации
Вид бюджетной
программы
в зависимости от содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости от способа
реализации
индивидуальная
текущая/развитие
развитие
Наименование показателей
бюджетной программы
ед.
изм.
отчетный период
плановый период
2014
год
2015
год
2009 год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Показатели прямого результата
Разработка программного обеспечения
по модернизации АИС ГЦВП и ЕИС СТС
для предоставления государственных
услуг через портал электронного
Правительства
единиц
1
показатели конечного результата
Доступность и обеспечение
прозрачности оказания
государственных социальных услуг
%

«Төлем жүргізілген сот талаптарының саны» деген жолдағы «150» деген сандар «39» деген сандармен ауыстырылсын;
«Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда 70 жасқа жеткен азаматтарға сот мемлекетке жүктеген өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу төлемдерін алушылар саны» деген жолдағы «942» деген сандар «301» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «736 618» деген сандар «219 120» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Республикалық деңгейде әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «401 366» деген сандар «408 615» деген сандармен ауыстырылсын;
016 «Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсетуді әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «26 543» деген сандар «30 601» деген сандармен ауыстырылсын;
018 «Мемлекеттік аннуитеттік компания» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Сатып алған жай акциялардың саны» деген жолдағы «1 090» деген сандар «2 404» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығындардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «1 090 000» деген сандар «2 403 587» деген сандармен ауыстырылсын;
019 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру» деген бюджеттік бағдарламада:
тиімділік көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Микрокредиттің орташа мөлшері» деген жолдағы «1 000» деген сандар «2 500» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығыстардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «3 000 000» деген сандар «3 569 003» деген сандармен ауыстырылсын;
128 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Экономикалық әлеуеті төмен елді мекендерден қоныс аудару» деген жолдағы «2 528» деген сандар «141» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік шығыстардың көлемінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «25 671 041» деген сандар «22 768 340» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 033 «2011 - 2013 жылдары Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттік бағдарламасын» іске асыру шеңберінде қызметтерді көрсете отырып, Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту» деген бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
033 «2011-2013 жылдары Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттік бағдарламасын» іске асыру шеңберінде қызметтерді көрсете отырып, Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту»
сипаттамасы
Іске асыру шеңберінде қызмет көрсете отырып, ЗТМО автоматтандырылған ақпараттық жүйесін және Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін дамыту
бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
жеке
ағымдағы/даму
даму
бюджеттік бағдарлама көрсеткішінің атауы
өлшем бірлігі
есепті кезең
жоспарлы кезең
2014 жыл
2015 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиженің көрсеткіштері
Электрондық Үкімет порталы арқылы мемлекеттік қызметтер көрсету үшін ЗТМО ААЖ және ТБС БАЖ жаңарту жөніндегі бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу
бірлік
1
түпкілікті нәтиженің көрсеткіштері
Мемлекеттік әлеуметтік қызметтер көрсетуде қол жетімділік пен ашықтықты қамтамасыз ету
%

100
показатели качества
показатели эффективности
Срок оказания государственной
услуги для назначения
государственной выплаты
дней
10
объем бюджетных расходов
тыс.
тенге
58 057
";
в подразделе "Свод бюджетных расходов":
в графе "2011 год":
в строке "Всего бюджетных расходов" цифры "1 075 436 145" заменить цифрами "1 069 966 261";
в строке "1. Текущие бюджетные программы" цифры "1 070 709 064" заменить цифрами "1 063 298 533";
в строке 001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты населения" цифры "2 809 839" заменить цифрами "2 788 929";
в строке 002 "Социальное обеспечение отдельных категорий граждан" цифры "890 099 082" заменить цифрами "884 519 880";
в строке 003 "Специальные государственные пособия" цифры "72 521 058" заменить цифрами "72 398 846";
в строке 004 "Единовременные государственные денежные компенсации отдельным категориям граждан" цифры "232 727" заменить цифрами "119 327";
в строке 005 "Государственные пособия семьям, имеющим детей" цифры "51 633 113" заменить цифрами "55 211 568";
в строке 006 "Оказание социальной помощи оралманам" цифры "6 866 257" заменить цифрами "5 325 816";
в строке 008 "Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности" цифры "123 659" заменить цифрами "120 615";
в строке 010 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на предоставление специальных социальных услуг" цифры "2 594 589" заменить цифрами "2 376 101";
в строке 011 "Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий" цифры "16 706 925" заменить цифрами "16 724 528";
в строке 013 "Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица" цифры "736 618" заменить цифрами "219 120";
в строке 015 "Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне" цифры "401 366" заменить цифрами "408 615";
в строке 016 "Услуги по методологическому обеспечению оказания инвалидам протезно-ортопедической помощи" цифры "26 543" заменить цифрами "30 601";
в строке 128 "Реализация мероприятий в рамках Программы занятости 2020" цифры "25 671 041" заменить цифрами "22 768 340";
в строке "2. Бюджетные программы развития" цифры "4 727 081" заменить цифрами "6 667 728";
в строке 018 "Увеличение уставного капитала АО "Государственная аннуитетная компания" цифры "1 090 000" заменить цифрами "2 403 587";
в строке 019 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020" цифры "3 000 000" заменить цифрами "3 569 003";
дополнить строкой следующего содержания:
"

100
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
Мемлекеттік төлемді тағайындау үшін мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі
күн
10
бюджеттік шығыстардың көлемі
мың теңге
58 057
»;
«Бюджет шығыстарының жинағы» деген кіші бөлімде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың барлығы» деген жолдағы «1 075 436 145» деген сандар «1 069 966 261» деген сандармен ауыстырылсын;
«1. Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «1 070 709 064» деген сандар «1 063 298 533» деген сандармен ауыстырылсын;
001 «Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» деген жолдағы «2 809 839» деген сандар «2 788 929» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру» деген жолдағы «890 099 082» деген сандар «884 519 880» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар» деген жолдағы «72 521 058» деген сандар «72 398 846» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Азаматтардың жекелеген санаттарына төленетін біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар» деген жолдағы «232 727» деген сандар «119 327» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар» деген жолдағы «51 633 113» деген сандар «55 211 568» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Оралмандарға әлеуметтік көмек көрсету» деген жолдағы «6 886 257» деген сандар «5 325 816» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «123 659» деген сандар «120 615» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген жолдағы «2 594 589» деген сандар «2 376 101» сандармен ауыстырылсын;
011 «Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер деген жолдағы «16 706 925» деген сандар «16 724 528» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу» деген жолдағы «736 618» деген сандар «219 120» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Республикалық деңгейде әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары» деген жолдағы «401 366» деген сандар «408 615» деген сандармен ауыстырылсын;
016 «Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсетуді әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «26 543» деген сандар «30 601» деген сандармен ауыстырылсын;
128 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру» деген жолдағы «25 671 041» деген сандар «22 768 340» деген сандармен ауыстырылсын;
«2. Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «4 727 081» деген сандар «6 667 728» деген сандармен ауыстырылсын;
018. «Мемлекеттік аннуитеттік компания» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту» деген жолдағы «1 090 000» деген сандар «2 403 587» деген сандармен ауыстырылсын;
019. «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру» деген жолдағы «3 000 000» деген сандар «3 569 003» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«

033
Развитие автоматизированной
информационной системы ГЦВП и
Единой информационной системы
социально-трудовой сферы с
оказанием услуг в рамках
реализации «Государственной
программы формирования и
развития Национальной
информационной инфраструктуры
Республики Казахстан
в 2011-2013 годах»
тыс.
тенге
0
0
58 057
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

033
2011 - 2013 жылдары Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын калыптастырудың және дамытудың мемлекеттік бағдарламасын» іске асыру шеңберінде қызметтерді көрсете отырып, Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және ЗТМО автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту
мың теңге
0
0
58 057
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов