О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2011 года № 1609
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 016 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения":
в разделе "город Астана":
строку
"
Разработка проектно-сметной
документации и проведение
вневедомственной государственной
экспертизы на строительство
многопрофильной больницы на 300
коек при РГКП «Казахская
государственная медицинская
академия» в городе Астана
9 681
"
изложить в следующей редакции:
"
Разработка проектно-сметной
документации и проведение
вневедомственной государственной
экспертизы на строительство
многопрофильной больницы на 300
коек при АО «Национальный научный
медицинский центр» в городе Астане
9 681
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 1609 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
05 «Денсаулық сақтау» деген функционалдық топта:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» деген әкімші бойынша:
016 «Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламада:
мына: «Астана қаласы» деген бөлімде:
«
Астана қаласындағы «Қазақ мемлекеттік медициналық академиясы» РМҚК жанынан 300 төсекке арналған көп бейінді аурухана салуға арналған жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеу және ведомстводан тыс мемлекеттік сараптама жүргізу
9681
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Астана қаласындағы «Ұлттық ғылыми медициналық орталық» АҚ жанынан 300 төсекке арналған көп бейінді аурухана салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу және ведомстводан тыс мемлекеттік сараптама жүргізу
9681
».
2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов