О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 96 "О Стратегическом плане Министерства культуры Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2011 года № 1631
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 96 "О Стратегическом плане Министерства культуры Республики Казахстан на 2011-2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 213) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства культуры Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7.1. "Бюджетные программы":
в бюджетной программе 006 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов культуры":
в графе "2011 год":
в строке "Показатели прямого результата":
цифру "2" заменить цифрой "1";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "21864435" заменить цифрами "10397330";
в бюджетной программе 008 "Капитальные расходы государственных организаций в области культуры и религии":
строку
"
Бюджетная программа
008 Капитальные расходы государственных организаций в
области культуры и религии
"
изложить в следующей редакции:
"
Бюджетная программа
008 Капитальные расходы государственных организаций в
области культуры
";
в "Показателях прямого результата":
после строки:
"
Ориентировочное количество
приобретенного оборудования,
прочие
Ед.
300
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
Ориентировочное количество
приобретенных жилых помещений
работникам культуры
республиканских организаций
города Астаны
Ед.
56
";
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "77362" заменить цифрами "903690";
после бюджетной программы 031 "Развитие международного сотрудничества в области культуры и религии, проведение социологических, научно-исследовательских и аналитических услуг по религиозным вопросам" дополнить бюджетной программой 036 следующего содержания:
"
Администратор
Министерство культуры Республики Казахстан
Бюджетная
программа
036 Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на
увеличение уставного капитала ТОО «Театр оперы и балета»
Описание
Строительство объектов культуры
Вид бюджетной
программы
в зависимости от
содержания
Предоставление трансфертов
в зависимости от
способа реализации
Индивидуальная бюджетная программа, реализуемая
одним администратором
текущая/развитие
Развитие
Наименование показателей
бюджетной программы
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2014
год
2015
год
2009
год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
Мероприятия
бюджетной
программы
Строительство
объектов
культуры
города Астаны
тыс.
тенге
37374 632
Показатели
прямого
результата
Количество
объектов
подлежащих
строительству
Ед.
1
Показатели
конечного
результата
Увеличение
уставного
капитала ТОО
«Театр оперы и
балета»
тыс. тенге
37374 632
Показатели
качества
Показатели
эффективности
Объем бюджетных расходов
тыс. тенге
37374 632
";

"Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 96 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 1631 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 96 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 213-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-бөлімде:
006 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Тікелей нәтиженің көрсеткіштері» деген жолда:
«2» деген сан «1» деген санмен ауыстырылсын;
«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолда «21864435» деген сандар «10397330» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Мәдениет және дін саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
«
Бюджеттік бағдарлама
008 Мәдениет және дін саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
008 Мәдениет саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
»;
«Тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде»:
мына:
«
Жабдықтың және т.б. шамамен алынған саны
бірлік
300
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Астана қаласында республикалық мәдениет ұйымдардың қызметкерлеріне сатып алынатын тұрғын үйлердің шамамен алынған саны
бірлік
56
»;
«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолдың «2011 жыл» деген бағанындағы «77362» деген сандар «903690» деген сандармен ауыстырылсын;
031 «Мәдениет және дін саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, дін мәселелері бойынша әлеуметтанушылық, ғылыми-зерттеу және талдау қызметтері» деген бюджеттік бағдарламадан кейін мынадай мазмұндағы 036 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
036 Астана қаласының бюджетіне «Опера және балет театры» ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
Сипаттама
Мәдениет объектілердің құрылысы
Бюджеттік бағдарламаның түрі
Мазмұнына байланысты
Трансферттерді ұсыну
Іске асыру тәсіліне байланысты
Бір әкімші іске асыратын жеке бюджеттік бағдарлама
Ағымдағы/даму
Даму
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірл.
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2014 ж.
2015 ж.
2009 ж.
2010 ж.
2011 ж.
2012 ж.
2013 ж.
Бюджеттік бағдарламаның іс-шаралары
Астана қаласындағы мәдениет объектілердің құрылысы
мың теңге
37 374 632
Тікелей нәтиженің көрсеткіштері
Салынуы тиіс объектілердің саны
Бірл.
1
Соңғы нәтиженің көрсеткіштері
«Опера және балет театры» ЖШС жарғылық капиталын ұлғайту
мың теңге
37 374 632
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Бюджет шығындарының көлемі
мың теңге
37 374 632
»;