О передаче штатной численности общеобразовательных школ исправительных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в ведение местных исполнительных органов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1667
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать штатную численность общеобразовательных школ государственных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан «Учреждение ЛА-155/4» и «Учреждение ЛА-155/6» в количестве 15 единиц в ведение местных исполнительных органов Алматинской области и города Алматы.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений» следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 2:
в графе 3:
строки «Министерство внутренних дел Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:» цифры «126017» заменить цифрами «126002»;
строки «Государственные учреждения, подведомственные Министерству внутренних дел Республики Казахстан, в том числе:» цифры «60026» заменить цифрами «60011»;
строки «Исправительные учреждения» цифры «9854» заменить цифрами «9839».
3. Министерствам внутренних дел, образования и науки Республики Казахстан, акимам Алматинской области и города Алматы, принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің түзеу мекемелеріндегі жалпы білім беру мектептерінің штат санын жергілікті атқарушы органдардың қарамағына беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1667 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «ЛА-155/4 мекемесі» және «ЛА-155/6 мекемесі» мемлекеттік мекемелері жалпы білім беру мектептерінің штат саны, 15 бірлік санында Алматы облысының және Алматы қаласының жергілікті атқарушы органдарының қарамағына берілсін.
2. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
2-бөлімде:
3-бағанда:
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген жолдағы «126017» сандар «126002» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:» деген жолдағы «60026» сандар «60011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Түзеу мекемелері» деген жолдағы «9854» сандар «9839» деген сандармен ауыстырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер, Білім және ғылым министрліктері, Алматы облысы мен Алматы қаласының әкімдері осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов