О некоторых вопросах стабилизации ситуации в городе Жанаозен Мангистауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 2012 года № 3
В соответствии с пунктом 3 статьи 42 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Указом Президента Республики Казахстан от 4 января 2012 года № 215 «О продлении действия чрезвычайного положения в городе Жанаозен Мангистауской области» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать акиматам областей, городов Астаны и Алматы, за исключением акимата Мангистауской области, в установленном законодательством порядке перечислить в бюджет Мангистауской области по 100000000 (сто миллионов) тенге из соответствующего местного бюджета на 2012 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласындағы жағдайды тұрақтандырудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 қаңтардағы № 3 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 42-бабының 3-тармағына және «Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласында төтенше жағдайдың қолданысын ұзарту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 4 қаңтардағы № 215 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысының әкімдігін қоспағанда, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктеріне заңнамада белгіленген тәртіппен 2012 жылға арналған тиісті жергілікті бюджеттен Маңғыстау облысының бюджетіне 100000000 (бір жүз миллион) теңгеден аудару ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов