Об Есенбаеве М.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2012 года № 189
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Есенбаева Мажита Тулеубековича председателем Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, освободив от должности Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство).
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

М.Т. Есенбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № 189 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов