О корректировке показателей республиканского бюджета на 2012 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года № 242
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 января 2012 года № 226 «О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2012 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы» следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе «2012 год»:
в разделе I. «Республиканские бюджетные инвестиционные проекты»:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера»:
после строки «Строительство комплекса зданий Посольства РК в Узбекистане 462 720» дополнить администратором следующего содержания:
«
215
Министерство транспорта и коммуникации
Республики Казахстан
1 955 792
040
Создание информационной инфраструктуры
государственных органов
1 955 792
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
Создание и развитие межгосударственного шлюза для
обмена информацией в рамках Таможенного союза между
Казахстаном, Россией и Белоруссией (Национальный
сегмент Интегрированной информационной системы
внешней взаимной торговли Таможенного союза)
1 955 792
»;
в графе «2012 год»:
в строке «603 Министерство связи и информации Республики Казахстан» цифры «1 955 792» заменить цифрой «0»;
в строке «012 Создание информационной инфраструктуры государственных органов» цифры «1 955 792» заменить цифрой «0»;
в строке «Создание и развитие межгосударственного шлюза для обмена информацией в рамках Таможенного союза между Казахстаном, Россией и Белоруссией (Национальный сегмент Интегрированной информационной системы внешней взаимной торговли Таможенного союза)» цифры «1 955 792» заменить цифрой «0»;
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
в строке «205 Министерство туризма и спорта Республики Казахстан» цифры «8 526 006» заменить цифрой «0»;
в строке «005 Бюджетные инвестиции в области спорта» цифры «8 526 006» заменить цифрой «0»;
в строке «100 Строительство и реконструкция объектов спорта» цифры «8 335 388» заменить цифрой «0»;
в строке «Строительство республиканской базы лыжного спорта в городе Щучинске Акмолинской области (I и II очередь)» цифры «1 035 685» заменить цифрой «0»;

2012 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 242 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 22 қаңтардағы № 226 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2012 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. «2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«2012 жыл» деген бағанда:
I. «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген бөлімде:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» деген функционалдық топта:
«Өзбекстан Республикасында Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң ғимараттар кешенiн салу 462 720» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы әкімшімен толықтырылсын:
«
215
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
1 955 792
040
Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру
1 955 792
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
Қазақстан, Ресей және Беларусь арасындағы Кеден одағы шеңберiнде ақпарат алмасу үшiн мемлекетаралық шлюз құру және оны дамыту (Кеден одағының сыртқы өзара саудасының ықпалдастырылған ақпараттық жүйесiнiң ұлттық сегментi)
1 955 792
»;
«2012 жыл» деген бағанда:
«603 Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі» деген жолда «1 955 792» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«012 Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру» деген жолда «1 955 792» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Қазақстан, Ресей және Беларусь арасындағы кеден одағы шеңберiнде ақпаратпен алмасу үшiн мемлекетаралық шлюз құру және оны дамыту (Кеден одағының сыртқы және өзара сауданың ықпалдастырылған ақпараттық жүйесiнiң Ұлттық сегментi)» деген жолда «1 955 792» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк» деген функционалдық топта:
«205 Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі» деген жолда «8 526 006» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«005 Спорт саласындағы бюджеттік инвестициялар» деген жолда «8 526 006» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«100 Спорт объектiлерiн салу және реконструкциялау» деген жолда «8 335 388» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы Щучинск қаласында республикалық шаңғы базасын салу (I және II кезек)» деген жолда «1 035 685» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;

в строке «Строительство республиканской базы олимпийской подготовки в Алматинской области» цифры «3 190 853» заменить цифрой «0»;
в строке «Строительство многофункционального спортивного комплекса «Центр Олимпийской подготовки» в городе Астане (без наружных инженерных сетей)» цифры «4 108 850» заменить цифрой «0»;
строки:
«
101
Строительство и реконструкция объектов образования
по спорту
190 618
в том числе на инвестиционные проекты:
город Астана
Реконструкция спортивно-оздоровительного комплекса,
расположенного по ул. Стадионной, № 3 в городе
Астане
190 618
»
исключить;
строки:
«

«Алматы облысындағы республикалық олимпиадалық даярлық базасын салу» деген жолда «3 190 853» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Астана қаласында көп функционалды «Олимпиадалық даярлау орталығы» спорттық кешенiн салу (сыртқы инженерлiк желiсiз)» деген жолда «4 108 850» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
мына:
«
101
Спорт жөнiндегi бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
190 618
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласы
Астана қаласындағы Стадионная көшесi бойындағы № 3-үйде орналасқан спорт-сауықтыру кешенiн қайта жаңарту
190 618
»
деген жолдар алынып тасталсын;
мына:
«

в строке «205 Министерство туризма и спорта Республики Казахстан» цифры «2 773 987» заменить цифрой «0»;
в строке «009 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта и туризма» цифры «2 773 987» заменить цифрой «0»;
в строке «город Алматы» цифры «2 773 987» заменить цифрой «0»;
строки:
«
206
Министерство культуры Республики Казахстан
15 837 000

«205 Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі» деген жолда «2 773 987» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«009 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт және туризм объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолда «2 773 987» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Алматы қаласы» деген жолда «2 773 987» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
мына:
«
206
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
15 837 000

2 773 987
012
Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
развитие объектов спорта
2 773 987
в том числе по регионам:
город Алматы
2 773 987
»;
в приложении 2 к указанному постановлению:
в графе «2012 год»:
в разделе II. «Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц»:
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
цифры «9 414 148» заменить цифрами «1 404 648»;
после строки «08 Культура, спорт, туризм и информационное пространство 9 414 148» дополнить администратором следующего содержания:
«
235
Министерство культуры и информации
Республики Казахстан
1 404 648
022
Увеличение уставных капиталов юридических лиц,
осуществляющих деятельность в области информации
1 404 648
»;
в графе «2012 год»:
в строке «603 Министерство связи и информации Республики Казахстан» цифры «9 414 148» заменить цифрой «0»;
в строке «033 Увеличение уставных капиталов юридических лиц, осуществляющих деятельность в области информации» цифры «9 414 148» заменить цифрой «0»;
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
цифры «22 597 437» заменить цифрами «30 606 937»;
после строки «12 Транспорт и коммуникации 22 597 437» дополнить администратором следующего содержания:
«
215
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан

2 773 987
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 773 987
оның ішінде өңірлер бойынша:
Алматы қаласы
2 773 987
»;
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
«2012 жыл» деген бағанда:
II. «Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттiң қатысуы бар бюджеттiк инвестициялар» деген бөлімде:
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» деген функционалдық топта:
«9 414 148» деген сандар «1 404 648» деген сандармен ауыстырылсын;
«08 Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік 9 414 148» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы әкімшімен толықтырылсын:
«
235
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
1 404 648
022
Ақпарат саласында қызметтерін жүзеге асыратын заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
1 404 648
»;
«2012 жыл» деген бағанда:
«603 Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі» деген жолда «9 414 148» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«033 Ақпарат саласында қызметтерін жүзеге асыратын заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту» деген жолда «9 414 148» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
012 «Көлік және коммуникация» деген функционалдық топта:
«22 597 437» деген сандар «30 606 937» деген сандармен ауыстырылсын;
«012 Көлік және коммуникация 22 597 437» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы әкімшімен толықтырылсын:
«
215
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі

134 291
001
Услуги по обеспечению конкурентоспособности
несырьевого сектора казахстанской экономики
и ее интеграции в систему мирохозяйственных
связей, защита отечественного потребителя от
некачественной продукции, формированию
устойчивого развития населенных пунктов и
территорий, по координации деятельности в
областях электроэнергетики, геологии,
топливно-энергетического комплекса, угольной
промышленности и использования атомной
энергии

134 291
001
Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне интеграциялануы, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтарды орнықты дамытуды қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электр энергетикасы, геология, отын-энергетика кешені, көмір өнеркәсібі, атом энергетикасын пайдалану және туристік индустрия салаларындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер