О некоторых вопросах государственной собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 323
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке с баланса Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в оплату акций акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" государственное имущество в виде медицинского оборудования согласно приложению к настоящему постановлению.

Мемлекеттік меншік кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 323 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің теңгерімінен медициналық жабдықтар түріндегі мемлекеттік мүлік «Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.