Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, являющихся предметом государственных закупок, осуществляемых способом аукциона
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2012 года № 339. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 636
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 636 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 180
В соответствии с подпунктом 24-1) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О государственных закупках» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень товаров, работ, услуг, являющихся предметом государственных закупок, осуществляемых способом аукциона.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2012 года № 339
Перечень
товаров, работ, услуг, являющихся предметом государственных
закупок, осуществляемых способом аукциона
1. Продукция сельского хозяйства, продукция охотничьего промысла, услуги в сельском хозяйстве и охоте, кроме живых животных, продукции и услуг, связанных с охотой, промыслом и разведением дичи, а также продукции охоты и промысла дичи.
2. Продукция лесного хозяйства и лесозаготовок, услуги для лесоводства и лесозаготовок.
3. Продукция рыболовства, рыбопитомников и рыбных ферм, услуги, связанные с рыболовством.
4. Уголь каменный и лигнит, торф.
5. Нефть сырая и газ природный, услуги по их добыче, кроме изыскательных работ.
6. Руды металлические.
7. Камень, глина, песок и прочие виды минерального сырья.
8. Пищевые продукты и напитки.
9. Табачные изделия и продукты табачной промышленности прочие.
10. Текстильные изделия.
11. Одежда, мех и изделия из меха, за исключением детской одежды.
12. Кожа и изделия из кожи, шорно-седельные изделия, обувь.
13. Древесина, изделия из древесины, пробки, соломки и плетенки, кроме мебели.
14. Целлюлоза, бумага, картон и изделия из них.
15. Полиграфическая и печатная продукция, кроме рекламных материалов, рисунков, чертежей, фотографий напечатанных, наборов сувенирных и подарочных (блокнотов и записных книжек), бюллетеней для голосования на выборах и референдумах.

Аукцион тәсілімен жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алудың нысанасы болып табылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № 339 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 10 тамыздағы № 636 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 10.08.2015 № 636 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 13-бабының 24-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған аукцион тәсілімен жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алудың нысанасы болып табылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 19 наурыздағы
№ 339 қаулысымен
бекітілген
Аукцион тәсілімен жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алудың нысанасы болып табылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
1. Ауыл шаруашылығы өнiмi, аңшылық кәсiпшiлiгi өнiмi, аңшылыққа, жабайы құс кәсiпшiлiгi мен оны өсiруге байланысты тiрi жануарлардан, өнiмдерден және қызметтерден, сондай-ақ аңшылық өнiмi мен жабайы құс кәсiпшiлiгiнен басқа, ауыл шаруашылығы мен аңшылық қызметтерi.
2. Орман шаруашылығы және ағаш дайындау өнiмдерi, орман өсiру және ағаш дайындау үшiн көрсетiлетiн қызметтер.
3. Балық аулау, балық питомниктерi мен балық фермаларының өнiмдерi, балық аулауға байланысты көрсетiлетiн қызметтер.
4. Таскөмiр және лигнит, торф.
5. Шикi мұнай және табиғи газ, iздестiру жұмыстарынан басқа, оларды өндiру жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер.
6. Металл рудалары.
7. Тас, саз, құм және минералды шикiзаттың басқа да түрлерi.
8. Тамақ өнiмдерi және сусындар.
9. Темекi бұйымдары және темекi өнеркәсiбi өнiмдерi, басқалар.
10. Тоқыма бұйымдары.
11. Бала киiмдерiн қоспағанда, киiм, терi және терiден жасалған бұйымдар.
12. Былғары және былғарыдан жасалған бұйымдар, қайыс-ер бұйымдары, аяқ киiм.
13. Жиһаздан басқа, сүрек, сүректен жасалған бұйымдар, тығындар, шығыр және өрiмдер.
14. Целлюлоза, қағаз, картон және олардан жасалатын бұйымдар.
15. Жарнама материалдары, суреттер, сызбалар, басып шығарылған фотосуреттер, кәдесый және сыйлық жиындарынан (қойын дәптер және жазба кiтапшалары), сайлаулар мен референдумдарда дауыс беруге арналған бюллетендерден басқа полиграфиялық және баспа өнiмдерi.

16. Продукция коксовых печей.
17. Продукты нефтепереработки, газ нефтепереработки и пиролиза, продукты газоперерабатывающих заводов.
18. Продукция органического и неорганического синтеза.
19. Резиновые и пластмассовые изделия.
20. Неметаллические минеральные продукты прочие, кроме изделий стеклянных хозяйственно-бытовых и для интерьеров, а также изделий керамических нестроительных неогнеупорных.
21. Продукция металлургической промышленности.
22. Продукция металлообработки, кроме машин и оборудования (кроме ядерных реакторов).
23. Машины и оборудование, не включенные в другие группировки, кроме оружия, боеприпасов и их деталей, взрывных устройств и взрывчатых веществ народно-хозяйственного назначения.
24. Канцелярская, бухгалтерская и электронно-вычислительная техника.
25. Электродвигатели и аппаратура электротехническая, не включенные в другие группировки.
26. Оборудование и аппаратура для радио, телевидения и связи.
27. Медицинская техника, средства измерения, фото- и киноаппаратура, часы.
28. Автомобили, прицепы и полуприцепы, кузова для автомобилей, детали и принадлежности к автомобилям, гаражное оборудование.
29. Транспортные средства прочие, кроме судов торговых и пассажирских, военных кораблей, воздушных и космических летательных аппаратов, оборудования и деталей летательных аппаратов.
30. Готовые изделия, кроме ювелирных изделий и смежных с ними товаров, инструментов музыкальных, игр и игрушек, оборудования для обучения трудовым процессам, учебных пособий и оборудования школьного, изделий художественных промыслов, произведений искусства и предметов коллекционирования, кинопленки экспонированной, волос человека, животных, из синтетических материалов и изделий из него.
31. Отходы и лом в форме, пригодной для использования в качестве нового сырья.
32. Природная вода и лед.
33. Услуги строительные и объекты строительства, включая капитальный и текущий ремонт, за исключением технически сложных объектов строительства (включая капитальный и текущий ремонт), перечень которых устанавливается в соответствии с законодательством Республики Казахстан об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности.
34. Услуги по торговле, техническому обслуживанию и ремонту автомобилей и мотоциклов.
35. Услуги оптовой и комиссионной торговли, кроме услуг по торговле автомобилями и мотоциклами.
36. Услуги по розничной торговле.
37. Услуги гостиниц и ресторанов.

16. Кокс пештерiнiң өнiмдерi.
17. Мұнайды қайта өңдеу өнiмдерi, мұнайды қайта өңдеу газы мен пиролиза, газды қайта өңдеу зауыттарының өнiмдерi.
18. Органикалық және бейорганикалық синтез өнiмдерi.
19. Резеңке және пластмасса бұйымдары.
20. Шыны шаруашылық-тұрмыстық және интерьерге арналған бұйымдардан, сондай-ақ керамикалық құрылыстық емес отқа төзiмсiз бұйымдардан басқа, металл емес минералды өнiмдер.
21. Металлургия өнеркәсiбiнiң өнiмi.
22. Машиналар мен жабдықтардан басқа, металды қайта өңдеу өнiмдерi (ядролық реакторлардан басқа).
23. Қару-жарақтан, оқ-дәрi мен олардың бөлшектерiнен, халықтық-шаруашылық мақсаттағы жарылғыш қондырғылар мен жарылғыш заттардан басқа, өзге топтамаларға енгiзiлмеген машиналар мен жабдықтар.
24. Кеңселiк, бухгалтерлiк және электрондық-есептеу техникасы.
25. Басқа топтамаларға енгiзiлмеген электр қозғалтқыштары мен электротехникалық аппаратура.
26. Радио, теледидар және байланыс үшiн жабдық және аппаратура.
27. Медициналық техника, өлшеу құралдары, фото- және киноаппаратура, сағаттар.
28. Автомобильдер, тiркемелер мен жартылай тiркемелер, автомобильдерге арналған шанақтар, автомобильдерге арналған бөлшектер мен керек-жарақтар, гараж жабдығы.
29. Сауда және жолаушылар кемелерiнен, әскери корабльдерден, әуе және ғарыштық ұшу аппараттарынан, ұшу аппараттарының жабдықтары мен бөлшектерiнен басқа, өзге көлiк құралдары.
30. Зергерлiк бұйымдар мен олармен аралас тауарлардан, музыкалық аспаптардан, ойындар мен ойыншықтардан, еңбек процесiн оқытуға арналған жабдықтан, мектеп оқу құралдары мен жабдықтарынан, көркем кәсiпшiлiк бұйымдарынан, өнер туындылары мен коллекциялау заттарынан, экспозицияланған кинопленкалардан, адам, жануарлар шашынан, синтетикалық материалдардан және одан жасалатын бұйымдардан басқа, дайын бұйымдар.
31. Жаңа шикiзат ретiнде пайдалану үшiн жарамды нысандағы қалдықтар мен сынықтар.
32. Табиғи су және мұз.
33. Тізбесі Қазақстан Республикасының сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы заңнамасына сәйкес белгіленетін техникалық күрделі құрылыс объектілерін қоспағанда (күрделі және ағымды жөндеуді қоса алғанда), күрделі және ағымды жөндеуді қоса алғанда, құрылыс қызметтерін көрсету және құрылыс объектілері.
34. Автомобильдер мен мотоциклдер саудасы, оларға техникалық қызмет көрсету және жөндеу жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер.
35. Автомобильдер мен мотоциклдер саудасы жөнiнде көрсетiлетiн қызметтерден басқа, көтерме және комиссиялық сауда қызметтерi.
36. Бөлшек сауда жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер.
37. Қонақ үйлер мен мейрамханалардың қызметтерi.

38. Услуги сухопутного транспорта, кроме услуг железнодорожного транспорта, услуг метрополитена, услуг транспортировки по трубопроводам.
39. Услуги водного транспорта.
40. Услуги транспортные вспомогательные и дополнительные, услуги в области туризма и экскурсий, кроме услуг бюро путешествий и туристских агентств, прочих услуг по оказанию помощи туристам.
41. Связь, кроме услуг курьерских, за исключением услуг национальной почты, услуг электрической связи.
42. Услуги по финансовому посредничеству, кроме страхования и пенсионного обеспечения, услуг по организации облигационных займов.
43. Услуги, являющиеся вспомогательными по отношению к финансовому посредничеству, за исключением оценочных услуг.
44. Услуги, связанные с недвижимым имуществом.
45. Услуги по техническому обслуживанию и ремонту оргтехники для офисов, электронных вычислительных машин и используемого совместно с ними периферийного оборудования.
46. Услуги по уборке зданий.
47. Услуги по упаковыванию.
48. Услуги по канализации, удалению отходов, санитарной обработке и аналогичные услуги.
49. Услуги жилищно-коммунального хозяйства, кроме услуг парикмахерских, косметических салонов и лечебных косметических организаций, услуг по организации похорон, захоронению и кремации.
50. Услуги, связанные с деятельностью в обрабатывающей промышленности, кроме услуг в производстве кокса, продуктов переработки нефти и ядерного топлива, услуг в производстве мебели, услуг по техническому обслуживанию оборудования, не включенного в настоящий перечень.

38. Темiр жол көлiгi қызметтерiнен, метрополитен қызметтерiнен, құбыржолдар арқылы тасымалдау қызметтерiнен басқа, құрлықтағы көлiк қызметтерi.
39. Су көлiгi қызметтерi.
40. Көлiктiк көмекшi және қосымша қызметтер, саяхат бюросы мен туристiк агенттiктердiң қызметтерiнен, туристерге көмек көрсету жөнiндегi өзге де қызметтерден басқа, туризм және экскурсия саласындағы қызметтер.
41. Ұлттық пошта қызметтерiн, электр байланыс қызметтерiн қоспағанда, курьерлiк қызметтер көрсетуден басқа байланыс.
42. Сақтандыру және зейнетақымен қамсыздандырудан, облигациялық қарыздарды ұйымдастыру жөнiнде көрсетiлетiн қызметтерден басқа, қаржы делдалдығы бойынша көрсетiлетiн қызметтер.
43. Бағалау қызметтерiн қоспағанда, қаржы делдалдығына қатысты қосалқы болып табылатын қызметтер көрсету.
44. Жылжымайтын мүлiкке байланысты қызметтер.
45. Кеңселерге арналған ұйымдастыру техникасына, электрондық есептеу машиналарына және олармен бiрлесiп пайдаланылатын перифериялық жабдыққа техникалық қызмет көрсету және жөндеу жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер.
46. Ғимаратты жинау жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер.
47. Орау жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер.
48. Кәрiз, қоқыстарды жою, санитарлық өңдеу жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер және осыған ұқсас қызметтер.
49. Шаштараз, косметикалық салондар мен емдiк косметикалық ұйымдардың қызметтерiнен, жерлеу, көму және кремациялауды ұйымдастыру жөнiнде көрсетiлетiн қызметтерден басқа, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық қызметтерi.
50. Осы тiзбеге енгiзiлмеген коксты, мұнай мен ядролық отынды қайта өңдеу өнiмдерiн өндiру қызметтерiнен, жиһаз өндiру қызметтерiнен, жабдықтарға техникалық қызмет көрсету жөнiнде көрсетiлетiн қызметтерден басқа, өңдеушi өнеркәсiптiң қызметiне байланысты қызметтер.