О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1498 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2012 года № 452
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1498 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 10-11, ст. 137) следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в подразделе 1. «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по регулированию в области статистической деятельности и межотраслевой координации государственной статистики»:
в графе «2012» строки «Объем бюджетных расходов» цифры «5 302 129» заменить цифрами «5 302 199»;
в бюджетной программе 004 «Прикладные научные исследования в области государственной статистики»:
в графе «2012»:
в строке «Показатели прямого результата. Проведение прикладных научных исследований и аналитических работ в области государственной статистики» цифру «3» заменить цифрой «1»;
в строке «Показатели конечного результата. Количество проведенных прикладных научных исследований и аналитических работ в области государственной статистики» цифру «3» заменить цифрой «1»;

"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1498 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 452 Қаулысы
Баспасөз релизі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1498 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 10-11, 137-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 1-кіші бөлімде:
001 «Статистикалық қызмет саласында және салааралық үйлестіруде мемлекеттік статистиканы реттеу жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2012» деген бағанында «5 302 129» деген сандар «5 302 199» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Мемлекеттік статистика саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
«Тікелей нәтиже көрсеткіштері Мемлекеттік статистика саласында талдамалық жұмыстар және қолданбалы ғылыми зерттеулер өткізу» деген жолда «3» деген сан «1» деген санмен ауыстырылсын;
«Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері Мемлекеттік статистика саласында өткізілген талдамалық жұмыстар және қолданбалы ғылыми зерттеулердің саны» деген жолда «3» деген сан «1» деген санмен ауыстырылсын;

в строке «Показатели эффективности. Средние затраты проведения прикладных научных исследований по одной теме» цифры «2 661» заменить цифрами «1 996»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «7 984» заменить цифрами «1 996»;
в бюджетной программе 006 «Проведение национальной переписи»:
в графе «2012» строки «Объем бюджетных расходов» цифры «2 098» заменить цифрами «1 180»;
в бюджетной программе 007 «Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по статистике»:

«Тиімділік көрсеткіштері. Бір тақырып бойынша қолданбалы ғылыми зерттеулер өткізудің орташа құны» деген жолда «2 661» деген сандар «1 996» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолда «7 984» деген сандар «1 996» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Ұлттық санақ өткізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2012» деген бағанында «2 098» деген сандар «1 180» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:

в строке «ВСЕГО бюджетных расходов» цифры «8 703 313» заменить цифрами «8 697 977»;
в строке «текущие бюджетные программы» цифры «7 807 511» заменить цифрами «7 802 175»;
в строке 001 «Услуги по регулированию в области статистической деятельности и межотраслевой координации государственной статистики» цифры «5 302 129» заменить цифрами «5 302 199»;
в строке 004 «Прикладные научные исследования в области государственной статистики» цифры «7 984» заменить цифрами «1 996»;
в строке 006 «Проведение национальной переписи» цифры «2 098» заменить цифрами «1 180»;
в строке 007 «Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по статистике цифры «635 653» заменить цифрами «637 153».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«Бюджеттік шығыстар БАРЛЫҒЫ» деген жолда «8 703 313» деген сандар «8 697 977» деген сандармен ауыстырылсын;
«ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолда «7 807 511» деген сандар «7 802 175» деген сандармен ауыстырылсын;
001 «Статистикалық қызмет саласында және салааралық үйлестіруде мемлекеттік статистиканы реттеу жөніндегі қызметтер» деген жолда «5 302 129» деген сандар «5 302 199» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Мемлекеттік статистика саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер» деген жолда «7 984» деген сандар «1 996» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Ұлттық санақ өткізу» деген жолда «2 098» деген сандар «1 180» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің күрделі шығыстары» деген жолда «635 653» деген сандар «637 153» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов