Об утверждении размера денежной компенсации военнослужащим срочной службы, курсантам первых и вторых курсов военных учебных заведений за почтовые отправления
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2012 года № 481. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 308
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 308 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 48 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размер денежной компенсации военнослужащим срочной службы, курсантам первых и вторых курсов военных учебных заведений за почтовые отправления в сумме 130 тенге в месяц.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2002 года № 1365 «Об утверждении размера денежной компенсации военнослужащим срочной службы и курсантам первых и вторых курсов военных (специальных) учебных заведений за почтовые отправления» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 46, ст. 467);
2) пункт 3 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года № 912 «О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 31, ст. 430).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Мерзiмдi қызмет әскери қызметшiлерiне, әскери оқу орындарының бiрiншi және екiншi курстарының курсанттарына пошта жөнелтiлiмдері үшiн ақшалай өтемақы мөлшерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 481 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 308 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 308 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 48-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мерзiмдi қызметтiң әскери қызметшiлерiне, әскери оқу орындарының бiрiншi және екiншi курстарының курсанттарына пошта жөнелтiлiмдері үшiн ақшалай өтемақы мөлшерi айына 130 теңге сомасында бекiтiлсiн.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Мерзiмдi қызметтiң әскери қызметшiлерiне және әскери (арнаулы) оқу орындарының бiрiншi және екiншi курстарының курсанттарына почталық жөнелтiлiмдер үшiн ақшалай өтемақы мөлшерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 желтоқсандағы № 1365 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 46, 467-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінiң кейбір шешiмдерiне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы № 912 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 31, 430-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн толықтырулар мен өзгерiстердің 3-тармағы.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов