О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2012 года № 491. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1193 (вводится в действие с 01.01.2016).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 51 ст. 648) следующие дополнения:
в приложении 24 к указанному постановлению:
раздел «Республиканские государственные учреждения» дополнить строками, порядковые номера 15, 16, следующего содержания:
«15. Государственное учреждение «Центр технической защиты информации Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан».
16. Государственное учреждение «Центр подготовки и повышения квалификации специалистов в области информационной безопасности Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан».»;
раздел «Республиканские государственные казенные предприятия» дополнить строкой, порядковый номер 21, следующего содержания:
«21. Республиканское государственное казенное предприятие «Алмас» Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 марта 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 491 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1193 қаулысымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 51, 648-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 24-қосымшасында:
«Республикалық мемлекеттiк мекемелер» деген бөлім мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 15, 16-жолдармен толықтырылсын:
«15. «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Ақпаратты техникалық қорғау орталығы» мемлекеттiк мекемесi.
16. «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Ақпараттық қауiпсiздiк саласында мамандар даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру орталығы» мемлекеттiк мекемесi.»;
«Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар» деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 21-жолмен толықтырылсын:
«21. «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң «Алмас» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны.».
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов