задачу «5.1.1. Совершенствование системы финансового мониторинга.»:
изложить в следующей редакции:
«
Показатели прямых
результатов
Источник
информа-
ции
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2009
год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
Охват системой
финансового
мониторинга
субъектов
финансового
мониторинга,
предусмотренных
Законом РК «О
противодействии
легализации
(отмыванию)
доходов,
полученных
незаконным путем,
и финансированию
терроризма»
Отчетные
данные
КФМ
%
-
20
50
65
80
95
98
Мероприятия для достижения показателей прямых
результатов
срок реализации
2011
год
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
Принятие Закона Республики Казахстан «О внесении
изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстана по
вопросам противодействия легализации (отмыванию)
доходов, полученных незаконным путем, и
финансированию терроризма»
-
х
-
-
-
Проведение обучающих семинаров, совещаний и
консультаций для сотрудников субъектов
финансового мониторинга и государственных
органов
х
х
х
х
х
»;
дополнить задачей «5.1.2. Укрепление и расширение потенциала международного сотрудничества» следующего содержания:
«
Показатели прямых
результатов
Источник
информа-
ции
Ед. изм.
Отчетный
период
Плановый период
2009
год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
Количество
соглашений,
меморандумов о
сотрудничестве с
подразделениями
финансовой разведки
иностранных
государств
Отчетные
данные
КФМ
Ед.
-
-
2
3
3
2
1
Мероприятия для достижения показателей прямых
результатов
срок реализации
2011
год
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
Проведение мероприятий по укреплению
международного сотрудничества в области
противодействия отмыванию денег и финансированию
терроризма
х
х
х
х
х
Вступление в число членов Международного
объединения подразделений финансовой разведки
(группы «ЭГМОНТ»)
х
-
-
-
-
»;
в разделе «Раздел 7. Бюджетные программы»:
в подразделе «7.1. Бюджетные программы»:
в Бюджетной программе 003 «Проведение процедур ликвидации и банкротства»:
в графе «2012 год»:
в строке «показатели прямого результата»:
в строке «Количество ликвидированных организаций» цифры «588» заменить цифрами «1 095»;
в строке «показатели конечного результата»:
в строке «Ликвидация несостоятельных должников» цифры «588» заменить цифрами «1 095»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «63 827» заменить цифрами «118 861»;
в Бюджетной программе 010 «Резерв Правительства Республики Казахстан»:
в графе «2012 год»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «53 852 990» заменить цифрами «86 331 317»;
в Бюджетной программе 019 «Выплата курсовой разницы по льготным жилищным кредитам»:
в графе «2012 год»:

"5.1.1 "Қаржылық мониторинг жүйесiн жетiлдiру" деген міндет мынадай редакцияда жазылсын:
"
Тiкелей нәтижелер көрсеткiштерi
Ақпарат көзi
Өлшем бiрлiгi
Есептi кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
"Заңсыз жолмен алынған табыстарды заңдастыру (жылыстату) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы әрекет ету туралы" ҚР Заңында көзделген қаржы мониторингі субъектілерін қаржы мониторингі жүйесімен қамту
ҚМК-не есепті деректер
%
-
20
50
65
80
95
98
Тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiне қол жеткiзуге арналған iс-шаралар
Іске асыру мерзімі
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне заңсыз жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы әрекет ету мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының қабылдануы
х
-
-
-
Қаржылық мониторинг субъектiлерiнiң және мемлекеттiк органдардың қызметкерлерi үшін оқыту семинарларын, кеңестер мен консультациялар өткізу
х
х
х
х
х
";
мынадай мазмұндағы "5.1.2. Халықаралық ынтымақтастық әлеуетін нығайту және кеңейту" деген міндетпен толықтырылсын:
"
Тiкелей нәтижелер көрсеткiштерi
Ақпарат көзi
Өлшем бірлігі
Есептi кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Шетелдiк мемлекеттердiң қаржылық барлау бөлiмшелерiмен жасалған келiсiмдердің, меморандумдардың саны
ҚМК-не есепті деректер
бірлік
-
-
2
3
3
2
1
Тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiне қол жеткiзуге арналған iс-шаралар
Іске асыру мерзімі
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Ақшаны жылыстыруға және терроризмді қаржыландыруға қарсы әрекет ету саласындағы халықаралық ынтымақтастықты нығайту жөніндегі іс-шаралар жүргізу
х
х
х
х
х
Халықаралық қаржылық барлау бөлiмшелерi бірлестігі ("ЭГМОНТ" тобы) мүшелерінің қатарына кіру
х
-
-
-
-
";
"7. Бюджеттік бағдарлама" деген бөлімде:
"7.1. Бюджеттік бағдарламалар" деген кіші бөлімде:
003 "Тарату және банкроттық рәсімдерді жүргізу" деген бюджеттік бағдарламада:
"2012 жыл" деген бағанда:
"тiкелей нәтиже көрсеткiштерi" деген жолдағы:
"Таратылған ұйымдардың саны" деген жолдағы "588" деген сандар "1 095" деген сандармен ауыстырылсын;
"түпкілікті нәтиже көрсеткiштерi" деген жолдар:
"Дәрменсiз борышкерлерді тарату" деген жолдағы "588" деген сандар "1 095" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет шығыстарының көлемі" деген жолдағы "63 827" деген сандар "118 861" деген сандармен ауыстырылсын;
010 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві" деген бюджеттік бағдарламада:
"2012 жыл" деген бағанда:
"бюджет шығыстарының көлемі" деген жолдағы "53 852 990" деген сандар "86 331 317" деген сандармен ауыстырылсын;
019 "Жеңілдікті тұрғын үй кредиттері бойынша бағамдық айырманы төлеу" деген бюджеттік бағдарламада:
"2012 жыл" деген бағанда:

в строке «объем бюджетных расходов» цифры «11 813» заменить цифрами «18 494»;
в Бюджетной программе 021 «Капитальные расходы Министерства финансов Республики Казахстан»:
в графе «2012 год»:
в строке «показатели прямого результата»:
в строке «Приобретение служебного автотранспорта» цифры «59» заменить цифрами «31»;
в строке «Ориентировочное количество приобретаемой техники, оборудования и мебели» цифры «104 952» заменить цифрой «104 956»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «1 637 749» заменить цифрами «1 577 894»;
в Бюджетной программе 026 «Строительство объектов таможенного контроля и таможенной инфраструктуры»:
в строке «показатели прямого результата»:
дополнить строкой следующего содержания:
«
Завершение строительства единого
контрольно-пропускного пункта «Карасу»
таможенного поста «Кордай» в Карасуском
сельском округе Кордайского района
Жамбылской области
объектов
1
»;
в графе «2012 год»:
в строке «Ввод в эксплуатацию новых и реконструкция действующих контрольно-пропускных пунктов на таможенных постах» цифру «2» заменить цифрой «3»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «3 152 475» заменить цифрами «3 679 614»;
в Бюджетной программе 031 «Создание информационной системы «ТАИС» и «Электронная таможня»:
в графе «2012 год»:
в строке «Развитие и внедрение информационных систем» цифру «4» заменить цифрой «5»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «497 262» заменить цифрами «757 816»;
в Бюджетной программе 033 «Развитие автоматизированной интегрированной информационной системы «Электронные государственные закупки»:
в графе «2011 год»:
в строке «Увеличение доли электронных государственных закупок в общем объеме государственных закупок» цифры «13» заменить цифрами «12»;
в строке «Доля пользователей, удовлетворенных работой системы электронных государственных закупок» цифры «98» заменить цифрами «75»;
в графе «2012 год»:
в строке «Увеличение доли электронных государственных закупок в общем объеме государственных закупок» цифры «13» заменить цифрами «19»;
в строке «Доля пользователей, удовлетворенных работой системы электронных государственных закупок» цифры «65» заменить цифрами «85»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «5 105» заменить цифрами «83 105»;
в Бюджетной программе 036 «Модернизация информационных систем Налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства»:
в графе «2012 год»:

"бюджет шығыстарының көлемі" деген жолдағы "11 813" деген сандар "18 494" деген сандармен ауыстырылсын;
021 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң күрделi шығындары" деген бюджеттік бағдарламада:
"2012 жыл" деген бағанда:
"тiкелей нәтиже көрсеткiштерi" деген жолдағы:
"Қызметтiк автокөлiк сатып алу" деген жолдағы "59" деген сандар "31" деген сандармен ауыстырылсын;
"Сатып алынатын техниканың, жабдықтың және жиһаздың болжамды саны" деген жолдағы "104 952" деген сандар "104 956" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет шығыстарының көлемі" деген жолдағы "1 637 749" деген сандар "1 577 894" деген сандармен ауыстырылсын;
026 "Кедендiк бақылау және кедендiк инфрақұрылым объектiлерiн салу" деген бюджеттік бағдарламада:
"тiкелей нәтиже көрсеткiштерi" деген жолда:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Жамбыл облысы Қордай ауданының Қарасу ауылдық округіндегі "Қордай" кеден бекетінің "Қарасу" бірыңғай бақылау-өткізу пунктінің құрылысын аяқтау
объектілер
1
";
"2012 жыл" деген бағанда:
"Кеден бекеттерiндегi жаңа бақылау-өткiзу пункттерiн пайдалануға енгiзу және қолданыстағыларын қайта жаңарту" деген жолдағы "2" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет шығыстарының көлемі" деген жолдағы "3 152 475" деген сандар "3 679 614" деген сандармен ауыстырылсын;
031 "КААЖ" және "Электрондық кеден" ақпараттық жүйесiн құру" деген бюджеттік бағдарламада:
"2012 жыл" деген бағанда:
"Ақпараттық жүйелерді дамыту және енгізу" деген жолдағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет шығыстарының көлемі" деген жолдағы "497 262" деген сандар "757 816" деген сандармен ауыстырылсын;
033 "Электрондық мемлекеттiк сатып алу" автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесiн дамыту" деген бюджеттік бағдарламада:
"2011 жыл" деген бағанда:
"Мемлекеттік сатып алудың жалпы көлемінде электрондық мемлекеттік сатып алудың үлесін ұлғайту" деген жолдағы "13" деген сандар "12" деген сандармен ауыстырылсын;
"Электрондық мемлекеттік сатып алу жүйесінің жұмысымен қанағаттанған пайдаланушылардың үлесі" деген жолдағы "98" деген сандар "75" деген сандармен ауыстырылсын;
"2012 жыл" деген бағанда:
"Мемлекеттік сатып алудың жалпы көлемінде электрондық мемлекеттік сатып алудың үлесін ұлғайту" деген жолдағы "13" деген сандар "19" деген сандармен ауыстырылсын;
"Электрондық мемлекеттік сатып алу жүйесінің жұмысымен қанағаттанған пайдаланушылардың үлесі" деген жолдағы "65" деген сандар "85" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет шығыстарының көлемі" деген жолдағы "5 105" деген сандар "83 105" деген сандармен ауыстырылсын;
036 "Салық заңнамасын өзгертуге байланысты салық органдарының ақпараттық жүйелерiн жаңғырту" деген бюджеттік бағдарламада:
"2012 жыл" деген бағанда:

в строке «объем бюджетных расходов» цифры «6 481 704» заменить цифрами «7 195 587»;
в Бюджетной программе 038 «Субсидирование процентной ставки вознаграждения в рамках «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»:
в графе «2012 год»:
в строке «Количество субсидируемых кредитов» цифры «18» заменить цифрами «30»;
в строке «Количество просубсидируемых кредитов» цифры «18» заменить цифрами «30»;
дополнить бюджетными программами 040 «Строительство центров приема и обработки информации налоговых органов», 058 «Целевые текущие трансферты областному бюджету Западно-Казахстанской области на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона», 073 «Развитие интегрированной информационной системы казначейства и создание компонента «Казначейство-клиент» согласно приложениям 123 к настоящему постановлению;
в Бюджетной программе 067 «Финансирование политических партий»:
в графе «2012 год»:
в строке «Ориентировочное количество финансируемых политических партий в соответствии с законодательством Республики Казахстан» цифру «1» заменить цифрой «3»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «5 974 004» заменить цифрами «3 473 132»;
в разделе «7.2. Свод бюджетных расходов»:
в графе «2012 год» цифры «1 208 325 454», «1 190 839 572», «17 485 882» заменить соответственно цифрами «1 257 553 614», «1 236 718 887», «20 834 727».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 апреля 2012 года № 497
Бюджетная программа
040 Строительство центров приема и обработки информации
налоговых органов
Описание
Строительство центров приема и обработки информации
территориальных налоговых органов
Вид бюджетной программы:
в зависимости
от содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости
от способа
реализации
индивидуальная
текущая/
развитие
развитие
наименование показателей бюджетной
программы
ед.
изм.
отчетный год
плановый
период
2014
год
проекти-
руемый
год
2009 год
(отчет)
2010
год
(план
текущего
года)
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Строительство Центров приема и
обработки информации налоговых
органов
ед.
9
10
4
1
показатели конечного результата
Ввод в эксплуатацию Центров приема и
обработки информации налоговых
органов
ед.
9
10
4
1
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс.
тг.

"бюджет шығыстарының көлемі" деген жолдағы "6 481 704" деген сандар "7 195 587" деген сандармен ауыстырылсын;
038 "Дағдарыстан кейiнгi қалпына келтiру бағдарламасы (бәсекеге қабiлеттi кәсiпорындарды сауықтыру)" шеңберiнде сыйақының пайыздық ставкасын субсидиялау" деген бюджеттік бағдарламада:
"2012 жыл" деген бағанда:
"Субсидияланатын кредиттердiң саны" деген жолдағы "18" деген сандар "30" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бiрлесiп субсидияланатын кредиттер саны" деген жолдағы "18" деген сандар "30" деген сандармен ауыстырылсын;
осы қаулыға 123-қосымшаларға сәйкес 040 "Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру", 058 "Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетiне өңiрдiң шығындарын өтеуді және экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер", 073 "Қазынашылықтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту және "Қазынашылық-клиент" құрауышын құру" деген бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын;
067 "Саяси партияларды қаржыландыру" деген бюджеттік бағдарламада:
"2012 жыл" деген бағанда:
"Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қаржыландырылатын саяси партиялардың болжамды саны" деген жолдағы "1" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет шығыстарының көлемі" деген жолдағы "5 974 004" деген сандар "3 473 132" деген сандармен ауыстырылсын;
"7.2. Бюджет шығыстардың жиынтығы" деген бөлімде:
"2012 жыл" деген бағандағы "1 208 325 454", "1 190 839 572", "17 485 882" деген сандар тиісінше "1 257 553 614", "1 236 718 887", "20 834 727" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     К.Мәсiмов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 19 сәуірдегі
№ 497 қаулысына
1-қосымша
Бюджеттік бағдарлама
040 Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру
Сипаттамасы
Аумақтық салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру
бюджеттік бағдарлама ның түрі
мазмұнына қарай
бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
даму
бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
есепті кезең
жоспарлы кезең
2014 жыл
жобаланатын жыл
2009 жыл (есеп)
2010 жыл (ағымдағы жылдың жоспары)
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Салық органдарының ақпаратты қабылдау және қайта өңдеу орталықтарын салу
бірлік
9
10
4
1
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Салық органдарының ақпаратты қабылдау және қайта өңдеу орталықтарын пайдалануға енгізу
бірлік
9
10
4
1
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге

12 485 670
15 900 000
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 апреля 2012 года № 497
Бюджетная
программа
073 Развитие интегрированной информационной системы казначейства и
создание компонента «Казначейство-клиент»
Описание
Обеспечение стабильного и бесперебойного функционирования информационной
системы казначейства
Вид бюджетной
программы:
в зависимости от
содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости от
способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
развитие
наименование показателей бюджетной программы
ед.
изм.
отчетный год
плановый
период
2014
год
проекти-
руемый
год
2009
год
(отчет)
2010
год
(план
текущего
года)
2011 год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Подключение государственных
учреждений к ИС
«Казначейство-клиент», имеющих
необходимый уровень
технического оснащения в
пилотной зоне
%
70
показатели конечного результата
Переход на обслуживание в ИС
«Казначейство-клиент»
государственных учреждений
подключенных к системе
«Казначейство-клиент» в
пилотной зоне
%
50
показатели качества
Сокращение времени обслуживания
государственных учреждений и
обработки финансовых платежных
документов через информационную
систему «Казначейство-клиент» в
пилотной зоне
рабочие
часы
16
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс. тг.

12 485 670
15 900 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 19 сәуірдегі
№ 497 қаулысына
3-қосымша
Бюджеттік бағдарлама
073 Қазынашылықтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту және "Қазынашылық-клиент" құрауышын құру
Сипаттамасы
Қазынашылықтың ақпараттық жүйесінің тұрақты және үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету
бюджеттік бағдарлама ның түрі
мазмұнына қарай
бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
даму
бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
есепті жыл
жоспарлы кезең
2014 жыл
жобаланатын жыл
2009 жыл (есеп)
2010 жыл (ағымдағы жылдың жоспары)
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Пилоттық аймақта қажетті техникалық жарақтандыру деңгейі бар мемлекеттік мекемелерді "Қазынашылық-клиент" АЖ іске қосу
%
70
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Пилоттық аймақта жүйеге қосылу үшін қажетті техникалық жарақтандыру деңгейі бар мемлекеттік мекемелердің "Қазынашылық-клиент" ақпараттық жүйесінде қызмет
%
50
сапа көрсеткіштері
Пилоттық аймақта "Қазынашылық-клиент" АЖ арқылы мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсету және қаржылық төлем құжаттарын өңдеу уақытын қысқарту
жұмыс сағат
16
тиімділік көрсеткіштері
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге