О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 208 "Об утверждении Стратегического плана Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2012 года № 548. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 442
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2013 № 442.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 208 «Об утверждении Стратегического плана Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 23, ст. 285) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «7. Бюджетные программы»:
в подразделе «7.1. Бюджетные программы»:
в Бюджетной программе «001 Услуги по созданию условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения, способствующего экономическому развитию страны и укреплению национальной безопасности»:
в показателе прямого результата слово «межрегиональных» заменить словом «территориальных»;
в Бюджетной программе «002 Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами»:
в строке «Описание» слово «межрегиональных» заменить словом «территориальных»;
в Бюджетной программе «003 Формирование сведений государственного земельного кадастра»:
в графе «2012 год»:
в строках «Техническое обслуживание серверного оборудования АИС ГЗК», «Сопровождение и эксплуатация АИС ГЗК» и «Организация виртуальной защищенной сети» дополнить цифрой «1»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «2 565 987» заменить цифрами «2 834 087»;
в подразделе «7.2. Свод бюджетных расходов»:
в графе «2012 год»:
в строках «ВСЕГО бюджетных расходов:» и «текущие бюджетные программы» цифры «6 558 738» заменить цифрами «6 826 838»;
в строке «003 «Формирование сведений государственного земельного кадастра» цифры «2 565 987» заменить цифрами «2 834 087».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 208 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № 548 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 442 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.04.2013 № 442 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 208 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 23, 285-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
"7. Бюджеттік бағдарламалар" деген бөлімде:
"7.1. Бюджеттік бағдарламалар" деген кіші бөлімде:
"001 Елдің экономикалық дамуына және ұлттық қауіпсіздікті нығайтуға көмектесетін жерді тиімді пайдалануға және қорғауға геодезиялық және картографиялық қамтамасыз етуге жағдай жасау жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде "өңіраралық" деген сөз "аумақтық" деген сөзбен ауыстырылсын;
"002 Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламада:
"Сипаттама" деген жолда "өңіраралық" деген сөз "аумақтық" деген сөзбен ауыстырылсын;
"003 Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру" деген бюджеттік бағдарламада:
"2012 жыл" деген бағанда:
"МЖК ААЖ серверлік жабдықтарына техникалық қызметтер көрсету", "МЖК ААЖ сүйемелдеу және пайдалану" және "Виртуалды қорғалған жүйені ұйымдастыру" деген жолдар "1" деген санмен толықтырылсын;
"Бюджет шығыстарының көлемі" деген жолдағы "2 565 987" деген сандар "2 834 087" сандармен ауыстырылсын;
"7.2. Бюджеттік шығыстардың жиынтығы" деген бөлімде:
"2012 жыл" деген бағанда:
"Бюджеттік шығыстардың БАРЛЫҒЫ:" және "Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар" деген жолдардағы "6 558 738" деген сандар "6 826 838" деген сандармен ауыстырылсын;
"003 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру" деген жолдағы "2 565 987" деген сандар "2 834 087" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов