Об отказе на обременение стратегического объекта правами третьих лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2012 года № 703
В соответствии со статьей 187 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отказать акционерному обществу «Аэропорт Усть-Каменогорск» на обременение стратегического объекта правами третьих лиц.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Стратегиялық объектіге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салуға рұқсат бермеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 703 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 187-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Өскемен әуежайы» акционерлік қоғамына стратегиялық обьектіге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салуға рұқсат берілмесін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов