О внесении изменения и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" и от 24 февраля 2000 года № 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2012 года № 739. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнения:

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк автомобильдердi пайдалануды ретке келтiру туралы" 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 және "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлiк құралдарын пайдалануды реттеу туралы" 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулыларына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 маусымдағы № 739 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбір шешімдеріне мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:

1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 663 «Об упорядочении эксплуатации служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 23-24, ст. 228):
в нормативе положенности служебных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
«
6
Канцелярия
Премьер-Министра
Заместитель
Премьер-Министра
1
2600
Руководитель
Канцелярии
Премьер-Министра
1********
2600
Заместитель
Руководителя
Канцелярии
Премьер-Министра
1********
2000
Транспортное
обслуживание в
городе Алматы
12
1
2600
Гостевые
14
***
»;
дополнить примечанием следующего содержания:
«******** данный норматив также распространяется на руководителя и заместителей многофункционального научно-аналитического и гуманитарно-просветительского государственного учреждения «Назарбаев центр»;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288 «Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета»:
в табеле положенности специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел «Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан» дополнить строкой следующего содержания:
«
Оперативная
Для
оперативной
работы
Многофункциональное
научно-аналитическое и
гуманитарно-просветительское
государственное учреждение
«Назарбаев центр»
2
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк автомобильдердi пайдалануды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы № 663 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 23-24, 228-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтiк автомобильдердiң тиiстiлiк нормативiнде:
реттік нөмірі 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
6
Премьер-Министрдiң Кеңсесi
Премьер-Министрдiң орынбасары
1
2600
Премьер-Министр Кеңсесiнiң Басшысы
1********
2600
Премьер-Министрдiң Кеңсесi Басшысының орынбасары
1********
2000
Алматы қаласында көлiк қызметiн көрсету
12
1
2600
Қонақтарға арналған
14
***
";
мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"********осы норматив, "Назарбаев орталығы" көп функциялы ғылыми-талдамалық және гуманитарлық-ағартушылық мемлекеттік мекемесінің басшысы мен орынбасарларына да қолданылады";
2) "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлiк құралдарын пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлiк құралдарының тиесілiлiк табелінде:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" деген бөлім мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Жедел
Жедел жұмыс iстеу үшiн
"Назарбаев орталығы" көп функциялы ғылыми-талдамалық және гуманитарлық-ағартушылық мемлекеттiк мекемесi
2
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
К. Мәсімов