Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2012 года № 923
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить Айтекенову Санияру Еркеновичу, держателю 100 % акций акционерного общества «Международный аэропорт Аулие-Ата» совершить сделку по отчуждению 100 % акций акционерного общества «Международный аэропорт Аулие-Ата» в пользу акционерного общества «Авиакомпания «SCАТ».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов

Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 шілдедегі № 923 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Әулие-ата халықаралық әуежайы» акционерлік қоғамының 100%  акциясын иеленуші Санияр Еркінұлы Әйтекеновке «Әулие-ата халқаралық әуежайы» акционерлік қоғамының 100% акциясын «SСAT авиакомпаниясы»  акционерлік қоғамының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов