О некоторых вопросах государственной собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2012 года № 946
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Управлением делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить передачу в счет пополнения Фонда Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации здания «Институт стратегических исследований, офис и фонд», расположенного по адресу: город Алматы, улица Махатма Ганди, дом 10;
2) принять меры, вытекающие из подпункта 1) пункта 1 настоящего постановления.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 шілдедегі № 946 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік  және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасымен (келісім бойынша) бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Алматы қаласы, Махатма Ганди көшесі, 10-үй мекен жайында орналасқан «Стратегиялық зерттеулер институты, кеңсе мен қор» ғимаратын Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті – Елбасының Қорын толықтыру есебіне беруді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулының 1-тармағының 1) тармақшасынан туындайтын шараларды қабылдасын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов