Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2012 года № 1020
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать некоторые государственные учреждения - территориальные органы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан:
1) государственное учреждение «Налоговый департамент по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем выделения из него государственного учреждения «Налоговое управление по городу Актау Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»;
2) государственное учреждение «Налоговый департамент по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан» путем выделения из него государственного учреждения «Налоговое управление по городу Петропавловск Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан».
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 «О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205) следующие дополнения:
перечень государственных учреждений - территориальных органов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктами 161-1 и 182-1 следующего содержания:
«161-1. Налоговое управление по городу Актау Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.»;
«182-1. Налоговое управление по городу Петропавловск Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.».
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 3 тамыздағы № 1020 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаменті» мемлекеттік мекемесі одан «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Ақтау қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен;
2) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті» мемлекеттік мекемесі одан «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Петропавл қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесін бөліп шығару жолымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің кейбір аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері қайта ұйымдастырылсын.
2. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік мекемелердің – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті аумақтық органдарының тізбесі:
мынадай мазмұндағы 161-1 және 182-1-тармақтармен толықтырылсын:
«161-1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Ақтау қаласы бойынша салық басқармасы.»;
«182-1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Петропавл қаласы бойынша салық басқармасы.».
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов