О создании Государственного природного заказника республиканского значения "Оңтүстік Алтай"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2012 года № 1083
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Государственный природный заказник республиканского значения «Оңтүстік Алтай» Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан общей площадью 197176,1 гектара на территории Курчумского района Восточно-Казахстанской области.
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, установить по границам земельных участков собственников и землепользователей или естественным географическим рубежам границы земель государственного природного заказника республиканского значения «Оңтүстік Алтай».
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Оңтүстік Алтай" республикалық маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 тамыздағы № 1083 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Күршім ауданының аумағында жалпы алаңы 197176,1 гектар Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Оңтүстік Алтай» республикалық маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалы құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен меншік иелері мен жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің шекаралары бойынша немесе табиғи географиялық шептер бойынша «Оңтүстік Алтай» республикалық маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалы жерлерінің шекарасын белгілесін.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов