О лимитах долга местных исполнительных органов на 2013 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2012 года № 1097
В соответствии с пунктом 2 статьи 210 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить лимиты долга местных исполнительных органов на 2013 год согласно приложению к настоящему постановлению.

Жергілікті атқарушы органдар борышының 2013 жылға арналған лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 тамыздағы № 1097 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 210-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдар борышының 2013 жылға арналған лимиттері белгіленсін.