О проекте Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1105
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2013 – 2015 годы».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О гарантированном трансферте из Национального фонда
Республики Казахстан на 2013 – 2015 годы
Статья 1. Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2013 – 2015 годы:
2013 год – 1 380 000 000 тысяч тенге;
2014 год – 1 188 000 000 тысяч тенге;
2015 год – 1 188 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 15 ноября 2011 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2012 – 2014 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2011 г., № 19, ст. 146; 2012 г., № 7, ст. 54).
Статья 3. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2013 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2013-2015 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1105 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2013 – 2015 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2013 – 2015
жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2013 жыл – 1 380 000 000 мың теңге;
2014 жыл – 1 188 000 000 мың теңге;
2015 жыл – 1 188 000 000 мың теңге.
2-бап. Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 - 2014 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2011 жылғы 15 қарашадағы (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2011 ж., № 19, 146-құжат; 2012 ж., № 7, 54-құжат) Заңының күші жойылды деп танылсын.
3-бап. Осы Заң 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті