О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2012 года № 1256
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 458) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строки:
«Масимов                  - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович          председатель»
«Исекешев                 - Министр индустрии и новых технологий
Асет Орентаевич             Республики Казахстан»
«Сагинтаев                - Министр экономического развития
Бакытжан Абдирович          и торговли Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Ахметов                  - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Серик Ныгметулы             председатель»
«Исекешев                 - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич             Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан»
«Досаев                   - Министр экономического развития
Ерболат Аскарбекович        и торговли Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             С. Ахметов

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын icкe асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 қазандағы № 1256 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын icкe асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 458-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«Мәсімов                - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі,
Kәpiм Қажымқанұлы         төраға»
«Исекешев               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы           жаңа технологиялар министрі»
«Сағынтаев              - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Бақытжан Әбдірұлы         және сауда министрі»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Ахметов                - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі,
Cepiк Нығметұлы           төраға»
«Исекешев               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы           орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар министрі»
«Досаев                 - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Ерболат Асқарбекұлы       және сауда министpi».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов