О Нурымбетове Б.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1318
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Нурымбетова Биржана Бидайбекулы от должности вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-министр
Республики Kaзахстан                       С. Ахметов

Б.Б. Нұрымбетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 1318 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Біржан Бидайбекұлы Нұрымбетов Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    С. Ахметов