О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 1300 "О Регламенте Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2012 года № 1335. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2022 года № 355.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 1300 "О Регламенте Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 44, ст. 443) следующие дополнения:
в Регламенте Правительства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 8 дополнить частью второй следующего содержания:
"При подготовке проектов поручений учитываются:
1) проработанность поднимаемых вопросов;
2) соответствие стратегическим и программным документам;
3) результативность и эффективность (указывается конкретный конечный результат);
4) реальность сроков исполнения;
5) экономическая целесообразность и обеспеченность ресурсами;
6) отсутствие дублирования с иными поручениями.";
пункт 32 дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"В случае наличия в проекте постановления (распоряжения) положений порученческого характера, государственные органы руководствуются абзацем вторым пункта 8 настоящего Регламента.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов

"Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң Регламентi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 1300 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 қазандағы № 1335 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 2 маусымдағы № 355 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң Регламентi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 1300 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 44, 443-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң Регламентiнде:
8-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
"Тапсырмалардың жобаларын дайындау кезінде мыналар ескеріледі:
1) көтеріліп отырған мәселелердің пысықталғандығы;
2) стратегиялық және бағдарламалық құжаттарға сәйкестігі;
3) нәтижелілігі мен тиімділігі (нақты түпкі нәтижесі көрсетіледі);
4) орындалу мерзімдерінің шынайылығы;
5) экономикалық орындылығы мен ресурстармен қамтамасыз етілуі;
6) өзге тапсырмалармен қайталанудың жоқтығы.";
32-тармақ мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Қаулы (өкім) жобасында тапсырмалық сипаттағы ережелер бар болған жағдайда, мемлекеттік органдар осы Регламенттің 8-тармағының екінші абзацын басшылыққа алады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов