О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2012 года № 1357
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе III «Целевые трансферты на развитие»:
в функциональной группе 7 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
по администратору 619 «Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства»:
в программе 012 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства»:
в строке «Акмолинская область» цифры «832490» заменить цифрами «742608»;
в строке «Алматинская область» цифры «1161499» заменить цифрами «1346928»;
в строке «Атырауская область» цифры «447762» заменить цифрами «352215».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

«2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қарашадағы № 1357 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«Нысаналы даму трансферттері» деген III-бөлімде:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» деген 7 функционалдық тобында:
«Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі» деген 619 әкімшісі бойынша:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген 012 бағдарламада:
«Ақмола облысы» деген жолдағы «832490» деген сандар «742608» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы облысы» деген жолдағы «1161499» деген сандар «1346928» деген сандармен ауыстырылсын;
«Атырау облысы» деген жолдағы «447762» деген сандар «352215» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               С. Ахметов