О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1718 "Об утверждении Правил оказания услуг связи"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2012 года № 1388. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 623
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 623 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1718 «Об утверждении Правил оказания услуг связи» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 279) следующие изменения:
1) в Правилах оказания услуг телефонной связи, утвержденных указанным постановлением:
подпункты 15) и 16) пункта 3 изложить в следующей редакции:
«15) оператор связи – физическое или юридическое лицо, оказывающее услуги связи;
16) зона действия оператора связи – территория, на которой оператор связи оказывает услуги телефонной связи;»;
подпункт 4) пункта 40 изложить в следующей редакции:
«4) реквизиты выданной оператору связи лицензии, на оказание услуг междугородной и/или международной телефонной связи;»;
часть вторую пункта 42 изложить в следующей редакции:
«Заявление подается оператору связи, оказывающему услуги связи, на соответствующей территории.»;
2) в Правилах оказания услуг доступа к сети Интернет, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 6) пункта 2 изложить в следующей редакции:
«6) оператор доступа к сети Интернет – оператор связи, оказывающий услуги доступа к сети Интернет;»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Перечень услуг связи, оказываемых оператором доступа к сети Интернет абонентам, определяется техническими возможностями его сети телекоммуникаций.»;
подпункт 4) пункта 15 исключить;
в пункте 19:
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
«9) обеспечивает работу своей сети в соответствии с настоящими Правилами;»;
подпункт 20) исключить;
подпункт 2) пункта 20 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Байланыс қызметтерін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1718 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 қазандағы № 1388 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 623 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 623 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Байланыс қызметтерін көрсету қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1718 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 279-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Телефон байланысы қызметтерін көрсету қағидаларында:
3-тармақтың 15) және 16) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
«15) байланыс операторы – байланыс қызметтерін көрсететін жеке немесе заңды тұлға;
16) байланыс операторының әрекет ету аймағы – байланыс операторының телефон байланысы қызметтерін көрсету аумағы;»;
40-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«4) байланыс операторына қалааралық және/немесе халықаралық телефон байланысы қызметтерін көрсетуге берілген лицензия деректемелері;»;
42-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Өтініш тиісті аумақта байланыс қызметтерін көрсететін байланыс операторына беріледі.»;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Интернет желісіне қол жеткізу қызметтерін көрсету қағидаларында:
2-тармақтың 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«6) Интернет желісіне қол жеткізу операторы – Интернет желісіне қол жеткізу қызметтерін көрсететін байланыс операторы;»;
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«9. Интернет желісіне қол жеткізу операторы абоненттерге көрсететін байланыс қызметтерінің тізбесі оның телекоммуникация желісінің техникалық мүмкіндіктерімен айқындалады.»;
15-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталынсын;
19-тармақта:
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«9) өз желісінің жұмысын осы Қағидаларға сәйкес қамтамасыз етеді;»;
20) тармақша алынып тасталынсын;
20-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталынсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов