Об определении органа, ответственного за реализацию функций Национального контактного центра в соответствии с практикой стран Организации экономического сотрудничества и развития
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2012 года № 1453.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Министерство национальной экономики Республики Казахстан ответственным за реализацию функций Национального контактного центра в соответствии с практикой стран Организации экономического сотрудничества и развития.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 09.09.2019 № 667.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов

Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы елдерінің тәжірибесіне сәйкес Ұлттық байланыс орталығының функцияларын іске асыру үшін жауапты органды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қарашадағы № 1453 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы елдерінің тәжірибесіне сәйкес Ұлттық байланыс орталығының функцияларын іске асыру үшін жауапты болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 09.09.2019 № 667 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі С. Ахметов