О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 96 "О Стратегическом плане Министерства культуры и информации Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2012 года № 1583
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 96 «О Стратегическом плане Министерства культуры и информации Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 213) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства культуры и информации Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе 3.1 «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении 1 «Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства»:
в задаче 1.1.2 «Расширение доступа населения к культурным ценностям»:
после строки
«
Разработка регламентов и стандартов государственных услуг
X
X
-
-
-
»
дополнить строкой следующего содержания:
«
Перевод государственных услуг в электронный формат
-
X
X
-
»;
в стратегическом направлении 2 «Повышение конкурентоспособности отечественного информационного пространства»:
в задаче 2.1.1 «Реализация государственной информационной политики через СМИ»:
в строке «Объем материалов отечественных печатных СМИ, выпущенных в рамках госзаказа (газеты)»:
в графе «2012 год» цифры «13 988» заменить цифрами «15 298»;
в задаче 2.1.5 «Обеспечение доступа населения к ресурсам Национального архивного фонда»:
в строке «Доля документов Национального архивного фонда, переведенных в цифровой формат»:
в графе «2012 год» цифру «7» заменить цифрами «2,4»;
в разделе 4 «Развитие функциональных возможностей»:
в стратегическом направлении 1:
в графе «Мероприятия по реализации стратегического направления, цели и задачи государственного органа»:
пункт 1 дополнить абзацем шестым следующего содержания:
«обеспечение условий для прохождения сотрудниками Министерства культуры и информации семинаров повышения квалификации и курсов переподготовки; разработка и утверждение перечня функций (процессов), подлежащих автоматизации;»;
в стратегическом направлении 2:
в графе «Мероприятия по реализации стратегического направления, цели и задачи государственного органа»:
пункт 1 дополнить абзацем шестым следующего содержания:
«обеспечение условий для прохождения сотрудниками Министерства культуры и информации семинаров повышения квалификации и курсов переподготовки; разработка и утверждение перечня функций (процессов), подлежащих автоматизации;»;
в стратегическом направлении 3:
в графе «Мероприятия по реализации стратегического направления, цели и задачи государственного органа»:
пункт 1 дополнить абзацем шестым следующего содержания:
«обеспечение условий для прохождения сотрудниками Министерства культуры и информации семинаров повышения квалификации и курсов переподготовки; разработка и утверждение перечня функций (процессов), подлежащих автоматизации;»;
в стратегическом направлении 4:
в графе «Мероприятия по реализации стратегического направления, цели и задачи государственного органа»:
пункт 1 дополнить абзацем пятым следующего содержания:
«обеспечение условий для прохождения сотрудниками Министерства культуры и информации семинаров повышения квалификации и курсов переподготовки; разработка и утверждение перечня функций (процессов), подлежащих автоматизации;»;
в разделе 7 «Бюджетные программы»:

"Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 96 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 1583 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 96 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 213-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Мәдениет және өнер саласының бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Мәдени құндылықтарға тұрғындардың қол жетімділігін арттыру» деген 1.1.2-міндетте:
мына:
«
«
Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын және регламенттерін әзірлеу
X
X
-
-
-
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Мемлекеттік қызмет көрсетуді электрондық форматқа көшіру
-
X
X
-
-
»;
«Отандық ақпараттық кеңістіктің бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген 2-стратегиялық бағытта:
«Мемлекеттік ақпараттық саясатты БАҚ арқылы іске асыру» деген 2.1.1-міндетте:
«Мемлекеттік тапсырыс шеңберінде шығарылған отандық баспа БАҚ материалдарының көлемі (газеттер)» деген жолда:
«2012 жыл» деген бағанда «13 988» деген сандар «15 298» деген сандармен ауыстырылсын;
«Халықтың Ұлттық мұрағат қоры ресурстарына қол жеткiзуiн қамтамасыз ету» деген 2.1.5-міндетте:
«Цифрлық форматқа көшiрiлген Ұлттық мұрағат қоры құжаттарының үлесi» деген жолда:
«2012 жыл» деген бағанда «7» деген сан «2,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«Функционалдық мүмкiндiктердi дамыту» деген 4-бөлімде:
1-стратегиялық бағытта:
«Мемлекеттiк органның стратегиялық бағыттары, мақсаттары және мiндеттерiн iске асыру бойынша iс-шаралар» деген бағанда:
1-тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
«Мәдениет және ақпарат министрлігі қызметкерлерінің біліктілікті арттыру семинарлары мен қайта даярлау курстарынан өтулері үшін жағдайларды қамтамасыз ету; автоматтандыруға жататын функциялардың (үдерістер) тізбесін әзірлеу және бекіту;»;
2-стратегиялық бағытта:
«Мемлекеттiк органның стратегиялық бағыттары, мақсаттары және мiндеттерiн iске асыру бойынша iс-шаралар» деген бағанда:
1-тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
«Мәдениет және ақпарат министрлігі қызметкерлерінің біліктілікті арттыру семинарлары мен қайта даярлау курстарынан өтулері үшін жағдайларды қамтамасыз ету; автоматтандыруға жататын функциялардың (үдерістер) тізбесін әзірлеу және бекіту;»;
3-стратегиялық бағытта:
«Мемлекеттiк органның стратегиялық бағыттары, мақсаттары және мiндеттерiн iске асыру бойынша iс-шаралар» деген бағанда:
1-тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
«Мәдениет және ақпарат министрлігі қызметкерлерінің біліктілікті арттыру семинарлары мен қайта даярлау курстарынан өтулері үшін жағдайларды қамтамасыз ету; автоматтандыруға жататын функциялардың (үдерістер) тізбесін әзірлеу және бекіту;»;
4-стратегиялық бағытта:
«Мемлекеттiк органның стратегиялық бағыттары, мақсаттары және мiндеттерiн iске асыру бойынша iс-шаралар» деген бағанда:
1-тармақ мынадай мазмұндағы бесінші абзацпен толықтырылсын:
«Мәдениет және ақпарат министрлігі қызметкерлерінің біліктілікті арттыру семинарлары мен қайта даярлау курстарынан өтулері үшін жағдайларды қамтамасыз ету; автоматтандыруға жататын функциялардың (үдерістер) тізбесін әзірлеу және бекіту;»;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:

в подразделе 7.1 «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Формирование государственной политики в области культуры и информации»:
в графе «2012 год»:
в строке «Мероприятия бюджетной программы» цифры «662 405» заменить цифрами «645 985»;
в строке «Количество организаций-источников пополнения Национального архивного фонда, охваченных контролем за состоянием делопроизводства и хранения документов» цифры «55» заменить цифрой «5»;
в строке «Показатели эффективности» цифры «3919,5» заменить цифрами «3822,4»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «662 405» заменить цифрами «645 985»;
в бюджетной программе 002 «Капитальные расходы Министерства культуры и информации Республики Казахстан»:
в графе «2012 год»:
в строке «Оснащение материально-технической базы Комитета информации и архивов Министерства культуры и информации» цифры «20 000» заменить цифрой «0»;
в строке «Приобретение программно-аппаратного комплекса «Формикайтек TVMon Каскад Flash»» цифру «1» заменить цифрой «0»;
в строке «Показатели конечного результата» цифры «100» заменить цифрой «0»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «20 000» заменить цифрой «0»;
в бюджетной программе 003 «Стимулирование деятелей в сфере культуры и информации»:
в графе «2012 год»:
в строке «Изготовление дипломов и свидетельств» цифры «660» заменить цифрами «600»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «67 874» заменить цифрами «67 814»;
в бюджетной программе 004 «Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана»:
в графе «2012 год»:
в строке «Мероприятия бюджетной программы» цифры «25 207» заменить цифрами «23 407»;
в строке «Повышение роли государственного языка во всех сферах общественной жизни (конкурсы, фестивали, семинары, конференции, круглые столы и др.), совершенствование работы терминологических и ономастических секций, укрепление международного сотрудничества» цифры «430 807» заменить цифрами «414 697»;
в строке «Количество участников мероприятий, направленных на методическое совершенствование преподавателей воскресных школ республиканских национально-культурных центров» цифры «1 200» заменить цифрами «60»;
в строке «Разработка и выпуск литературы образовательного и научного характера по вопросам государственной языковой политики, в том числе и для казахской диаспоры, проживающей за рубежом» цифры «95 900» заменить цифрами «0,1»;

«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1- кіші бөлімде:
001 «Мәдениет және ақпарат саласындағы мемлекеттiк саясатты қалыптастыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттiк бағдарламаның iс-шаралары» деген жолда «662 405» деген сандар «645 985» деген сандармен ауыстырылсын;
«Iс жүргiзу мен құжаттарды сақтау жағдайын бақылаумен қамтылған Ұлттық мұрағат қорын толықтыратын көзi болатын ұйымдардың саны» деген жолда «55» деген сандар «5» деген санмен ауыстырылсын;
«Тиiмдiлiк көрсеткiштерi» деген жолда «3919,5» деген сандар «3822,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығындарының көлемi» деген жолда «662 405» деген сандар «645 985» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiнiң күрделi шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Мәдениет және ақпарат министрлiгiнiң Ақпарат және мұрағаттар комитетiнiң материалдық-техникалық жабдықтауы» деген жолда «20 000» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Формикайтек TVMon Каскад Flash» бағдарламалы-аппаратты кешендi сатып алу» деген жолда «1» деген сан «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Соңғы нәтиженiң көрсеткiштерi» деген жолда «100» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Бюджет шығындарының көлемi» деген жолда «20 000» деген сандар
«0» деген санмен ауыстырылсын;
003 «Мәдениет және ақпарат саласындағы қайраткерлердi ынталандыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Дипломдар мен куәлiктердiң әзiрлеуi» деген жолда «660» деген сандар «600» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығындарының көлемi» деген жолда «67874» деген сандар «67814» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерiн дамыту» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттiк бағдарламаның iс-шаралары» деген жолда «25 207» деген сандар «23 407» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлық қоғамдық өмірінің салаларындағы мемлекеттік тіл рөлін жоғарылату (конкурстар, фестивальдар, семинарлар, дөңгелек үстелдер, т.б), терминологиялық және ономастикалық секциялардың жұмысын жетілдіру, халықаралық ынтымақтастығын күшейту» деген жолда «430 807» деген сандар «414 697» деген сандармен ауыстырылсын;
«Республикалық ұлттық-мәдени орталықтардың жексенбілік мектептері оқытушыларын әдістемелік жетілдіруге бағытталған іс-шараларға қатысушылардың саны» деген жолда «1 200» деген сандар «60» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік тіл саясаты мәселелері бойынша, оның ішінде шетелде тұратын қазақ диаспорасы үшін білім беру және ғылыми сипаттағы әдебиеттерді әзірлеу және шығару» деген жолда «95 900» деген сандар «0,1» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «456 014» заменить цифрами «438 104»;
в бюджетной программе 005 «Прикладные научные исследования»:
в графе «2012 год»:
в строке «Мероприятия бюджетной программы» цифры «88 630» заменить цифрами «51 700»;
в строке «Проведение археологических работ» цифры «106 300» заменить цифрами «98 500»;
в строке «Показатели прямого результата» цифру «7» заменить цифрой «6»;
в строке «Ориентировочное количество проводимых археологических работ» цифры «27» заменить цифрами «26»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «194 930» заменить цифрами «155 300»;
в бюджетной программе 008 «Проведение социально значимых и культурных мероприятий»:
в графе «2012 год»:
в строке «Мероприятия бюджетной программы» цифры «440 797» заменить цифрами «437 861»;
в строке «Проведение юбилейных дат выдающихся личностей» цифры «176 995» заменить цифрами «81 589»;
в строке «Международное сотрудничество и презентация лучших достижений казахстанского искусства за рубежом» цифры «946 880» заменить цифрами «1 045 222»;
в строке «Показатели прямого результата» цифры «52» заменить цифрами «50»;
в строке «Ориентировочное количество социально значимых и культурных мероприятий за рубежом» цифру «9» заменить цифрами «11»;
в бюджетной программе 009 «Обеспечение функционирования театрально-концертных организаций»:
в графе «2012 год»:
в строке «Мероприятия бюджетной программы» цифры «5 810 831» заменить цифрами «5 743 831»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «5 810 831» заменить цифрами «5 743 831»;
в бюджетной программе 011 «Проведение государственной политики в области внутриполитической стабильности и общественного согласия»:
в графе «2012 год»:
в строке «Проведение общественно-политических мероприятий, оказание государственной поддержки по развитию межэтнических отношений и укреплению этнокультурных взаимодействий в обществе» цифры «240 730» заменить цифрами «237 230»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «661 644» заменить цифрами «658 144»;
в бюджетной программе 012 «Воссоздание, сооружение памятников  историко-культурного наследия»:
в графе «2012 год»:
в строке «Мероприятия бюджетной программы» цифры «766 120» заменить цифрами «716 420»;
в строке «Показатели прямого результата» цифры «30» заменить цифрами «28»;

«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолда «456 014» деген сандар «438 104» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Қолданбалы ғылыми зерттеулер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік бағдарламаның іс-шаралары» деген жолда «88 630» деген сандар «51 700» деген сандармен ауыстырылсын;
«Археологиялық жұмыстардың өткізуі» деген жолда «106 300» деген сандар «98 500» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тікелей нәтиженің көрсеткіштері» деген жолда «7» деген сан «6» деген санмен ауыстырылсын;
«Өткізіліп жатқан археологиялық жұмыстардың шамамен алынған саны» деген жолда «27» деген сандар «26» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолда «194 930» деген сандар «155 300» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік бағдарламаның іс-шаралары» деген жолда «440 797» деген сандар «437 861» деген сандармен ауыстырылсын;
«Атақты адамдардың мерейтой даталарын өткізу» деген жолда «176 995» деген сандар «81 589» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шетелдік қарым-қатынас және шетелде Қазақстан өнерінің жақсы табыстары презентациялары» деген жолда «946 880» деген сандар «1 045 222» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тікелей нәтиженің көрсеткіштері» деген жолда «52» деген сандар «50» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шетелде ұйымдастырылған әлеуметті-маңызды және мәдени іс-шаралардың шамамен алынған саны» деген жолда «9» деген сан «11» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Театр-концерт ұйымдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік бағдарламаның іс-шаралары» деген жолда «5 810 831» деген сандар «5 743 831» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолда «5 810 831» деген сандар «5 743 831» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамдық келісім саласында мемлекеттік саясатты жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Әлеуметтік - мағыналы және қоғамдық-саяси шаралардың өткізуі» деген жолда «240 730» деген сандар «237 230» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолда «661 644» деген сандар «658 144» деген сандармен ауыстырылсын;
012 «Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, салу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік бағдарламаның іс-шаралары» деген жолда «766 120» деген сандар «716 420» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тікелей нәтиженің көрсеткіштері» деген жолда «30» деген сандар «28» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «766 120» заменить цифрами «716 420»;
в бюджетной программе 015 «Обеспечение доступа к информации в публичных библиотеках республиканского значения»:
в графе «2012 год»:
в строке «Мероприятия бюджетной программы» цифры «891 908» заменить цифрами «901 558»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «891 908» заменить цифрами «901 558»;
в бюджетной программе 019 «Обеспечение сохранности архивных документов и архива печати»:
в графе «2012 год»:
в строке «Мероприятия бюджетной программы» цифры «443 427» заменить цифрами «437 136»;
в строке «Доля документов Национального архивного фонда, переведенных в цифровой формат» цифру «7» заменить цифрами «2,4»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «443 427» заменить цифрами «437 136»;
в бюджетной программе 021 «Проведение государственной информационной политики»:
в графе «2012 год»:
в строке «Проведение государственной информационной политики через газеты и журналы» цифры «2 170 068» заменить цифрами «2 556 287»;
в строке «Проведение государственной информационной политики через телерадиовещание» цифры «23 419 134» заменить цифрами «22 811 890»;
в строке «Проведение мониторинга продукции средств массовой информации на предмет исполнения законодательства о выборах РК» цифры «10 003» заменить цифрой «0»;
в строке «Объем материалов отечественных печатных СМИ, выпущенных в рамках государственного заказа (газеты)» цифры «13 988» заменить цифрами «15 298»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «26 078 768» заменить цифрами «25 847 743»;
в подразделе 7.2 «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2012 год»:
в строке «Всего бюджетных расходов» цифры «62 027 515» заменить цифрами «61 585 629»;
в строке «Текущие бюджетные программы» цифры «44 503 563» заменить цифрами «44 061 677»;
в строке «Формирование государственной политики в области культуры и информации» цифры «662 405» заменить цифрами «645 985»;
в строке «Прикладные научные исследования» цифры «194 930» заменить цифрами «155 300»;
в строке «Стимулирование деятелей в сфере культуры и информации» цифры «67 874» заменить цифрами «67 814»;
в строке «Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана» цифры «456 014» заменить цифрами «438 104»;

«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолда «766 120» деген сандар «716 420» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Республикалық маңызы бар көпшілік баратын кітапханаларында ақпаратқа қол жеткізуді қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік бағдарламаның іс-шаралары» деген жолда «891 908» деген сандар «901 558» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолда «891 908» деген сандар «901 558» деген сандармен ауыстырылсын;
019 «Мұрағат құжаттары мен баспа мұрағатының сақталуын қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік бағдарламаның іс-шаралары» деген жолда «443 427» деген сандар «437 136» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сандық форматқа көшірілген Ұлттық мұрағат қоры құжаттарының бөлігі» деген жолда «7» деген сан «2,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолда «443 427» деген сандар «437 136» деген сандармен ауыстырылсын;
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Мемлекеттік ақпараттық саясатты газет, журнал арқылы жүргізу» деген жолда «2 170 068» деген сандар «2 556 287» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік ақпараттық саясатты телерадио хабарларын тарату арқылы жүргізу» деген жолда «23 419 134» деген сандар «22 811 890» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сайлауға байланысты ҚР Заңнамасының ережелерін орындауға сай Бұқаралық ақпарат құралдардың өнімдеріне бақылау жүргізу» деген жолда «10 000» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік тапсырысты іске асыру аясында шығарылған баспасөз материалдарының көлемі (газеттер)» деген жолда «13 988» деген сандар «15 298» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығыстарының көлемі» деген жолда «26 078 768» деген сандар «25 847 743» деген сандармен ауыстырылсын,
«Бюджеттік шығындардың жиынтығы» деген 7.2-кіші бөлімде:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бюджет шығыстарының барлығы» деген жолда «62 027 515» деген сандар «61 585 629» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолда «44 503 563» деген сандар «44 061 677» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мәдениет және ақпарат саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» деген жолда «662 405» деген сандар «645 985» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қолданбалы ғылыми зерттеулер» деген жолда «194 930» деген сандар «155 300» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мәдениет және ақпарат саласындағы қайраткерлерді ынталандыру» деген жолда «67 874» деген сандар «67 814» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту» деген жолда «456 014» деген сандар «438 104» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Капитальные расходы Министерства культуры и информации Республики Казахстан» цифры «20 000» заменить цифрой «0»;
в строке «Обеспечение функционирования театрально-концертных организаций» цифры «5 810 831» заменить цифрами «5 743 831»;
в строке «Проведение государственной политики в области внутриполитической стабильности и общественного согласия» цифры «661 644» заменить цифрами «658 144»;
в строке «Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия» цифры «766 120» заменить цифрами «716 420»;
в строке «Обеспечение сохранности архивных документов и архива печати» цифры «443 427» заменить цифрами «437 136»;
в строке «Обеспечение доступа к информации в публичных библиотеках республиканского значения» цифры «891 908» заменить цифрами «901 558»;
в строке «Проведение государственной информационной политики» цифры «26 078 768» заменить цифрами «25 847 743».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

«Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің күрделі шығыстары» деген жолда «20 000» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Театр-концерт ұйымдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету» деген жолда «5 810 831» деген сандар «5 743 831» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ішкі саяси тұрақтылық пен қоғамдық келісім саласында мемлекеттік саясатты жүргізу» деген жолда «661 644» деген сандар «658 144» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, салу» деген жолда «766 120» деген сандар «716 420» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мұрағат құжаттарының және баспа мұрағатының сақталуын қамтамасыз ету» деген жолда «443 427» деген сандар «437 136» деген сандармен ауыстырылсын;
«Республикалық маңызы бар көпшiлiк баратын кiтапханаларында ақпаратқа қол жеткiзудi қамтамасыз ету» деген жолда «891 908» деген сандар «901 558» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу» деген жолда «26 078 768» деген сандар «25 847 743» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               С. Ахметов