О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 67 "Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2012 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2012 года № 1657
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 67 «Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2012 год» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 24, ст. 335) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах до 15 февраля 2013 года»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемые лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах до 15 февраля 2013 года.»;
в лимитах вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2012 год, утвержденных указанным постановлением, заголовок изложить в следующей редакции:
«Лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах до 15 февраля 2013 года».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. АХМЕТОВ

"Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2012 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 67 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 1657 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. «Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2012 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 67 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 24, 335-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2012 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қоса беріліп отырған балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2013 жылғы 15 ақпанға дейінгі лимиттері бекітілсін.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2012 жылғы арналған лимиттерінде тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2013 жылғы 15 ақпанға дейінгі лимиттері».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.Ахметов.