О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1498 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 1667
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1498 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 10-11, ст. 137) следующие изменения:

"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1498 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 1667 Қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1498 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 10-11, 137-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:

в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе 1. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении 1. «Улучшение качества предоставляемой информации»:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, мiндеттер, нысаналы индикаторлар, iс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген 1-кіші бөлімде:
«Ұсынылатын ақпараттың сапасын арттыру» деген 1-стратегиялық бағытта:

3969
4002
4100
4200
4300
»;
В бюджетной программе 004 «Прикладные научные исследования в области государственной статистики»:
в графе «2012»:
в строке «Показатели эффективности. Средние затраты проведения прикладных научных исследований по одной теме» цифры «1 996» заменить цифрами «950»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «1 996» заменить цифрами «950»;
в бюджетной программе 009 «Услуги по распространению статистических данных»:
в графе «2012»:
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «89 431» заменить цифрами «77 818»;
в бюджетной программе 011 «Создание и развитие интегрированной информационной системы «е-Статистика»:
в графе «2012»:
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «895 802» заменить цифрами «894 918»;
в бюджетной программе 012 «Укрепление национальной статистической системы Республики Казахстан»:
строку
«
Объем бюджетных расходов
тыс.
тенге

3969
4002
4100
4200
4300
»;
004 «Мемлекеттік статистика саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012» деген бағанда:
«Тиімділік көрсеткіштері. Бір тақырып бойынша қолданбалы ғылыми зерттеулер өткізудің орташа құны» деген жолда «1 996» деген сандар «950» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолда «1996» деген сандар «950» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Статистикалық деректерді тарату жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2012» деген бағанында «89 431» деген сандар «77 818» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «е-Статистика» интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2012» деген бағанында «895 802» деген сандар «894 918» деген сандармен ауыстырылсын;
012 «Қазақстан Республикасының ұлттық статистика жүйесін нығайту» деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
«
Бюджеттiк шығыстар көлемi
мың теңге

327 934
1 119 026
1 019 309
»;
в графе «2012 »:
в строке «бюджетные программы развития» цифры «895 802» заменить цифрами «894 918»;
в строке 011 «Создание и развитие интегрированной информационной системы «е-Статистика» цифры «895 802» заменить цифрами «894 918».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             С. Ахметов

327 934
1 119 026
1 019 309
»;
«2012» деген бағанда:
«даму бюджеттік бағдарламалары» деген жолда «895 802» деген сандар «894 918» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «е-Статистика» интеграцияланған ақпараттық жүйесiн құру және дамыту» деген жолда «895 802» деген сандар «894 918» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов