О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2012 года № 775 "Об утверждении Программы развития уголовно-исполнительной системы в Республике Казахстан на 2012 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 1691. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 554
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.05.2014 № 554.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2012 года № 775 «Об утверждении Программы развития уголовно-исполнительной системы в Республике Казахстан на 2012 - 2015 годы» следующее изменение:
в Программе развития уголовно-исполнительной системы в Республике Казахстан на 2012 - 2015 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе «6. План мероприятий по реализации Программы»:
строку, порядковый номер 66, изложить в следующей редакции:
«
66.
Внесение
бюджетной заявки
на разработку ПСД
с прохождением
государственной
экспертизы на
строительство
лечебно-
профилактического
учреждения в
западном регионе
Республики
Казахстан для
осужденных,
больных
туберкулезом
Бюджет-
ная
заявка
МВД
2
квартал
2014 года
-
-
-
-
-
Не требуются
-
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Қазақстан Республикасында қылмыстық-атқару жүйесін дамытудың 2012 - 2015 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 маусымдағы № 775 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1691 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 554 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.05.2014 № 554 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасында қылмыстық-атқару жүйесін дамытудың 2012 - 2015 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 маусымдағы № 775 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында қылмыстық-атқару жүйесін дамытудың 2012 - 2015 жылдарға арналған бағдарламасында:
«6. Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары» деген бөлімде:
реттік нөмірі 66-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
66.
Қазақстан Республикасының батыс өңірінде туберкулезбен ауыратын сотталғандарға арналған емдеу-профилактикалық мекемесінің құрылысына мемлекеттік сараптамадан өткізе отырып, ЖСҚ әзірлеуге бюджеттік өтінім енгізу
Бюджеттік өтінім
ІІМ
2014 жылғы 2 тоқсан
-
-
-
-
-
Талап етілмейді
-
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов