Об утверждении Плана статистических работ на 2013 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1746
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План статистических работ на 2013 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1746
План статистических работ на 2013 год

Статистикалық жұмыстардың 2013 жылға арналған жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1746 Қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
«Мемлекеттік статистика туралы» 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Статистикалық жұмыстардың 2013 жылға арналған жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1746 қаулысымен
бекітілген
Статистикалық жұмыстардың 2013 жылға арналған жоспары

Раздел 1. Статистические наблюдения
Общегосударственные статистические наблюдения
Структурная статистика
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы (источник данных)
Сроки представления
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
О финансово-хозяйственной деятельности предприятия
годовая
1-ПФ
5 апреля
18 июня
2
О финансово-хозяйственной деятельности предприятия
годовая
Приложение к статистической форме
1-ПФ
5 апреля
25 июля
3
О финансово-хозяйственной деятельности предприятия
квартальная
1-ПФ
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
25 марта,
24 июня,
20 сентября,
20 декабря
4
О финансово-хозяйственной деятельности предприятия
месячная
1-ПФ
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
24 мая,
25 июня,
25 июля,
26 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
5
О микро-
кредитной деятельности
годовая
1-МКО
10 апреля
7 июня
6
О микро-
кредитной деятельности
квартальная
1-МКО
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
12 марта,
11 июня,
12 сентября,
12 декабря
7
О деятельности малого предприятия
годовая
2-МП
31 марта
18 июня
8
О деятельности малого предприятия
квартальная
2-МП
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
12 марта,
14 июня,
16 сентября,
13 декабря
9
О состоянии основных фондов
годовая
11
15 апреля
26 июля
10
Краткие сведения об инновационной деятельности и научно-исследовательских и опытно-конструкторских разработках
годовая
1-ПФ (инновация)
5 апреля
18 июня
11
Краткие сведения об инновационной деятельности и научно-исследовательских и опытно-конструкторских разработках
годовая
2-МП (инновация)
31 марта
18 июня
Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
№ п/п
Наименование
статистического
наблюдения
Периодичность
Индекс
статистической формы
(источники данных)
Сроки представления
первичных
данных
респондентами
сводных
данных
для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
О состоянии животноводства
месячная
24-сх
2 января,
2 февраля,
2 марта,
2 апреля,
2 мая,
2 июня,
2 июля,
2 августа,
2 сентября,
2 октября,
2 ноября,
2 декабря
11 января,
11 февраля,
11 марта,
11 апреля,
10 мая,
11 июня,
11 июля,
12 августа,
11 сентября,
11 октября,
11 ноября,
11 декабря
2
О состоянии животноводства
годовая
24-сх
20 января
27 марта,
5 апреля
3
О наличии и движении зерна
месячная
2-сх (зерно)
2 января,
2 февраля,
2 марта,
2 апреля,
2 мая,
2 июня,
2 июля,
2 августа,
2 сентября,
2 октября,
2 ноября,
2 декабря
11 января,
11 февраля,
11 марта,
11 апреля,
10 мая,
11 июня,
11 июля,
12 августа,
11 сентября,
11 октября,
11 ноября,
11 декабря
4
О наличии и движении семян масличных культур
квартальная
3-сх (масличные)
3 января,
3 апреля,
3 июля,
3 октября
11 января
12 апреля,
12 июля,
11 октября
5
Об охоте и отлове
годовая
2-охота
10 января
21 февраля
6
Производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
полугодовая
А-008
1-15 июня,
1-15 декабря
27 марта
7
О деятельности крестьянского или фермерского хозяйства
годовая
А-001

1-бөлім. Статистикалық байқаулар
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
Құрылымдық статистика
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушыларға жиынтық деректерді
ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
1-ӨҚ
5 сәуір
18 маусым
2
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
1-ӨҚ статистикалық нысанына қосымша
5 сәуір
25 шілде
3
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
тоқсандық
1-ӨҚ
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
25 наурыз,
24 маусым,
20 қыркүйек,
20 желтоқсан
4
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
айлық
1-ӨҚ
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
24 мамыр,
25 маусым
25 шілде,
26 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
5
Микрокредиттік қызмет туралы
жылдық
1-МКҰ
10 сәуір
7 маусым
6
Микрокредиттік қызмет туралы
тоқсандық
1-МКҰ
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
12 наурыз,
11 маусым,
12 қыркүйек,
12 желтоқсан
7
Шағын кәсіпорын қызметі туралы
жылдық
2-ШК
31 наурыз
18 маусым
8
Шағын кәсіпорын қызметі туралы
тоқсандық
2-ШК
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
12 наурыз,
14 маусым,
16 қыркүйек,
13 желтоқсан
9
Негізгі қорлар жағдайы туралы
жылдық
11
15 сәуір
26 шілде
10
Инновациялық қызмет және ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар жөнінде қысқаша мәліметтер
жылдық
1-ӨҚ (инновация)
5 сәуір
18 маусым
11
Инновациялық қызмет және ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар жөнінде қысқаша мәліметтер
жылдық
2-ШК (инновация)
31 наурыз
18 маусым
Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушылар үшін жиынтық деректерді
ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Мал шаруашылығының жағдайы туралы
айлық
24-аш
2 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
11 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
11 сәуір,
10 мамыр,
11 маусым,
11 шілде,
12 тамыз,
11 қыркүйек,
11 қазан,
11 қараша,
11 желтоқсан
2
Мал шаруашылығының жағдайы туралы
жылдық
24-аш
20 қаңтар
27 наурыз,
5 сәуір
3
Астықтың қолда бары және қозғалысы туралы
айлық
2-аш (астық)
2 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
11 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
11 сәуір,
10 мамыр,
11 маусым,
11 шілде,
12 тамыз,
11 қыркүйек,
11 қазан,
11 қараша,
11 желтоқсан
4
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы
тоқсандық
3-аш (майлы)
3 қаңтар,
3 сәуір,
3 шілде,
3 қазан
11 қаңтар,
12 сәуір,
12 шілде,
11 қазан
5
Аңшылық пен аулау туралы
жылдық
2-аңшылық
10 қаңтар
21 ақпан
6
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
жартыжылдық
А-008
1-15 маусым,
1-15 желтоқсан
27 наурыз
7
Шаруа немесе фермер қожалығының қызметі туралы
жылдық
А-001

Административно-территориальные единицы на 1 января 2013 года и на 1 июля 2013 года, форма Б, административный источник - акиматы
8 января, 1 июля
18 февраля, 16 августа
8
Административно-территориальные изменения Республики Казахстан
годовая
Административно-территориальные изменения за 2012 год, форма А, административный источник - акиматы
8 января
18 февраля
Конъюнктурные обследования
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы (источники данных)
Сроки представления
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Исследование тенденции развития хозяйственной деятельности предприятий, оказывающих компьютерные услуги и связанные с ними услуги
квартальная
ККУ-001
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
31 января,
30 апреля,
31 июля,
31 октября
2
Исследование тенденции развития хозяйственной деятельности промышленных предприятий
месячная
КП-001
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
14 июня,
15 июля,
15 августа,
13 сентября,
15 октября,
15 ноября,
13 декабря
3
Исследование тенденции развития хозяйственной деятельности промышленных предприятий
квартальная
КП-002
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
31 января,
30 апреля,
31 июля,
31 октября
4
Исследование уровня конкуренции на рынках сбыта
2 раза в год
КП-003
25 апреля,
25 октября
15 мая,
15 ноября
5
Исследование тенденции развития хозяйственной деятельности сельскохозяйственного предприятия
квартальная
КС-001
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
31 января,
30 апреля,
31 июля,
31 октября
6
Исследование тенденции развития хозяйственной деятельности строительной организации
квартальная
КС-002
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
31 января,
30 апреля,
31 июля,
31 октября
7
Исследование тенденции развития хозяйственной деятельности предприятий связи
квартальная
КСВ-1
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
31 января,
30 апреля,
31 июля,
31 октября
8
Исследование тенденции развития хозяйственной деятельности торговых предприятий
месячная
КТ-001
31 января,
28 февраля,
29 марта,
30 апреля,
31 мая,
28 июня,
31 июля,
29 августа,
30 сентября,
30 октября,
29 ноября,
30 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
14 июня,
15 июля,
15 августа,
13 сентября,
15 октября,
15 ноября,
13 декабря
9
Исследование тенденции развития хозяйственной деятельности торговых предприятий
квартальная
КТ-002
30 марта,
30 июня,
30 сентября,
30 декабря
31 января,
30 апреля,
31 июля,
31 октября
10
Исследование тенденции развития хозяйственной деятельности предприятий транспорта
квартальная
КТР-1
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
31 января,
30 апреля,
31 июля,
31 октября
11
Исследование тенденции развития хозяйственной деятельности туристских организаций
квартальная
КТУ-001
25 марта,
25 июня,
25 сентября,
25 декабря
31 января,
30 апреля,
31 июля,
31 октября
12
Обследование потребителей
ежемесячно
телефонный
опрос
1600
респондентов
31 января,
28 февраля
29 марта,
30 апреля,
31 мая,
28 июня,
31 июля,
29 августа,
30 сентября,
31 октября,
29 ноября,
31 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
14 июня,
15 июля,
15 августа,
13 сентября,
15 октября,
15 ноября,
13 декабря
13
Исследование тенденции развития инновационной деятельности промышленных предприятий и строительных организаций
полугодовая
КИН-001
25 июня,
25 декабря
31 января,
31 июля
14
Исследование тенденции развития инновационной деятельности научных организаций
полугодовая
КИН-002
25 июня,
25 декабря
31 января,
31 июля
Обследования для ведения регистров
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы (источник данных)
Сроки представления
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Опрос новых предприятий
единовременная
W-004
единовременно в течение 10 дней со дня получения статистической формы
ежемесячно до 15 числа
2
Отчет о видах экономической деятельности
один раз в год
1-СР
30 октября
30 декабря
3
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах
полугодовая
6-ж (фермер)
15 января,
15 июля
15 февраля,
15 августа
4
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах
полугодовая
7-ж (население)
15 января,
15 июля
15 февраля,
15 августа
5
Сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах
годовая
6-р (фермер)
15 июля
15 августа
6
Сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах
годовая
7-р (население)
15 июля
15 августа
7
Сведения о зарегистрированных, снятых с учета индивидуальных предпринимателях, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств и о налогоплательщиках, приостановивших представление налоговой отчетности
ежедневная
административный источник – МФ
ежедневно
ежемесячно до
30 числа
8
Сводные данные о деятельности индивидуальных предпринимателей
квартальная
административный источник – МФ
20 марта,
20 июня,
20 сентября,
20 декабря
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
9
Сведения о пере/регистрации юридических лиц, филиалов и представительств
ежедневная
административный
источник – МЮ
ежедневно
ежемесячно до
30 числа
10
Сведения о работодателях перечисливших обязательные пенсионные взносы
квартальная
административный источник – МТСЗН
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
11
Сведения о физических и юридических лицах, получивших лицензию в 2012 году
единовременная
административный источник – центральные и местные исполнительные органы
30 марта
30 сентября
12
Предварительные сведения о наличии посевных площадей под зерновыми культурами у юридических лиц, филиалов и представительств
единовременная
административный источник – местные исполнительные органы
15 июля
15 августа
13
Предварительные сведения о наличии посевных площадей под зерновыми культурами у индивидуальных предпринимателей, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств
единовременная
административный источник – местные исполнительные органы
15 июля
15 августа
14
Сведения о численности наемных работников по юридическим лицам, филиалам и представительствам, индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
квартальная
административный источник – МФ
20 марта,
20 июня,
20 сентября,
20 декабря
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября,
15
Сведения о количестве идентифицированных голов крупного рогатого скота по данным МСХ
ежемесячная
административный источник – МСХ
до 5 числа месяца, следующего за отчетным
до 8 числа месяца, следующего за отчетным
16
Контингент учащихся и выпускников организаций технического и профессионального, высшего и послевузовского образования
годовая
1-К
30 октября
по индивидуальным запросам
17
Обследование жилых домов в городских населенных пунктах
годовая
1-ЖФ
4 апреля
10 октября
18
Сведения об объектах жилищного фонда
ежедневная, ежеквартальная
административный источник – МЮ, акиматы
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
10 октября
19
Сведения о физических лицах
ежедневная
административный источник – ГБД ФЛ МЮ
ежедневно
по индивидуальным запросам
20
Сведения о регистрации актов гражданского состояния
ежедневная
административный источник – ЗАГС МЮ
ежедневно
по индивидуальным запросам
21
Сведения о рождении, смерти и перинатальной смерти
ежедневная
административный источник – МЗ
ежедневно
по индивидуальным запросам
22
Сведения о выпускниках средних школ, сдавших ЕНТ
годовая
административный источник – МОН
1 октября
по индивидуальным запросам
23
Актуализация статистического регистра населения о занятости населения, безработице и социальных выплатах
квартальная
административный источник – МТСЗН
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
по индивидуальным запросам
24
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о гражданах, въезжающих и выезжающих на постоянное место жительства (ПМЖ)
ежедневная
административный источник – ИС «Беркут» КНБ
ежедневно
по индивидуальным запросам
25
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о миграции (статистические талоны)
ежедневная
административный источник – ИС «РП ДРН» МВД
ежедневно
по индивидуальным запросам
Обследования респондентов и пользователей
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы (источники данных)
Сроки представления
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Опрос респондентов
один раз в год
Q-001
10 сентября
20 декабря
2
Опрос пользователей
один раз в год
Q-002
10 сентября
20 декабря
Статистика энергетики и окружающей среды
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы (источники данных)
Сроки представления
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
Статистика энергетики
1
О распределении товарного (природного) и сжиженного природного газа
годовая
1-ГАЗ
31 января
29 марта
2
О работе водопровода, канализации и их отдельных сетей
годовая
1-ВК
22 февраля
30 апреля
3
О работе электростанций и котельных
годовая
6-ТП
16 марта
17 мая
4
О производстве, распределении и потреблении электрической энергии
годовая
24-энергетика
30 апреля
19 августа
5
Выборочное обследование предприятий (организаций), имеющих автономные источники энергии (по состоянию на 1 июля)
единовременная
ЭИ-001
2 августа
3 октября
Статистика окружающей среды
6
О сборе и вывозе коммунальных отходов
годовая
1-отходы
17 мая
19 июля
7
О сортировке, утилизации и депонировании отходов
годовая
2-отходы
17 мая
19 июля
8
Об охране атмосферного воздуха
полугодовая
2-ТП (воздух)
25 января,
25 июля
22 апреля,
29 октября
9
О затратах на охрану окружающей среды
годовая
4-ОС
23 февраля
26 апреля
Ведомственные статистические наблюдения
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы
Сроки представления
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о беженцах
полугодовая
8-М
20 января,
20 июля
1 февраля,
1 августа
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы
Сроки представления
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о выполнении организационно-технических мероприятий по нефтедобывающей отрасли
месячная
ОТМ
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
2
Отчет о выполнении организационно-технических мероприятий по подготовке к зиме
сезонная
ЗИМ
5 октября
15 октября
3
Отчет о состоянии условий труда на предприятиях
годовая
УТП
25 января
10 февраля
4
Отчет о ликвидации скважин
квартальная
ЛК
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
5
Отчет о ремонте скважин
квартальная
РС
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
6
Отчет о добыче жидкости и нефти
месячная
ДЖ
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
7
Отчет о состоянии фонда скважин
месячная
ФС
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы
Сроки представления
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Оперативная отчетность по племенному скотоводству молочного и молочно-мясного направления
квартальная

2013 жылғы 1 қаңтарға және 2013 жылғы 1 шілдеге әкімшілік-аумақтық бірліктер, Б нысаны, әкімшілік дереккөз – әкімдіктер
8 қаңтар,
1 шілде
18 ақпан,
16 тамыз
8
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық өзгерістері
жылдық
2012 жылғы әкімшілік-аумақтық өзгерістер, А нысаны, әкімшілік дереккөз - әкімдіктер
8 қаңтар
18 ақпан
Конъюнктуралық зерттеулер
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушылар үшін жиынтық деректерді
ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Компьютерлік қызметтер және оған байланысты қызметтер көрсететін кәсіпорындардың шаруашылық қызметінің даму үрдісін зерттеу
тоқсандық
КҚК-001
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
31 қаңтар,
30 сәуір,
31 шілде,
31 қазан.
2
Өнеркәсіп кәсіпорындарының шаруашылық қызметінің даму үрдісін зерттеу
айлық
ӨК-001
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
14 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
13 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
13 желтоқсан.
3
Өнеркәсіп кәсіпорындарының шаруашылық қызметінің даму үрдісін зерттеу
тоқсандық
ӨК-002
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
31 қаңтар,
30 сәуір,
31 шілде,
31 қазан.
4
Өткізу нарықтарындағы бәсеке деңгейін зерттеу
жылына екі рет
ӨК-003
25 сәуір,
25 қазан
15 мамыр,
15 қараша
5
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының шаруашылық қызметінің даму үрдісін зерттеу
тоқсандық
АШК-001
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
31 қаңтар,
30 сәуір,
31 шілде,
31 қазан.
6
Құрылыс ұйымдардың шаруашылық қызметінің даму үрдісін зерттеу
тоқсандық
ҚК-002
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
31 қаңтар,
30 сәуір,
31 шілде,
31 қазан.
7
Байланыс кәсіпорындарының шаруашылық қызметінің даму үрдісін зерттеу
тоқсандық
БК-1
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
31 қаңтар,
30 сәуір,
31 шілде,
31 қазан.
8
Сауда кәсіпорындарының шаруашылық қызметінің даму үрдісін зерттеу
айлық
СК-001
31 қаңтар,
28 ақпан,
29 наурыз,
30 сәуір,
31 мамыр,
28 маусым,
31 шілде,
29 тамыз,
30 қыркүйек,
31 қазан,
29 қараша,
31 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
14 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
13 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
13 желтоқсан.
9
Сауда кәсіпорындарының шаруашылық қызметінің даму үрдісін зерттеу
тоқсандық
СК-002
30 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
30 желтоқсан
31 қаңтар,
30 сәуір,
31 шілде,
31 қазан.
10
Көлік кәсіпорындарының шаруашылық қызметінің даму үрдісін зерттеу
тоқсандық
ККК-1
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
31 қаңтар,
30 сәуір,
31 шілде,
31 қазан.
11
Туристік ұйымдардың шаруашылық қызметінің даму үрдісін зерттеу
тоқсандық
ТКК-001
25 наурыз,
25 маусым,
25 қыркүйек,
25 желтоқсан
31 қаңтар,
30 сәуір,
31 шілде,
31 қазан.
12
Тұтынушыларды зерттеу
ай сайын
1600 респондентке телефон арқылы пікіртерім жүргізу
31 қаңтар,
28 ақпан,
29 наурыз,
30 сәуір,
31 мамыр,
28 маусым,
31 шілде,
29 тамыз,
30 қыркүйек,
31 қазан,
29 қараша,
31 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
14 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
13 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
13 желтоқсан.
13
Өнеркәсіп кәсіпорындары және құрылыс ұйымдарының инновациялық қызметінің даму үрдісін зерттеу
жартыжылдық
ИНК-001
25 маусым,
25 желтоқсан
31 қаңтар,
31 шілде
14
Ғылыми ұйымдардың инновациялық қызметінің даму үрдісін зерттеу
жартыжылдық
ИНК-002
25 маусым,
25 желтоқсан
31 қаңтар,
31 шілде
Тіркелімдерді жүргізуге арналған зерттеулер
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөздер)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушылар үшін жиынтық деректерді
ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Жаңа кәсіпорындардың пікіртерімі
біржолғы
W-004
біржолғы статистикалық нысанды алғаннан кейін 10 күн ішінде
ай сайын 15-не дейін
2
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
жылына бір рет
1-СТ
30 қазан
30 желтоқсан
3
Шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер
жартыжылдық
6-м (фермер)
15 қаңтар,
15 шілде
15 ақпан,
15 тамыз
4
Үй шаруашылықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылық техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер
жартыжылдық
7-м (халық)
15 қаңтар,
15 шілде
15 ақпан,
15 тамыз
5
Шаруа немесе фермер қожалықтарында пайдаланылатын жердің және егістік алқаптарының нақты бары туралы мәліметтер
жылдық
6-ө (фермер)
15 шілде
15 тамыз
6
Үй шаруашылықтарында пайдаланылатын жердің бары туралы мәліметтер
жылдық
7-ө (халық)
15 шілде
15 тамыз
7
Тіркелген, есептен шығарылған дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары туралы және салық есептілігін беруді тоқтатқан салық төлеушілер туралы мәлімет
күн сайынғы
әкімшілік дереккөз –
ҚМ
күн сайын
ай сайын 30-на дейін
8
Дара кәсіпкерлер туралы жиынтық деректер
тоқсандық
әкімшілік дереккөз –
ҚМ
20 наурыз,
20 маусым,
20 қыркүйек,
20 желтоқсан
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
9
Заңды тұлғаларды, филиалдар мен өкілдіктерді қайта тіркеу/тіркеу туралы мәліметтер
күн сайын
әкімшілік дереккөз – Әділетмині
күн сайын
ай сайын 30-на дейін
10
Міндетті зейнетақы жарналарын аударған жұмыс берушілер туралы мәліметтер
тоқсандық
әкімшілік дереккөз – ЕХӘҚМ
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
11
2012 жылы лицензия алған жеке және заңды тұлғалар туралы мәліметтер
біржолғы
әкімшілік дереккөз – орталық және жергілікті атқару органдары
30 наурыз
30 қыркүйек
12
Заңды тұлғалар, филиалдар мен өкілдіктерде дәнді дақылдарға арналған егістік алқаптарының қолда бары туралы алдын ала мәліметтер
біржолғы
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқару органдары
15 шілде
15 тамыз
13
Дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермерлік қожалықтарында дәнді дақылдарға арналған егістік алқаптарының қолда бары туралы алдын ала мәліметтер
біржолғы
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқару органдары
15 шілде
15 тамыз
14
Жалдамалы қызметкерлердің еңбегін пайдаланушы заңды тұлғалар, филиалдар мен өкілдіктер, дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермерлік қожалықтар бойынша мәліметтер
тоқсандық
әкімшілік дереккөз –
ҚМ
20 наурыз,
20 маусым,
20 қыркүйек,
20 желтоқсан
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
15
АШМ деректері бойынша бірдейлендірілген ірі қара мал басының саны туралы мәліметтер
ай сайынғы
әкімшілік дереккөз –
АШМ
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-не дейін
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-не дейін
16
Техникалық және кәсіби, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының оқушылары мен түлектерінің контингенті
жылдық
1-К
30 қазан
жеке сұраулар бойынша
17
Қалалық елді мекендердегі тұрғын үйлерді зерттеу
жылдық
1-ТҚ
4 сәуір
10 қазан
18
Тұрғын үй қоры объектілері туралы мәліметтер
күн сайынғы
әкімшілік дереккөз – Әділетмині, әкімшіліктер
20 наурыз,
20 маусым,
20 қыркүйек,
20 желтоқсан
10 қазан
19
Жеке тұлғалар туралы мәліметтер
күн сайынғы
әкімшілік дереккөз – ЖТ МДҚ Әділетмині
күн сайын
жеке сұраулар бойынша
20
Азаматтық ахуал актілерін тіркеу туралы мәліметтер
күн сайынғы
әкімшілік дереккөз – АХАЖ Әділетмині
күн сайын
жеке сұраулар бойынша
21
Туу, өлім және перинатальдік өлім туралы мәліметтер
күн сайынғы
әкімшілік дереккөз – Денсаулық сақтаумині
күн сайын
жеке сұраулар бойынша
22
ҰБТ тапсырған орта мектептің түлектері туралы мәліметтер
жылдық
әкімшілік дереккөз – БҒМ
1 қазан
жеке сұраулар бойынша
23
Халықтың жұмыспен қамтылуы, жұмыссыздық және әлеуметтік төлемақылар туралы халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру
тоқсандық
әкімшілік дереккөз – ЕХӘҚМ АЖ
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
жеке сұраулар бойынша
24
Тұрақты тұратын жерге келетін және кететін азаматтар туралы (ТТЖ) халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру
күн сайынғы
әкімшілік дереккөз – ҰҚК «Бүркіт» АЖ
күн сайын
жеке сұраулар бойынша
25
Көші-қон туралы мәліметтерді алу бойынша Халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру (статистикалық талондар)
күн сайынғы
әкімшілік дереккөз – ІІМ «ТП ХҚТ» АЖ
күн сайын
жеке сұраулар бойынша
Респонденттер мен пайдаланушыларды зерттеу
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушылар үшін жиынтық деректерді
ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Респонденттердің пікіртерімі
жылына бір рет
Q-001
10 қыркүйек
20 желтоқсан
2
Пайдаланушылардың пікіртерімі
жылына бір рет
Q-002
10 қыркүйек
20 желтоқсан
Энергетика және қоршаған орта статистикасы
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респондерттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушылар үшін жиынтық деректерді
ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
Энергетика статистикасы
1
Тауарлық (табиғи) және сұйытылған табиғи газды бөлу туралы
жылдық
1-ГАЗ
31 қаңтар
29 наурыз
2
Су құбыры, кәріз және олардың жеке желілерінің жұмыстары туралы
жылдық
1-СК
22 ақпан
30 сәуір
3
Электр стансалары мен қазандықтардың жұмысы туралы
жылдық
6-ТК
16 наурыз
17 мамыр
4
Электр энергиясын өндіру, бөлу және тұтыну туралы
жылдық
24-энергетика
30 сәуір
19 тамыз
5
Дербес энергия көздері бар кәсіпорындарды (ұйымдарды) іріктеп зерттеу (1 шілдедегі жағдай бойынша)
біржолғы
ЭК-001
2 тамыз
3 қазан
Қоршаған орта статистикасы
6
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы
жылдық
1-қалдықтар
17 мамыр
19 шілде
7
Қалдықтарды іріктеу, пайдаға асыру және сақтау туралы
жылдық
2-қалдықтар
17 мамыр
19 шілде
8
Атмосфералық ауаны қорғау туралы
жартыжылдық
2-ТП (ауа)
25 қаңтар, 25 шілде
22 сәуір, 29 қазан
9
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
4-ҚО
23 ақпан
26 сәуір
Ведомстволық статистикалық байқаулар
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушылар үшін жиынтық деректерді
ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Босқындар туралы есеп
жартыжылдық
8-КҚ
20 қаңтар,
20 шілде
1 ақпан,
1 тамыз
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушыларға жиынтық деректерді
ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Мұнай өндіру саласы бойынша ұйымдастырушылық-техникалық іс-шараларды орындау туралы есеп
айлық
ҰТШ
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
10 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
2
Қысқа дайындық бойынша ұйымдастырушылық-техникалық іс-шараларды орындау туралы есеп
маусымдық
ҚЫС
5 қазан
15 қазан
3
Кәсіпорындардағы еңбек жағдайларының жай-күйі туралы есеп
жылдық
КЕЖ
25 қаңтар
10 ақпан
4
Ұңғымаларды жою туралы есеп
тоқсандық
ҰЖО
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
20 ақпан,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
5
Ұңғымаларды жөндеу туралы есеп
тоқсандық
ҰЖӨ
5 қаңтар,
5 сәуір,
5 шілде,
5 қазан
20 ақпан,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
6
Сұйықтық және мұнай өндіру туралы есеп
айлық
СӨ
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
7
Ұңғымалар қорының жай-күйі туралы есеп
айлық
ҰҚ
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушыларға жиынтық деректерді
ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Сүтті және сүтті-етті бағыттағы асыл тұқымды ірі қара мал бойынша жедел есептілік
тоқсандық

11-1
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
2
Оперативная отчетность по племенному скотоводству мясного направления
квартальная
11-2
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
3
Оперативная отчетность по племенному овцеводству кроме каракулеводства
квартальная
11-3
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
4
Оперативная отчетность по племенному свиноводству
квартальная
11-4
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
5
Оперативная отчетность по племенному коневодству
квартальная
11-5
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
6
Оперативная отчетность по племенному верблюдоводству
квартальная
11-6
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
7
Оперативная отчетность по племенному птицеводству
квартальная
11-7
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
8
Оперативная отчетность по племенному козоводству
квартальная
11-8
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
9
Оперативная отчетность по племенному пчеловодству
квартальная
11-9
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
10
Оперативная отчетность по племенному рыбоводству
квартальная
11-10
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
11
Оперативная отчетность по племенному каракулеводству
квартальная
11-11
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
12
Оперативная отчетность по племенному мараловодству и оленеводству
квартальная
11-12
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
13
Оперативная отчетность по племенному скотоводству молочного, молочно-мясного и мясного направления (быки-производители)
квартальная
11-13
5 января,
5 апреля,
5 июля,
5 октября
20 февраля,
20 мая,
20 августа,
20 ноября
14
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
годовая
2-ТП (водхоз)
10 января
20 июня
15
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
годовая
3 (годовая)
10 января
20 февраля
16
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
1
25 марта
15 апреля
17
Распределение площадей и запасов покрытых лесом угодий, по преобладающим породам и группам возраста
один раз в 5 лет
2
25 марта
15 апреля
18
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
годовая
4-лх
10 июня
10 июля
19
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении
годовая
8 ЛХ
10 ноября
1 декабря
20
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
один раз в год
13 ЛХ (лесное хозяйство)
5 октября
10 ноября
21
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
17 ЛХ (лесное хозяйство)
10 января
10 февраля
22
О лесных пожарах
декадная
1 пожар (лес)

11-1
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
2
Етті бағыттағы асыл тұқымды ірі қара мал бойынша жедел есептілік
тоқсандық
11-2
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
3
Асыл тұқымды қой шаруашылығы бойынша жедел есептілік, қаракөл қойларынан басқа
тоқсандық
11-3
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
4
Асыл тұқымды шошқа шаруашылығы бойынша жедел есептілік
тоқсандық
11-4
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
5
Асыл тұқымды жылқы шаруашылығы бойынша жедел есептілік
тоқсандық
11-5
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
6
Асыл тұқымды түйе шаруашылығы бойынша жедел есептілік
тоқсандық
11-6
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
7
Асыл тұқымды құс шаруашылығы бойынша жедел есептілік
тоқсандық
11-7
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
8
Асыл тұқымды ешкі шаруашылығы бойынша жедел есептілік
тоқсандық
11-8
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
9
Асыл тұқымды ара шаруашылығы бойынша жедел есептілік
тоқсандық
11-9
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
10
Асыл тұқымды балық шаруашылығы бойынша жедел есептілік
тоқсандық
11-10
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
11
Асыл тұқымды қаракөл қойлары бойынша жедел есептілік
тоқсандық
11-11
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
12
Асыл тұқымды марал және теңбіл бұғылар шаруашылығы бойынша жедел есептілік
тоқсандық
11-12
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
13
Сүтті, сүтті-етті және етті бағыттағы асыл тұқымды ірі қара мал бойынша жедел есептілік (аталық-бұқалар)
тоқсандық
11-13
5 ақпан,
5 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
14
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп
жылдық
2-ТП (сушар)
10 қаңтар
20 маусым
15
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану бойынша есеп
жылдық
3 (жылдық)
10 қаңтар
20 ақпан
16
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
жылдық
1
25 наурыз
15 сәуір
17
Орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы есеп
5 жылда бір рет
2
25 наурыз
15 сәуір
18
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы
жылдық
4 ОШ (орман шаруашылығы)
10 маусым
10 шілде
19
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп
жылдық
8 ОШ
10 қараша
1 желтоқсан
20
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылына бір рет
13 ОШ (орман шаруашылығы)
5 қазан
10 қараша
21
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
жылдық
17 ОШ (орман шаруашылығы)
10 қаңтар
10 ақпан
22
Орман өрттері туралы есеп
онкүндік
1 өрт (орман)

9, 19, 29 числа месяца
10, 20, 30
числа месяца
23
О нарушениях лесного законодательства
квартальная
5-лесхоз
1 января,
1 апреля,
1 июля,
1 октября
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
24
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступления лесного дохода
квартальная
ЛД
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы
Сроки представления
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о назначении и выплате материального обеспечения на детей- инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
квартальная
2- материальное обеспечение
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
2
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная
3- жилищная помощь
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
30 января,
30 апреля,
30 июля,
20 октября
3
Отчет о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных
квартальная
2-Т (рынок труда)
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
4
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
месячная
1-Т(трудоустройство)
2 января,
2 февраля,
2 марта,
2 апреля,
2 мая,
2 июня,
2 июля,
2 августа,
2 сентября,
2 октября,
2 ноября,
2 декабря
7 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
5
Отчет о назначении и выплате пенсий и пособий
квартальная
1 - Собес
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
5 марта,
5 июля,
5 сентября,
5 декабря
6
Отчет о численности получателей пенсий и пособий и суммах назначенных им месячных пенсий и пособий
полугодовая
3-Соц
30 января,
30 июля
5 марта,
5 сентября
7
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством в частные агентства занятости
месячная
3-Т (трудоустройство)
1 января,
1 февраля,
1 марта,
1 апреля,
1 мая,
1 июня,
1 июля,
1 августа,
1 сентября,
1 октября,
1 ноября,
1 декабря
7 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
8
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
месячная
3–ТН (скрытая безработица)
3 января,
3 февраля,
3 марта,
3 апреля,
3 мая,
3 июня,
3 июля,
3 августа,
3 сентября,
3 октября,
3 ноября,
3 декабря
10 января,
10 февраля,
10
марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
Министерство финансов Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы
Сроки представления
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
1-ОПЗ
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября, 5 декабря
20 января,
20 февраля,
20 марта,
20 апреля,
20 мая,
20 июня,
20 июля,
20 августа,
20 сентября,
20 октября,
20 ноября,
20 декабря
Национальный Банк Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы
Сроки представления
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
квартальная
1-ПБ
10 февраля,
10 мая,
10 августа,
10 ноября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
2
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
2-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
3
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
3-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
4
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
квартальная
4-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
5
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
квартальная
5-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
6
Отчет об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
6-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
7
Отчет об услугах и субсидиях полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
7-ПБ
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
8
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
квартальная
9-ПБ
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
9
Отчет о международных операциях с нерезидентами
квартальная
10-ПБ
30 января
30 апреля
30 июля
30 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
10
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «общее страхование»
квартальная
11-ПБ-ОС
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
11
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «страхование жизни»
квартальная
11-ПБ-СЖ
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
12
Отчет об официальных зарубежных займах Республики Казахстан
квартальная
14-ПБ
НБ:
15 января
15 апреля
15 июля
15 октября
МФ:
30 января
30 апреля
30 июля
30 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
13
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
квартальная
15-ПБ
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
14
Отчет о движении наличной иностранной валюты
месячная
16-ПБ
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
15
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
квартальная
17-ПБ
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
16
Отчет о финансовых займах и коммерческих кредитах, привлеченных от нерезидентов
квартальная
11-ОБ
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
17
Анкета обследования предприятий о расходах на транспортировку и страхование при экспорте и импорте товаров
годовая
анкета
1 июля
для внутренних целей для составления статистики внешнего сектора
18
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
единовременная
ОПБ-1
в течение года по мере выявления респондентов
для внутренних целей для формирования регистра респондентов по платежному балансу
19
Отчет о вкладах и ставках вознаграждения по ним
месячная
1-СБ
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
20
Отчет о займах и ставках вознаграждения по ним
месячная
2-СБ
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
21
Отчет об остатках фактической задолженности по займам
месячная
3-СБ
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
22
Отчет о предоставленных займах
месячная
4-СБ
8 января,
8 февраля,
8 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
8 октября,
8 ноября,
8 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
23
Отчет о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
месячная
5-СБ
7 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
24
Отчет о покупке/продаже наличной иностранной валюты обменными пунктами
месячная
6-СБ
7 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
7 мая,
7 июня,
7 июля,
7 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
25
Отчет о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
месячная
7-СБ
9 января,
9 февраля,
9 марта,
9 апреля,
9 мая,
9 июня,
9 июля,
9 августа,
9 сентября,
9 октября,
9 ноября,
9 декабря
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
25 июня,
25 июля,
25 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
26
Отчет по межбанковским займам и вкладам банков
еженедельная
8-СБ
2 числа после отчетного периода
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
15 октября,
15 ноября,
15 декабря
27
Отчет о внебиржевых операциях банков
ежедневная
9-СБ

әр айдың 9, 19, 29 күндері
әр айдың 10, 20, 30 күндері
23
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп
тоқсандық
5 орманша
1 қаңтар,
1 сәуір,
1 шілде,
1 қазан
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
24
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
тоқсандық
ОТ
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушыларға жиынтық деректерді
ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау және төлеу туралы есеп
тоқсандық
2 – материалдық қамсыздандыру
15 қаңтар,
15 сәуір
15 шілде,
15 қазан
30 қаңтар,
30 сәуір
30 шілде,
30 қазан
2
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
тоқсандық
3 – тұрғын үй көмегі
15 қаңтар,
15 сәуір
15 шілде,
15 қазан
30 қаңтар,
30 сәуір
30 шілде,
30 қазан
3
Жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау және еңбек нарығындағы жағдай туралы есеп
тоқсандық
2-Е (еңбек нарығы)
10 қаңтар,
10 сәуір
10 шілде,
10 қазан
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
4
Еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп
айлық
1-Е (жұмысқа орналастыру)
2 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
7 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
7 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
5
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды тағайындау және төлеу туралы есеп
тоқсандық
1-Собес
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
5 наурыз,
5 шілде,
5 қыркүйек,
5 желтоқсан
6
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың саны және оларға тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомасы туралы есеп
жартыжылдық
3-Соц
30 қаңтар,
30 шілде
5 наурыз,
5 қыркүйек
7
Жеке меншік жұмыспен қамту агенттіктеріне еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп
айлық
3-Е (жұмысқа орналастыру)
1 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
1 мамыр,
1 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
1 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
1 желтоқсан
7 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
7 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
8
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
айлық
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
3 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
3 сәуір,
3 мамыр,
3 маусым,
3 шілде,
3 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
3 қараша,
3 желтоқсан
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
10 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушыларға жиынтық деректерді
ұсыну мерзімі
1
2
3
4
5
6
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
айлық
1-ОПЗ
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
20 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
20 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым,
20 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек,
20 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Р/с №
Статистикалық байқаулардың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушыларға жиынтық деректерді
ұсыну мерзімі
1
2
3
4
5
6
1
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп
тоқсандық
1-ТБ
10 ақпан,
10 мамыр,
10 тамыз,
10 қараша
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
2
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп
тоқсандық
2-ТБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
3
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) темір жол көлігі қызметтері туралы есеп
тоқсандық
3-ТБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
4
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп
тоқсандық
4-ТБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
5
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп
тоқсандық
5-ТБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
6
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы есеп
тоқсандық
6-ТБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
7
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) қызметтер мен субсидиялар туралы есеп
тоқсандық
7-ТБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
8
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
тоқсандық
9-ТБ
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
9
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп
тоқсандық
10-ТБ
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
10
«Жалпы сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп»
тоқсандық
11-ТБ-ЖС
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
11
«Өмірді сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп»
тоқсандық
11-ТБ-ӨС
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
12
Қазақстан Республикасының ресми шетелдік заемдары туралы есеп
тоқсандық
14-ТБ
ҚР ҰБ:
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
ҚР ҚМ:
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
13
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
тоқсандық
15-ТБ
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
14
Қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы есеп
айлық
16-ТБ
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
15
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп
тоқсандық
17-ТБ
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
16
Резидент еместерден тартылған қаржылық заемдар және коммерциялық кредиттер туралы есеп
тоқсандық
11-ОБ
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
17
Тауарлар экспорты және импорты кезінде тасымалдауға және сақтандыруға арналған шығыстар туралы кәсіпорындарды зерттеу сауалнамасы
жылдық
сауалнама
1 шілде
сыртқы сектордың статистикасын жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
18
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
біржолғы
ТБЗ-1
респонденттерді анықтау бойынша бір жыл ішінде
төлем балансы бойынша респонденттердің тізілімін жасауға арналған ішкі мақсаттар үшін
19
Салымдар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп
айлық
1-СБ
8 қаңтар,
8 ақпан,
8 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
20
Заемдар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп
айлық
2-СБ
8 қаңтар,
8 ақпан,
8 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
21
Заемдар бойынша нақты берешек қалдығы туралы есеп
айлық
3-СБ
8 қаңтар,
8 ақпан,
8 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
22
Берілген заемдар туралы есеп
айлық
4-СБ
8 қаңтар,
8 ақпан,
8 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
23
Клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп
айлық
5-СБ
7 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
7 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
24
Айырбастау пункттерінің қолма-қол шетел валютасын сатып алуы/сатуы туралы есеп
айлық
6-СБ
7 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
7 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
7 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
25
Шаруа (фермер) қожалықтарына заемдар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп
айлық
7-СБ
9 қаңтар,
9 ақпан,
9 наурыз,
9 сәуір,
9 мамыр,
9 маусым,
9 шілде,
9 тамыз,
9 қыркүйек,
9 қазан,
9 қараша,
9 желтоқсан
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
25 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
26
Банктердің банкаралық заемдары мен салымдары жөніндегі есеп
апта сайынғы
8-СБ
есепті кезеңнен кейінгі
2-күн
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
27
Банктердің биржадан тыс операциялары туралы есеп
күн сайынғы
9-СБ

на следующий день после отчетного до 17:00 часов
5 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
5 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
5 ноября,
5 декабря
28
Отчет об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
месячная
10-СБ
на 5-й рабочий день после отчетного периода
31 января,
28 февраля,
31 марта,
30 апреля,
31 мая,
30 июня,
31 июля,
31 августа,
30 сентября,
31 октября,
30 ноября,
31 декабря
29
Отчет о требованиях и обязательствах по секторам экономики
квартальная
СО
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
для внутренних целей для составления монетарного обзора финансовых организаций
30
Отчет банков о финансовых потоках и запасах
годовая
11-СБ
31 марта
для внутреннего использования в целях составления монетарной статистики по запасам и потокам
31
Отчет по межбанковским активам и обязательствам
квартальная
1-ФС
на 10 рабочий день после отчетного периода
для внутренних целей для публикации Отчета о финансовой стабильности Казахстана
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и
физической культуры
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы
Сроки представления
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет об основных показателях в сфере физической культуры и спорта
годовая
2-ФК
5 января
21 января
2
Отчет о спортивных школах
годовая
5-ФК
5 января
21 января
3
Отчет о специализированных учебно-спортивных заведениях
годовая
7-ФК
5 января
21 января
4
Отчет о специализированных спортивных заведениях
годовая
8-ФК
5 января
21 января
Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
№ п/п
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Индекс статистической формы
Индекс статистической формы
первичных данных респондентами
сводных данных для пользователей
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ___ года
годовая
22
с 15 октября по 1 ноября
20 января
2
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ___ года
годовая
22-А
с 15 октября по 1 ноября
20 января
Раздел 2. Статистические работы
Общегосударственные статистические работы
Структурная статистика
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
Финансово-хозяйственная деятельность крупных и средних предприятий в Республике Казахстан
квартальная
23 марта,
24 июня,
20 сентября,
20 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ
2
Финансово-хозяйственная деятельность предприятий в Республике Казахстан
годовая
18 июня
статистический бюллетень

есептік күннен кейінгі күні 17:00 сағатқа дейін
5 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
28
Банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы есеп
айлық
10-СБ
есеп беру мерзімінен кейінгі 5-жұмыс күні
31 қаңтар,
28 ақпан,
31 наурыз,
30 сәуір,
31 мамыр,
30 маусым,
31 шілде,
31 тамыз,
30 қыркүйек,
31 қазан,
30 қараша,
31 желтоқсан
29
Экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
тоқсандық
СО
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
қаржы ұйымдарының монетарлық шолуларын құруға арналған ішкі мақсаттар үшін
30
Банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы есебі
жылдық
11-СБ
31 наурыз
қорлар мен ағындар бойынша монетарлық статистиканы жасау мақсатында ішкі пайдалану үшін
31
Банкаралық активтер және міндеттемелер бойынша есеп
тоқсандық
1-ФС
есепті кезеңнен кейінгі оныншы жұмыс күні
Қазақстанның қаржы тұрақтылығы туралы есебін жариялауға арналған ішкі мақсаттар үшін
Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушыларға жиынтық деректерді
ұсыну мерзімі
1
2
3
4
5
6
1
Дене шынықтыру және спорт саласындағы негізгі көрсеткіштер туралы есеп
жылдық
2-ДШ
5 қаңтар
21 қаңтар
2
Спорт мектептері туралы есеп
жылдық
5-ДШ
5 қаңтар
21 қаңтар
3
Мамандандырылған оқу-спорттық мекемелері туралы есеп
жылдық
7-ДШ
5 қаңтар
21 қаңтар
4
Мамандандырылған спорт мекемелері туралы есеп
жылдық
8-ДШ
5 қаңтар
21 қаңтар
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі
Р/с №
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық нысандар индексі (дереккөз)
Респонденттердің бастапқы деректерді
Пайдаланушыларға жиынтық деректерді
ұсыну мерзімі
1
2
3
4
5
6
1
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы есеп
жылдық
22
15-қазаннан 1-қараша аралығында
20 қаңтар
2
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар суармалы жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы есеп
жылдық
22-А
15-қазаннан 1-қараша аралығында
20 қаңтар
2-бөлім. Статистикалық жұмыстар
Жалпымемлекеттік статистикалық жұмыстар
Құрылымдық статистика
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасындағы ірі және орта кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
23 наурыз,
24 маусым,
20 қыркүйек,
20 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ӨҚ
2
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
18 маусым
статистикалық бюллетень

1-ПФ, 2-МП
3
Финансово-хозяйственная деятельность крупных и средних предприятий в Республике Казахстан
месячная
25 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
24 мая,
25 июня,
25 июля,
26 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ
4
Использование продукции (товаров, работ и услуг)
годовая
25 июля
разработочные таблицы
Приложение
к статистической форме 1-ПФ
5
Микрокредитная деятельность в Республике Казахстан
квартальная
12 марта,
11 июня,
12 сентября,
12 декабря
статистический бюллетень
1-МКО
6
Микрокредитная деятельность в Республике Казахстан
годовая
7 июня
статистический бюллетень
1-МКО
7
Основные фонды Республики Казахстан
годовая
26 июля
статистический бюллетень
11 и 2-МП
8
Деятельность малых предприятий в Республике Казахстан
квартальная
12 марта,
14 июня,
14 сентября,
14 декабря
статистический бюллетень
2-МП
9
Мониторинг малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
месячная
16 января
15 февраля,
15 марта,
16 апреля,
16 мая,
14 июня,
16 июля,
15 августа,
16 сентября,
15 октября,
15 ноября,
14 декабря
экспресс-информация
2-МП, 24-сх, данные Налогового комитета МФ по ИП
10
Показатели малого предпринимательства и деятельности микрокредитных организаций в Республике Казахстан
квартальная
17 января,
16 апреля,
16 июля,
17 октября
экспресс-информация
2-МП, 24-сх, 1-МКО, данные Налогового комитета МФ по ИП, данные статистического регистра
11
Индексы увеличения стоимости основных средств
годовая
26 апреля
экспресс-информация
1-ЦП
12
Малое и среднее предпринимательство Казахстана
годовая
16 июля
статистический бюллетень
2-МП, 1-ПФ
13
Финансово-хозяйственная деятельность национальных компаний
квартальная
23 марта,
24 июня,
20 сентября,
20 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ
14
Финансово-хозяйственная деятельность национальных компаний
годовая
18 июня
статистический бюллетень
1-ПФ
15
Краткие сведения об инновационной деятельности и научно-исследовательских и опытно-конструкторских разработках
годовая
18 июня
таблицы
1-ПФ (инновация),
2-МП (инновация)
Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
месячная
11 января,
11 февраля,
11 марта,
11 апреля,
10 мая,
11 июня,
11 июля,
12 августа,
11 сентября,
11 октября,
11 ноября,
11 декабря
статистический
бюллетень
24-сх, А-008
2
Наличие зерновых и бобовых культур в Республике Казахстан
месячная
11 января,
11 февраля,
11 марта,
11 апреля,
10 мая,
11 июня,
11 июля,
12 августа,
11 сентября,
11 октября,
11 ноября,
11 декабря
экспресс-информация
2-сх (зерно)
3
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского хозяйства в Республике Казахстан
месячная
12 февраля,
12 марта,
12 апреля,
13 мая,
12 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
14 октября,
12 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
4
Наличие семян масличных культур в Республике Казахстан
квартальная
11 января,
12 апреля,
12 июля,
11 октября
экспресс-информация
3-сх (масличные)
5
Основные показатели развития животноводства в специализированных хозяйствах со средне- и крупнотоварным производством в Республике Казахстан
квартальная
21 января,
22 апреля,
22 июля,
21 октября
статистический бюллетень
24-сх
6
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
годовая
27 марта
статистический бюллетень

1- ӨҚ, 2-ШК
3
Қазақстан Республикасындағы ірі және орта кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
айлық
25 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
24 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
26 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ӨҚ
4
Өнімді (тауарлар, жұмыстар және қызмет көрсетулер) пайдалану
жылдық
25 шілде
әзірлемелік кестелер
1-ӨҚ статистикалық нысанына қосымша
5
Қазақстан Республикасындағы микрокредиттік қызмет
тоқсандық
12 наурыз,
11 маусым,
12 қыркүйек,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-МКҰ
6
Қазақстан Республикасындағы микрокредиттік қызмет
жылдық
7 маусым
статистикалық бюллетень
1-МКҰ
7
Қазақстан Республикасының негізгі қорлары
жылдық
26 шілде
статистикалық бюллетень
11 және 2-ШК
8
Қазақстан Республикасындағы шағын кәсіпорындар қызметі
тоқсандық
12 наурыз,
14 маусым,
14 қыркүйек,
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-ШК
9
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерліктер мониторингі
айлық
16 қаңтар 15 ақпан,
15 наурыз,
16 сәуір,
16 мамыр,
14 маусым,
16 шілде,
15 тамыз,
16 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
14 желтоқсан
жедел ақпарат
2-ШК, 24-аш, Салық комитетінің ДК бойынша деректері
10
Қазақстан Республикасындағы шағын кәсіпкерлік және микрокредиттік ұйымдар қызметінің көрсеткіштері
тоқсандық
17 қаңтар,
16 сәуір,
16 шілде,
17 қазан
жедел ақпарат
2-ШК, 24-аш, 1-МКҰ, ҚМ Салық комитетінің ДК бойынша деректері, статистикалық тіркелім деректері
11
Негізгі құралдар құнының өсу индекстері
жылдық
26 сәуір
жедел ақпарат
1-КБ
12
Қазақстанның шағын және орта кәсіпкерліктері
жылдық
16 шілде
статистикалық бюллетень
2-ШК, 1- ӨҚ
13
Ұлттық компаниялардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
23 наурыз,
24 маусым,
20 қыркүйек,
20 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1- ӨҚ
14
Ұлттық компаниялардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
18 маусым
статистикалық бюллетень
1- ӨҚ
15
Инновациялық қызмет және ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар жөнінде қысқаша мәліметтер
жылдық
18 маусым
кестелер
1-ӨҚ (инновация),
2-ШК (инновация)
Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасында мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
айлық
11 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
11 сәуір,
10 мамыр,
11 маусым
11 шілде,
12 тамыз,
11 қыркүйек,
11 қазан,
11 қараша,
11 желтоқсан
статистикалық бюллетень
24-аш, А-008
2
Қазақстан Республикасында дәнді және бұршақ дақылдарының қолда бары
айлық
11 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
11 сәуір,
10 мамыр,
11 маусым
11 шілде,
12 тамыз,
11 қыркүйек,
11 қазан,
11 қараша,
11 желтоқсан
жедел ақпарат
2-аш (астық)
3
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылық өнімдерінің (қызметтерінің) жалпы шығарылымы
айлық
12 ақпан,
12 наурыз,
12 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
14 қазан,
12 қараша,
12 желтоқсан
жедел ақпарат
4
Қазақстан Республикасында майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары
тоқсандық
11 қаңтар,
12 сәуір,
12 шілде,
11 қазан
жедел ақпарат
3-аш (майлы)
5
Қазақстан Республикасының орта және ірі тауарлық өнім өндірісімен мамандандырылған шаруашылықтарындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
21 қаңтар,
22 сәуір,
22 шілде,
21 қазан
статистикалық бюллетень
24-аш
6
Қазақстан Республикасында мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
жылдық
27 наурыз
статистикалық бюллетень

24-сх, А-008, данные сельскохозяйственного регистра СХР-2, 3, 4
7
Основные показатели развития рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
годовая
20 марта
статистический бюллетень
1-рыба
8
Лесное хозяйство в Республике Казахстан
годовая
29 марта
статистический бюллетень
1-лес
9
О деятельности сельхозформирований в Республике Казахстан
годовая
29 апреля
статистический бюллетень
1-сх, А-001
10
О расходе кормов скоту и птице в Республике Казахстан
годовая
5 апреля
статистический бюллетень
24-сх
11
Охотничье хозяйство в Республике Казахстан
годовая
21 февраля
статистический бюллетень
2-охота
12
Посевные площади сельскохозяйственных культур под урожай 2013 года в Республике Казахстан
годовая
15 августа
статистический бюллетень
4-сх, данные сельскохозяйственного регистра СХР-2, 3, 4
13
Валовый сбор сельскохозяйственных культур в Республике Казахстан
годовая
30 декабря
статистический бюллетень
29-сх, А-005, А-1 (урожайность)
14
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского хозяйства в Республике Казахстан
годовая
31 мая
статистический бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 8-сх (услуги)
15
Баланс ресурсов и использования основных продуктов сельского хозяйства Республики Казахстан
годовая
29 августа
статистический бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 2-сх (зерно),
3-сх (масличные),
1-рыба, 1-сх
16
О деятельности сервисно-заготовительных центров
квартальная
17 мая,
16 августа,
15 ноября
статистический бюллетень
1-СЗЦ
Статистика промышленного производства
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
месячная
15 января,
14 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
14 июня,
15 июля,
14 августа,
13 сентября,
15 октября,
14 ноября,
13 декабря
статистический
бюллетень,
разработочные таблицы
1-П
2
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
месячная
14 января,
13 февраля,
14 марта,
12 апреля,
14 мая,
13 июня,
12 июля,
13 августа,
12 сентября,
14 октября,
13 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
1-П
3
Отгрузка и остатки продукции на предприятиях промышленности Республики Казахстан
квартальная
23 января,
23 апреля,
23 июля,
23 октября
статистический бюллетень
1-П
4
Основные показатели работы малых предприятий в промышленности (с численностью до 50 человек) Республики Казахстан
квартальная
4 марта,
4 июня,
3 сентября,
3 декабря
разработочные таблицы
1-П
5
Основные показатели работы промышленных предприятий, находящихся на балансе непромышленных предприятий (организаций) Республики Казахстан
квартальная
27 февраля,
28 мая,
27 августа,
26 ноября
разработочные таблицы
1-П
6
Баланс производственных мощностей
годовая
3 июля
статистический бюллетень
БМ
7
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
годовая
24 июня
статистический бюллетень, разработочные таблицы
1-П
8
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
годовая
24 июня
экспресс-информация
1-П
9
Основные показатели работы малых предприятий в промышленности (с численностью до 50 человек) Республики Казахстан
годовая
25 июня
разработочные таблицы
1-П
10
Основные показатели работы промышленных предприятий, находящихся на балансе непромышленных предприятий (организаций) Республики Казахстан
годовая
25 июня
разработочные таблицы
1-П
11
Вторичные (неосновные) виды деятельности
годовая
27 июня
разработочные таблицы
1-П
12
О деятельности индивидуальных предпринимателей, занимавшихся производством промышленной продукции в Республике Казахстан
единовременная
24 сентября
разработочные таблицы
ИП-001
Статистика инвестиций
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
Об инвестициях в основной капитал в Республике Казахстан
месячная
14 января,
13 февраля,
13 марта,
15 апреля,
13 мая,
13 июня,
15 июля,
13 августа,
13 сентября,
14 октября,
13 ноября,
13 декабря
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИЖС
2
Об инвестициях в основной капитал в обрабатывающую промышленность в Республике Казахстан
месячная
21 января,
19 февраля,
19 марта,
19 апреля,
20 мая,
19 июня,
19 июля,
19 августа,
19 сентября,
21 октября,
19 ноября,
19 декабря
экспресс-информация
1-инвест
3
Об инвестициях в основной капитал в сельское хозяйство в Республике Казахстан
месячная
22 января,
21 февраля,
20 марта,
22 апреля,
21 мая,
21 июня,
22 июля,
21 августа,
23 сентября,
22 октября,
21 ноября,
23 декабря
экспресс-информация
1-инвест
4
Об инвестиционной деятельности в Республике Казахстан
годовая
24 июня
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИЖС
Статистика строительства
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
О выполненных строительных работах (услугах)
квартальная
25 января,
25 апреля,
25 июля,
28 октября
разработочные таблицы
1-КС (малые)
2
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
месячная
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
17 июня,
15 июля,
15 августа,
16 сентября,
15 октября,
15 ноября,
18 декабря
статистический бюллетень
1-КС, 1-КС (малые), 2-КС (стройка),
1-ИЖС
3
О вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
месячная
14 января,
13 февраля,
13 марта,
15 апреля,
13 мая,
13 июня,
15 июля,
13 августа,
13 сентября,
14 октября,
13 ноября,
13 декабря
разработочные таблицы
1-ИЖС
4
О вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
годовая
28 июня
разработочные таблицы
1-ИЖС
5
О вводе в эксплуатацию жилья в Республике Казахстан
месячная
17 января,
18 февраля,
18 марта,
17 апреля,
17 мая,
19 июня,
17 июля,
19 августа,
18 сентября,
17 октября,
18 ноября,
19 декабря
экспресс-информация
2-КС (стройка),
1-ИЖС
6
О вводе в эксплуатацию мощностей в Республике Казахстан
квартальная
23 января,
23 апреля,
23 июля,
23 октября
статистический бюллетень
2-КС (стройка),
1-ИЖС
7
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
годовая
28 июня
статистический бюллетень
1-КС, 2-КС (стройка), 1-ИЖС
8
О разрешениях, выданных на строительство объектов и сооружений в Республике Казахстан
квартальная
19 февраля,
3 мая,
5 августа,
5 ноября
статистический бюллетень
F-001
9
О ходе строительства и вводе в эксплуатацию объектов по выданным разрешениям в Республике Казахстан
годовая
19 апреля
статистический бюллетень
F-004
Статистика инноваций
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
Научно-техническая деятельность в Республике Казахстан
годовая
15 марта
статистический бюллетень
1-наука
2
Об инновационной деятельности предприятий в Республике Казахстан
годовая
15 мая
статистический бюллетень
1-инновация
3
О создании и использовании новейших технологий и освоении новых видов продукции (товаров, услуг) в Республике Казахстан
годовая
15 мая
статистический бюллетень
2-инновация
4
Об использовании информационно-коммуникационных технологий в сфере среднего образования
годовая
3 мая
статистический бюллетень
1-информ
5
Об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях Республики Казахстан
годовая
23 мая
статистический бюллетень
3-информ
6
Об использовании домашними хозяйствами информационно-коммуникационных технологий в Республике Казахстан
годовая
30 мая
статистический бюллетень
Н-020
Статистика услуг
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
Об объемах оказанных услуг в Республике Казахстан
квартальная
28 мая,
29 августа,
25 ноября
статистический бюллетень

24-аш, А-008, АШР-2,3,4 ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
7
Қазақстан Республикасында балық аулау және акваөсіру дамуының негізгі көрсеткіштері
жылдық
20 наурыз
статистикалық бюллетень
1-балық
8
Қазақстан Республикасындағы орман шаруашылығы
жылдық
29 наурыз
статистикалық бюллетень
1- орман
9
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы құрылымдарының қызметі туралы
жылдық
29 сәуір
статистикалық бюллетень
1-аш, А-001
10
Қазақстан Республикасында мал мен құсқа жұмсалған жемшөп шығыстары туралы
жылдық
5 сәуір
статистикалық бюллетень
24-аш
11
Қазақстан Республикасындағы аңшылық шаруашылығы
жылдық
21 ақпан
статистикалық бюллетень
2- аңшылық
12
Қазақстан Республикасында 2013 жылдың астығы үшін ауыл шаруашылығы дақылдары себілген егістік алқаптары
жылдық
15 тамыз
статистикалық бюллетень
4-аш, АШТ-2,3,4 ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
13
Қазақстан Республикасында ауыл шаруашылығы дақылдарын жалпы жинау
жылдық
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
29-аш, А-005, А-1 (шығымдылық)
14
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылық өнімдерінің (қызметтерінің) жалпы шығарылымы
жылдық
31 мамыр
статистикалық бюллетень
24-аш, А-008, 29-аш, А-005, 8-аш (қызмет көрсету)
15
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы негізгі өнімдерінің ресурстары мен пайдалану баланстары
жылдық
29 тамыз
статистикалық бюллетень
24-аш, А-008, 29-аш, А-005, 2-аш (астық), 3-аш (майлы),
1-балық, 1-аш
16
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
тоқсандық
17 мамыр,
16 тамыз,
15 қараша
статистикалық бюллетень
1-СДО
Өнеркәсіп өндірісінің статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
15 қаңтар,
14 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
14 маусым,
15 шілде,
14 тамыз,
13 қыркүйек,
15 қазан,
14 қараша,
13 желтоқсан
статистикалық бюллетень, әзірлемелік кестелер
1-Ө
2
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының қорытындылары
айлық
14 қаңтар,
13 ақпан,
14 наурыз,
12 сәуір,
14 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
13 тамыз,
12 қыркүйек,
14 қазан,
13 қараша,
12 желтоқсан
жедел ақпарат
1-Ө
3
Қазақстан Республикасы өнеркәсіп кәсіпорындарында өнімдерді жөнелту және олардың қалдықтары
тоқсандық
23 қаңтар,
23 сәуір,
23 шілде,
23 қазан
статистикалық бюллетень
1-Ө
4
Қазақстан Республикасы өнеркәсібіндегі шағын кәсіпорындар (адам саны 50-ге дейін) жұмысының негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
4 наурыз,
4 маусым,
3 қыркүйек,
3 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-Ө
5
Қазақстан Республикасы өнеркәсіптік емес кәсіпорындарының (ұйымдарының) балансындағы өнеркәсіп кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
27 ақпан,
28 мамыр,
27 тамыз,
26 қараша
әзірлемелік кестелер
1-Ө
6
Өндірістік қуаттар теңгерімі
жылдық
3 шілде
статистикалық бюллетень
ҚТ
7
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
24 маусым
статистикалық бюллетень, әзірлемелік кестелер
1-Ө
8
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының қорытындылары
жылдық
24 маусым
жедел ақпарат
1-Ө
9
Қазақстан Республикасы өнеркәсібіндегі шағын кәсіпорындар (адам саны 50-ге дейін) жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
25 маусым
әзірлемелік кестелер
1-Ө
10
Қазақстан Республикасы өнеркәсіптік емес кәсіпорындарының (ұйымдарының) балансындағы өнеркәсіп кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
25 маусым
әзірлемелік кестелер
1-Ө
11
Қосалқы қызметтің (негізгі емес) түрлері
жылдық
27 маусым
әзірлемелік кестелер
1-Ө
12
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімдерін өндірумен айналысатын дара кәсіпкерлердің қызметі туралы
бір жолғы
24 қыркүйек
әзірлемелік кестелер
ЖК-001
Инвестициялар статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасындағы негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
14 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
15 сәуір,
13 мамыр,
13 маусым,
15 шілде,
13 тамыз,
13 қыркүйек,
14 қазан,
13 қараша,
13 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-инвест,
1-ЖТҚ
2
Қазақстан Республикасындағы өңдеу өнеркәсібінің негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
айлық
21 қаңтар,
19 ақпан,
19 наурыз,
19 сәуір,
20 мамыр,
19 маусым,
19 шілде,
19 тамыз,
19 қыркүйек,
21 қазан,
19 қараша,
19 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест
3
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
айлық
22 қаңтар,
21 ақпан,
20 наурыз,
22 сәуір,
21 мамыр,
21 маусым,
22 шілде,
21 тамыз,
23 қыркүйек,
22 қазан,
21 қараша,
23 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест
4
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық қызмет туралы
жылдық
24 маусым
статистикалық бюллетень
1-инвест,
1-ЖТҚ
Құрылыс статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
28 қазан
әзірлемелік кестелер
1-кқ (шағын)
2
Қазақстан Республикасындағы құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
17 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
16 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
18 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КҚ, 1-КҚ (шағын), 2-КҚ (құрылыс), 1-ЖТҚ
3
Жеке құрылысшылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
айлық
14 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
15 сәуір,
13 мамыр,
13 маусым,
15 шілде,
13 тамыз,
13 қыркүйек,
14 қазан,
13 қараша,
13 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-ЖТҚ
4
Жеке құрылысшылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
жылдық
28 маусым
әзірлемелік кестелер
1-ЖТҚ
5
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үйді пайдалануға беру туралы
айлық
17 қаңтар,
18 ақпан,
18 наурыз,
17 сәуір,
17 мамыр,
19 маусым,
17 шілде,
19 тамыз,
18 қыркүйек,
17 қазан,
18 қараша,
19 желтоқсан
жедел ақпарат
2-КҚ (құрылыс), 1-ЖТҚ
6
Қазақстан Республикасында қуаттарды пайдалануға беру туралы
тоқсандық
23 қаңтар,
23 сәуір,
23 шілде,
23 қазан
статистикалық бюллетень
2-КҚ (құрылыс)
7
Қазақстан Республикасындағы құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
28 маусым
статистикалық бюллетень
1-КҚ,
2-КҚ (құрылыс), 1-ЖТҚ
8
Қазақстан Республикасында объектілер мен имараттарды салуға берілген рұқсаттар туралы
тоқсандық
19 ақпан,
3 мамыр,
5 тамыз,
5 қараша
статистикалық бюллетень
F-001
9
Қазақстан Республикасында берілген рұқсаттар бойынша объектілерді салу барысы және пайдалануға беру туралы
жылдық
19 сәуір
статистикалық бюллетень
F-004
Инновациялар статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасындағы ғылыми-техникалық қызмет
жылдық
15 наурыз
статистикалық бюллетень
1-ғылым
2
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
15 мамыр
статистикалық бюллетень
1-инновация
3
Қазақстан Республикасында жаңа технологиялар құру мен пайдалану және өнімнің (тауарлардың, қызметтердің) жаңа түрлерін игеру туралы
жылдық
15 мамыр
статистикалық бюллетень
2-инновация
4
Орта білім саласында ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
3 мамыр
статистикалық бюллетень
1-ақпарат
5
Қазақстан Республикасының кәсіпорындарында ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
23 мамыр
статистикалық бюллетень
3-ақпарат
6
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы
жылдық
30 мамыр
статистикалық бюллетень
Н-020
Қызмет көрсету статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
28 мамыр,
29 тамыз,
25 қараша
статистикалық бюллетень
2-қызмет көрсету,
К-020
2
Қазақстан Республикасында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
жылдық
28 маусым
статистикалық бюллетень

2-услуги, К-020
2
Об объемах оказанных услуг в Республике Казахстан
годовая
28 июня
статистический бюллетень
2-услуги, К-020, 2-услуги (приложение)
3
О деятельности зоопарков в Республике Казахстан
годовая
4 февраля
статистический бюллетень
1-зоопарк
4
О деятельности театров (цирков) в Республике Казахстан
годовая
14 февраля
статистический бюллетень
1-театр (цирк)
5
О деятельности парков развлечений и отдыха в Республике Казахстан
годовая
27 февраля
статистический бюллетень
1-парки
6
О деятельности музеев в Республике Казахстан
годовая
11 марта
статистический бюллетень
1-музеи
7
О деятельности учреждений культуры клубного типа в Республике Казахстан
годовая
21 марта
статистический бюллетень
1-клубы
8
О деятельности библиотек в Республике Казахстан
годовая
29 марта
статистический бюллетень
1-библиотека
9
О деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов в Республике Казахстан
годовая
12 апреля
статистический бюллетень
1-кино
10
О концертной деятельности в Республике Казахстан
годовая
5 апреля
статистический бюллетень
1-концерт
Статистика торговли
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
Статистика внутренней торговли
1
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
месячная
14 января,
12 февраля,
12 марта,
12 апреля,
13 мая,
12 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
14 октября,
12 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
2-торговля
2
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
квартальная
19 марта,
21 июня,
17 сентября,
19 декабря
статистический бюллетень
1-ВТ, 1-рынок
3
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
годовая
28 июня
статистический бюллетень
1-ВТ, 1-ИП,
1-рынок
4
О деятельности товарных бирж в Республике Казахстан
годовая
8 февраля
статистический бюллетень
1-биржа
5
О деятельности торговых рынков в Республике Казахстан
годовая
14 мая
статистический бюллетень
12-торг
6
О деятельности автозаправочных и газозаправочных станций в Республике Казахстан
годовая
5 июня
статистический бюллетень
G-003
Статистика взаимной торговли и товарных рынков
7
Ресурсы и использование отдельных видов продукции (товаров) и сырья в Республике Казахстан
месячная
21 января,
20 февраля,
20 марта,
22 апреля,
21 мая,
20 июня,
22 июля,
20 августа,
20 сентября,
22 октября,
20 ноября,
20 декабря
статистический бюллетень
1-П, 24-СХ, 1-ТС, данные КТК МФ
8
О внешней торговле и взаимной торговле товарами с государствами-членами таможенного союза
месячная
16 января,
15 февраля,
15 марта,
16 апреля,
15 мая,
17 июня,
16 июля,
15 августа,
17 сентября,
15 октября,
15 ноября,
17 декабря
статистический бюллетень
1-ТС, данные КТК МФ
9
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
годовая
28 августа
статистический бюллетень
1-ТЭБ
10
О деятельности предприятий с участием иностранного капитала в Республике Казахстан
годовая
3 июля
статистический бюллетень
1-ВЭС
Статистика транспорта
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
Основные показатели работы транспорта в Республике Казахстан
месячная
14 января,
12 февраля,
12 марта,
12 апреля,
13 мая,
12 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
14 октября,
12 ноября,
12 декабря
статистический
бюллетень

2-қызмет көрсету, К-020,
2-қызмет көрсету (қосымша)
3
Қазақстан Республикасындағы хайуанаттар парктерінің қызметі туралы
жылдық
4 ақпан
статистикалық бюллетень
1-хайуанаттар паркі
4
Қазақстан Республикасындағы театрлардың (цирктердің) қызметі туралы
жылдық
14 ақпан
статистикалық бюллетень
1-театр (цирк)
5
Қазақстан Республикасындағы ойын-сауық және демалыс саябағының қызметі туралы
жылдық
27 ақпан
статистикалық бюллетень
1-саябақтар
6
Қазақстан Республикасындағы мұражайлардың қызметі туралы
жылдық
11 наурыз
статистикалық бюллетень
1-мұражай
7
Қазақстан Республикасындағы клуб типтес мәдениет мекемелерінің қызметі туралы
жылдық
21 наурыз
статистикалық бюллетень
1-клубтар
8
Қазақстан Республикасындағы кітапханалардың қызметі туралы
жылдық
29 наурыз
статистикалық бюллетень
1-кітапхана
9
Қазақстан Республикасында кино көрсетуді және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы
жылдық
12 сәуір
статистикалық бюллетень
1-кино
10
Қазақстан Республикасындағы концерт қызметі туралы
жылдық
5 сәуір
статистикалық бюллетень
1-концерт
Сауда статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
Ішкі сауда статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен қызметтерді өткізу көлемі
айлық
14 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
12 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
14 қазан,
12 қараша,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-сауда
2
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен қызметтерді өткізу көлемі
тоқсандық
19 наурыз,
21 маусым,
17 қыркүйек,
19 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ІС, 1-базар
3
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен қызметтерді өткізу көлемі
жылдық
28 маусым
статистикалық бюллетень
1-ІС, 1-ЖК, 1-базар
4
Қазақстан Республикасындағы тауар биржаларының қызметі туралы
жылдық
8 ақпан
статистикалық бюллетень
1-биржа
5
Қазақстан Республикасындағы сауда нарықтарының қызметі туралы
жылдық
14 мамыр
статистикалық бюллетень
12-сауда
6
Қазақстан Республикасындағы автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы
жылдық
5 маусым
статистикалық бюллетень
G-003
Өзара сауда және тауар нарықтары статистикасы
7
Қазақстан Республикасында өнімнің (тауарлардың) және шикізаттың жекелеген түрлерінің ресурстары мен пайдаланылуы
айлық
21 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
22 сәуір,
21 мамыр,
20 маусым,
22 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек,
22 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ө, 24-аш, 1-КО,
ҚР ҚМ КБК деректері
8
Кеден одағына мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы және сыртқы саудасы туралы
айлық
16 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
16 сәуір,
15 мамыр,
17 маусым,
16 шілде,
15 тамыз,
17 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
17 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КО, ҚР ҚМ КБК деректері
9
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық балансы
жылдық
28 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ОЭБ
10
Қазақстан Республикасындағы шетел капиталы қатысқан кәсіпорындардың қызметі туралы
жылдық
3 шілде
статистикалық бюллетень
1-СЭҚ
Көлік статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасындағы көлік жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
14 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
12 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
14 қазан,
12 қараша,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень

1-транспорт (1-ТР (авто, электро) в бюллетене за январь, 1-ТР (внутренние воды) в бюллетене за март, 1-ТР (авиа) в бюллетене за июль)
2
О продукции и услугах транспорта в Республике Казахстан (по видам сообщений)
годовая
27 мая
статистический бюллетень
2-ТР (жд), 2-ТР (трубопровод), 2-ТР (внутренние воды), 2-ТР (море), 2-ТР (авиа), 2-ТР (прочий сухопутный), 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-ТР (маршрут)
3
О деятельности железнодорожного транспорта в Республике Казахстан
годовая
16 мая
статистический бюллетень
ЖД, 1-ЖД, 2-ЖД
4
Об автомобильных перевозках грузов индивидуальными предпринимателями
квартальная
12 апреля,
12 июля,
14 октября
разработочные таблицы
ТР-001
5
Об автомобильных перевозках пассажиров индивидуальными предпринимателями
квартальная
13 мая,
12 августа,
12 ноября
разработочные таблицы
ТР-002
Статистика связи
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
Основные показатели работы предприятий связи в Республике Казахстан
месячная
14 января,
12 февраля,
12 марта,
12 апреля,
13 мая,
12 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
14 октября,
12 ноября,
12 декабря
статистический
бюллетень
3-связь
2
Основные показатели работы предприятий связи в Республике Казахстан
годовая
16 мая
статистический
бюллетень
1-связь, 2-связь
3
О технических средствах и качестве услуг предприятий связи в Республике Казахстан
годовая
18 апреля
статистический бюллетень
4-связь
Статистика туризма
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
Развитие туризма и гостиничного хозяйства в Республике Казахстан
квартальная
1 апреля,
4 июня,
29 августа,
28 ноября
статистический бюллетень
1-туризм,
2-туризм
2
О расходах домашних хозяйств на поездки в Республике Казахстан
годовая
30 мая
статистический бюллетень
Н-050,
Н-050
(приложение)
3
О выборочном обследовании посетителей (туристов) в Республике Казахстан
полугодовая
7 марта,
5 сентября
статистический бюллетень
Н-060,
1-туризм
(приложение)
Статистика цен
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
Об инфляции в Республике Казахстан
месячная
3 января,
1 февраля,
1 марта,
1 апреля,
2 мая,
3 июня,
1 июля,
1 августа,
2 сентября,
1 октября,
1 ноября,
3 декабря
экспресс-информация
Ц-101
2
Об инфляции в Республике Казахстан
годовая
8 января
экспресс-информация
Ц-101
3
Об инфляции в регионах Республики Казахстан
месячная
3 января,
1 февраля,
1 марта,
1 апреля,
2 мая,
3 июня,
1 июля,
1 августа,
2 сентября,
1 октября,
1 ноября,
3 декабря
экспресс-информация
Ц-101
4
Об инфляции в регионах Республики Казахстан
годовая
8 января
экспресс-информация
Ц-101
5
Уровень инфляции в странах ЕЭП (Европейского экономического пространства) и государствах Содружества
месячная
4 января,
4 февраля,
4 марта,
2 апреля,
2 мая,
3 июня,
2 июля,
2 августа,
2 сентября,
2 октября,
4 ноября,
3 декабря
экспресс-информация
Ц-101, данные Евростата, Статкомитета СНГ
6
Уровень инфляции в Казахстане и приграничных государствах
месячная
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
17 июня,
15 июля,
15 августа,
16 сентября,
15 октября,
15 ноября,
18 декабря
экспресс-информация
Ц-101, данные Статкомитета СНГ, обмена статинформацией
7
Вклад отдельных составляющих в индексе потребительских цен
месячная
8 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
6 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
4 октября,
5 ноября,
5 декабря
электронные таблицы
Ц-101
8
Индекс потребительских цен в Республике Казахстан
месячная
4 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
6 мая,
4 июня,
4 июля,
5 августа,
4 сентября,
4 октября,
4 ноября,
4 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
9
Индекс цен для групп населения с различным уровнем среднедушевых денежных доходов в Республике Казахстан
месячная
8 января,
7 февраля,
7 марта,
8 апреля,
7 мая,
7 июня,
9 июля,
7 августа,
9 сентября,
7 октября,
7 ноября,
9 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
10
Индекс цен для групп населения с различным уровнем среднедушевых денежных доходов
месячная
9 января,
8 февраля,
11 марта,
9 апреля,
8 мая,
10 июня,
10 июля,
8 августа,
10 сентября,
8 октября,
8 ноября,
10 декабря
экспресс-информация
Ц-101
11
Индекс цен для групп населения с различным уровнем среднедушевых денежных доходов
годовая
14 января
экспресс-информация
Ц-101
12
О базовой инфляции в Республике Казахстан
месячная
10 января,
11 февраля,
11 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
12 августа,
10 сентября,
10 октября,
11 ноября,
10 декабря
экспресс-информация
Ц-101
13
О базовой инфляции в Республике Казахстан
годовая
14 января
экспресс-информация
Ц-101
14
Индексы цен и тарифов на платные услуги в Республике Казахстан
месячная
8 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
6 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
7 октября,
5 ноября,
5 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
15
Индексы цен на отдельные виды потребительских товаров в Республике Казахстан
квартальная
9 января,
9 апреля,
9 июля,
9 октября
статистический
бюллетень
Ц-101
16
Индексы розничных цен в Республике Казахстан
месячная
8 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
6 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
7 октября,
5 ноября,
5 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
17
Розничные цены на основные продовольственные товары в городах Республики Казахстан
месячная
21 января,
21 февраля,
20 марта,
22 апреля,
21 мая,
21 июня,
22 июля,
21 августа,
23 сентября,
21 октября,
21 ноября,
23 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
18
Цены и тарифы на отдельные виды платных услуг в городах Республики Казахстан
месячная
28 января,
26 февраля,
27 марта,
26 апреля,
27 мая,
26 июня,
26 июля,
26 августа,
26 сентября,
28 октября,
26 ноября,
26 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
19
Розничные цены на основные непродовольственные товары в городах Республики Казахстан
месячная
29 января,
28 февраля,
29 марта,
29 апреля,
29 мая,
28 июня,
29 июля,
29 августа,
30 сентября,
29 октября,
29 ноября,
30 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
20
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
29 января,
28 февраля,
29 марта,
29 апреля,
29 мая,
28 июня,
29 июля,
29 августа,
30 сентября,
29 октября,
29 ноября,
30 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
21
Величина прожиточного минимума
месячная
3 января,
1 февраля,
1 марта,
1 апреля,
2 мая,
3 июня,
1 июля,
1 августа,
2 сентября,
1 октября,
1 ноября,
3 декабря
экспресс-информация
Ц-101
22
Величина прожиточного минимума
годовая
10 января
экспресс-информация
Ц-101
23
Цены на нефть и продукты нефтепереработки в Республике Казахстан
месячная
8 января,
6 февраля,
6 марта,
8 апреля,
6 мая,
6 июня,
9 июля,
6 августа,
6 сентября,
7 октября,
6 ноября,
6 декабря
статистический
бюллетень

1-көлік (1-К (авто, электр) қаңтар айының бюллетенінде, 1-К (ішкі су) наурыз айының бюллетенінде, 1-К (әуе) шілде айының бюллетенінде)
2
Қазақстан Республикасындағы көлік өнімдері және көрсетілген қызметтері (қатынас түрлері бойынша) туралы
жылдық
27 мамыр
статистикалық бюллетень
2-К (тж), 2-К (құбыр), 2-К (ішкі су), 2-К (теңіз), 2-К (әуе), 2-К (өзге де құрлықтағы), 2-К (қосалқы қызмет), 1-К (бағыт)
3
Қазақстан Республикасындағы теміржол көлігінің қызметі туралы
жылдық
16 мамыр
статистикалық бюллетень
ТЖ, 1-ТЖ, 2-ТЖ
4
Дара кәсіпкерлердің жүкті автомобильдермен тасымалдауы туралы
тоқсандық
12 сәуір,
12 шілде,
14 қазан
әзірлемелік кестелер
К-001
5
Дара кәсіпкерлердің жолаушыларды автомобильдермен тасымалдауы туралы
тоқсандық
13 мамыр,
12 тамыз,
12 қараша
әзірлемелік кестелер
К-002
Байланыс статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасындағы байланыс кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
14 қаңтар
12 ақпан,
12 наурыз,
12 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
14 қазан,
12 қараша,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-байланыс
2
Қазақстан Республикасындағы байланыс кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
16 мамыр
статистикалық бюллетень
1-байланыс,
2-байланыс
3
Қазақстан Республикасындағы байланыс кәсіпорындарының техникалық құралдары және қызметінің сапасы туралы
жылдық
18 сәуір
статистикалық бюллетень
4-байланыс
Туризм статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасында туризм және қонақ үй шаруашылығының дамуы
тоқсандық
1 сәуір,
4 маусым,
29 тамыз,
28 қараша
статистикалық бюллетень
1-туризм,
2-туризм,
2
Қазақстан Республикасында үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы
жылдық
30 мамыр
статистикалық бюллетень
Н-050,
Н-050 (қосымша)
3
Қазақстан Республикасында келушілерді (туристерді) іріктеме зерттеу туралы
жартыжылдық
7 наурыз,
5 қыркүйек
статистикалық бюллетень
Н-060,
1-туризм (қосымша)
Баға статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасындағы инфляция туралы
айлық
3 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
2 мамыр,
3 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
2 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
3 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101
2
Қазақстан Республикасындағы инфляция туралы
жылдық
8 қаңтар
жедел ақпарат
Б-101
3
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі инфляция туралы
айлық
3 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
2 мамыр,
3 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
2 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
3 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101
4
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі инфляция туралы
жылдық
8 қаңтар
жедел ақпарат
Б-101
5
ЕЭК (Еуропалық экономикалық кеңістік) елдері мен Достастық мемлекеттеріндегі инфляция деңгейі
айлық
4 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
3 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
4 қараша,
3 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101, Еуростат, ТМД Статкомитетінің деректері
6
Қазақстандағы және шекаралас мемлекеттердегі инфляция деңгейі
айлық
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
17 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
16 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
18 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101, ТМД Статкомитетінің, статақпараттармен алмасу деректері
7
Тұтыну бағасының индексіндегі жекелеген құрауыштардың салымы
айлық
8 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
6 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
4 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
электронды кестелер
Б-101
8
Қазақстан Республикасындағы тұтыну бағасының индексі
айлық
4 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
4 сәуір,
6 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
5 тамыз,
4 қыркүйек,
4 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
9
Қазақстан Республикасында орта есеппен жан басына шаққандағы ақшалай табысы әртүрлі деңгейдегі халық топтары үшін баға индексі
айлық
8 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
8 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
9 шілде,
7 тамыз,
9 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
9 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
10
Орта есеппен жан басына шаққандағы ақшалай табыстары әртүрлі деңгейдегі халық топтары үшін баға индексі
айлық
9 қаңтар,
8 ақпан,
11 наурыз,
9 сәуір,
8 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
8 тамыз,
10 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
10 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101
11
Орта есеппен жан басына шаққандағы ақшалай табысы әртүрлі деңгейдегі халық топтары үшін баға индексі
жылдық
14 қаңтар
жедел ақпарат
Б-101
12
Қазақстан Республикасындағы базалық инфляция туралы
айлық
10 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
10 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
12 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
11 қараша,
10 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101
13
Қазақстан Республикасындағы базалық инфляция туралы
жылдық
14 қаңтар
жедел ақпарат
Б-101
14
Қазақстан Республикасындағы ақылы қызметтерге баға мен тарифтер индекстері
айлық
8 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
6 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
7 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
15
Қазақстан Республикасындағы тұтыну тауарларының жекелеген түрлеріне баға индексі
тоқсандық
9 қаңтар,
9 сәуір,
9 шілде,
9 қазан
статистикалық бюллетень
Б-101
16
Қазақстан Республикасындағы бөлшек сауда бағасының индекстері
айлық
8 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
6 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
7 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
17
Қазақстан Республикасы қалаларындағы негізгі азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаcы
айлық
21 қаңтар,
21 ақпан,
20 наурыз,
22 сәуір,
21 мамыр,
21 маусым,
22 шілде,
21 тамыз,
23 қыркүйек,
21 қазан,
21 қараша,
23 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
18
Қазақстан Республикасы қалаларындағы ақылы қызметтердің жекелеген түрлеріне баға және тарифтер
айлық
28 қаңтар,
26 ақпан,
27 наурыз,
26 сәуір,
27 мамыр,
26 маусым,
26 шілде,
26 тамыз,
26 қыркүйек,
28 қазан,
26 қараша,
26 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
19
Қазақстан Республикасы қалаларындағы негізгі азық-түлік емес тауарларына бөлшек сауда бағасы
айлық
29 қаңтар,
28 ақпан,
29 наурыз,
29 сәуір,
29 мамыр,
28 маусым,
29 шілде,
29 тамыз,
30 қыркүйек,
29 қазан,
29 қараша,
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
20
Қазақстан Республикасындағы күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
айлық
29 қаңтар,
28 ақпан,
29 наурыз,
29 сәуір,
29 мамыр,
28 маусым,
29 шілде,
29 тамыз,
30 қыркүйек,
29 қазан,
29 қараша,
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
21
Күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
айлық
3 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
2 мамыр,
3 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
2 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
3 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101
22
Күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
жылдық
10 қаңтар
жедел ақпарат
Б-101
23
Қазақстан Республикасында мұнай және мұнайды қайта өңдеу өнімдеріне баға
айлық
8 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
8 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
9 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
7 қазан,
6 қараша,
6 желтоқсан
статистикалық бюллетень

Ц-101, 1-ЦП, 2-ЦП, данные КТК МФ
24
Средние цены на продукты питания в отдельных городах республики, государствах, граничащих с Казахстаном
месячная
9 января,
11 февраля,
11 марта,
9 апреля,
10 мая,
10 июня,
9 июля,
9 августа,
9 сентября,
9 октября,
11 ноября,
9 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101, 1-Т, данные по обмену статинформацией
25
Розничные цены на товары и услуги в городах и районных центрах Республики Казахстан
квартальная
29 марта,
1 июля,
30 сентября,
30 декабря
статистический
бюллетень
Ц-101
26
Цены на рынке жилья
месячная
8 января,
7 февраля,
7 марта,
8 апреля,
8 мая,
7 июня,
9 июля,
7 августа,
9 сентября,
7 октября,
7 ноября,
9 декабря
экспресс-информация
Ц-101
27
Цены на рынке жилья
годовая
14 января
экспресс-информация
Ц-101
28
Цены на рынке жилья в Республике Казахстан
полугодовая
12 марта,
12 сентября
статистический
бюллетень
Ц-003
29
Об изменении цен на социально-значимые продовольственные товары
еженедельная
каждый четверг
экспресс-информация
Ц-101
30
Об изменении цен предприятий-производителей промышленной продукции в Республике Казахстан
месячная
3 января,
1 февраля,
1 марта,
1 апреля,
2 мая,
3 июня,
1 июля,
1 августа,
2 сентября,
1 октября,
1 ноября,
3 декабря
экспресс-информация
1-ЦП
31
Об изменении цен предприятий-производителей промышленной продукции в Республике Казахстан
годовая
11 января
экспресс-информация
1-ЦП
32
Индекс цен предприятий-производителей промышленной продукции в Республике Казахстан
месячная
3 января,
4 февраля,
4 марта,
2 апреля,
2 мая,
3 июня,
2 июля,
2 августа,
2 сентября,
2 октября,
4 ноября,
3 декабря
статистический
бюллетень
1-ЦП
33
Цены предприятий-производителей на отдельные виды промышленной продукции в Республике Казахстан
месячная
4 января,
4 февраля,
4 марта,
3 апреля,
3 мая,
3 июня,
3 июля,
5 августа,
3 сентября,
3 октября,
4 ноября,
4 декабря
статистический
бюллетень
1-ЦП
34
Базовый индекс цен предприятий-производителей промышленной продукции в Республике Казахстан
месячная
10 января,
11 февраля,
11 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
12 августа,
10 сентября,
10 октября,
11 ноября,
10 декабря
экспресс-информация
1-ЦП
35
Базовый индекс цен предприятий-производителей промышленной продукции в Республике Казахстан
годовая
11 января
экспресс-информация
1-ЦП
36
Об изменении цен производителей промышленной продукции в странах Евро-зоны и государствах Содружества
месячная
10 января,
11 февраля,
11 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
12 августа,
10 сентября,
10 октября,
11 ноября,
10 декабря
экспресс-информация
1-ЦП, данные Евростата и обмена статинформацией
37
Цены и индекс цен предприятий-производителей на продукцию и услуги лесного хозяйства в Республике Казахстан
месячная
3 января,
4 февраля,
4 марта,
3 апреля,
3 мая,
3 июня,
3 июля,
5 августа,
3 сентября,
3 октября,
4 ноября,
3 декабря
статистический
бюллетень
1-ЦП (лес)
38
Индекс средних цен на продукцию производственно-технического назначения, приобретенную промышленными предприятиями Республики Казахстан
месячная
1 февраля,
26 февраля,
27 марта,
26 апреля,
27 мая,
26 июня,
26 июля,
26 августа,
26 сентября,
28 октября,
26 ноября,
26 декабря
статистический
бюллетень
2-ЦП
39
Средние цены на отдельные виды продукции производственно-технического назначения, приобретенные промышленными предприятиями Республики Казахстан
месячная
1 февраля,
27 февраля,
27 марта,
29 апреля,
27 мая,
27 июня,
29 июля,
27 августа,
27 сентября,
28 октября,
27 ноября,
27 декабря
статистический
бюллетень
2-ЦП
40
Об изменении цен оптовых продаж в Республике Казахстан
месячная
8 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
6 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
7 октября,
5 ноября,
5 декабря
экспресс-информация
1-Ц (опт)
41
Об изменении цен оптовых продаж в Республике Казахстан
годовая
11 января
экспресс-информация
1-Ц (опт)
42
Индекс цен оптовых продаж в Республике Казахстан
месячная
8 января,
6 февраля,
6 марта,
8 апреля,
6 мая,
6 июня,
9 июля,
6 августа,
6 сентября,
7 октября,
6 ноября,
6 декабря
статистический
бюллетень
1-Ц (опт)
43
Средние цены оптовых продаж на отдельные виды товаров, продукции в Республике Казахстан
месячная
9 января,
8 февраля,
11 марта,
8 апреля,
8 мая,
10 июня,
9 июля,
8 августа,
9 сентября,
8 октября,
8 ноября,
9 декабря
статистический
бюллетень
1-Ц (опт)
44
Цены и индексы цен на аренду коммерческой недвижимости в Республике Казахстан
месячная
30 января,
28 февраля,
28 марта,
29 апреля,
28 мая,
28 июня,
29 июля,
28 августа,
30 сентября,
28 октября,
28 ноября,
30 декабря
статистический
бюллетень
1-Ц (аренда)
45
Индекс тарифов на услуги связи для юридических лиц в Республике Казахстан
месячная
30 января,
1 марта,
1 апреля,
30 апреля,
30 мая,
1 июля,
30 июля,
29 августа,
30 сентября,
30 октября,
29 ноября,
30 декабря
статистический
бюллетень
1-тариф (связь)
46
Индекс тарифов на почтовые и курьерские услуги для юридических лиц в Республике Казахстан
месячная
30 января,
1 марта,
1 апреля,
30 апреля,
30 мая,
1 июля,
30 июля,
29 августа,
30 сентября,
30 октября,
29 ноября,
30 декабря
статистический
бюллетень
1-тариф (почта), 1-тариф (курьер)
47
Индекс тарифов на перевозку грузов всеми видами транспорта в Республике Казахстан
месячная
25 января,
25 февраля,
27 марта,
25 апреля,
27 мая,
25 июня,
25 июля,
26 августа,
25 сентября,
25 октября,
25 ноября,
25 декабря
статистический
бюллетень
1-тариф
(ж.д., воздушный, автотранспорт, трубопровод,
внутр.вод.)
48
Об изменении цен в строительном производстве в Республике Казахстан
месячная
8 января,
5 февраля,
5 марта,
5 апреля,
6 мая,
5 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
7 октября,
5 ноября,
5 декабря
экспресс-информация
3-ЦКС
49
Об изменении цен в строительном производстве в Республике Казахстан
годовая
11 января
экспресс-информация
3-ЦКС
50
Индекс цен в строительстве в Республике Казахстан
месячная
8 января,
6 февраля,
6 марта,
8 апреля,
6 мая,
6 июня,
5 июля,
6 августа,
6 сентября,
7 октября,
6 ноября,
6 декабря
статистический
бюллетень
3-ЦКС
51
Цены и индексы цен на материалы, детали и конструкции, приобретенные строительными организациями Республики Казахстан
месячная
9 января,
7 февраля,
7 марта,
8 апреля,
7 мая,
7 июня,
9 июля,
7 августа,
9 сентября,
7 октября,
7 ноября,
9 декабря
статистический бюллетень
3-ЦКС
52
Цены на отдельные виды материалов, деталей и конструкций, применяемых в строительном производстве по регионам Республики Казахстан
квартальная
9 января,
9 апреля,
9 июля,
9 октября
статистический бюллетень
3-ЦКС
53
Цены и индексы цен на отдельные виды строительных материалов в Республике Казахстан
месячная
14 января,
11 февраля,
11 марта,
11 апреля,
13 мая,
11 июня,
11 июля,
12 августа,
11 сентября,
11 октября,
11 ноября,
11 декабря
электронные
таблицы
Ц-101, 1-ЦП,

Б-101, 1-ӨБ, 2-ӨБ, Қаржыминінің КБК деректері
24
Республиканың жекелеген қалаларындағы, Қазақстанмен шекаралас мемлекеттердегі тамақ өнімдерінің орташа бағасы
айлық
9 қаңтар,
11 ақпан,
11наурыз,
9 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
9 шілде,
9 тамыз,
9 қыркүйек,
9 қазан,
11 қараша,
9 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101, 1-Е, статистикалық ақпараттармен алмасу бойынша деректер
25
Қазақстан Республикасы қалалары мен аудан орталықтарындағы тауарлар мен қызметтерге бөлшек сауда бағасы
тоқсандық
29 наурыз,
1 шілде,
30 қыркүйек,
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Б-101
26
Тұрғын үй нарығындағы баға
айлық
8 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
7 маусым,
9 шілде,
7 тамыз,
9 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
9 желтоқсан
жедел ақпарат
Б-101
27
Тұрғын үй нарығындағы баға
жылдық
14 қаңтар
жедел ақпарат
Б-101
28
Қазақстан Республикасында тұрғын үй нарығындағы баға
жартыжылдық
12 наурыз,
12 қыркүйек
статистикалық бюллетень
Б-003
29
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаның өзгеруі туралы
апта сайын
әр бейсенбі күні
жедел ақпарат
Б-101
30
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімін өндіруші кәсіпорындар бағасының өзгеруі туралы
айлық
3 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
2 мамыр,
3 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
2 қыркүйек,
1 қазан,
1 қараша,
3 желтоқсан
жедел ақпарат
1-КБ
31
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімін өндіруші кәсіпорындар бағасының өзгеруі туралы
жылдық
11 қаңтар
жедел ақпарат
1-КБ
32
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімдерін өндіруші кәсіпорындар бағасының индексі
айлық
3 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
2 сәуір,
2 мамыр,
3 маусым,
2 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
4 қараша,
3 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КБ
33
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімдерінің жекелеген түрлеріне өндіруші кәсіпорындардың бағасы
айлық
4 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
3 сәуір,
3 мамыр,
3 маусым,
3 шілде,
5 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КБ
34
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімдерін өндіруші кәсіпорындар бағасының базалық индексі
айлық
10 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
10 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
12 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
11 қараша,
10 желтоқсан
жедел ақпарат
1-КБ
35
Қазақстан Республикасында өнеркәсіп өнімдерін өндіруші кәсіпорындар бағасының базалық индексі
жылдық
11 қаңтар
жедел ақпарат
1-КБ
36
Еуро-аймақ елдерінде және Достастық мемлекеттеріндегі өнеркәсіп өнімін өндірушілер бағасының өзгеруі туралы
айлық
10 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
10 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
12 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
11 қараша,
10 желтоқсан
жедел ақпарат
1-КБ, Еуростат және статақпаратпен алмасу деректері
37
Қазақстан Республикасында орман шаруашылығы өнімі мен қызметтеріне өндіруші кәсіпорындар бағасы мен баға индексі
айлық
3 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
3 сәуір,
3 мамыр,
3 маусым,
3 шілде,
5 тамыз,
3 қыркүйек,
3 қазан,
4 қараша,
3 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КБ (орман)
38
Қазақстан Республикасының өнеркәсіп кәсіпорындарымен сатып алынған өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерге орташа баға индексі
айлық
1 ақпан,
26 ақпан,
27 наурыз,
26 сәуір,
27 мамыр,
26 маусым,
26 шілде,
26 тамыз,
26 қыркүйек,
28 қазан,
26 қараша,
26 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-КБ
39
Қазақстан Республикасының өнеркәсіп кәсіпорындарымен сатып алынған өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдердің жекелеген түрлеріне орташа бағасы
айлық
1 ақпан,
27 ақпан,
27 наурыз,
29 сәуір,
27 мамыр,
27 маусым,
29 шілде,
27 тамыз,
27 қыркүйек,
28 қазан,
27 қараша,
27 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-КБ
40
Қазақстан Республикасында көтерме саудада сату бағасының өзгеруі туралы
айлық
8 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
6 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
7 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
жедел ақпарат
1-Б (көтерме)
41
Қазақстан Республикасында көтерме саудада сату бағасының өзгеруі туралы
жылдық
11 қаңтар
жедел ақпарат
1-Б (көтерме)
42
Қазақстан Республикасында көтерме саудада сату бағасының индексі
айлық
8 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
8 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
9 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
7 қазан,
6 қараша,
6 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Б (көтерме)
43
Қазақстан Республикасында тауарлардың, өнімдердің жекелеген түрлеріне көтерме саудада сатудың орташа бағасы
айлық
9 қаңтар,
8 ақпан,
11 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
10 маусым,
9 шілде,
8 тамыз,
9 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
9 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Б (көтерме)
44
Қазақстан Республикасында коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы мен баға индексі
айлық
30 қаңтар
28 ақпан,
28 наурыз,
29 сәуір,
28 мамыр,
28 маусым,
29 шілде,
28 тамыз,
30 қыркүйек,
28 қазан,
28 қараша,
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Б (жалға беру)
45
Қазақстан Республикасында заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтері тарифтерінің индексі
айлық
30 қаңтар,
1 наурыз,
1 сәуір,
30 сәуір,
30 мамыр,
1 шілде,
30 шілде,
29 тамыз
30 қыркүйек,
30 қазан,
29 қараша,
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-тариф (байланыс)
46
Қазақстан Республикасында заңды тұлғаларға көрсетілген почталық және курьерлік қызметтер тарифтерінің индексі
айлық
30 қаңтар,
1 наурыз,
1 сәуір,
30 сәуір,
30 мамыр,
1 шілде,
30 шілде,
29 тамыз
30 қыркүйек,
30 қазан,
29 қараша,
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-тариф (почта),
1-тариф (курьер)
47
Қазақстан Республикасында көліктің барлық түрлерімен жүк тасымалдау тарифтерінің индексі
айлық
25 қаңтар,
25 ақпан,
27 наурыз,
25 сәуір,
27 мамыр,
25 маусым,
25 шілде,
26 тамыз,
25 қыркүйек,
25 қазан,
25 қараша,
25 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-тариф
(теміржол, әуе көлігі, автокөлік, құбыр, ішкі су)
48
Қазақстан Республикасында құрылыс өндірісіндегі бағаның өзгеруі туралы
айлық
8 қаңтар,
5 ақпан,
5 наурыз,
5 сәуір,
6 мамыр,
5 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
7 қазан,
5 қараша,
5 желтоқсан
жедел ақпарат
3- КҚБ
49
Қазақстан Республикасында құрылыс өндірісіндегі бағаның өзгеруі туралы
жылдық
11 қаңтар
жедел ақпарат
3- КҚБ
50
Қазақстан Республикасында құрылыстағы баға индексі
айлық
8 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
8 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
7 қазан,
6 қараша,
6 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3- КҚБ
51
Қазақстан Республикасының құрылыс ұйымдары сатып алған материалдардың, бөлшектердің және конструкциялардың бағасы және баға индексі
айлық
9 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
8 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
9 шілде,
7 тамыз,
9 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
9 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3- КҚБ
52
Қазақстан Республикасы өңірлері бойынша құрылыс өндірісінде қолданылатын материалдардың, бөлшектердің және конструкциялардың жекелеген түрлерінің бағасы
тоқсандық
9 қаңтар,
9 сәуір,
9 шілде,
9 қазан
статистикалық бюллетень
3-КҚБ
53
Қазақстан Республикасындағы құрылыс материалдарының жекелеген түрлерінің бағасы және баға индексі
айлық
14 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
11 сәуір,
13 мамыр,
11 маусым,
11 шілде,
12 тамыз,
11 қыркүйек,
11 қазан,
11 қараша,
11 желтоқсан
электронды кестелер
Б-101, 1-КБ,

1-Ц (опт), 3-ЦКС
54
Об изменении цен на строительные работы (услуги) по возведению объектов в Республике Казахстан
квартальная
11 марта,
10 июня,
9 сентября,
9 декабря
экспресс-информация
3-ЦКС (компоненты)
55
Об изменении цен на строительные работы (услуги) по возведению объектов в Республике Казахстан
годовая
14 марта
экспресс-информация
3-ЦКС (компоненты)
56
Индексы цен на основные виды строительных работ в Республике Казахстан
квартальная
11 марта,
10 июня,
9 сентября,
9 декабря
статистический
бюллетень
3-ЦКС (компоненты)
57
Индексы цен по отдельным типам сооружений жилищного, производственного и автодорожного назначения в Республике Казахстан
квартальная
11 марта,
10 июня,
9 сентября,
9 декабря
статистический
бюллетень
3-ЦКС (компоненты)
58
Индексы цен по отдельным типам сооружений жилищного, производственного и автодорожного назначения в Республике Казахстан
годовая
14 марта
статистический бюллетень
3-ЦКС (компоненты)
59
Об изменении цен на продукцию сельского хозяйства в Республике Казахстан
месячная
4 января
4 февраля
4 марта
4 апреля
6 мая
4 июня
4 июля
5 августа
4 сентября
4 октября
4 ноября
4 декабря
экспресс-информация
1-ЦСХ
60
Об изменении цен на продукцию сельского хозяйства в Республике Казахстан
годовая
11 января
экспресс-информация
1-ЦСХ
61
Индекс цен реализации продукции сельского хозяйства в Республике Казахстан
месячная
8 января,
6 февраля,
6 марта,
5 апреля,
6 мая,
6 июня,
5 июля,
6 августа,
6 сентября,
7 октября,
6 ноября,
6 декабря
статистический бюллетень
1-ЦСХ
62
Цены и индексы цен реализации на основные виды сельскохозяйственной продукции в Республике Казахстан
месячная
8 января,
7 февраля,
7 марта,
8 апреля,
7 мая,
7 июня,
8 июля,
7 августа,
6 сентября,
7 октября,
7 ноября,
6 декабря
статистический
бюллетень
1-ЦСХ
63
Цены реализации на отдельные виды сельскохозяйственной продукции по регионам Республики Казахстан
квартальная
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
статистический
бюллетень
1-ЦСХ
64
Цены на продукцию сельского хозяйства, реализованную по разным каналам в Республике Казахстан
месячная
9 января,
11 февраля,
11 марта,
9 апреля,
10 мая,
10 июня,
9 июля,
9 августа,
9 сентября,
9 октября,
11 ноября,
9 декабря
электронные таблицы
1-ЦСХ, 2-ЦП, Ц-200
65
Цены на продукцию сельского хозяйства, реализованную в городах и районах Республики Казахстан
месячная
14 января,
12 февраля,
12 марта,
12 апреля,
13 мая,
12 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
14 октября,
12 ноября,
12 декабря
электронные таблицы
Ц-200
66
Об изменении цен на продукцию и услуги рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
месячная
8 января,
8 февраля,
11 марта,
8 апреля,
8 мая,
10 июня,
9 июля,
8 августа,
9 сентября,
8 октября,
8 ноября,
9 декабря
экспресс-информация
1-ЦП (рыба)
67
Цены и индексы цен на продукцию и услуги рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
квартальная
10 января,
9 апреля,
9 июля,
9 октября
статистический бюллетень
1-ЦП (рыба)
68
Среднегодовые цены на продукцию сельского хозяйства и продукты ее переработки в городах и районных центрах Республики Казахстан
годовая
25 января
электронные таблицы

1-Б (көтерме), 3-КҚБ
54
Қазақстан Республикасында объектілерді салу бойынша құрылыс жұмыстары (қызметтері) бағасының өзгеруі туралы
тоқсандық
11 наурыз,
10 маусым,
9 қыркүйек,
9 желтоқсан
жедел ақпарат
3-КҚБ (компоненттер)
55
Қазақстан Республикасында объектілерді салу бойынша құрылыс жұмыстары (қызметтері) бағасының өзгеруі туралы
жылдық
14 наурыз
жедел ақпарат
3-КҚБ (компоненттер)
56
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының негізгі түрлері бағасының индекстері
тоқсандық
11 наурыз,
10 маусым,
9 қыркүйек,
9 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-КҚБ (компоненттер)
57
Қазақстан Республикасында тұрғын үй, өндірістік және автожол мақсатындағы құрылыстардың жекелеген типтері бойынша баға индексі
тоқсандық
11 наурыз,
10 маусым,
9 қыркүйек,
9 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-КҚБ (компоненттер)
58
Қазақстан Республикасында тұрғын үй, өндірістік және автожол мақсатындағы құрылыстардың жекелеген типтері бойынша баға индексі
жылдық
14 наурыз
статистикалық бюллетень
3-КҚБ (компоненттер)
59
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық өнімдері бағасының өзгеруі туралы
айлық
4 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
4 сәуір,
6 мамыр,
4 маусым,
4 шілде,
5 тамыз,
4 қыркүйек,
4 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
жедел ақпарат
1-АШБ
60
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық өнімдері бағасының өзгеруі туралы
жылдық
11 қаңтар
жедел ақпарат
1-АШБ
61
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық өнімін өткізу бағасының индексі
айлық
8 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
5 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
7 қазан,
6 қараша,
6 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-АШБ
62
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық өнімінің негізгі түрлерін өткізудің бағасы мен баға индексі
айлық
8 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
8 сәуір,
7 мамыр,
7 маусым,
8 шілде,
7 тамыз,
6 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
6 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-АШБ
63
Қазақстан Республикасы өңірлері бойынша ауылшаруашылық өнімінің жекелеген түрлерін өткізу бағасы
тоқсандық
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
статистикалық бюллетень
1-АШБ
64
Қазақстан Республикасында әртүрлі арналар бойынша өткізілген ауылшаруашылық өнімінің бағасы
айлық
9 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
9 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
9 шілде,
9 тамыз,
9 қыркүйек,
9 қазан,
11 қараша,
9 желтоқсан
электронды кестелер
1-АШБ, 2-КБ, Б-200
65
Қазақстан Республикасының қалалары мен аудандарында өткізілген ауылшаруашылық өнімінің бағасы
айлық
14 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
12 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
14 қазан,
12 қараша,
12 желтоқсан
электронды кестелер
Б-200
66
Қазақстан Республикасында балық аулау және акваөсіру өнімі мен қызметі бағасының өзгеруі туралы
айлық
8 қаңтар,
8 ақпан,
11 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
10 маусым,
9 шілде,
8 тамыз,
9 қыркүйек,
8 қазан,
8 қараша,
9 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ӨБ (балық)
67
Қазақстан Республикасында балық аулау және акваөсіру өнімі мен қызметінің бағасы және баға индексі
тоқсандық
10 қаңтар,
9 сәуір,
9 шілде,
9 қазан
статистикалық бюллетень
1-ӨБ (балық)
68
Қазақстан Республикасының қалалары мен аудан орталықтарындағы ауылшаруашылық өнімі мен оны қайта өңдеу өнімінің орташажылдық бағасы
жылдық
25 қаңтар
электронды кестелер

1-ПФ, 2-МП, 1-Т, 1-ВТ
10
Формирование каталогов
месячная, квартальная, полугодовая, годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
11
Актуализация статистического бизнес- регистра по данным МТСЗН РК
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
МТСЗН
12
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по данным МСХ РК
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
МСХ
13
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по юридическим лицам, филиалам и представительствам, индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
14
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по предварительным данным о посевных площадях под зерновыми культурами юридических лиц, филиалов и представительств
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
сельскохозяйственный статистический регистр
15
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по предварительным данным о посевных площадях под зерновыми культурами индивидуальных предпринимателей, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
сельскохозяйственный статистический регистр
16
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по садоводческим товариществам (дачным кооперативам)
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
22 (год) АУЗР
17
Зарегистрированные и действующие производители сельскохозяйственной продукции
полугодовая
15 февраля,
15 августа
экспресс-информация
сельскохозяйственный статистический регистр
18
Актуализация статистического бизнес- регистра по списку налогоплательщиков, признанных бездействующими
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
НК
19
Актуализация статистического бизнес- регистра по данным о численности наемных работников по юридическим лицам, филиалам и представительствам, индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
НК
20
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по юридическим лицам, филиалам и представительствам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
24-сх (год), 4-сх (год)
21
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
6-р (фермер)
22
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
полугодовая
по индивидуальным запросам
таблицы
6-ж (фермер)
23
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по домашним хозяйствам населенных пунктов
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
7-р (население)
24
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по домашним хозяйствам населенных пунктов
полугодовая
по индивидуальным запросам
таблицы
7-ж (население)
25
Актуализация статистического регистра населения по физическим лицам
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
ГБД ФЛ МЮ
26
Актуализация статистического регистра населения по сведениям регистрации актов гражданского состояния
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
ИС ЗАГС МЮ
27
Актуализация статистического регистра населения из медицинских свидетельств о рождении, смерти и перинатальной смерти
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
ЕИСЗ МЗ
28
Актуализация статистического регистра населения по спискам учащихся организаций образования
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
1-К
29
Актуализация регистра жилищного фонда по данным из статистических форм
годовая
10 октября
таблицы
1-ЖФ
30
Актуализация регистра жилищного фонда на основании похозяйственных книг
квартальная, годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
похозяйственные книги
31
Актуализация регистра жилищного фонда по данным из ГБД РН
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
ГБД РН
32
Актуализация регистра жилищного фонда по сведениям о ветхом и аварийном жилье
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
акиматы
33
О сделках купли-продажи жилья
месячная
ежемесячно до 12 числа после отчетного месяца
пресс-релиз
ГБД РН
34
Актуализация статистического регистра населения о занятости населения, безработице и социальных выплатах
квартальная
до 15 числа после отчетного периода
таблицы
ИС МТСЗН
35
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о гражданах, въезжающих и выезжающих на постоянное место жительства (ПМЖ)
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
ИС «Беркут» КНБ
36
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о миграции (статистические талоны)
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
ИС «РП ДРН» МВД
Статистика национальных счетов
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
Краткосрочный экономический индикатор
(по шести базовым отраслям)
месячная
по специальному графику
раздел доклада «Социально-экономическое развитие Республики Казахстан»
данные отраслевой статистики
2
Валовой внутренний продукт методом производства за 2013 год
(оперативные данные)
квартальная
17 мая,
16 августа,
15 ноября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес,
1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест,
1-ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, соцфин (обр), соцфин (здрав), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
3
Валовой внутренний продукт методом производства за 2013 год
(отчетные данные)
квартальная
28 июня,
27 сентября,
27 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес,
1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест,
1-ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь,
2-связь, 2-услуги, соцфин (обр), соцфин (здрав), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
4
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2013 год
(отчетные данные)
квартальная
28 июня,
27 сентября,
27 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес,
1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест,
1-ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр),
Соцфин (здрав), 1-т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств,
Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
5
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2013 год (отчетные данные)
квартальная
12 июля,
11 октября,
31 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-кс, 2-услуги, обследования домашних хозяйств, торговли, транспорта и связи, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, данные КГН, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
6
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2013 год
(отчетные данные)
квартальная
9 июля,
8 октября,
31 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес,
1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест,
1-ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
7
Валовой внутренний продукт методом производства за 2012 год
годовая
(на месячной основе)
15 февраля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес,
1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест,
1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь,
2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
8
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2012 год
годовая
(на квартальной основе)
19 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес,
1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест,
1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь,
2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств,
Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
9
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2012 год
годовая
(на квартальной основе)
19 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес,
1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест,
1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь,
2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств,
Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
10
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2012 год
годовая
(на квартальной основе)
25 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-кс,
2-услуги, обследования домашних хозяйств, торговли, транспорта и связи, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, данные комитета геологии, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
11
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2012 год
годовая
(на квартальной основе)
30 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес,
1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест,
1-ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь,
2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т, 24-сх,
29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
12
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2012
годовая
(на годовой основе)
30 июля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес,
1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест,
1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь,
2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
13
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2012 год
годовая
(на годовой основе)
30 июля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес,
1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест,
1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь,
2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по сектору финансовых корпораций
14
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2012 год
годовая
(на годовой основе)
15 ноября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-кс,
2-услуги, обследования домашних хозяйств, торговли, транспорта и связи, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, данные комитета геологии, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
15
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2012 год
годовая
(на годовой основе)
29 августа
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес,
1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест,
1- ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
16
Валовая добавленная стоимость по формам собственности за 2012 год
годовая
16 августа
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-кс, 1-инвест, 1-ИЖС, 1-ВТ, 2-тр, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 1-Т, 11, 24-сх, 29-сх
17
Вспомогательный счет туризма за 2011 год
годовая
20 мая
статистический бюллетень
1-туризм, 2- туризм, Н-050,
Н-060, счет производства СНС, таблицы «Ресурсы – Использование»; административные источники: КИТ (данные о расходах республиканского и местных бюджетов на коллективное туристское потребление), НБ (баланс международных услуг Республики Казахстан), Пограничная служба КНБ (данные о выезде из Республики Казахстан и въезде в Республику Казахстан лиц, проследовавших через государственную границу Республики Казахстан)
18

1-ӨҚ, 2-ШК, 1-Е, 1-ІС
10
Тізбелерді қалыптастыру
айлық,
тоқсандық, жартыжылдық, жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
11
ҚР ЕХӘҚМ деректері бойынша статистикалық бизнес тіркелімді жандандыру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
ЕХӘҚМ
12
ҚР АШМ деректері бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімді жандандыру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
АШМ
13
Заңды тұлғалар, филиалдар және өкілдіктер, дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермерлік қожалықтары бойынша ауыл шаруашылық статистикалық тіркелімді жандандыру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
14
Заңды тұлғалар, филиалдар мен өкілдіктердің дәнді дақылдарға арналған егістік алқаптары туралы алдын ала деректер бойынша ауыл шаруашылық статистикалық тіркелімді жандандыру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
ауылшаруашылық статистикалық тіркелім
15
Дара кәсіпкерлердің, соның ішінде шаруа немесе фермерлік қожалықтарының дәнді дақылдарға арналған егістік алқаптары туралы алдын ала деректер бойынша ауыл шаруашылық статистикалық тіркелімді жандандыру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
ауылшаруашылық статистикалық тіркелім
16
Бау-бақша серіктестіктері (саяжай кооперативтері) бойынша ауыл шаруашылық статистикалық тіркелімді жандандыру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
22 (жыл) ЖРБА
17
Тіркелген және жұмыс істеп тұрған ауыл шаруашылық өнімдерін өндірушілер
жартыжылдық
15 ақпан,
15 тамыз
жедел ақпарат
ауылшаруашылық статистикалық тіркелім
18
Жұмыс істемейтін деп танылған салық төлеушілер тізімі бойынша статистикалық бизнес тіркелімді жандандыру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
ҚМ СК
19
Жалдамалы қызметкерлердің еңбегін пайдаланушы заңды тұлғалар, филиалдар мен өкілдіктер, дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермерлік қожалықтар бойынша статистикалық бизнес тіркелімді жандандыру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
ҚМ СК
20
Заңды тұлғалар, филиалдар және өкілдіктер бойынша ауыл шаруашылығы статистикалық тіркелімін жандандыру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
24-аш (жыл), 4-аш (жыл)
21
Дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермерлік қожалықтары бойынша ауыл шаруашылығы статистикалық тіркелімін жандандыру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
6-ө (фермер)
22
Дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауыл шаруашылығы статистикалық тіркелімін жандандыру
жартыжылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
6-м (фермер)
23
Елді мекендер пунктерінің үй шаруашылықтары бойынша ауыл шаруашылығы статистикалық тіркелімін жандандыру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
7-ө (халық)
24
Елді мекендер пунктерінің үй шаруашылықтары бойынша ауыл шаруашылығы статистикалық тіркелімін жандандыру
жартыжылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
7-м (халық)
25
Жеке тұлғалар бойынша халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
Әділетминінің ЖТ МДҚ
26
Азаматтық хал актілері жазбаларын тіркеу туралы мәліметтер бойынша халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
Әділетминінің АХАЖ АЖ
27
Туу, өлу, перенаталдық өлім туралы дәрігерлік куәліктен халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
ДС БАЖ
28
Білім беру ұйымдарының оқушылар тізімі бойынша халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
1-К
29
Статистикалық есептілік нысандарындағы деректер бойынша тұрғын үй қоры тіркелімін жандандыру
жылдық
10 қазан
кестелер
1-ТҚ
30
Әр шаруашылық кітабы негізінде тұрғын үй қоры тіркелімін жандандыру
тоқсандық,
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әр шаруашылық кітаптары
31
Жылжымайтын мүлік тіркелімі мемлекеттік деректер қоры деректері бойынша тұрғын үй қоры тіркелімін жандандыру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
ЖМТ МДҚ
32
Ескірген және апатты тұрғын үйлер туралы мәліметтер бойынша тұрғын үй қоры тіркелімін жандандыру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімдіктер
33
Тұрғын үйді сатып алу-сату мәмілелері туралы
айлық
есепті айдан кейінгі 12 жұлдызына дейін
баспасөз хабарламасы
ЖМТ МДҚ
34
Халықтың жұмыспен қамтылуы, жұмыссыздық және әлеуметтік төлемақылар туралы халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 15 жұлдызына дейін
кестелер
ЕХЭҚМ АЖ
35
Тұрақты тұратын жерге келетін және кететін азаматтар туралы халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
ҰҚК «Бүркіт» АЖ
36
Көші-қон туралы мәліметтерді алу бойынша Халықтың статистикалық тіркелімін жандандыру (статистикалық талондар)
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
ІІМ «ТП ХҚТ» АЖ
Ұлттық шоттар статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
1
2
3
4
5
6
1
Қысқа мерзімді экономикалық индикатор (алты негізгі сала бойынша)
айлық
арнайы кесте бойынша
«Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы» баяндамасының бөлімі
салалық статистиканың деректері
2
2013 жылға өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
тоқсандық
17 мамыр,
16 тамыз,
15 қараша
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
3
2013 жылға өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім (есептік деректер)
тоқсандық
28 маусым,
27 қыркүйек,
27 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
4
2013 жылға табыстардың пайда болуы әдісімен жалпы ішкі өнім
(есептік деректер)
тоқсандық
28 маусым,
27 қыркүйек,
27 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
5
2013 жылға түпкілікті тұтыну әдісімен жалпы ішкі өнім
(есептік деректер)
тоқсандық
12 шілде,
11 қазан,
31 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 1-инвест, 1-кқ, 2-қызмет көрсету, үй шаруашылықтарын, сауда, көлік пен байланысты зерттеу мәліметтері, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, ИЖТМ ГЖПК есептері, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
6
2013 жылға Қазақстан Республикасының жалпы өңірлік өнімі
(есептік деректер)
тоқсандық
9 шілде,
8 қазан,
31 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
7
2012 жылға өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім
жылдық
(айлық негізде)
15 ақпан
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ,
1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері,
Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
8
ЖІӨ мұнай-газ секторының үлесін бөлумен 2012 жылғы өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім
жылдық
(тоқсандық негізде)
19 сәуір
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
9
2012 жылға табыстардың пайда болуы әдісімен жалпы ішкі өнім
жылдық
(тоқсандық негізде)
19 сәуір
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
10
2012 жылға түпкілікті тұтыну әдісімен жалпы ішкі өнім
жылдық
(тоқсандық негізде)
25 сәуір
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 1-инвест, 1-кқ, 2-қызмет көрсету, үй шаруашылықтарын, сауда, көлік пен байланысты зерттеу мәліметтері, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, геология комитетінің есептері, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
11
2012 жылға Қазақстан Республикасының жалпы өңірлік өнімі
жылдық (тоқсандық негізде)
30 сәуір
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
12
ЖІӨ мұнай-газ секторының үлесін бөлумен 2012 жылға өндіріс әдісімен жалпы ішкі өнім
жылдық
(жылдық негізде)
30 шілде
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
13
2012 жылға табыстарды қалыптастыру әдісімен жалпы ішкі өнім
жылдық
(жылдық негізде)
30 шілде
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001 сауалдамасы, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
14
2012 жылға түпкілікті тұтыну әдісімен жалпы ішкі өнім
жылдық
(жылдық негізде)
15 қараша
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001 сауалдамасы, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
15
2012 жылғы Қазақстан Республикасының жалпы өңірлік өнімі
жылдық
(жылдық негізде)
29 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 24-аш, 29-аш, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
16
2012 жылға меншік нысандары бойынша жалпы қосылған құн
жылдық
16 тамыз
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-кқ, 1-ЖТҚ, 1-ІС, 2-к, 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Е, 11, 24-аш, 29-аш
17
2011 жылға туризмнің қосалқы шоты
жылдық
20 мамыр
статистикалық бюллетень
1-туризм, 2-туризм, Н-050, Н-060, ҰШЖ өндіріс шоты, «Ресурстар – Пайдалану» кестелері; әкімшілік дереккөздер: ТИК (Республикалық және жергілікті бюджеттердің ұжымдық туристік тұтынуға шығындары туралы деректері), ҰБ (Қазақстан Республикасының халықаралық қызметтер балансы), ҰҚК шекаралық қызметі (Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасынан өткен тұлғалардың Қазақстан Республикасынан шығуы және Қазақстан Республикасына кіруі туралы деректер)
18

Национальные счета внутренней экономики за 2010 год (окончательный расчет), за 2011 год (уточненный расчет), за 2012 год (по отчетным данным)
годовая
26 ноября
статистический бюллетень
данные по расчетам показателей СНС
19
Элементы национального богатства Республики Казахстан за 2012 год
годовая
29 ноября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 11, обследования домашних хозяйств, торговли, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), отчет об исполнении бюджета
20
Таблицы «Ресурсы – Использование» за 2012 год
годовая
29 ноября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-П, 1-кс, 1-инвест,
2-услуги, 1-сх, 8-сх, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-ВТ, 2-тр (жд),
2-тр (прочий сухопутный),
2-тр (трубопровод), 2-тр (море),
2-тр (внутренние воды), 2-тр (авиа),
2-тр (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, Соцфин (обр), Соцфин (здрав), 11, 1-туризм,
2-туризм, обследования домашних хозяйств, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс
21
Таблицы «Затраты – Выпуск» за 2012 год
годовая
20 декабря
статистический бюллетень
данные таблицы «Ресурсы – Использование»
22
Заполнение вопросников международных организаций
по мере поступления
в течение года
таблицы
Учет нагрузки на респондентов
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность актуализации
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
1
Ведение мониторинга приема отчетов «в одно окно»
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
база данных SР-4
2
Ведение базы данных о нагрузке на предприятия
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
индивидуальные каталоги
Статистика энергетики и окружающей среды
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления статинформации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы)
1
2
3
4
5
6
Статистика энергетики
1
О работе предприятий, отпускавших природный и сжиженный газ в Республике Казахстан
годовая
29 марта
статистический бюллетень
1-ГАЗ
2
О работе водопроводных и канализационных сооружений в Республике Казахстан
годовая
30 апреля
статистический бюллетень
1-ВК
3
О работе электростанций и котельных Республики Казахстан
годовая
17 мая
статистический бюллетень
6-ТП
4
Электробаланс Республики Казахстан
годовая
19 августа
статистический бюллетень
24-энергетика
5
О работе предприятий (организаций), имевших автономные энергоисточники в Республике Казахстан
единовременная
3 октября
разработочные таблицы
ЭИ-001
Статистика окружающей среды
6
О состоянии охраны атмосферного воздуха в Республике Казахстан
полугодовая
22 апреля,
29 октября
статистический бюллетень
2-ТП (воздух)
7
О затратах на охрану окружающей среды в Республике Казахстан
годовая
26 апреля
статистический бюллетень
4-ОС
8
О сборе, вывозе, сортировке и депонировании коммунальных отходов
годовая
19 июля
статистический бюллетень
1-отходы,
2-отходы
Сводные работы
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность выпуска
Сроки представления
статинформации для пользователей
Форма представления
1
2
3
4
5
1
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на казахском и русском языках)
месячная
15 числа
журнал
2
Статистические показатели социально-экономического развития Республики Казахстан и его регионов (на казахском и русском языках) CD-R
месячная
15 числа
электронные таблицы
3
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на казахском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
4
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на русском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
5

2010 жылға (түпкілікті есептеу), 2011 жылға (нақтыланған есептеу), 2012 жылға (есептік деректер бойынша) ішкі экономиканың ұлттық шоттары
жылдық
26 қараша
статистикалық бюллетень
ҰШЖ көрсеткіштерінің есептеулері бойынша деректер
19
2012 жылға Қазақстан Республикасы ұлттық байлығының элементтері
жылдық
29 қараша
жедел ақпарат
1-ӨҚ, 2-ШК, 11, үй шаруашылықтарын, сауданы, Әлеуметтік қаржыны (білім), Әлеуметтік қаржыны (денсаулық сақтау) зерттеу; бюджеттің орындалуы туралы есеп
20
2012 жылға «Ресурстар – Пайдалану» кестелері
жылдық
29 қараша
статистикалық бюллетень
1-ӨҚ, 2-ШК, 1-Ө, 1-кқ, 1-инвест, 2-қызмет көрсету, 1-аш, 8-аш, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-шс, 2-к (тж), 2-к (өзге де құрлықтағы), 2-к(құбыр), 2-к (теңіз), 2-к (ішкі су), 2-к (әуе), 2-к (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), Әлеуметтік қаржы (білім беру), 11, 1-туризм,
2-туризм, үй шаруашылықтарын зерттеу, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы
21
2012 жылға «Шығындар – Шығарылым» кестелері
жылдық
20 желтоқсан
статистикалық бюллетень
«Ресурстар – Пайдалану» кестелерінің деректері
22
Халықаралық ұйымдардың сұрақнамаларын толтыру
түсуіне қарай
жыл бойы
кестелер
Респонденттерге түсетін жүктемені есепке алу
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімдері
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
1
«Бір терезеден» есептерді қабылдау мониторингін жүргізу
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
SP-4 деректер қоры
2
Кәсіпорындарға түсетін жүктеме туралы деректер базасын жүргізу
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
жеке тізімдемелер
Энергетика және қоршаған орта статистикасы
Р/с №
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпараттарды табыс ету мерзімі
Табыс ету нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі)
1
2
3
4
5
6
Энергетика статистикасы
1
Қазақстан Республикасында табиғи және сұйытылған газ жіберетін кәсіпорындардың жұмысы туралы
жылдық
29 наурыз
статистикалық бюллетень
1-ГАЗ
2
Қазақстан Республикасындағы су құбыры және кәріз имараттарының жұмысы туралы
жылдық
30 сәуір
статистикалық бюллетень
1-СК
3
Қазақстан Республикасының электр станциялары мен қазандықтарының жұмысы туралы
жылдық
17 мамыр
статистикалық бюллетень
6-тк
4
Қазақстан Республикасының электр балансы
жылдық
19 тамыз
статистикалық бюллетень
24-энергетика
5
Қазақстан Республикасында дербес энергия көздері бар кәсіпорындардың (ұйымдардың) жұмысы туралы
біржолғы
3 қазан
әзірлемелік кестелер
ЭК-001
Қоршаған орта статистикасы
6
Қазақстан Республикасында атмосфералық ауаны қорғаудың жай-күйі туралы
жартыжылдық
22 сәуір,
29 қазан
статистикалық бюллетень
2- ТП (ауа)
7
Қазақстан Республикасындағы қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
26 сәуір
статистикалық бюллетень
4-ҚО
8
Коммуналдық қалдықтарды жинау, шығару, сұрыптау және сақтауға беру туралы
жылдық
19 шілде
статистикалық бюллетень
1-қалдықтар,
2-қалдықтар
Жиынтық жұмыстар
Р/с №
Жарияланым атауы
Шығару кезеңділігі
Пайдаланушылар үшін статистикалық ақпараттарды ұсыну мерзімі
Жарияланым түрі
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (қазақ және орыс тілдерінде)
ай сайын
15 күні
журнал
2
Қазақстан Республикасы мен оның өңірлерінің әлеуметтік-экономикалық дамуының статистикалық көрсеткіштері (қазақ және орыс тілдерінде) CD-R
ай сайын
15 күні
электрондық кестелер
3
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (қазақ тілінде)
ай сайын
15 күні
шағын бюллетень
4
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (орыс тілінде)
ай сайын
15 күні
шағын бюллетень
5

Показатели Государственной программы форсированного индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2010-2014 годы (на казахском и русском языках)
квартальная
15 числа после отчетного квартала
бюллетень
6
Казахстан и страны СНГ (на русском языке)
квартальная
1 раз в квартал
журнал
7
Экономика и статистика (на русском языке)
квартальная
1 раз в квартал
научно-информационный журнал
8
Статистические показатели (на русском и английском языках)
квартальная
1 раз в квартал
бюллетень
9
Мониторинг развития аула (села) в 2-х частях
(на казахском и русском языках)
квартальная
1 раз в квартал
электронные таблицы
10
Краткий статистический ежегодник
«Предварительные данные за 2012 год» (на казахском и русском языках)
1 раз в год
май
сборник
11
Статистический ежегодник «Казахстан в 2012 году» (на казахском и русском языках) в комплекте: CD-R
1 раз в год
октябрь
сборник
12
Статистический ежегодник «Казахстан в 2012 году» (на английском языке) в комплекте: мини CD-R
1 раз в год
октябрь
сборник
13
Статистический ежегодник «Регионы Казахстана в 2012 году» (на казахском и русском языках) в комплекте: CD-R
1 раз в год
ноябрь
сборник
14
Казахстан в цифрах
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на английском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
15
Регионы Казахстана
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
16
Казахстан сегодня
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
краткий бюллетень
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
краткий бюллетень
на английском языке
1 раз в год
сентябрь
краткий бюллетень
17
Жилой фонд Республики Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
18
Жилищно-коммунальное хозяйство в Республике Казахстан
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
19
Национальные счета Республики Казахстан, 2007-2011 в комплекте: CD–R
на казахском и русском языках
1 раз в год
март
сборник
на английском языке
1 раз в год
март
сборник
20
Основные фонды Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
21
Малое и среднее предпринимательство в Казахстане
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
22
Цены на потребительском рынке в Республике Казахстан (на казахском и русском языках) в комплекте: CD–R
1 раз в год
июль
сборник
23
Цены в промышленности и тарифы на услуги производственного характера в Республике Казахстан (на казахском и русском языках) в комплекте: CD–R
1 раз в год
июль
сборник
24
Цены в сельском, лесном и рыбном хозяйстве в Республике Казахстан (на казахском и русском языках) в комплекте: CD–R
1 раз в год
июль
сборник
25
Цены оптовой и внешней торговли в Республике Казахстан (на казахском и русском языках) в комплекте: CD–R
1 раз в год
июль
сборник
26
Цены в строительстве, грузовом транспорте и связи в Республике Казахстан (на казахском и русском языках) в комплекте: CD–R
1 раз в год
июль
сборник
27
Промышленность Казахстана и его регионов (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
28
Сельское, лесное и рыбное хозяйство в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
29
Инвестиционная и строительная деятельность в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
30
Охрана окружающей среды и устойчивое развитие Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
31
Услуги в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
32
Транспорт в Республике Казахстан
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
33
Развитие связи и информационно-коммуникационных технологий
в Республике Казахстан
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
34
Наука и инновационная деятельность Казахстана
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
35
Наука. Инновации. Информационное общество.
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
краткий бюллетень
36
Туризм Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
37
Розничная и оптовая торговля в Республике Казахстан
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
38
Внешняя торговля в Республике Казахстан
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
39
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
40
Балансы ресурсов и использования важнейших видов сырья, продукции производственно-технического назначения и потребительских товаров по Республике Казахстан
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
41
Демографический ежегодник Казахстана
(на казахском и русском языках) в комплекте: CD-R
1 раз в год
сентябрь
сборник
42
Этнодемографический ежегодник Казахстана
(на казахском и русском языках) в комплекте CD-R
1 раз в год
ноябрь
сборник
43
Женщины и мужчины Казахстана
в комплекте: CD-R мини-диск
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
сборник
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
сентябрь
сборник
44
Молодежь Казахстана
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
декабрь
сборник
45
Экономическая активность населения Казахстана
(на казахском и русском языках) в комплекте: CD-R
1 раз в год
август
сборник
46
Оплата труда в Республике Казахстан
(на казахском и русском языках) в комплекте: CD-R
1 раз в год
сентябрь
сборник
47
Уровень жизни населения в Республике Казахстан
(на казахском и русском языках) в комплекте: CD-R
1 раз в год
октябрь
сборник
48
Уровень жизни населения Республики Казахстан. Мониторинг.
(на казахском и русском языках)
квартальная
июль,
октябрь
электронные таблицы
49
План статистических работ (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
брошюра
50
График предоставления респондентами первичной статистической информации
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
электронные таблицы
51
График распространения статистической информации
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
электронные таблицы
52
Отчет о деятельности Агентства Республики Казахстан по статистике в 2012 году
на казахском и русском языках
1 раз в год
январь
брошюра
на английском языке
1 раз в год
январь
брошюра
53
Е-статистика
на казахском языке
1 раз в год
август
буклет
на русском языке
1 раз в год
август
буклет
на английском языке
1 раз в год
август
буклет
54
Буклеты по отраслям экономики (10 наименований) (на казахском и русском языках)
1 раз в год
август
буклет
Ведомственные статистические работы
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность
Источники данных (индекс статистической формы, другие источники)
Форма завершения
Сроки представления пользователям
1
2
3
4
5
6
1
Информация по нефтегазовому комплексу
квартальная
ЛК, РС, ДЖ, ФС
аналитическая записка
по запросу
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и
физической культуры
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность
Источники данных (индекс статистической формы, другие источники)
Форма завершения
Сроки представления пользователям
1
2
3
4
5
6
1
Анализ работы физкультурных организаций за прошедший год
годовая
2-ФК
аналитическая записка
21 января
2
Анализ работы детско-юношеских спортивных школ, специализированных детско-юношеских школ олимпийского резерва и специализированных детско-юношеских спортивных школ за прошедший год
годовая
5-ФК
аналитическая записка
21 января
3
Анализ работы колледжей спорта, школ-интернатов для одаренных в спорте детей за прошедший год
годовая
7-ФК
аналитическая записка
21 января
4
Анализ работы школ высшего спортивного мастерства, центров олимпийской подготовки за прошедший год
годовая
8-ФК
аналитическая записка
21 января
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
№ п/п
Наименование работы
Периодичность
Источники данных (индекс статистической формы, другие источники)
Форма завершения
Сроки представления пользователям
1
2
3
4
5
6
1
Информация о ситуации на рынке труда
месячная
3-ТН (скрытая безработица),
1-Т (трудоустройство),
3-Т (трудоустройство), отчет по привлечению иностранной рабочей силы и трудоустройству иностранных работников в Республике Казахстан
информация
11 января,
10 февраля,
10 марта,
12 апреля,
10 мая,
10 июня,
12 июля,
10 августа,
10
сентября,
11 октября,
10 ноября,
10 декабря
2
Итоги социально-экономического развития Республики Казахстан (занятость)
квартальная
2-Т
(рынок труда)
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
Министерство финансов Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность
Источники данных (индекс статистической формы, другие источники)
Форма завершения
Сроки представления пользователям
1
2
3
4
5
6
1
Информация об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
1-ОПЗ
аналитическая записка
20 января,
20 февраля,
20 марта,
20 апреля,
21 мая,
20 июня,
20 июля,
20 августа,
20 сентября,
22 октября,
20 ноября,
20 декабря
2
Информация по государственным займам
квартальная

2010-2014 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының үдемелі индустриалды-инновациялық дамуы мемлекеттік бағдарламасының көрсеткіштері (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
есептік тоқсанынан кейін 15 күні
бюллетень
6
Қазақстан және ТМД елдері (орыс тілінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 1 рет
журнал
7
Экономика және статистика (орыс тілінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 1 рет
ғылыми-ақпараттық журнал
8
Статистикалық көрсеткіштер
(орыс және ағылшын тілдерінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 1 рет
бюллетень
9
Ауыл (село) дамуының мониторингі 2 бөлімде
(қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 1 рет
электрондық кестелер
10
«2012 жылғы алдын ала деректер»
қысқаша статистикалық жылнамалығы
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
мамыр
жинақ
11
«Қазақстан 2012 жылы» статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде) жиынтықта: CD–R
жылына 1 рет
қазан
жинақ
12
«Қазақстан 2012 жылы» статистикалық жылнамалығы (ағылшын тілінде) жиынтықта: шағын CD–R
жылына 1 рет
қазан
жинақ
13
«Қазақстан өңірлері 2012 жылы» статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде) жиынтықта: CD–R
жылына 1 рет
қараша
жинақ
14
Қазақстан цифрларда
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
15
Қазақстан өңірлері
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
16
Бүгінгі Қазақстан
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
шағын бюллетень
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
шағын бюллетень
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
шағын бюллетень
17
Қазақстан Республикасының тұрғын үй қоры (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
18
Қазақстан Республикасының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
19
Қазақстан Республикасының ұлттық шоттары, 2007-2011 жиынтықта: CD–R
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
наурыз
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
наурыз
жинақ
20
Қазақстанның негізгі қорлары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
21
Қазақстанның шағын және орта кәсіпкерлігі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
22
Қазақстан Республикасындағы тұтыну нарығындағы баға (қазақ және орыс тілдерінде) жиынтықта: CD–R
жылына 1 рет
шілде
жинақ
23
Қазақстан Республикасындағы өнеркәсіптегі баға және өндірістік сипаттағы көрсетілген қызметтерге тарифтер (қазақ және орыс тілдерінде) жиынтықта: CD–R
жылына 1 рет
шілде
жинақ
24
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығындағы баға (қазақ және орыс тілдерінде) жиынтықта: CD-R
жылына 1 рет
шілде
жинақ
25
Қазақстан Республикасындағы көтерме және сыртқы сауда бағасы (қазақ және орыс тілдерінде) жиынтықта: CD–R
жылына 1 рет
шілде
жинақ
26
Қазақстан Республикасындағы құрылыс, жүк көлігі және байланыстағы баға (қазақ және орыс тілдерінде) жиынтықта: CD–R
жылына 1 рет
шілде
жинақ
27
Қазақстан және оның өңірлерінің өнеркәсібі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
28
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
29
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық және құрылыс қызметі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
30
Қоршаған ортаны қорғау және Қазақстанның тұрақты дамуы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
31
Қазақстан Республикасындағы қызмет көрсету (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
32
Қазақстан Республикасының көлігі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
33
Қазақстан Республикасында байланыс және ақпараттық-коммуникациялық технологиялардың дамуы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
34
Қазақстанның ғылымы және инновациялық қызметі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
35
Ғылым. Инновациялар. Ақпараттық қоғам (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
шағын бюллетень
36
Қазақстан туризмі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
37
Қазақстан Республикасындағы бөлшек және көтерме сауда (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
38
Қазақстан Республикасындағы сыртқы сауда (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
39
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық балансы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
40
Қазақстан Республикасы бойынша шикізаттың аса маңызды түрлерінің, өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдердің және тұтыну тауарларының ресурстары мен пайдалану баланстары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
41
Қазақстанның демографиялық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде) жиынтықта: CD–R
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
42
Қазақстанның этнодемографиялық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде) жиынтықта: CD–R
жылына 1 рет
қараша
жинақ
43
Қазақстанның әйелдері мен ерлері жиынтықта: шағын CD–R
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
44
Қазақстан жастары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
желтоқсан
жинақ
45
Қазақстан халқының экономикалық белсенділігі (қазақ және орыс тілдерінде) жиынтықта: CD – R
жылына 1 рет
тамыз
жинақ
46
Қазақстан Республикасында еңбекақы (қазақ және орыс тілдерінде) жиынтықта: CD – R
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
47
Қазақстан Республикасында халықтың тұрмыс деңгейі (қазақ және орыс тілдерінде) жиынтықта: CD – R
жылына 1 рет
қазан
жинақ
48
Қазақстан Республикасындағы халықтың тұрмыс деңгейі. Мониторинг» (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсан сайын
шілде,
қазан
электрондық кестелер
49
Статистикалық жұмыс жоспары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
кітапша
50
Респонденттердің алдын ала статистикалық ақпаратты ұсыну кестесі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
электрондық кестелер
51
Статистикалық ақпаратты тарату кестесі (қазақ және орыс тілдерінде)
52
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2012 жылғы қызметі туралы есебі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қаңтар
кітапша
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қаңтар
кітапша
53
Е-статистикасы
қазақ тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
орыс тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
54
Экономика салалары бойынша буклеттер
(10 атау) (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
тамыз
буклет
Ведомстволық статистикалық жұмыстар
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
Р/c №
Жұмыстың атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
Аяқтау нысаны
Пайдаланушыларға табыс ету мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Мұнай-газ кешені бойынша ақпарат
тоқсандық
ҰЖ, ҰЖ, СӨ, ҰҚ
талдамалық жазба
сұрау бойынша
Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
Р/c №
Жұмыстың атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
Аяқтау нысаны
Пайдаланушыларға табыс ету мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Өткен жыл бойынша дене шынықтыру ұйымдарының жұмыстарын талдау
жылдық
2-ДШ
талдамалық жазба
21 қаңтар
2
Өткен жыл бойынша балалар-жасөспiрiмдер спорт мектебінің, олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебінің және мамандандырылған балалар-жасөспiрiмдер спорт мектебінің жұмыстарын талдау
жылдық
5-ДШ
талдамалық жазба
21 қаңтар
3
Өткен жыл бойынша спорт колледждерінің, спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың жұмыстарын талдау
жылдық
7-ДШ
талдамалық жазба
21 қаңтар
4
Өткен жыл бойынша жоғары спорт шеберлігі мектептерінің, олимпиадалық даярлау орталықтарының жұмыстарын талдау
жылдық
8-ДШ
талдамалық жазба
21 қаңтар
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Р/c №
Жұмыстың атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
Аяқтау нысаны
Пайдаланушыларға табыс ету мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Еңбек нарығындағы ахуал туралы ақпарат
айлық
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық),
1-Е (жұмысқа орналастыру),
3-Е (жұмысқа орналастыру),
шетелдік жұмыс күшін тарту және шетелдік қызметкерлерді Қазақстан Республикасында жұмысқа орналастыру жөніндегі есеп
ақпарат
11 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
12 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
12 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
11 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
2
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық даму қорытындысы (жұмыспен қамту)
тоқсандық
2-Е
ақпарат
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Р/c №
Жұмыстың атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
Аяқтау нысаны
Пайдаланушыларға табыс ету мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы ақпарат
айлық
1-ОПЗ
талдамалық жазба
20 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
20 сәуір,
21 мамыр,
20 маусым,
20 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек,
22 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
2
Мемлекеттік қарыздар жөніндегі ақпарат
тоқсандық

1-ОПЗ, 14-ПБ
аналитическая записка
20 января,
20 апреля,
20 июля,
22 октября
Национальный банк Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистической работы
Периодичность
Источники данных (индекс статистической формы, другие источники)
Форма завершения
Сроки представления пользователям
1
2
3
4
5
6
1
Сводный статистический отчет по платежному балансу
квартальная
1-7, 9-10, 14-17 ПБ; 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 11-ОБ, 1-ОПЗ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
2
Сводный статистический отчет по международной инвестиционной позиции
квартальная
1,9,14-17 ПБ; 11-ОБ, 1-ОПЗ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
3
Сводный статистический отчет по валовому внешнему долгу
квартальная
1,9,14-17 ПБ; 11-ОБ, 1-ОПЗ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
4
Аналитический комментарий к платежному балансу
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
10 апреля,
10 июля,
10 октября,
10 января
5
Аналитический комментарий к международной инвестиционной позиции
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
10 апреля,
10 июля,
10 октября,
10 января
6
Аналитический комментарий к оценке валового внешнего долга
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
10 апреля,
10 июля,
10 октября,
10 января
7
Отчет о финансовой стабильности Казахстана
годовая
сводный аналитический отчет
аналитический отчет
31 декабря
8
Сводные статистические отчеты по валовому внешнему долгу для базы данных Всемирного Банка QEDS
квартальная
1-ПБ, 9-ПБ,15-ПБ; 11-ОБ, 1-ОПЗ и другая информация
сводные статистические отчеты
15 апреля,
15 июля,
17 октября,
17 января
9
Сводный статистический отчет по частному негарантированному долгосрочному внешнему долгу для Системы отчетности должников Всемирного Банка (Форма № 4)
ежегодная
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ, 11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
15 апреля
10
Сводные статистические отчеты по иностранным прямым инвестициям для Конференции ООН по торговле и развитию
ежегодная
1-ПБ, 9-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
11
Сводные данные по статистике международной торговли услугами для статистического отдела ООН
квартальная
2-ПБ, 3-ПБ, 4-ПБ, 5-ПБ, 6-ПБ, 7-ПБ, 10-ПБ,
11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
12
Отчет по международным резервам и ликвидности в иностранной валюте
ежемесячная
внутренняя информация
сводные статистические отчеты
до 30 числа месяца, следующего за отчетным
13
Отчет в формате SEFER - обзор географического распределения ценных бумаг удерживаемых в форме резервных активов
ежегодная
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
14
Отчет в формате INFER - обзор движения резервных активов в разрезе инструментов
ежегодная
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
15
Координированное обследование портфельных инвестиций CPIS
ежегодная
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
16 октября
16
Координированное обследование прямых инвестиций CDIS
ежегодная
1-ПБ, 9-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
30 сентября
17
Чистый ввоз/вывоз капитала частным сектором
квартальная
1-ПБ, 9-ПБ, 14-ПБ,
15-ПБ, 16-ПБ, 17-ПБ,
11-ОБ, 1-ОПЗ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ЭСКАТО
-
Экономическая и социальная комиссия ООН для стран Азии и Тихого океана
РАГС
-
регистрация актов гражданского состояния Министерства юстиции Республики Казахстан
МСХ
-
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
КАТО
-
классификатор административно-территориальных объектов
СПК
-
социально-предпринимательская корпорация
МЮ
-
Министерство юстиции Республики Казахстан
ИС ЗАГС МЮ
-
информационная система ЗАГС Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД ФЛ МЮ
-
государственная база данных «Физические лица» Министерство юстиции Республики Казахстан
ГБД ЮЛ МЮ
-
государственная база данных «Юридические лица» Министерство юстиции Республики Казахстан
МОН
-
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ООН
-
Организация Объединенных Наций
ЕЭК ООН
-
Европейская экономическая комиссия Организации Объединенных Наций
ПРООН
-
Представительство ООН в Казахстане
КГН
-
Комитет геологии и недропользования Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МЗ
-
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
ЕИСЗ МЗ
-
единая информационная база здравоохранения Министерства здравоохранения Республики Казахстан
ЕЭП
-
Европейское экономическое пространство
МТСЗН
-
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
ГБД РН
-
государственная база данных «Регистр недвижимости»
АУЗР
-
Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
МВД
-
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
КТК
-
Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
МФ
-
Министерство финансов Республики Казахстан
АП
-
Администрация Президента Республики Казахстан
АС
-
Агентство Республики Казахстан по статистике
НК
-
Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан
КИТ
-
Комитет индустрии туризма Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
СНГ
-
Содружество Независимых Государств
СНС
-
система национальных счетов
ЕНТ
-
единое национальное тестирование
КНБ
-
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
ИС «Беркут» КНБ
-
информационная система «Беркут» Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
МВФ
-
Международный валютный фонд
МОТ
-
Международная организация труда
МН
-
миграция населения
ЧН
-
численность населения
ПМС
-
Программа международных сопоставлений
ЕДН
-
естественное движение населения
ИС «РП ДРН» МВД
-
информационная система «Регистрационный пункт «Документирование и регистрация населения» Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ЮНЕСКО
-
Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры
QEDS
-
Quarterly External Debt Statistics
SEFER
-
Securities Held as Foreign Exchange Reserves
INFER
-
Instrument composition of country transactions in foreign exchange reserves
CPIS
-
Coordinated Portfolio Investment Survey
CDIS
-
Coordinated Direct Investment Survey

1-ОПЗ, 14-ПБ
талдамалық жазба
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
22 қазан
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Р/c №
Жұмыстың атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
Аяқтау нысаны
Пайдаланушыларға табыс ету мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Төлем балансы бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-7, 9-10, 14-17 ТБ;
11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС,
11-ОБ, 1-ҚИӨ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
2
Халықаралық инвестициялық ұстаным бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1,9,14-16 ТБ;
11-ОБ, 1-ҚИӨ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
3
Жалпы сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1,9,14-16 ТБ;
11-ОБ, 1- ҚИӨ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
4
Төлем балансына берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан,
10 қаңтар
5
Халықаралық инвестициялық ұстанымға берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан,
10 қаңтар
6
Жалпы сыртқы борышты бағалауға берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан,
10 қаңтар
7
Қазақстанның қаржы тұрақтылығы туралы есеп
жылдық
жиынтық талдамалық есеп
талдамалық есеп
31 желтоқсан
8
QEDS Дүниежүзілік Банкінің деректер қоры үшін жалпы сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 9-ТБ,15-ТБ;
11-ОБ, 1-ҚИӨ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
15 сәуір,
15 шілде,
17 қазан,
17 қаңтар
9
Дүниежүзілік Банк Борышкерлерінің есептілік жүйесі үшін Жеке кепілдік берілмеген ұзақ мерзімді сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп (№4 нысан)
жыл сайын
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ,
11-ОБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
15 сәуір
10
БҰҰ Сауда және даму жөніндегі конференциясы үшін шетелдік тікелей инвестициялар бойынша жиынтық статистикалық есептер
жыл сайын
1-ТБ, 9-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
11
БҰҰ статистикалық бөлімі үшін қызметтердің халықаралық саудасының статистикасы бойынша жиынтық деректер
тоқсандық
2-ТБ, 3-ТБ, 4-ТБ, 5-ТБ, 6-ТБ, 7-ТБ, 10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
12
Халықаралық резервтер және шетел валютасындағы өтімділік бойынша есеп
ай сайын
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
есепті айдан кейінгі айдың 30-на дейін
13
SEFER форматындағы есеп – резервтік активтер нысанында ұсталатын бағалы қағаздарды географиялық бөлуге шолу
жыл сайын
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
14
INFER форматындағы шолу – құралдар бойынша резервтік активтер қозғалысына шолу
жыл сайын
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
15
CPIS портфельдік инвестицияларын үйлесімді зерттеу
жыл сайын
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
16 қазан
16
CDIS тікелей инвестицияларын үйлесімді зерттеу
жыл сайын
1-ТБ, 9-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
30 қыркүйек
17
Жеке сектордың капиталды таза әкелуі/әкетуі
тоқсандық
1-ТБ, 9-ТБ, 14-ТБ, 15-ТБ, 16-ТБ, 11-ОБ, 1-ҚИӨ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АТМЭӘК          - БҰҰ-ның Азия және Тынық мұхиты елдеріне арналған
Экономикалық және әлеуметтік комиссиясы
АХАТ            - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Азаматтық хал актілерінің тіркеуі
АШМ             - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ӘАОЖ            - әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші
ӘКК             - әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорация
ӘМ              - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ӘМ АХАЖ АЖ      - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
АХАЖ ақпараттық жүйесі
ӘМ ЖТ МДҚ       - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
«Жеке тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры
ӘМ ЗТ МДҚ       - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
«Заңды тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры
БҒМ             - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
БҰҰ             - Біріккен Ұлттар Ұйымы
БҰҰ ЕЭК         - Біріккен Ұлттар Ұйымының Еуропалық экономикалық
комиссиясы
БҰҰ ҚӨ          - Біріккен Ұлттар Ұйымының Қазақстандағы өкілдігі
ГЖПК            - Қазақстан Республикасының индустрия және жаңа
технологиялар министрлігінің геология және
жерқойнауын пайдалану комитеті
ДСМ             - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
ДС БАЖ          - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігінің денсаулық сақтау саласының бірыңғай
ақпараттық жүйесі
ЕЭК             - Еуропалық экономикалық кеңістік
ЕХӘҚМ           - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
ЖМТ МДҚ         - «Жылжымайтын мүлік тіркелімі» мемлекеттік деректер
қоры
ЖРБА            - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару
агенттігі
ІІМ             - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
КБК             - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Кедендік бақылау комитеті
ҚМ              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ПӘ              - Қазақстан Республикасы Президентінің әкімшілігі
СА              - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
СК              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық
комитеті
ТИК             - Қазақстан Республикасының индустрия және жаңа
технологиялар министрлігінің Туризм индустриясы
комитеті
ТМД             - Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
ҰШЖ             - ұлттық шоттар жүйесі
ҰБТ             - ұлттық бірыңғай тестілеу
ҰҚК             - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰҚК «Бүркіт» АЖ - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің «Бүркіт» ақпараттық жүйесі
ХВҚ             - Халықаралық валюта қоры
ХЕҰ             - Халықаралық еңбек ұйымы
ХК              - халықтың көші-қоны
ХС              - халық саны
ХСБ             - Халықаралық салыстыру бағдарламасы
ХТҚ             - халықтың табиғи қозғалысы
«ХТҚ» ТП» АЖ    - «Халықты тіркеу және құжаттандыру» тіркеуіш пункті»
ақпараттық жүйесі
ЮНЕСКО          - Білім беру, ғылым және мәдениет мәселелері бойынша
Біріккен Ұлттар Ұйымы
QEDS            - Quarterly External Debt Statistics
SEFER           - Securities Held as Foreign Exchange Reserves
INFER           - Instrument composition of country transactions in
foreign exchange reserves
CPIS            - Coordinated Portfolio Investment Survey
CDIS            - Coordinated Direct Investment Survey