О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2011 года № 129 "О Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1753. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1561
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1561 (вводится в действие с 01.01.2014).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2011 года № 129 «О Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 240) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления деятельности, цели, целевые индикаторы, задачи, мероприятия, показатели результатов»:
в стратегическом направлении 1. «Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан»:

"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 ақпандағы № 129 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1753 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1561 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1561 қаулысымен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 ақпандағы № 129 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 240-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Қызметтің стратегиялық бағыттары, мақсаттары, нысаналы индикаторлары, міндеттері, іс-шаралары, нәтижелерінің көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Қазақстан Республикасының көліктік инфрақұрылымын дамыту» деген 1-стратегиялық бағытта:

в цели 1.1 «Достижение опережающих темпов развития транспортно-коммуникационного комплекса»:
строку «Коды бюджетных программ, направленных на достижение данной цели» дополнить цифрами «049»;
в графах «2013 год», «2014 год», «2015 год» строки «1. Позиция в ГИК «Качество дорог» цифры «118», «116», «114» заменить соответственно цифрами «116», «115», «113»;
в графах «2013 год», «2014 год», «2015 год» строки «2. Позиция в ГИК «Качество железнодорожной инфраструктуры» цифры «29», «27», «25» заменить соответственно цифрами «27», «26», «25»;
в графах «2013 год», «2014 год» строки «4. Позиция в ГИК «Качество инфраструктуры воздушного транспорта» цифры «96», «94» заменить соответственно цифрами «94», «93»;
в графах «2013 год», «2014 год», «2015 год» строки «7. Прозрачность решений, принимаемых государственными органом (показатель «ГИК ВЭФ»)» цифры «42», «40», «38» заменить соответственно цифрами «30», «29», «28»;

«Көліктік-коммуникациялық кешеннің озыңқы даму қарқынына қол жеткізу» деген 1.1-мақсатта:
«Осы мақсаттарға қол жеткізуге бағытталған бюджеттік бағдарламалардың кодтары» деген жол «049» деген сандармен толықтырылсын;
«1. ЖБИ-дың «Жолдардың сапасы» ұстанымы» деген жолдың «2013 жыл», «2014 жыл», «2015 жыл» деген бағандарындағы «118», «116», «114» деген сандар тиісінше «116», «115», «113» деген сандармен ауыстырылсын;
«2. ЖБИ-дың «Теміржол инфрақұрылымының сапасы» ұстанымы» деген жолдың «2013 жыл», «2014 жыл», «2015 жыл» деген бағандарындағы «29», «27», «25» деген сандар тиісінше «27», «26», «25» деген сандармен ауыстырылсын;
«4. ЖБИ-дың «Әуе көлігі инфрақұрылымының сапасы» ұстанымы» деген жолдың «2013 жыл», «2014 жыл» деген бағандарындағы «96», «94» деген сандар тиісінше «94», «93» деген сандармен ауыстырылсын;
«7. Мемлекеттік органдар қабылдайтын шешімдердің ашықтығы («ЖБИ ДЭФ» көрсеткіші)» деген жолдың «2013 жыл», «2014 жыл», «2015 жыл» деген бағандарындағы «42», «40», «38» деген сандар тиісінше «30», «29», «28» деген сандармен ауыстырылсын;

в задаче 1.1.1. «Повышение уровня развития инфраструктуры автодорожной отрасли»:
в графах «2013 год», «2014 год», «2015 год» строки «3. Протяженность дорог республиканского значения, охваченных всеми видами ремонта» цифры «2 211», «2 263», «2 300» заменить соответственно цифрами «1 632», «1 898», «1 358»;
в задаче «1.1.4. Повышение уровня развития инфраструктуры водного транспорта»:
строку
«
1. Пропускная способность морских портов доведена до 48 млн. тонн
Данные МТК
млн. тонн в год

«Автожол саласы инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру» деген 1.1.1-міндетте:
«3. Жөндеудің барлық түрімен қамтылған республикалық маңызы бар жолдардың ұзақтығы» деген жолдың «2013 жыл», «2014 жыл», «2015 жыл» деген бағандарындағы «2 211», «2 263», «2 300» деген сандар тиісінше «1 632», «1 898», «1 358» деген сандармен ауыстырылсын;
«Су көлігі инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру» деген 1.1.4-міндетте:
мына:
«
1. Теңіз порттарының өткізу қабілеті 48 млн. тоннаға дейін жеткізілді
ККМ деректері
жылына млн. тонна

397
332
»;
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов»:
в графе «2015 год» строки «2. Внедрение эфирного цифрового вещания в регионах республики» значение «-» заменить значением «х»;
в графе «2015 год» строки «3. Модернизация и строительство радиотелевизионных станций (РТС)» значение «-» заменить значением «х»;
в задаче 3.1.4. «Доведение уровня отраслевой стандартизации до международных норм и формирование правовой основы, способствующей развитию ИКТ в Республике Казахстан»:
в графах «2013 год», «2014 год», «2015 год» строки «2. Количество разрабатываемых государственных стандартов в области ИКТ» цифры «1», «1» и значение «-» заменить соответственно цифрами «24», «20», «19»;
в графе «2015 год» строки «1. Разработка государственных стандартов в области ИКТ» значение «-» заменить значением «х»;
в задаче 3.1.5. «Развитие сектора ИТ – услуг, инновации и науки, включая создание условий для повышения уровня компьютерной грамотности»:
в графах «2013 год», «2014 год», «2015 год» строки «7. Уровень компьютерной грамотности населения» цифры «50», «52», «55» заменить соответственно цифрами «52», «54», «56»;
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов»:
после строки
«
14. Выработка предложений по совершенствованию статистической информации по развитию инфокоммуникаций
х
х
-
-
-
»
дополнить строками следующего содержания:
«

397
332
»;
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
«2. Республика өңірлерінде эфирлік цифрлық хабар таратуды енгізу» деген жолдың «2015 жыл» деген бағанындағы «-» деген мән «х» деген мәнмен ауыстырылсын;
«3. Радиотелевизиялық станцияларды жаңғырту және салу (РТС)» деген жолдың «2015 жыл» деген бағанындағы «-» деген мән «х» деген мәнмен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасында АКТ-ны дамытуға ықпал ететін салалық стандарттаудың деңгейін халықаралық нормаларға дейін жеткізу және құқықтық негізін құру» деген 3.1.4-міндетте:
«2. АКТ саласындағы әзірленуші мемлекеттік стандарттардың саны» деген жолдың «2013 жыл», «2014 жыл», «2015 жыл» деген бағандарындағы «1», «1» деген сандар мен «-» деген мән тиісінше «24», «20», «19» деген сандармен ауыстырылсын;
«1. Байланыс саласындағы мемлекеттік стандарттарды әзірлеу» деген жолдың «2015 жыл» деген бағанындағы «-» деген мән «х» деген мәнмен ауыстырылсын;
«Компьютерлік сауаттылық деңгейін арттыру үшін жағдай жасауды қоса алғанда АТ қызметтері секторын, инновациясын және ғылымды дамыту» деген 3.1.5-міндетте:
«7. Халықтың компьютерлік сауаттылық деңгейі» деген жолдың «2013 жыл», «2014 жыл», «2015 жыл» деген бағандарындағы «50», «52», «55» сандар тиісінше «52», «54», «56» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
мына:
«
14. Ақпараттық коммуникацияларды дамыту бойынша статистикалық ақпаратты жетiлдiру бойынша ұсыныстарды пысықтау
-
х
-
-
-
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«

15. Создание профессиональных стандартов по специальностям ИКТ
-
-
х
х
х
16. Оценка потребности рынка труда в ИКТ специалистах на краткосрочный (5 лет) и долгосрочный (10 и более лет) периоды, определение потребностей в новых специальностях и внесение изменений и дополнений в государственный классификатор занятий
-
-
х
х
х
»;
в стратегическом направлении 4. «Совершенствование процессов предоставления государственных услуг, технического сопровождения и интеграция информационных систем государственных органов, в том числе создание условий и механизмов для развития информационной инфраструктуры Таможенного союза»:

15. АКТ мамандықтары бойынша кәсiптік стандарттарды жасау
-
-
х
х
х
16. Еңбек нарығының АКТ мамандарына қажеттілігін қысқа мерзімді (5 жыл) және ұзақ мерзімді (10 және көп жыл) кезеңге бағалау, жаңа мамандықтарға қажеттіліктерді анықтау және кәсіптердің мемлекеттік жіктегішіне толықтырулар және өзгертулер енгізу
-
-
х
х
х
»;
«Мемлекеттік қызметтерді ұсыну, техникалық сүйемелдеу үдерістерін жетілдіру және мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерін ықпалдастыру, соның ішінде Кеден одағының ақпараттық инфрақұрылымын дамыту үшін жағдайлар және тетіктер жасау» деген 4-стратегиялық бағытта:

в цели 4.1. «Повышение качества оказания государственных услуг в электронном формате и уровня функционирования центров обслуживания населения»:
строку «Коды бюджетных программ, направленных на достижение данной цели» дополнить цифрами «044», «048»;
в задаче 4.1.1. «Обеспечение безопасного доступа граждан и организаций к государственным электронным услугам посредством цифровых сертификатов»:
показатели прямых результатов дополнить строками, порядковые номера 4, 5, 6 и 7, следующего содержания:
«

«Электрондық форматта мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын және халыққа қызмет көрсету орталықтарының жұмыс істеу деңгейін арттыру» деген 4.1-мақсатта:
«Осы мақсаттарға қол жеткізуге бағытталған бюджеттік бағдарламалар кодтары» деген жол «044», «048» деген сандармен толықтырылсын;
«Цифрлық сертификаттар арқылы азаматтардың және ұйымдардың мемлекеттік электрондық қызметтерге қауіпсіз қол жетімділігін қамтамасыз ету» деген 4.1.1-міндетте:
тікелей нәтижелер көрсеткіштері мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 4, 5, 6 және 7-жолдармен толықтырылсын:
«

9. Создание информационной системы и инфраструктуры Оперативного центра обеспечения информационной безопасности для координации действий при возникновении кризисных ситуаций
-
-
х
х
х
»
изложить в следующей редакции:
«
9. Создание информационной системы и инфраструктуры Оперативного центра обеспечения информационной безопасности критически важных объектов информатизаций
-
-
х
х
х
»;
дополнить строками, порядковые номера 18, 19, следующего содержания:
«
18. Поддержание информационно-справочной службы для оказания консультационных услуг населению
-
-
х
х
х
19. Создание информационной системы «Мобильный офис» Правительства Республики Казахстан
-
-
х
х
х
»;
раздел 5. «Межведомственное взаимодействие» изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
раздел 7. «Бюджетные программы» изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1753
5. Межведомственное взаимодействие
Показатели задач, для достижения которых требуется межведомственное взаимодействие
Государственный орган, с которым осуществляется межведомственное взаимодействие
Меры, предполагаемые для установления межведомственных взаимосвязей
1
2
3
Стратегическое направление 1.
Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан
Цель 1.1. Достижение опережающих темпов развития транспортно-коммуникационного комплекса
Задача 1.1.1. Повышение уровня развития инфраструктуры автодорожной отрасли
В среднем 85 % автомобильных дорог республиканского значения находятся в хорошем и удовлетворительном состоянии к 2015 году
МФ, МЭРТ
Финансирование проектов, реализация которых предусмотрена за счет республиканского бюджета; развитие проектов на основе государственно-частного партнерства
В среднем 70 % автомобильных дорог местного значения находятся в хорошем и удовлетворительном состоянии к 2015 году
МФ, МИО
Выделение целевых трансфертов областным бюджетам; предоставление ежеквартальной информации о состоянии дорог местного значения, находящихся в хорошем, удовлетворительном, неудовлетворительном состоянии
Протяженность дорог республиканского значения, охваченных всеми видами ремонта
МФ, МЭРТ
Финансирование мероприятий, реализация которых предусмотрена за счет республиканского бюджета; развитие проектов на основе государственно-частного партнерства
Задача 1.1.2. Повышение уровня развития инфраструктуры железнодорожной отрасли
Строительство новых железных дорог
МФ, МИНТ, МЭРТ
Обеспечение необходимого объема софинансирования строительства железнодорожных линий из республиканского бюджета; развитие новых форм концессии (ГЧП) в сфере эксплуатации магистральных железнодорожных сетей посредством совершенствования законодательства по вопросам концессии
Износ основных активов железнодорожного транспорта снижен до 60 %
АРЕМ, МИНТ, МФ

9. Ақпараттық жүйені және дағдарыс жағдайлары туындаған кезде іс-қимылды үйлестіру үшін ақпараттық қауіпсіздік қамтамасыз етудің шұғыл орталығы инфрақұрылымын құру
-
-
х
х
х
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
9. Ақпараттық жүйені және ақпараттандырудың сындарлы маңызды объектілерін ақпараттық қауіпсіздікпен қамтамасыз етудің шұғыл орталығы инфрақұрылымын құру
-
-
х
х
х
»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 18, 19-жолдармен толықтырылсын:
«
18. Халыққа консультациялық қызмет көрсету үшін ақпараттық-анықтамалық қызметке қолдау көрсету
-
-
х
х
х
19. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің мобильдік кеңсесі» ақпараттық жүйесін құру
-
-
х
х
х
»;
«Ведомствоаралық өзара іс-қимыл» деген 5-бөлім осы қаулыға  1-қосымшағасәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлім осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1753 қаулысына
1-қосымша
5. Ведомствоаралық өзара іс-қимыл
Қол жеткiзу үшiн, ведомствоаралық өзара iс-қимыл талап етiлетiн мiндеттер көрсеткiштерi
Ведомствоаралық өзара iс-қимыл жүзеге асырылатын мемлекеттiк орган
Ведомствоаралық өзара байланыс орнату үшiн көзделген шаралар
1
2
3
1-стратегиялық бағыт.
Қазақстан Республикасының көлiктiк инфрақұрылымын дамыту
1.1-мақсат. Көлiктiк-коммуникациялық кешенiн озыңқы даму қарқынына қол жеткiзу
1.1.1-мiндет. Автожол саласы инфрақұрылымының даму деңгейiн арттыру
2015 жылға қарай орташа алғанда республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының 85%-ы жақсы және қанағаттанарлық жағдайда
Қаржыминi, ЭДСМ
Iске асырылуы республикалық бюджет есебiнен көзделген жобаларды қаржыландыру мемлекеттік-жеке меншік әріптестік негiзiнде жобаларды дамыту
2015 жылға қарай орташа алғанда жергiлiктi маңызы бар автомобиль жолдарының 70%-ы жақсы және қанағаттанарлық жағдайда
Қаржыминi, ЖАО
Облыстық бюджеттерге нысаналы трансферттердi бөлу;
Жақсы, қанағаттанарлық, қанағаттанарлық емес жай-күйдегi жергiлiктi маңызы бар жолдардың жай-күйi туралы ақпаратты тоқсан сайын беру
Жөндеудiң барлық түрiмен қамтылған республикалық маңызы бар жолдардың ұзақтығы
Қаржыминi, ЭДСМ
Iске асырылуы республикалық бюджет есебiнен көзделген iс-шараларды қаржыландыру;
МЖӘ негiзiнде жобаларды дамыту (МЖӘ орталығы)
1.1.2-мiндет. Темiржол саласы инфрақұрылымының даму деңгейiн арттыру
Жаңа темiржолдардың ұзақтығы
Қаржыминi, ИЖТМ, ЭДСМ
Республикалық бюджеттен темiр жол желiлерiн салуды қоса қаржыландырудың қажет етiлген көлемдi қамтамасыз ету; Концессия мәселелерi бойынша заңнаманы жетiлдiру арқылы магистральдық темiр жол желiлерiн пайдалану саласында концессияның (МЖӘ) жаңа нысандарын дамыту;
Темiржол көлiгiнiң негiзгi активтерiнiң тозуы 60 % төмендеген
ТМРА, ИЖТМ, Қаржыминi

Приобретение и капитальный ремонт подвижного состава за счет реализации новой тарифной политики в сфере перевозок и ежегодного повышения тарифов на перевозку грузов железнодорожным транспортом в среднем на 15 % с 2011 года по 2014 год с последующей индексацией на уровне инфляции; приобретение железнодорожных пассажирских вагонов и локомотивов за счет республиканского бюджета
Задача 1.1.3. Повышение уровня развития гражданской авиации
Количество аэропортов, имеющих категорию ИКАО
МИО, МФ, АРЕМ
Приведение технических характеристик в соответствие с требованиями ИКАО, реконструкция (строительство) взлетно-посадочных полос, пассажирских и грузовых терминалов; финансирование проектов, реализация которых предусмотрена за счет республиканского бюджета; повышение эффективности тарифной политики в отношении субъектов естественной монополии воздушного транспорта
Увеличение числа международных воздушных сообщений
Количество международных аэропортов – «хабов» до 4 ед. к 2016 году
Стратегическое направление 2.
Развитие транзитно-транспортного потенциала Республики Казахстан
Цель 2.1. Увеличение объемов транзитных перевозок через территорию Республики Казахстан
Задача 2.1.1. Повышение уровня интеграции транспортного комплекса Республики Казахстан в международные транспортные сети
1. Увеличение объемов перевозок грузов в транзитном направлении
2. Увеличение дохода от транзитных перевозок
3. Увеличение средней скорости движения грузовых поездов по транзитным участкам железных дорог
4. Увеличение средней скорости движения грузов по автомобильным транзитным коридорам
МИД, МИНТ, МФ (КТК), АО ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию)
МИД – осуществление согласованной международной транспортной политики;
МИНТ – формирование системы мультимодальных транспортно-логистических центров, маршрутов;
МФ (КТК) – приграничное сотрудничество, упрощение таможенных процедур при пересечении границ;
АО «ФНБ «Самрук-Казына» – привлечение мирового опыта и капитала (участники, партнеры, консультанты, консорциумы) на реализацию международных транзитных проектов, формирование новых транзитных транспортных магистралей континентального значения, транс и евроазиатских сухопутных транспортных коридоров
Стратегическое направление 3.
Развитие услуг, производства и инфраструктуры ИКТ, базирующейся на современных технологиях, ориентированной на предоставление мультимедийных услуг
Цель 3.1 Обеспечение достижения роста доли сектора ИКТ в ВВП, включая развитие инфокоммуникационной инфраструктуры
Задача 3.1.5. Развитие сектора ИТ – услуг, инновации и науки, включая создание условий для повышения уровня компьютерной грамотности

Тасымалдар саласындағы жаңа тарифтiк саясатты iске асыру және кейiннен инфляция деңгейiнде индексациямен 2011 жылдан 2014 жылға дейiн темiр жол көлiгiмен жүктердi тасымалдау тарифтерiн орташа алғанда 15%-ға жыл сайын арттыру есебiнен жылжымалы құрамды сатып алу және күрделi жөндеу;
Республикалық бюджет есебiнен темiр жол жолаушылар вагондары мен локомотивтердi сатып алу
1.1.3-мiндет. Азаматтық авиация инфрақұрылымының даму деңгейiн арттыру
ИКАО санатына ие әуежайлар саны
ЖАО, Қаржыминi, ТМРА
Техникалық сипаттамаларды ИКАО талаптарына сәйкес келтiру, ұшу-қону жолақтарын, жолаушылар және жүк терминалдарын қайта жаңарту (салу);
Iске асыруы республикалық бюджет есебiнен көзделген жобаларды қаржыландыру; Әуе көлiгiнiң табиғи монополия субъектiлерiне қатысты тарифтiк саясаттың тиiмдiлiгiн арттыру
Халықаралық әуе қатынастары санының ұлғаюы
2016 жылға қарай халықаралық әуежай – «хабтардың» санын 4-ке дейiн
2-стратегиялық бағыт. Қазақстан Республикасының транзиттiк-көлiктiк әлеуетiн дамыту
2.1-мақсат. Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттiк тасымалдар көлемдерiн ұлғайту
2.1.1-мiндет. Қазақстан Республикасының көлiк кешенiн халықаралық көлiк желiсiне ықпалдастыру деңгейiн арттыру
1. Транзиттiк бағыттағы жүк тасымалдарының көлемдерiн ұлғайту.
2. Транзиттiк тасымалдардан түсетiн кiрiстi ұлғайту.
3. Темiр жол транзиттiк учаскелерi бойынша жүк поездарының орташа қозғалыс жылдамдығын ұлғайту.
4. Темiр жол транзиттiк учаскелерi бойынша жүк поездарының орташа қозғалыс жылдамдығын ұлғайту.
СIМ, ИЖТМ, Қаржыминi (КБК), «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келiсiм бойынша)
СIМ – келiсiлген халықаралық көлiк саясатын жүзеге асыру;
ИЖТМ – мультимодальді көлік-логистикалық орталықтар; маршруттар жүйесін қалыптастыру;
Қаржыминi (КБК) – шекара маңындағы ынтымақтастық, шекараларды өту кезiнде кеден рәсiмдерiн жеңiлдету;
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ – халықаралық транзиттiк жобаларды iске асыруға дүниежүзiлiк тәжiрибенi және капиталды (қатысушылар, әрiптестер, консультанттар, консорциумдар) тарту, құрылықтық маңызы бар жаңа транзиттiк көлiк магистральдарын, транс және еуразиялық құрлықтағы көлiк дәлiздерiн құру
3-стратегиялық бағыт.
Мультимедиялық қызметтердi ұсынуға бағытталған, қазiргi заманғы технологияларға негiзделген қызметтердi, өндiрiстердi және АКТ инфрақұрылымын, инновацияларды дамыту
3.1-мақсат. Ақпараттық коммуникациялық инфрақұрылымының дамуын қоса алғанда, ЖIӨ-дегi АКТ секторы үлесiнiң өсуiне қол жеткiзудi қамтамасыз ету
3.1.5-мiндет. Компьютерлiк сауаттылық деңгейiн арттыру үшiн жағдай жасауды қоса алғанда АТ қызметтерi секторын, инновация және ғылымды дамыту

1. Доля казахстанского содержания в IT-услугах
2. Доля казахстанского содержания в объеме коробочного (лицензионного) ПО
3. Доля казахстанского содержания в объеме сектора IT-оборудования
МИНТ, МЭРТ, МФ
Определение механизмов принципов государственно-частного партнерства для реализации IT-проектов
Определение мер по поддержке отечественных IT-компаний, работающих на экспорт, по получению заказов при предоставлении казахстанских кредитов зарубежным странам
Центральные государственные и местные исполнительные органы
Принятие мер по повышению доли казахстанского содержания в ИТ-услугах, в объемах коробочного (лицензионного) ПО и сектора IT-оборудования
1. Количество студентов, обучающихся по IT –специальностям на основе государственного заказа по международным стандартам iCarnegie (к предыдущему году).
2. Количество научно-исследовательских работ в МУИТ.
МОН
Оказание содействия в выделении грантов для обучения студентов в Международном университете информационных технологий.
Разработка механизмов государственной поддержки НИОКР в сфере ИКТ.
Стратегическое направление 4.
Совершенствование процессов предоставления государственных услуг, технического сопровождения и интеграции информационных систем государственных органов, в том числе создание условий и механизмов для развития информационной инфраструктуры Таможенного союза
Цель 4.1 Повышение качества оказания государственных услуг в электронном формате и уровня функционирования центров обслуживания населения
Задача 4.1.1 Обеспечение безопасного доступа граждан и организаций к государственным электронным услугам посредством цифровых сертификатов
Доля оказанных в электронном виде социально значимых государственных услуг от общего количества переведенных в электронный формат социально значимых государственных услуг
Центральные государственные и местные исполнительные органы
Ежегодное увеличение количества предоставляемых государственных электронных услуг
МЭРТ
Утверждение перечня социально значимых государственных услуг
МВД, МЮ, МТСЗН, МФ, МОН, МЗ, АУЗР
Автоматизация и реализация мер по оказанию государственных услуг в электронном формате
Доля лицензий, выдаваемых в электронном виде, от общего количества выдаваемых лицензий
Центральные государственные и местные исполнительные органы – лицензиары
Выдача лицензий в электронном виде посредством «Е-лицензирования»
Цель 4.2. Обеспечение взаимодействия с международными информационными системами в рамках Таможенного союза
Задача 4.2.1. Создание Межгосударственного шлюза по обмену информацией в рамках Таможенного союза

1. IТ-қызметтерiндегi қазақстандық қамту үлесi.
2. Қораптық (лицензияландырылған) ПҚ көлемiндегi қазақстандық қамту үлесi.
3. IT-жабдықтар секторы көлемiндегi қазақстандық қамту үлесi.
ИЖТМ, ЭДСМ, Қаржыминi
IТ-жобаларды iске асыру үшiн мемлекеттiк-жеке меншiк әрiптестiк тетiктерi мен қағидаттарын айқындау
Қазақстандық кредиттердi шетелдiк елдерге ұсыну кезiнде тапсырыстарды алу бойынша экспортқа жұмыс iстейтiн отандық IТ-компанияларды қолдау бойынша шараларды айқындау
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдар
АТ-қызметiнде, қорапты БҚ көлемiнде (лицензиялық), және АТ-жабдықтар секторында қазақстандық қамтудың үлесiн арттыру бойынша шаралар қабылдау
1) Мемлекеттiк тапсырыс негiзiнде iCarnegie халықаралық стандарттары бойынша IT-мамандықтары бойынша оқитын студенттердiң саны (өткен жылға);
2) ХАТУ-гi ғылыми-зерттеу жұмыстарының саны
БҒМ
Халықаралық ақпараттық технологиялар университетiнде студенттердi оқыту үшiн гранттарды бөлуге ықпал ету.
АКТ саласындағы ҒЗТҚЖ мемлекеттiк қолдау тетiктерiн әзiрлеу
4-стратегиялық бағыт.
Мемлекеттiк қызметтердi ұсыну, техникалық сүйемелдеу үдерiстерiн жетiлдiру және мемлекеттiк органдардың ақпараттық жүйелерiн ықпалдастыру, соның iшiнде Кеден одағының ақпараттық инфрақұрылымын дамыту үшiн жағдайлар және тетiктер жасау
4.1-мақсат. Электрондық форматта мемлекеттiк қызмет көрсетудiң сапасын және халыққа қызмет көрсету орталықтарының жұмыс iстеу деңгейiн арттыру
4.1.1-мiндет. Цифрлық сертификаттар арқылы азаматтардың және ұйымдардың мемлекеттiк электрондық қызметтерге қауiпсiз қол жетiмдiлiгiн қамтамасыз ету
Электрондық форматқа көшiрiлген әлеуметтiк маңызы бар қызметтердiң жалпы санынан электрондық түрде көрсетiлген әлеуметтiк маңызы бар мемлекеттiк қызметтердiң үлесi
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдар
Ұсынылатын мемлекеттiк электрондық қызметтердiң санын жыл сайын арттыру
ЭДСМ
Әлеуметтiк маңызы бар мемлекеттiк қызметтердiң тiзбесiн бекiту
IIМ, Әділетмині, Еңбекмині, Қаржыминi, БҒМ, ДСМ, ЖРБА
Электрондық форматта мемлекеттiк қызметтердi көрсету бойынша шараларды автоматтандыру және iске асыру
Берiлген лицензиялардың жалпы санынан электрондық түрде берiлетiн лицензиялардың үлесi
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдар-лицензиарлар
«Е-лицензиялау» арқылы электронды түрде лицензияларды беру
4.2-мақсат. Кеден одағы шеңберiнде халықаралық ақпараттық жүйелермен өзара iс-қимылды қамтамасыз ету
4.2.1-мiндет. Кеден одағы шеңберiнде ақпаратпен алмасу үшiн мемлекетаралық шлюздi құру

1. Ввод в промышленную эксплуатацию ИС «Межгосударственный шлюз по обмену информацией в рамках Таможенного союза»
2. Количество интегрированных ИС ГО межгосударственным шлюзом для обмена информацией в рамках Таможенного союза
МЭРТ, МФ
Создание Межгосударственного шлюза для обмена информацией в рамках Таможенного союза
МЭРТ, МФ, заинтересованные ГО
Интеграция информационных систем госорганов с Межгосударственным шлюзом для обмена информацией в рамках Таможенного союза
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1753
Раздел 7. Бюджетные программы 7.1. Бюджетные программы
Бюджетная программа
(подпрограмма)
001 «Услуги по формированию политики, координации, контроля, развития инфраструктуры и конкурентного рынка в области транспорта, коммуникаций, связи и информатизации».
100 «Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию политики, координации, контроля, развития инфраструктуры и конкурентного рынка в области транспорта, коммуникаций, связи и информатизации».
103 «Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг».
104 «Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов»
Описание
Содержание центрального аппарата, ведомств и территориальных органов Министерства, разработка государственных и отраслевых (секторальных) программ развития транспортно-коммуникационного комплекса, связи и информатизации; разработка законодательных актов, предложений по совершенствованию применения законодательства, а также разработка и принятие нормативных правовых актов, технических условий и иных нормативов в области транспортно-коммуникационного комплекса, связи и информатизации по вопросам, входящим в компетенцию Министерства; разработка прогнозов и своевременное качественное обеспечение потребностей государственных нужд и экономики в перевозках и коммуникациях; разработка стандартов и правил; по решениям Правительства осуществление функций, связанных с владением и пользованием государственными долями и пакетами акций юридических лиц транспортно-коммуникационного комплекса, связи и информатизации; обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства. Системно-техническое обслуживание и ремонт системно-вычислительной техники. Администрирование, сопровождение локально-вычислительной сети, информационных систем и программных продуктов
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
текущая
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата

1. «Кеден одағы шеңберiнде ақпаратпен алмасу бойынша мемлекетаралық шлюз» АЖ өндiрiстiк пайдалануға енгiзу
2. Кеден одағы шеңберiнде ақпаратпен алмасу үшiн мемлекетаралық шлюзбен ықпалдастырылған МО АЖ саны
ЭДСМ, Қаржыминi
Кеден одағы шеңберiнде ақпаратпен алмасу үшін мемлекетаралық шлюз құру
ЭДСМ, Қаржыминi, мүдделi мемлекеттiк органдар
Кеден одағы шеңберiнде ақпаратпен алмасу үшiн мемлекетаралық шлюзбен мемлекеттiк органдардың ақпараттық жүйелерiн ықпалдастыру
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1753 қаулысына
2-қосымша
7-бөлім. Бюджеттік бағдарламалар
7.1. Бюджеттік бағдарламалар
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
001 «Көлiк, коммуникация, байланыс және ақпараттандыру саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестiру және бақылау, инфрақұрылымды және бәсекелес нарықты дамыту жөнiндегi қызметтер»
100 «Көлiк, коммуникация, байланыс және ақпараттандыру саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру, бақылау, инфрақұрылымды және бәсекелес нарықты дамыту жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету»
103 «Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету»
104 «Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету»
Сипаттау
Министрліктің орталық аппарат, ведомствалар және аумақтық органдар қызметкерлерін ұстау, көлік-коммуникациялық кешенін, байланыс және ақпараттандыруды дамытудың мемлекеттік және салалық (секторлық) бағдарламасын, заңнамалық актілерді, заңнаманы қолдануды жетілдіру бойынша ұсыныстарды әзірлеу, сондай-ақ нормативтік- құқықтық актілерді, Министрліктің құзыретіне кіретін көлік-коммуникациялық кешені, байланыс және ақпараттандыру саласындағы техникалық талаптар мен басқа да нормативтерді әзірлеу және қабылдау; Болжамдарды әзірлеу және мемлекеттің мұқтаждығы мен экономикасының тасымалдар мен коммуникациялардағы қажеттілікті уақтылы сапалы қамтамасыз ету; көлік-коммуникациялық кешенінің, байланыс және ақпараттандырудың мемлекеттік үлестеріне және заңды тұлғалардың акция пакеттерімен иелік ету мен пайдалануға қатысты Үкіметтің шешімдері бойынша функцияларды жүзеге асыру; Біліктілік талаптарына сәйкес өз лауазымдық міндеттерін тиімді орындау және кәсіби шеберлігін жетілдіру үшін кәсіптік қызмет саласындағы білім бағдарламасы бойынша теориялық және практикалық білімдерді, шеберлікті, машықтарды жаңарту. Жүйелі техникалық қызмет көрсету және жүйелі-есептік техниканы жөндеу. Жергілікті есептік жүйені, ақпараттық жүйелер мен бағдарлама өнімдеріне әкімшілік ету, сүйемелдеу.
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына қарай
Мемлекеттiк функцияларды, өкiлеттiктердi және олардан туындайтын мемлекеттiк қызметтер көрсетудi жүзеге асыру
жүзеге асыру тәсіліне қарай
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткішінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері

21 318 097
21 948 865
31 879 056
27 000 000
27 000 000
30 000 000
30 000 000
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа
(подпрограмма)
004 «Обеспечение безопасности полетов воздушных судов»
Описание
Направлена на реализацию стратегического направления по обеспечению безопасности транспортных процессов, достижение целей по обеспечению безопасности условий передвижения пассажиров и грузов на всех видах транспорта и выполнение задач по повышению безопасности в гражданской авиации
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
текущая
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата
1. Повышение квалификации персонала РГП «Центр по обеспечению безопасности полетов» с выдачей подтверждающих сертификатов (кол-во курсов)
ед.
2
2. Приобретение библиотеки ИКАО для получения и формирования базы руководящих документов в области гражданской авиации для РГП «Центр по обеспечению безопасности полетов»
ед.
1
Показатели конечного результата
Количество работников РГП «Центр по обеспечению безопасности полетов», прошедших повышение квалификации
ед.
27
Показатели качества
Количество полученных сертификатов
ед.
32
Показатели эффективности
1.Квалифицированный персонал - допуски по типам воздушных судов
%
24
2.Мониторинг поправок к стандартам ИКАО и уведомление ИКАО о существующих различиях со стандартами ИКАО (кол-во различий)
ед.
2
Объем бюджетных средств
тыс. тенге
0
0
51 930
0
0
0
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа
(подпрограмма)
005 «Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов»
Описание
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях.
Обеспечение гарантированных габаритов судового хода посредством выставления (снятия) и содержания знаков навигационного оборудования; выполнения дноуглубительных (землечерпательных), выправительных, дноочистительных и тральных работ; содержания судоходных гидротехнических сооружений (шлюзов) в безопасном рабочем состоянии
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
текущая
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата
1. Выставление (снятие) и обслуживание знаков навигационного оборудования
км/ сут
778 873
778 873
778 873

21 318 097
21 948 865
31 879 056
27 000 000
27 000 000
30 000 000
30 000 000
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттiк бағдарлама (кiшi бағдарлама)
004 «Әуе кемелерінің ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету»
Сипаттама
Көліктің барлық түрлерінде жолаушылар мен жүктерді тасымалдау жағдайларының қауіпсіздігін қамтамасыз ету бойынша мақсатқа қол жеткізуде көлік процестерінің қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі стратегиялық бағытты іске асыруға және азаматтық авиациядағы қауіпсіздікті арттыру бойынша міндеттерді орындауға бағытталған.
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына қарай
Мемлекеттiк функцияларды, өкiлеттiктердi және олардан туындайтын мемлекеттiк қызметтер көрсетудi жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткішінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
1. «Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету орталығы» РМК персоналына растайтын сертификаттарды бере отырып, біліктілігін арттыру (курс саны)
бірлік
2
2. «Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету орталығы» РМК арналған азаматтық авиация саласындағы басшылық құжаттарды алу және оларды қалыптастыру базасы үшін ИКАО кітапханасын құру
бірлік
1
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
«Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету орталығы» РМК-ның біліктілігін арттыру курсынан өткен қызметкерлерінің саны
бірлік
27
Сапа көрсеткіштері Алынған сертификаттар саны
бірлік
32
Тиімділік көрсеткіштері
1. Әуе кемелерінің үлгісі бойынша рұқсат алған білікті персонал
%
24
2. ИКАО стандарттарына түзетулерге мониторинг жүргізу және ИКАО стандарттарына байланысты айырмашылықтың болуы туралы ИКАО-ны хабардар ету (айырмашылық саны)
бірлік
2
Бюджет қаражатының көлемі
мың теңге
0
0
51 930
0
0
0
Бюджеттiк бағдарламаның нысаны
Бюджеттiк бағдарлама (кiшi бағдарлама)
005 «Су жолдарының кеме жүретiн жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздердi ұстау»
Сипаттама
Iшкi су жолдарындағы кеме қатынасының қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету.
Навигациялық жабдықтар белгiлерiн қою (алу) және күтiп ұстау арқылы кеме жүруiнiң кепiлдендiрiлген өлшемдерiн қамтамасыз ету: түбiн тереңдету (жердi қарпу), түзету, түбiн тазарту және трал жұмыстарын орындау; кеме жүретiн гидротехникалық құрылыстарды (шлюздердi) қауiпсiз жұмыс жағдайында ұстау
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына қарай
Мемлекеттiк функцияларды, өкiлеттiктердi және олардан туындайтын мемлекеттiк қызметтер көрсетудi жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткішінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері 1. Навигациялық жабдықтарды орнату (алып тастау) және қызмет көрсету
км/ тәулік
778 873
778 873
778 873

101 002
22 674
6 500
22 700
12 000
11 400
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа
011 «Капитальные расходы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан»
Описание
Приобретение технических средств, лицензионного программного обеспечения для обеспечения деятельности сотрудников центрального аппарата, ведомств и территориальных подразделений. Капитальный ремонт и разработка проектно-сметной документации зданий территориальных подразделений комитетов Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан для создания нормальных трудовых и социально-бытовых условий для государственных служащих. Оснащение органов транспортного контроля
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление капитальных расходов
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
текущая
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата

101 002
22 674
6 500
22 700
12 000
11 400
0
Бюджеттiк бағдарламаның нысаны
Бюджеттiк бағдарлама (кiшi бағдарлама)
011 «Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң күрделi шығыстары»
Сипаттама
Орталық аппарат, ведомстволар мен аумақтық бөлімшелер қызметкерлерінің қызметін қамтамасыз етуге арналған техникалық құралдарды, лицензиялық бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі комитеттерінің аумақтық бөлімшелері ғимараттарын мемлекеттік қызметшілер үшін қалыпты еңбек және әлеуметтік-тұрмыстық жағдай жасау үшін күрделі жөндеу және жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу. Көліктік бақылау органдарын жарақтандыру.
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына қарай
Күрделi шығыстарды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткішінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткiштері

113 680
93 436,1
85 230
107 378
88 151
92 316
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа(подпрограмма)
015 «Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта «Новая транспортная система»
Описание
Строительство легкорельсовой транспортной системы города Астаны
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
развитие
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата
1. Создание новых рабочих мест
чел.
22
2. Строительство комплекса легкорельсовой транспортной системы первой очереди
%
30
Показатели конечного результата
1. Переустройство инженерных сетей
км
14
2. Соответствие систем и конструкций легкорельсового транспорта казахстанским и международным стандартам качества
%
Показатели качества
Количество выездов на объект
кол-во
180
Показатели эффективности
Строительство эстакады
км
2
Объем бюджетных средств
тыс. тенге
10 234 976
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа (подпрограмма)
016 «Обеспечение качества выполнения дорожно-строительных и ремонтных работ»
Описание
Осуществление контроля за качеством выполняемых работ по строительству, реконструкции, капитальному, среднему, текущему ремонту автомобильных дорог республиканского значения и применяемыми дорожно-строительными материалами
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
текущая
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата
Проведение контроля качества дорожно-ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения
км
2 200
2 628
2 863
2 868
2 443
2 672
2 316
Показатели конечного результата
Протяженность реконструированных и отремонтированных участков автомобильных дорог республиканского значения, прошедших контроль качества
км
2 200
2 628
2 863
2868
2 443
2 672
2 316
Показатели качества
Количество выезда на объект
кол-во

113 680
93 436,1
85 230
107 378
88 151
92 316
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
015 «Астана қаласының бюджетіне Жаңа көлік жүйесі жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері»
Сипаттама
Астана қаласының жеңіл рельстік көлік жүйесін салу
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Трансферттер мен бюджеттiк субсидиялар беру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Даму
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері 1. Жаңа жұмыс орындарын құру
км
22
2. Бірінші кезектегі жеңілрельстік көлік жүйесі кешенін салу
%
30
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері 1. Инженерлік желілерді қайта орнату
км
14
2.-Жеңіл рельсті көлік жүйесінің және құрылымының қазақстандық және халықаралық сапалық стандарттарына сәйкестігі
%
Сапа көрсеткіштері Объектіге шығу саны
саны
180
Тиімділік көрсеткіштері Эстакада салу
км
2
Бюджет қаражатының көлемі
мың теңге
10 234 976
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
016 «Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету»
Сипаттама
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу, қайта жаңарту, күрделі, орташа, ағымдағы жөндеу бойынша орындалып жатқан жұмыстардың және қолданылып жатқан жол-құрылыс материалдарының сапасына бақылауды жүзеге асыру
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Мемлекеттiк функцияларды, өкiлеттiктердi және олардан туындайтын мемлекеттiк қызметтер көрсетудi жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарындағы жол-жөндеу жұмыстарының сапасын бақылауды жүргізу
км
2200
2 628
2 863
2 868
2 443
2 672
2 316
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Бақылау сапасынан өткен, жөнделген және қайта жаңартылған республикалық маңызы бар автомобиль жолдары учаскелерінің ұзақтығы
км
2200
2 628
2 863
2 868
2 443
2 672
2 316
Сапа көрсеткіштері Объектіге шығу саны
саны

15 580 082
14 734 069
14 693 029
14 693 029
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа
025 «Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи»
Описание
секретно
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
текущая
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата
секретно
Показатели конечного результата
секретно
Показатели качества
секретно
Показатели эффективности
секретно
Объем бюджетных расходов
тыс. тенге
0
0
4 244 175
377 306
377 306
377 306
377 306
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа
026 «Модернизация системы мониторинга радиочастотного спектра Республики Казахстан»
Описание
секретно
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
развитие
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата
секретно
Показатели конечного результата
секретно
Показатели качества
секретно
Показатели эффективности
секретно
Объем бюджетных расходов
тыс. тенге
0
0
0
0
0
4 073 343
4 769 682
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа
027 «Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан»
Описание
Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
текущая
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата

15 580 082
14 734 069
14 693 029
14 693 029
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
025 «Байланыс операторларының басқару жүйесiн және желiлердiң мониторингiн сүйемелдеу»
Сипаттамасы
құпия
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Мемлекеттiк функцияларды, өкiлеттiктердi және олардан туындайтын мемлекеттiк қызметтер көрсетудi жүзеге асыру
жүзеге асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама көрсеткішінің атауы
Өлш. бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
құпия
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
құпия
Сапа көрсеткіштері
құпия
Тиімділік көрсеткіштері
құпия
Бюджеттік шығыстардың көлемі
мың теңге
0
0
4 244 175
377 306
377 306
377 306
377
306
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама )
026 «Қазақстан Республикасының радиожиілік спектрі мониторингі жүйесін жаңғырту»
Сипаттамасы
құпия
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Бюджеттiк инвестицияларды жүзеге асыру
жүзеге асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Даму
Бюджеттік бағдарлама көрсеткішінің атауы
Өлш. бірлігі
2009 жылғы
2010 жылғы
Жоспарлы кезең
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
құпия
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
құпия
Сапа көрсеткіштері
құпия
Тиімділік көрсеткіштері
құпия
Бюджеттік шығыстардың көлемі
мың теңге
0
0
0
0
0
4 073 343
4 769 682
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
027 «Қазақстан Республикасының орбиталдық-жиілік ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестіру»
Сипаттамасы
Қазақстан Республикасының орбиталды-жиілік ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестіру
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Мемлекеттiк функцияларды, өкiлеттiктердi және олардан туындайтын мемлекеттiк қызметтер көрсетудi жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама көрсеткішінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері

17,1
Объем бюджетных средств
тыс. тенге
431 349
425 561
416 885
385 240
475 657
458 209
474 112
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа (подпрограмма)
033 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд»
Описание
Заключение договоров по выкупу земельных участков и строений на них для государственных нужд под строительство и реконструкцию автомобильных дорог республиканского значения
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
текущая
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата
Выкуп земельных участков и строений, попадающих под полосу отвода автодорог
участок
Прогнозируется 102
Прогнозируется 127
Прогнозируется 334
Прогнозируется 118
Прогнозируется 59
Показатели конечного результата
Заключение договоров по выкупу земельных участков и строений
участок
Прогнозируется 102
Прогнозируется 127
Прогнозируется 334
Прогнозируется 118
Прогнозируется 59
Показатели качества
Процентное соотношение количества договоров, заключенных по решениям суда, к общему количеству выкупаемых земельных участков
участок
Не более 10%
Не более 10%
Не более 10%
Не более 10%
Не более 10%
Показатели эффективности
Завершение выкупа земельных участков с учетом закрытия финансового года
участок
Прогнозируется 102
Прогнозируется 127
Прогнозируется 334
Прогнозируется 118
Прогнозируется 59
Объем бюджетных средств
тыс. тенге
894 823
2 809 508
2 800 000
4 500 000
3 813 443
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа
(подпрограмма)
034 «Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном»
Описание
Покрытие убытков перевозчиков, связанных с организацией пассажирских перевозок на подземном транспорте Метрополитен по городскому сообщению в городе Алматы
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
текущая
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата

17,1
Бюджет қаражатының көлемі
мың теңге
431 349
425 561
416 885
385 240
475 657
458 209
474 112
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
033 «Облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшiн жер учаскелерiн алуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттерi»
Сипаттама
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын құрылыс және қайта жаңартуға мемлекеттік мұқтажы үшін жер учаскелерді және құрылыстарды сатып алу шарттарын жасасу
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Трансферттер мен бюджеттiк субсидиялар беру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткіштері Көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
Жоспарлы кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері Автожолдың белдеуіне түсетін жер учаскелерін және құрылымдарын сатып алу
учаске
102 болжанады
127
болжанады
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Жер учаскелерін және құрылымдарын сатып алу бойынша шарт жасасу
учаске
102 болжанады
127
болжанады
Сапа көрсеткіштері Сот шешімдері бойынша жасасқан шарттардың саны сатып алынатын жер учаскелердің жалпы санына пайыздық қатынасы
учаске
10 %-дан аса емес
10 %-дан аса емес
Тиімділік көрсеткіштері Қаржылық жылының жабылуын есепке ала отырып, жер учаскелерін сатып алуды аяқтау
учаске
102 болжанады
127
болжанады
Бюджет қаражатының көлемі
мың теңге
894 823
2 809 508
2 800 000
4 500 000
3 813 443
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
034 «Алматы қаласының бюджетiне метрополитенмен жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер»
Сипаттама
Алматы қаласындағы қалалық қатынас бойынша Метрополитен жер асты көлігіндегі жолаушылар тасымалын ұйымдастырумен байланысты тасымалдаушылар шығынын жабу
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Трансферттер мен бюджеттiк субсидиялар беру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері

271 620
283 431
283 431
283 431
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа
039 «Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем»
Описание
Обеспечение функционирования информационной инфраструктуры «электронного правительства» Республики Казахстан, приобретение технических средств и лицензионного программного обеспечения, оплата услуг связи, и аренды помещения, услуги по сопровождению, системно-техническому обслуживанию информационных систем, услуги по обеспечению информационной безопасности инфраструктуры «электронного правительства».
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
текущая
Наименование показателя бюджетной программы
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата

271 620
283 431
283 431
283 431
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
039 «Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету»
Сипаттамасы
Қазақстан Республикасының «электрондық үкімет» ақпараттық инфрақұрылымдарының қызмет етуін қамтамасыз ету; техникалық жабдықтар мен лицензиялық бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу; байланыс қызметтерін төлеу; үй жайларды жалға алу; ақпараттық жүйелерді сүйемелдеу жүйелік-техникалық қызмет көрсету бойынша қызметтер; «электрондық үкімет» инфрақұрылымының қауіпсіздігін қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Мемлекеттiк функцияларды, өкiлеттiктердi және олардан туындайтын мемлекеттiк қызметтер көрсетудi жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама көрсеткішінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012
жыл
2013
жыл
2014
жыл
2015
жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері

2 439 418
14 302 272
20 314 519
14 302 272
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа
042 «Услуги по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов по применению информационных технологий»
Описание
Расходы на услуги независимых неправительственных организаций по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных органов и местных исполнительных органов областей, города республиканского значения, столицы по критериям реализации функций государственных органов в электронном формате и оказания государственных услуг в электронном формате
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
текущая
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата

2 439 418
14 302 272
20 314 519
14 302 272
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлам а)
042 «Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің ақпараттық технологияларды қолдану тиімділігін бағалауды жүргізу жөніндегі қызметтері»
Сипаттамасы
Мемлекеттік органдармен қызметтерді электронды форматта іске асыру және электронды форматта мемлекеттік қызметтер көрсету критерийлері бойынша облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың орталық мемлекеттік органдарының және жергілікті атқарушы органдарының қызметтерінің тиімділігін бағалауды жүргізу бойынша тәуелсіз үкіметтік емес ұйымдардың қызметтеріне шығыстар
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Мемлекеттiк функцияларды, өкiлеттiктердi және олардан туындайтын мемлекеттiк қызметтер көрсетудi жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама көрсеткішінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері

613 075
1 059 849
1 055 664
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа
044 «Создание информационной системы «Мобильный офис Правительства Республики Казахстан»
Описание
Автоматизация информационно-обменных видов деятельности (отправка/получение электронных почтовых сообщений, обмен информацией и обсуждения вопросов посредством мгновенных сообщений, форумов)
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
развитие
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата.
1. Запуск ИС «Мобильный офис Правительства РК» в промышленную эксплуатацию
ед.
1
2. Подключение пользователей к ИС «Мобильный офис Правительства РК»
ед.
250
Показатели конечного результата
Увеличение эффективности совместной работы руководителей Канцелярии Премьер-Министра РК, центральных и местных исполнительных органов и государственных холдингов
%
100
Показатели качества
1. Обеспечение передачи сообщений ИС МОПРК.
ед.
5 000
2. Обеспечение взаимодействия в режиме 24 часа 7 дней в неделю (далее - 24х7) вне зависимости от местонахождения пользователей ИС Мобильный Офис Правительства РК.
%
100
Объем бюджетных расходов
тыс. тенге
307 743
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа
048 «Увеличение уставного капитала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения»
Описание
Техническое оснащение рабочих мест пользователей Интегрированной информационной системы для ЦОН и обеспечение каналов связи в рамках развития ИИС ЦОН, создание специализированных Центров обслуживания населения по вопросам регистрации автотранспорта и выдачи водительских удостоверений
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
развитие
Наименование показателя бюджетной программы
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата

613 075
1 059 849
1 055 664
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
044 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің мобильдік кеңсесі» ақпараттық жүйесін құру»
Сипаттама
Қызметтің ақпараттық-алмасу түрлерін автоматтандыру (электрондық пошта хабарламаларын жөнелту/алу, ақпаратпен алмасу және жедел хабарламалар, форумдар арқылы мәселелерді талқылау)
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына байланысты
Бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Даму
Бюджеттік бағдарлама көрсеткішінің атауы
Өлшем бірлігі
Есептік кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері 1. ҚР Үкiметiнiң Мобильдік кеңсесі АЖ өндірістік пайдалануға iске қосу
бірлік
1
2. ҚР Үкiметiнiң Мобильдік кеңсесі АЖ-ге пайдаланушыларды қосу.
бірлік
250
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері ҚР Премьер-Министрiнiң Кеңсесi, орталық және жергiлiктi атқарушы органдар және мемлекеттiк холдингтер басшыларының бірлескен жұмысының тиімділігін арттыру
%
100
Сапа көрсеткіштері
1. ҚРҮМҚ АЖ хабарламалар жіберуді қамтамасыз ету
бірлік
5 000
2. ҚР Үкiметiнiң Мобильдік кеңсесі АЖ пайдаланушыларының тұрған жеріне қарамастан аптасына 7 күн 24 сағат режимінде (бұдан әрi - 24 х7) өзара іс-қимылын қамтамасыз ету
%
100
Бюджеттік шығыстардың көлемі
мың теңге
307 743
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
048 «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту»
Сипаттама
ХҚКО арналған Ықпалдандырылған ақпараттық жүйесінің пайдаланушыларына жұмыс орындарын техникалық жабдықтау және ХҚКО ЫАЖ дамыту шеңберінде байланыс арналарын қамтамасыз ету, автокөлікті тіркеу және жүргізуші куәліктерін беру мәселелері бойынша мамандандырылған Халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына байланысты
Бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Даму
Бюджеттік бағдарлама көрсеткішінің атауы
Өлшем бірлігі
Есептік кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері

1 708 935
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа
049 «Подготовка и сопровождение концессионного проекта строительства «Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога»
Описание
Оказание содействия Республике Казахстан в реализации сделки ГЧП посредством открытого, конкурентного и прозрачного тендерного процесса путем привлечения солидных инвесторов, имеющих достаточные ресурсы для осуществления пилотного концессионного проекта «БАКАД»
вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
выполнение обязательств государства
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
текущая
Наименование показателя бюджетной программы
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата
1. Корректировка ТЭО
ед.
2. Разработка конкурсной документации
ед.
1
Показатели конечного результата
1. Заключения соответствующих экспертиз на ТЭО
ед.
2. Заключение экспертизы АО «КЦ ГЧП», согласование с МЭРТ и МФ
ед.
1
Показатели качества
1. Утверждение ТЭО
ед.
2. Утверждение конкурсной документации
ед.
1
Показатели эффективности
Договор концессии
ед.
1
Объем бюджетных расходов
тыс. тенге
251 250
48 750
0
Форма бюджетной программы
Бюджетная программа (подпрограмма)
050 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство специализированных центров обслуживания населения»
Описание
Открытие специализированного центра обслуживания населения в г. Алматы
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа реализации
индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
развитие
Наименование показателя бюджетной программы
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
Показатели прямого результата
Создание специализированного центра обслуживания населения в г. Алматы по регистрации автотранспорта и выдаче водительских удостоверений
ед.
1
Показатели конечного результата
1. Снижение среднего времени по регистрации, перерегистрации автотранспорта
час
Не более 2

1 708 935
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
049 «Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы» концессиялық жобасының құрылысын дайындау және сүйемелдеу»
Сипаттама
«ҮАААЖ» «пилоттық» концессиялық жобасын жүзеге асыру үшін жеткілікті ресурстары бар ірі инвесторларды тарту арқылы ашық, бәсекелес және айқын тендерлік процесс арқылы МЖМӘ келісімді іске асыруда Қазақстан Республикасына ықпал көрсету
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына байланысты
Мемлекеттiң мiндеттемелерiн орындау
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама көрсеткішінің атауы
Өлшем бірлігі
Есептік кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
1. ТЭН-ді түзету
бірлік
1
2. Конкурстық құжаттаманы әзірлеу
бірлік
1
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
1. ТЭН-ге тиісті сараптамалардың қорытындылары
бірлік
1
2. «ҚМЖМ ӘО» АҚ сараптама қорытындысы, ЭДСМ-мен және ҚМ-мен келісу
бірлік
1
Сапа көрсеткіштері 1. ТЭН бекіту
бірлік
1
2. Конкурстық құжаттаманы бекіту
бірлік
1
Тиімділік көрсеткіштері Концессия шарты
бірлік
1
Бюджеттік шығыстардың көлемі
мың теңге
251 250
48 750
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
050 «Облыстық бюджеттеріне, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру үшін берілетін нысаналы даму трансферттері»
Сипаттамасы
Алматы қаласында мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталығын ашу
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Трансферттер және бюджеттiк субсидиялар беру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/ дамыту
Даму
Бюджеттік бағдарлама көрсеткішінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
Алматы қаласында автокөлiктерді тiркеу және жүргiзушi куәлiктерін беру жөнінде мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталығын құру
бірлік
1
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
1. Автокөлiктi тiркеу, қайта тiркеу бойынша орташа уақытты азайту
сағат
2-ден көп емес

2. Снижение среднего времени оформления документов по выдаче водительских удостоверений
час
Не более 2
Показатели качества
Перевод предоставления государственных услуг в сфере регистрации автотранспорта и выдаче водительских удостоверений в центр обслуживания населения в целях улучшения качества и удобства при получении услуг населением
услуга
1
Показатели эффективности Обеспечение бесперебойного функционирования специализированного центра обслуживания населения
%

2. Жүргiзушi куәлiктерін беру бойынша құжаттарды ресiмдеудiң орташа уақытын азайту
сағат
2-ден көп емес
Сапа көрсеткіштері Халықтың қызметтердi алу кезіндегі сапасы мен қолайлылықты жақсарту мақсатында автокөлікті тіркеу және жүргізуші куәліктерін беру саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсетуді халыққа қызмет көрсету орталығына ауыстыру
қызмет
1
Тиімділік көрсеткіштері Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталығының үздіксiз жұмыс істеуін қамтамасыз ету
%