О Перспективном плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 - 2015 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1783. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1554
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1554.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перспективный план законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 – 2015 годы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам и иным государственным органам обеспечить своевременное выполнение Плана.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2012 года № 360 «О Перспективном плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2013 – 2014 годы» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 37, ст. 507).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2012 года № 1783
Перспективный план законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 2014 - 2015 годы
п/п
Наименование законопроекта
Государст-
венный
орган-разработчик
Срок представления
МЮ
Правительство
Парламент
1
2
3
4
5
6
1.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оценочной деятельности
МЮ
1 квартал
2014 года
1 квартал
2014 года
1 квартал
2014 года
2.
О международной помощи Республики Казахстан
МИД
1 квартал
2014 года
1 квартал
2014 года
1 квартал
2014 года
3.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам международной помощи
МИД
1 квартал
2014 года
1 квартал
2014 года
1 квартал
2014 года
4.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам водоснабжения и водоотведения
АДСЖКХ
1 квартал
2014 года
1 квартал
2014 года
2 квартал
2014 года
5.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования торговой деятельности
МЭРТ
2 квартал
2014 года
2 квартал
2014 года
2 квартал
2014 года
6.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам энергосбережения и повышения энергоэффективности
МИНТ
2 квартал
2014 года
2 квартал
2014 года
2 квартал
2014 года
7.
О гарантированном трансферте из национального фонда Республики Казахстан на 2015 – 2017 годы
МЭРТ
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
8.
О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы
МФ
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
9.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования законодательства в области электронной торговли
МЭРТ
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
10.
Об использовании атомной энергии
ААЭ
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
11.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам атомной энергии
ААЭ
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
3 квартал
2014 года
12.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам защиты прав инвалидов
МТСЗН
3 квартал
2014 года
4 квартал
2014 года
4 квартал
2014 года
13.
О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О занятости населения»
МТСЗН
4 квартал
2014 года
4 квартал
2014 года
4 квартал
2014 года
14.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обязательного страхования в растениеводстве
МСХ
4 квартал
2014 года
4 квартал
2014 года
4 квартал
2014 года
15.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обороны и воинской службы
МО
4 квартал
2014 года
4 квартал
2014 года
4 квартал
2014 года
16.
О гарантированном трансферте из национального фонда Республики Казахстан на 2016 – 2018 годы
МЭРТ
3 квартал
2015 года
3 квартал
2015 года
3 квартал
2015 года
17.
О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы
МФ
3 квартал
2015 года
3 квартал
2015 года
3 квартал
2015 года
18.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перехода Республики Казахстан к «зеленой» экономике
МООС
3 квартал
2015 года
3 квартал
2015 года
3 квартал
2015 года
19.
О внесении изменений и дополнений в  Закон Республики Казахстан «О государственных социальных пособиях по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту в Республике Казахстан»
МТСЗН
3 квартал
2015 года
4 квартал
2015 года
4 квартал
2015 года
20.
О дактилоскопической и геномной регистрации в Республике Казахстан
МВД
4 квартал
2015 года
4 квартал
2015 года
4 квартал
2015 года
21.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты по вопросам дактилоскопической и геномной регистрации в Республике Казахстан
МВД
4 квартал
2015 года
4 квартал
2015 года
4 квартал
2015 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан
АДСЖКХ – Агентство по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Республики Казахстан
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭРТ – Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
МИНТ – Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
ААЭ – Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МО – Министерство обороны Республики Казахстан
МООС – Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 - 2015 жылдарға арналған перспективалық жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1783 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1554 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1554 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 – 2015 жылдарға арналған перспективалық жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар мен өзге де мемлекеттік органдар Жоспардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2013 – 2014 жылдарға арналған перспективалық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 наурыздағы № 360 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 37, 507-құжат) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1783 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының
2014 – 2015 жылдарға арналған перспективалық жоспары
Р/с№
Заң жобасының атауы
Әзірлеуші мемлекеттік орган
Ұсыну мерзімі
Әділетмині
Үкімет
Парламент
1
2
3
4
5
6
1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бағалау қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2014 жылғы 1-тоқсан
2014 жылғы 1-тоқсан
2014 жылғы 1-тоқсан
2.
Қазақстан Республикасының халықаралық көмегі туралы
СІМ
2014 жылғы 1-тоқсан
2014 жылғы 1-тоқсан
2014 жылғы 1-тоқсан
3.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықаралық көмек мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
СІМ
2014 жылғы 1-тоқсан
2014 жылғы 1-тоқсан
2014 жылғы 1-тоқсан
4.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сумен жабдықтау және су бұру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚТКШІА
2014 жылғы 1-тоқсан
2014 жылғы 1-тоқсан
2014 жылғы 2-тоқсан
5.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сауда-саттық қызметін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
2014 жылғы 2-тоқсан
2014 жылғы 2-тоқсан
2014 жылғы 2-тоқсан
6.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИЖТМ
2014 жылғы 2-тоқсан
2014 жылғы 2-тоқсан
2014 жылғы 2-тоқсан
7.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 – 2017 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
ЭДСМ
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
8.
2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
Қаржымині
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
9.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне электронды сауда саласындағы заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
10.
Атом қуатын қолдану туралы
АЭА
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
11.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне атом қуатын қолдану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АЭА
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 3-тоқсан
12.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мүгедектердің құқықтарын қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
2014 жылғы 3-тоқсан
2014 жылғы 4-тоқсан
2014 жылғы 4-тоқсан
13.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының Заңынаөзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
2014 жылғы 4-тоқсан
2014 жылғы 4-тоқсан
2014 жылғы 4-тоқсан
14.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өсімдік шаруашылығындағ ы міндетті сақтандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АШМ
2014 жылғы 4-тоқсан
2014 жылғы 4-тоқсан
2014 жылғы 4-тоқсан
15.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қорғаныс және әскери қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қорғанысмині
2014 жылғы 4-тоқсан
2014 жылғы 4-тоқсан
2014 жылғы 4-тоқсан
16.
Ұлттық қорынан 2016 – 2018 жылдарға Қазақстан Республикасының арналған кепілдендірілген трансферт туралы
ЭДСМ
2015 жылғы 3-тоқсан
2015 жылғы 3-тоқсан
2015 жылғы 3-тоқсан
17.
2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
Қаржымині
2015 жылғы 3-тоқсан
2015 жылғы 3-тоқсан
2015 жылғы 3-тоқсан
18.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының «жасыл» экономикаға көшу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қоршағанортамині
2015 жылғы 3-тоқсан
2015 жылғы 3-тоқсан
2015 жылғы 3-тоқсан
19.
«Қазақстан Республикасында мүгедектігі бойынша асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша, және жасына байланысты берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар туралы» Қазақстан Республикасының  Заңынаөзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
2015 жылғы 3-тоқсан
2015 жылғы 4-тоқсан
2015 жылғы 4-тоқсан
20.
Қазақстан Республикасында  ғы дактилоскопиялық және геномдық тіркеу туралы
ІІМ
2015 жылғы 4-тоқсан
2015 жылғы 4-тоқсан
2015 жылғы 4-тоқсан
21.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне дактилоскопиялық және геномдық тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
2015 жылғы 4-тоқсан
2015 жылғы 4-тоқсан
2015 жылғы 4-тоқсан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині – Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
СІМ – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ҚТКШІА – Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
ІІМ – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ЭДСМ – Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
ИЖТМ – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
АЭА – Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі
Еңбекмині – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
АШМ – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
Қоршағанортамині – Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі