О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 95 "О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1801
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
от 8 февраля 2011 года № 95 «О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 212) следующие изменения и дополнение:
в Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «7 . Бюджетные программы»:
в подразделе «7.1. Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Правовое обеспечение деятельности государства»:
в графе «2012 год» строки «Объем бюджетных расходов» цифры «8348754» заменить цифрами «8024831»;
в бюджетной программе 002 «Проведение судебных экспертиз»:
в графе «2012 год»:
в строке «2) Оснащение лабораторий судебных экспертиз в соответствии с международными стандартами» цифры «725518» заменить цифрами «309518»;

"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 95 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1801 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 95 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 212-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«7. Бюджеттік бағдарламалар» деген бөлімде:
«7.1. Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
001 «Мемлекеттiң қызметiн құқықтық қамтамасыз ету» деген бюджеттiк бағдарламада:
«Бюджеттiк шығыстар көлемi» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «8348754» деген сандар «8024831» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Сот сараптамаларын жүргiзу» деген бюджеттiк бағдарламада:
«2012 жыл» деген бағанда:
«2) сот-сараптамаларының зертханаларын халықаралық стандарттарға сәйкес жабдықтау» деген жолдағы «725518» деген сандар «309518» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «2521808» заменить цифрами «2104808»;
в бюджетной программе 005 «Оказание юридической помощи адвокатами»:
в графе «2012 год» строки «Объем бюджетных расходов» цифры «301373» заменить цифрами «280663»;
в бюджетной программе 006 «Научная экспертиза проектов нормативных правовых актов, международных договоров, концепций законопроектов»:
после строки:
«
показатели конечного результата
»
дополнить строкой следующего содержания:
«
Обеспечение проведения научных экспертиз проектов нормативных правовых актов
%

«Бюджеттiк шығыстар көлемi» деген жолдағы «2521808» деген сандар «2104808» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Адвокаттардың заңгерлік көмек көрсетуі» деген бюджеттiк бағдарламада:
«Бюджеттiк шығыстар көлемi» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «301373» деген сандар «280663» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Нормативтік құқықтық актілердің, халықаралық шарттардың жобаларына және заң жобаларының тұжырымдамасына ғылыми сараптама» деген бюджеттiк бағдарламада:
мына:
«
түпкі нәтиже көрсеткіштері
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Нормативтік құқықтық актілер жобаларына ғылыми сараптамалар жүргізуді қамтамасыз ету
%

в графе «2012 год» строки «Объем бюджетных расходов» цифры «312949» заменить цифрами «312835»;
в подразделе «7.2. Свод бюджетных расходов»:
в графе «2012 год»:
в строке «ВСЕГО бюджетных расходов:» цифры «23854718» заменить цифрами «24096797»;
в строке «текущие бюджетные программы» цифры «23854718» заменить цифрами «24096797».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

«Бюджеттiк шығыстар көлемi» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «312949» деген сандар «312835» деген сандармен ауыстырылсын;
«7.2. Бюджет шығыстарының жиынтығы» деген кiшi бөлiмде:
«2012 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттiк шығыстар барлығы:» деген жолдағы «23854718» деген сандар «24096797» деген сандармен ауыстырылсын;
«ағымдағы бюджеттiк бағдарламалар» деген жолдағы «23854718» деген сандар «24096797» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           С. Ахметов