Об утверждении перечня заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых предусмотрены в республиканском бюджете на 2013 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 04 января 2013 года № 4
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых предусмотрены в республиканском бюджете на 2013 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 января 2013 года № 4
Перечень заемщиков по негосударственным займам,
обеспеченным государственными гарантиями, погашение и
обслуживание которых предусмотрены в республиканском бюджете
на 2013 год
1. Акционерное общество «Астана Горкоммунхоз».

Мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2013 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 4 Қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
«Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының ҮкіметіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2013 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 4 қаңтардағы
№ 4 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген, 2013 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен оларға қызмет көрсету көзделген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі
1. «Астана қалалық коммуналдық шаруашылық» акционерлік қоғамы.