О Кожагапанове Е.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2013 года № 17
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Кожагапанова Ерлана Токтархановича Председателем Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        С. Ахметов

Е.Т.Қожағапанов туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 17 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Ерлан Тоқтарханұлы Қожағапанов Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                 С. Ахметов