О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1132 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по регулированию естественных монополий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2013 года № 130. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2014 года № 86
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.02.2014 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1132 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по регулированию естественных монополий» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 68, ст. 994) следующие изменения и дополнения:
в стандарте государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензий на деятельность по эксплуатации магистральных газопроводов, нефтепроводов, нефтепродуктопроводов», утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Государственная услуга «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность по эксплуатации магистральных газопроводов, нефтепроводов, нефтепродуктопроводов» (далее - государственная услуга) оказывается Агентством Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и его территориальными органами (далее - уполномоченный орган), адреса и графики работы которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту, и через центры обслуживания населения (далее - центр) на альтернативной основе, адреса которых указаны в приложении 1-1 к настоящему стандарту, а также через веб-портал «электронного правительства» www.e.gov.kz или веб-портал «Е-лицензирование» www.elicense.kz (далее - портал) при наличии электронной цифровой подписи у получателя государственной услуги (далее — ЭЦП).»;
часть первую пункта 4 изложить в следующей редакции:
«4. Информация о государственной услуге размещается на портале, интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (далее - Агентство), www.arem.kz, на стендах, расположенных в помещениях департаментов Агентства по областям, городам Астане и Алматы (далее - территориальные органы Агентства), указанных в приложении 1 к настоящему стандарту, а также на интернет-ресурсе Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - РГП «Центр») www.con.gov.kz.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1132 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 13 ақпандағы № 130 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 86 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 13.02.2014 № 86 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1132 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 68, 994-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Магистральдық газ құбыржолдарын, мұнай құбыржолдарын, мұнай өнiмдерi құбыржолдарын пайдалану жөніндегі қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік қызмет стандартында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. «Магистральдық газ құбыржолдарын, мұнай құбыржолдарын, мұнай өнiмдерi құбыржолдарын пайдалану жөніндегі қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) мекенжайлары мен жұмыс кестелері осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі және оның аумақтық органдары (бұдан әрі – уәкілетті орган) мекенжайлары осы стандартқа 1-1-қосымшада көрсетілген халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – орталық) арқылы баламалы негізде, сондай-ақ мемлекеттік қызметті алушыда электрондық цифрлық қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) болған жағдайда www.e.gov.kz «электрондық үкімет» веб-порталы немесе www.elicence.kz «Е-лицензиялау» веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы көрсетеді.»;
4-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат порталда, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) www.arem.kz интернет-ресурсында, осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Агенттіктің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша департаменттерінің (бұдан әрі – Агенттіктің аумақтық органдары) үй-жайларында орналасқан стендтерде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттiк қызметтердi автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметiн үйлестiру комитетiнің «Халыққа қызмет көрсету орталығы», республикалық мемлекеттік кәсіпорнының (бұдан әрі – «Орталық» РМК) www.con.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылады.»;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«7. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в уполномоченный орган или Центр сроки оказания государственной услуги стандарта (со дня приема документов) составляют:
при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии - в течение пятнадцати рабочих дней с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта (со дня приема документов);
при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии - в течение десяти рабочих дней с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта (со дня приема документов);
при выдаче дубликатов лицензии и (или) приложения к лицензии - в течение двух рабочих дней с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта (со дня приема документов);
на портале:
выдача лицензии и (или) приложения к лицензии - в течение пятнадцати рабочих дней со дня подачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта;
переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии - в течение десяти рабочих дней со дня подачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов - не более 20 минут;
3) максимально допустимое время в очереди при получении документов - не более 20 минут.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. График работы:
1) Агентства и территориальных органов Агентства указан в приложении 1 к настоящему стандарту, за исключением выходных и праздничных дней;
прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) центров - ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 часов до 20-00 часов без перерыва;
прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без ускоренного обслуживания;
3) на портале - круглосуточно.»;
пункт 12 дополнить частью следующего содержания:
«При обращении получателя государственной услуги в Центр бланки заявлений утвержденной формы, согласно приложениям 3 и 4 к настоящему стандарту, размещаются на специальной стойке в зале ожидания, а также интернет-ресурсе РГП «Центр»: www.con.gov.kz.»;
пункт 13 дополнить частью следующего содержания:
«В центрах прием документов осуществляется в операционном зале посредством «безбарьерного» обслуживания.»;
пункт 14 дополнить частью следующего содержания:
«При обращении в центр подтверждением сдачи документов является расписка о приеме соответствующих документов с указанием:

«7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) уәкілетті органға немесе Орталыққа өтініш берген жағдайда стандарттың мемлекеттік қызметін көрсету мерзімдері (құжаттарды қабылдаған күнінен бастап):
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде – тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он бес жұмыс күні ішінде (құжаттарды қабылдаған күнінен бастап);
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде – тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он жұмыс күні ішінде (құжаттарды қабылдаған күнінен бастап);
лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқаларын беру кезінде – тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде (құжаттарды қабылдаған күнінен бастап);
порталда:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру – тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу – тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған күнінен бастап он жұмыс күні ішінде;
2) құжаттарды тапсырған кезде ең ұзақ кезек күту уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) құжаттарды алған кезде ең ұзақ кезек күту уақыты – 20 минуттан аспайды.»;
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«9. Жұмыс кестесі:
1) демалыс және мереке күндерін қоспағанда, Агенттіктің және Агенттіктің аумақтық органдарының осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген;
қабылдау кезек тәртібімен алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады;
2) орталықтардың – демалыс және мереке күндерін қоспағанда, еңбек заңнамасына сәйкес белгіленген жұмыс кестесіне сай күн сайын дүйсенбі мен сенбі аралығында үзіліссіз сағат 9-00–ден 20-00-ге дейін;
қабылдау жеделдетіп қызмет көрсетусіз «электрондық» кезек тәртібімен жүзеге асырылады;
3) порталда – тәулік бойы.»;
12-тармақ мынадай мазмұндағы бөлікпен толықтырылсын:
«Мемлекеттік қызметті алушы орталыққа өтініш жасаған жағдайда осы стандартқа 3 және 4-қосымшаларға сәйкес бекітілген нысандағы өтініш бланкілері күту залындағы арнайы тұғырда, сондай-ақ «Орталық» РМК-нің www.con.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылады.»;
13-тармақ мынадай мазмұндағы бөлікпен толықтырылсын:
«Орталықтарда құжаттарды қабылдау операциялық залда «кедергісіз қызмет көрсету» арқылы жүзеге асырылады.»;
14-тармақ мынадай мазмұндағы бөлікпен толықтырылсын:
«Орталыққа өтініш жасалған кезде құжаттардың тапсырылғанын тиісті құжаттарды қабылдау туралы:

1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника Центра, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактных телефонов.»;
пункт 15 дополнить частями следующего содержания:
«В центре выдача готовых документов потребителю осуществляется работником центра посредством «окон» ежедневно на основании расписки в указанный в ней срок.
В случаях, если потребитель не обратился за результатом услуги в указанный срок, центр обеспечивает его хранение в течение одного месяца, после чего передает в уполномоченный орган.»;
пункт 16 изложить в следующей редакции:
«16. Отказ в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии осуществляется в случаях, если:
1) занятие видом деятельности запрещено законами Республики Казахстан для данной категории субъектов;
2) не внесен лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности в случае подачи заявления на выдачу лицензии на вид деятельности;
3) получатель государственной услуги не соответствует квалификационным требованиям;
4) не согласована выдача лицензии получателю государственной услуги согласующим государственным органом;
5) в отношении получателя государственной услуги имеется вступивший в законную силу приговор суда, запрещающий ему заниматься отдельным видом деятельности;
6) судом на основании представления судебного исполнителя запрещено получателю государственной услуги получать лицензии.
В случае, если уполномоченный орган в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги лицензию и (или) приложение к лицензии либо не представил мотивированный отказ в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии, то с даты истечения сроков их выдачи лицензия и (или) приложение к лицензии считаются выданными.
Уполномоченный орган не позднее пяти рабочих дней с момента истечения срока выдачи лицензии и (или) приложения к лицензии обязан выдать получателю государственной услуги соответствующую лицензию и (или) приложение к лицензии.
В случае невыдачи уполномоченным органом лицензии и (или) приложения к лицензии по истечении пяти рабочих дней, лицензия и (или) приложение к лицензии считаются полученными, а документом, подтверждающим законность осуществления лицензируемого вида деятельности до получения самой лицензии, является копия описи с отметкой о дате приема документов уполномоченным органом, при обращении через портал - уведомление о получении заявления (номер запроса) уполномоченным органом, а также расписка, выданная сотрудником центра с указанием номера и даты.
Центр отказывает в приеме документов в случае непредставления потребителем одного из документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта.
При отказе в приеме документов работником Центра потребителю выдается расписка с указанием недостающих документов.»;
пункт 20 изложить в следующей редакции:

1) сұранысты қабылдау нөмірі мен күні;
2) сұратылып отырған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атауы;
4) құжаттарды тапсыру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге арналған өтінішті қабылдаған орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетілген қолхат растайды.»;
15-тармақ мынадай мазмұндағы бөліктермен толықтырылсын:
«Орталықта тұтынушыға дайын құжаттарды тапсыруды орталық қызметкері «терезе» арқылы қолхаттың негізінде онда көрсетілген мерзімде күн сайын жүзеге асырады.
Егер тұтынушы көрсетілген мерзімде қызмет нәтижесін алмаған жағдайларда, орталық бір ай бойы оның сақталуын қамтамасыз етеді, одан кейін оны уәкілетті органға табыс етеді.»;
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«16. Егер:
1) осы санаттағы субъектiлер үшiн қызмет түрімен айналысуға Қазақстан Республикасының заңдарында тыйым салынған;
2) қызмет түрiне лицензия беруге өтiнiш берiлген жағдайда жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым енгiзiлмеген;
3) мемлекеттік қызметті алушы бiлiктiлiк талаптарына сәйкес келмеген;
4) келiсушi мемлекеттiк орган мемлекеттік қызметті алушыға лицензия беруді келiспеген;
5) мемлекеттік қызметті алушының жекелеген қызмет түрiмен айналысуына тыйым салатын заңды күшiне енген оған қатысты сот үкiмi болған;
6) сот орындаушысының ұсынысы негiзiнде сот мемлекеттік қызметті алушыға лицензия алуға тыйым салған жағдайларда лицензия және (немесе) лицензияға қосымшаны беруден бас тарту жүзеге асырылады.
Егер уәкілетті орган белгіленген мерзімде мемлекеттік қызметті алушыға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны бермеген не лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беруден дәлелді бас тартуды ұсынбаған жағдайда, онда оларды беру мерзімі аяқталған күнінен бастап лицензия және (немесе) лицензияға қосымша берілді деп есептеледі.
Уәкілетті орган мемлекеттік қызметті алушыға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру мерзімі өткен кезден бастап бес жұмыс күнінен кешіктірмей тиісті лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беруге міндетті.
Уәкілетті орган бес жұмыс күні өткен соң лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны бермеген жағдайда, лицензия және (немесе) лицензияға қосымша алынды деп есептеледі, ал лицензияның өзін алғанға дейін лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асырудың заңдылығын растайтын құжат уәкілетті органның құжаттарды қабылдау күні туралы белгісі бар тізімдеменің көшірмесі, өтініш портал арқылы жасалған кезде – уәкілетті органның өтінішті алғаны туралы хабарлама (сұраныс нөмірі), сондай-ақ орталықтың қызметкері нөмірі мен күнін көрсете отырып берген қолхат болып табылады.
Орталық осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың біреуін ұсынбаған жағдайда құжаттарды қабылдаудан бас тартады.
Орталық қызметкері құжаттарды қабылдаудан бас тартқан кезде тұтынушыға жетіспейтін құжаттар көрсетілген қолхат беріледі.»;
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«20. В случае имеющихся претензий по качеству предоставления государственной услуги, жалоба на действия сотрудников уполномоченного органа подается:
1) в центральном аппарате Агентства на имя заместителя Председателя Агентства, курирующего вопросы лицензирования, по адресу, указанному в приложении 1 к настоящему стандарту;
2) в территориальных органах Агентства на имя первого руководителя соответствующего территориального органа Агентства по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту;
3) в Центре, в случае несогласия с результатами оказанной центром государственной услуги, жалоба подается в РГП «Центр», адрес и телефон которого указаны в пункте 26 настоящего стандарта.
Порядок обжалования действий (бездействий) сотрудников уполномоченного органа разъясняется:
1) в центральном аппарате Агентства - заместителем Председателя Агентства, курирующим вопросы лицензирования, по адресу, указанному в приложении 1 к настоящему стандарту;
2) в территориальных органах Агентства - первым руководителем соответствующего территориального органа Агентства по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.»;
пункт 21 дополнить частью следующего содержания:
«Информацию о порядке обжалования действий (бездействия) работника центра можно получить по телефону информационно-справочной службы call-центра «электронного правительства» 1414 либо по адресам и телефонам, указанным в приложении 1-1 к настоящему стандарту.»;
пункт 25 дополнить частями следующего содержания:
«При обращении получателя государственной услуги в центр подтверждением их принятия жалобы, поступившей как нарочно, так и почтой, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе) в канцелярии Центра или РГП «Центр».
Получателю государственной услуги в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указываются номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных.
Центром о результатах рассмотрения жалобы получателю государственной услуги сообщается в письменном виде по почте либо нарочно под роспись.»;
пункт 26 изложить в следующей редакции:
«26. Полезную информацию можно получить на интернет-ресурсе:
1) центрального аппарата Агентства www.arem.kz либо на стендах, расположенных в помещениях территориальных органов Агентства;
2) республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан www.con.gov.kz либо по адресу: город Астана, проспект Республики, дом 43А, телефон: 8 7172 94 9995.».

«20. Мемлекеттік қызметті ұсыну сапасына наразылық болған жағдайда, уәкілетті органның қызметкерлеріне шағым:
1) Агенттіктің орталық аппаратында лицензиялау мәселелерін қадағалайтын Агенттік төрағасы орынбасарының атына осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша;
2) Агенттіктің аумақтық органдарында Агенттіктің тиісті аумақтық органының бірінші басшысының атына осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша беріледі;
3) Орталық көрсеткен мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда Орталықта шағым мекенжайы мен телефоны осы стандарттың 26-тармағында көрсетілген «Орталық» РМК-ға беріледі.
Уәкілетті орган қызметкерлерінің іс-әрекеттеріне (әрекетсіздіктеріне) шағымдану тәртібін:
1) Агенттіктің орталық аппаратында лицензиялау мәселелерін қадағалайтын Агенттік төрағасының орынбасары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша;
2) Агенттіктің аумақтық органдарында Агенттіктің тиісті аумақтық органының бірінші басшысы осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша түсіндіреді.»;
21-тармақ мынадай мазмұндағы бөлікпен толықтырылсын:
«Орталық қызметкерінің іс-әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты «электрондық үкіметтің» call-орталығының ақпараттық-анықтамалық қызметінің 1414 телефоны не осы стандартқа 1-1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар мен телефондар арқылы алуға болады.»;
25-тармақ мынадай мазмұндағы бөліктермен толықтырылсын:
«Мемлекеттік қызметті алушы орталыққа өтініш жасаған кезде қолма-қол, сол сияқты почта арқылы түскен шағымның алынғанын растау оны орталықтың немесе «Орталық» РМК-нің кеңсесінде тіркеу (шағымның екінші данасына немесе шағымға ілеспе хатқа мөртабан, кіріс нөмірі және күні қойылады) болып табылады.
Шағымды қабылдаған адам мемлекеттік қызметті алушыға оның шағымының қабылданғаны туралы растау талонын береді, онда нөмірі, күні, байланыс деректерін көрсете отырып, шағымды қабылдаған адамның тегі көрсетіледі.
Орталық мемлекеттік қызметті алушыға шағымды қарау нәтижелерi туралы жазбаша түрде почта арқылы не қолма-қол қол қойғызып хабарлайды.»;
26-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«26. Пайдалы ақпаратты:
1) Агенттіктің орталық аппаратының www.arem.kz интернет-ресурсынан не Агенттіктің аумақтық органдарының үй-жайларында орналасқан стендтерден;
2) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттiк қызметтердi автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметiн үйлестiру комитетi «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының www.con.gov.kz интернет-ресурсынан не Астана қаласы, Республика даңғылы, 43А үй мекенжайы, 8 7172 94 99 95 телефоны бойынша алуға болады.».

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного дня после первого опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение 1-1
к стандарту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии
на деятельность по эксплуатации
магистральных газопроводов,
нефтепроводов, нефтепродуктопроводов»
Перечень Центров обслуживания населения
№ п/п
Наименование Центров (филиалы, отделы, отделении)
Адрес месторасположения
Контактные данные
1
2
3
4
Филиал РГП «ЦОН по Акмолинской области»
1
Филиал РГП «ЦОН по Акмолинской области»
ул. Ауэзова 189 а
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
1)
Кокшетауский городской отдел
г. Кокшетау
ул. Биржан Сал, д. 42
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
2)
Районный отдел с.Красный Яр
г. Кокшетау, с. Красный Яр
ул. Ленина, д. 65
8 (7162) 40-43-27
3)
Аккольский районный отдел
Аккольский район, г. Акколь,
ул. Нурмагамбетова д. 102
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
4)
Аршалынский районный отдел
Аршалынский район, п. Аршалы,
ул. М. Маметовой д. 19
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
5)
Атбасарского районный отдел
Атбасарский район, г. Атбасар,
ул. Валиханова д. 11, оф.
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
6)
Астраханский районный отдел
Астраханский район,
с. Астраханка, ул. Аль-Фараби, д. 44
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
7)
Буландынский районный отдел
Буландынский район, г. Макинск,
ул. Сейфуллина д. 18б, оф.
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
8)
Бурабайский районный отдел
Бурабайский район, г. Щучинск,
ул. Абылай Хана д. 28
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
9)
Егиндыкольский районный отдел
Егиндыкольский район,
с. Егиндыколь, ул. Победы д. 7
8 (71642) 2-12-57
10)
Ерейментауский районный отдел
Ерейментауский район,
г. Ерейментау, ул. Мусабаева д. 15
8 (71633) 2-44-92
11)
Енбекшильдерский районный отдел
Енбекшильдерский район,
г. Степняк, ул. Сыздыкова д. 2а
8 (71639) 2-22-41
8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
12)
Есильский районный отдел
Есильский район, г. Есиль,
ул. Победы д. 56
8 (71647) 2-22-07
13)
Жаркаинский районный отдел
Жаркаинский район,
г. Державинск, ул. Габдуллина д. 104
8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
14)
Жаксынский районный отдел
Жаксынский район, с. Жаксы,
ул. Ленина д. 8
8 (71635) 2-17-10
15)
Зерендинский районный отдел
Зерендинский район,
с. Зеренда, ул. Мира д. 52
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
16)
Коргалжынский районный отдел
Коргалжынский район,
с. Коргалжын, ул. Абая д. 44а
8 (71637) 2-17-83
8 (71637) 2-20-36
17)
Степногорский городской отдел
г. Степногорск, 4 мкр. д. 7
8 (71645) 2-00-40

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов
«Магистральдық газ құбыржолдарын,
мұнай құбыржолдарын, мұнай өнімдері
құбыржолдарын пайдалану бойынша
қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияға телнұсқалар беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
1-1-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізбесі
Р/с № Орталықтардың атауы (филиалдары, бөлімдері, бөлімшелері) Орналасқан мекенжайы Байланыс деректері
1 2 3 4
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Әуезов к-сі, 189 а
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
1)
Көкшетау қалалық бөлімі
Көкшетау қ., Біржан Сал к-сі, 42-үй
8 (7162) 25-00-67
8 (7162) 25-06-21
2)
Аудандық бөлім Красный Яр ауылы
Көкшетау қ., Красный Яр ауылы, Ленин к-сі, 65-үй
8 (7162) 40-43-27
3)
Ақкөл аудандық бөлімі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қ., Нұрмағамбетов к-сі, 102-үй
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
4)
Аршалы аудандық бөлімі
Аршалы ауданы, Аршалы ауылы, М. Мәметова к-сі, 19-үй
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
5)
Атбасар аудандық бөлімі
Атбасар ауданы, Атбасар қ., Уәлиханов к-сі, 11-үй, кеңсе
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
6)
Астрахан аудандық бөлімі
Астрахан ауданы, Астрахан ауылы, Әл-Фараби к-сі, 44-үй
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
7)
Бұланды аудандық бөлімі
Бұланды ауданы, Макинск қ., Сейфуллин к-сі, 18б-үй, кеңсе
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
8)
Бурабай аудандық бөлімі
Бурабай ауданы, Щучинск қ., Абылай Хан к-сі, 28-үй
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
9)
Егіндікөл аудандық бөлімі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Жеңіс к-сі, 7-үй
8 (71642) 2-12-57
10)
Ерейментау аудандық бөлімі
Ерейментау ауданы, Ерейментау қ., Мұсабаев к-сі, 15-үй
8 (71633) 2-44-92
11)
Еңбекшілдер аудандық бөлімі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қ., Сыздықов к-сі, 2а үй
8 (71639) 2-22-41
8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
12)
Есіл аудандық бөлімі
Есіл ауданы, Есіл қ., Жеңіс к-сі, 56-үй
8 (71647) 2-22-07
13)
Жарқайың аудандық бөлімі
Жарқайың ауданы, Державинск қ., Ғабдуллин к-сі, 104-үй
8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
14)
Жақсы аудандық бөлімі
Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Ленин к-сі, 8-үй
8 (71635) 2-17-10
15)
Зеренді аудандық бөлімі
Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Бейбітшілік к-сі, 52-үй
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
16)
Қорғалжын аудандық бөлімі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Абай к-сі, 44а үй
8 (71637) 2-17-83
8 (71637) 2-20-36
17)
Степногор қалалық бөлімі
Степногор қ., 4 шағын аудан, 7-үй
8 (71645) 2-00-40

8 (71645) 2-00-30
18)
Сандыктауский районный отдел
Сандыктауский район,
с. Балкашино, ул. Абылай хана д. 119
8 (71640) 9-26-66
19)
Целиноградский районный отдел
Целиноградский район, а. Акмол, ул. Гагарина д. 15
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
20)
Шортандинский районный отдел
Шортандинский район,
п. Шортанды, пер. Безымянный д. 1
8 (71631) 2-17-97
Филиал РГП «ЦОН по Актюбинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Актюбинской области»
г. Актобе,
ул. Тургенева 109
8 (7132) 56-57-87
1)
Актобинский городской отдел № 1
г. Актобе,
ул. Тургенева 109
8 (7132) 57-80-27
2)
с. Каргалинское (Жилянка)
г. Актобе Каргалинский район, с. Каргалинское (Жилянка),
ул. Сатпаева 10
8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
3)
Алгинский районный отдел
Алгинский район г. Алга,
ул. Кирова 23
8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
4)
Мартукский районный отдел
Мартукский район п. Мартук
ул. Байтурсынова 1 «Б»
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
5)
Хромтауский районный отдел
Хромтауский район,
г. Хромтау ул. Абая 12
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
6)
Кандыагашский районный отдел
Мугалжарский район,
г. Кандыагаш мкр. Молодежный 47 «Б»
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
7)
Эмбенский районный отдел
Мугалжарский район, г. Эмба ул. Амирова 10
8 (71334) 23-9-83
8)
Темирский районный отдел № 8
Темирский район, п. Шубаркудук, Байганина 15 «А»
8 (71346) 23-5-83
8 (71334) 23-9-87
9)
Кобдинский районный отдел
Кобдинский район
п. Кобда пер. Нурымжанова 2
8 (71341) 22-1-47
8 (71341) 22-1-38
10)
Каргалинский районный отдел с.Бадамша
Каргалинский район, с. Бадамша
ул. Айтеке би 27
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
11)
Ойылский районный отдел
Уилский район, с. Уил
ул. Кокжар 64
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
12)
Айтекебийский районный отдел № 12
Айтекебийский район,
с. Комсомольское ул. Балдырган 10
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
13)
Байганинский районный отдел
Байганинский район,
с. Карыуылкелди
ул. Барак батыра 41 «А»
8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
14)
Ыргызский районный отдел
Актюбинская область, Иргизский район,
с. Иргиз ул. Жангельдина 7
8 (71343) 21-8-28
15)
Шалкарский районный отдел
Актюбинская область, Шалкарский район,
г. Шалкар, ул. Айтеке би 63
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
Филиал РГП «ЦОН по Алматинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Алматинской области»
г. Талдыкорган,
ул. Тауелсыздык, 67Б
8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
1)
Аксуский районный отдел
п. Жансугурова,
Кабанбай батыра, 20
8 (72832) 2-14-51
Отделение Капал
с. Капал,
ул. Алпысбаева, 3
8 (72841) 2-17-60
2)
Алакольский районный отдел
г. Ушарал,
ул. 8 марта, 63
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
Отделение Кабанбай
п. Кабанбай,
ул. Абылайхана, 237

8 (71645) 2-00-30
18)
Сандықтау аудандық бөлімі
Сандықтау ауданы, Балқаш ауылы, Абылай хан к-сі, 119-үй
8 (71640) 9-26-66
19)
Целиноград аудандық бөлімі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин к-сі, 15-үй
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
20)
Шортанды аудандық бөлімі
Шортанды ауданы, Шортанды ауылы, Аты аталмаған тұйық к-сі, 1-үй
8 (71631) 2-17-97
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтөбе қ., Тургенев к-сі, 109-үй
8 (7132) 56-57-87
1)
Ақтөбе қалалық № 1 бөлімі
Ақтөбе қ., Тургенев к-сі, 109 үй
8 (7132) 57-80-27
2)
Қарғалы ауылы (Жилянка)
Ақтөбе қ., Қарғалы ауданы, Қарғалы ауылы (Жилянка), Сәтпаев к-сі, 10
8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
3)
Алға аудандық бөлімі
Алға ауданы, Алға қ., Киров к-сі, 23
8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
4)
Мәртөк аудандық бөлімі
Мәртөк ауданы, Мәртөк кенті, Байтұрсынов к-сі, 1 «Б»
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
5)
Хромтау аудандық бөлімі
Хромтау ауданы, Хромтау қ., Абай к-сі, 12
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
6)
Қандыағаш аудандық бөлімі
Қандыағаш қ, Мұғалжар ауданы, Молодежный шағын ауданы, 47 «Б»
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
7)
Ембі аудандық бөлімі
Ембі қ., Мұғалжар ауданы, Әміров к-сі, 10
8 (71334) 23-9-83
8)
Темір аудандық № 8 бөлімі
Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Байғанин к-сі, 15 «А»
8 (71346) 23-5-83
8 (71334) 23-9-87
9)
Қобда аудандық бөлімі
Қобда ауданы, Қобда кенті, Нұрымжанов қиылысы, 2
8 (71341) 22-1-47
8 (71341) 22-1-38
10)
Қарғалы аудандық бөлімі Бадамша ауылы
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әйтеке би к-сі, 27
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
11)
Ойыл аудандық бөлімі
Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар к-сі, 64
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
12)
Әйтеке би аудандық № 12 бөлімі
Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Балдырған к-сі, 10
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
13)
Байғанин аудандық бөлімі
Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр к-сі, 41 «А»
8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
14)
Ырғыз аудандық бөлімі
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Жангелдин к-сі, 7
8 (71343) 21-8-28
15)
Шалқар аудандық бөлімі
Ақтөбе облысы, Шалқар қ., Шалқар ауданы, Әйтеке би к-сі, 63
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
«Алматы облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Алматы облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Талдықорған қ., Тәуелсіздік к-сі, 67 Б
8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
1)
Ақсу аудандық бөлімі
Жансүгіров кенті, Қабанбай батыр к-сі, 20
8 (72832) 2-14-51
Қапал бөлімшесі
Қапал ауылы, Алпысбаев к-сі, 3
8 (72841) 2-17-60
2)
Алакөл аудандық бөлімі
Үшарал қ., 8 наурыз к-сі, 63
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
Қабанбай бөлімшесі
Қабанбай ауылы, Абылай хан к-сі, 237

8 (72837) 4-13-85
3)
Балхашский районный отдел
с. Баканас,
ул. Бижанова, 25 «А»
8 (72773) 95-2-22 8 (72773) 9-18-20
4)
Енбекшиказахский районный отдел
г. Есик,
ул. Абая, 314А
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
Отделение Шелек
с. Шелек,
ул. Бижанова, 100
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
5)
Ескельдинский районный отдел
п. Карабулак,
ул. Оразбекова, 52
8 (72836) 3-22-16
6)
Жамбылский районный отдел
п. Узынагаш,
ул. Мажитова, 1
8 (72770) 2-30-90
7)
Илийский районный Отдел
п. Отеген батыра, мкр. Куат,
ул. Тауелсіздік, 25
8 (727) 251-74-46
8 (727) 251-74-47
Отделение Боролдай
с. Боролдай,
ул. Вокзальная, 6 «А»
8 (72738) 7-82-42
Отделение Караой
с. Караой,
ул. Тындала, 9
8 (7275) 24-88-10
Отделение Акши
с. Акши,
ул. Конаева, 29
8)
Карасайский районный отдел
г. Каскелен,
ул. Жангозина, 38
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
Отделение Тау-Самалы
п. Тау Самалы,
ул. Рыскулова, 129
8 (727) 391-38-58
Отделение Шамалган
ст. Шамалган,
ул. Конаева, 1 «В»
8 (7272) 93-66-33
9)
Караталский районный отдел
г. Уштобе,
ул. Абылай хана, 22
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
10)
Кербулакский районный отдел
г. Сарыөзек,
ул. Момышұлы, б/н
8 (72840) 3-25-88
Отделение Когалы
п. Когалы,
ул. Желтоксан, 45
8 (72842) 9-10-59
11)
Коксуский районный отдел
п. Балпык би,
ул. Измайлова, 10
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
12)
Капшагайский городской отдел
г. Капшагай,
ул. Кунаева, 41
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
Отделение Шенгелды
с. Шенгельды,
ул. Сейфуллина, 34
8 (72772) 7-11-94
13)
Саркандский районный отдел
г. Саркан,
ул. Жамбыла, б/н
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
Отделение Лепсы
ст. Лепсы,
ул. Толебаева, 1
8 (72843) 2-10-16
14)
Райымбекский районный отдел
с. Кеген,
ул. Момышұлы, б/н
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
8 (72777) 2-18-78
Отделение Нарынкол
с. Нарынкол,
ул. Райымбека, б/н
8 (72779) 2-11-65
15)
Панфиловский районный отдел
г. Жаркент,
ул. Головацкого, б/н
8 (72831) 5-51-11
16)
Талгарский районный отдел
г. Талгар,
ул. Лермонтова, 53 «А»
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43 8 (72774) 2-21-33
Отделение Нура
с. Нура,
ул. Школьная, 10
8 (72774) 5-80-62
17)
Талдыкорганский городской отдел
г. Талдыкорган,
ул. Тауелсыздык, 67Б
8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
18)
Текелийский городской отдел
г. Текели,
ул. Октябрьская, 7
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
19)
Уйгурский районный отдел
с. Чунджа,
ул. Касымбекова, 35
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
8 (72778) 2-43-32
Филиал РГП «ЦОН по Атырауской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Атырауской области»
г. Атырау,
проспект Сатпаева, дом 23
8 (7122) 21-34-67
1)
Областной отдел
г. Атырау,
проспект Сатпаева, дом 23
8 (7122) 21-29-42

8 (72837) 4-13-85
3)
Балқаш аудандық бөлімі
Бақанас ауылы, Бижанов к-сі, 25 «А»
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
4)
Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі
Есік қ., Абай к-сі, 314А
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
Шелек бөлімшесі
Шелек ауылы, Бижанов к-сі, 100
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
5)
Ескелді аудандық бөлімі
Қарабұлақ кенті, Оразбеков к-сі, 52
8 (72836) 3-22-16
6)
Жамбыл аудандық бөлімі
Ұзынағаш кенті, Мәжитов к-сі, 1
8 (72770) 2-30-90
7)
Іле аудандық бөлімі
Өтеген батыр кенті, Қуат шағын ауданы, Тәуелсіздік к-сі, 25
8 (727) 251-74-46
8 (727) 251-74-47
Боралдай бөлімшесі
Боралдай ауылы, Вокзал к-сі, 6 «А»
8 (72738) 7-82-42
Қараой бөлімшесі
Қараой ауылы, Тыңдала к-сі, 9
8 (7275) 24-88-10
Ақши бөлімшесі
Ақши ауылы, Қонаев к-сі, 29
8)
Қарасай аудандық бөлімі
Қаскелең қ, Жанғозин к-сі, 38
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
Тау-Самалы бөлімшесі
Тау Самалы кенті, Рысқұлов к-сі, 129
8 (727) 391-38-58
Шамалған бөлімшесі
Шамалған станциясы, Қонаев к-сі, 1 «В»
8 (7272) 93-66-33
9)
Қаратал аудандық бөлімі
Үштөбе қ., Абылай хан к-сі, 22
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
10)
Кербұлақ аудандық бөлімі
Сарыөзек қ., Момышұлы к-сі, нөмірсіз
8 (72840) 3-25-88
Қоғалы бөлімшесі
Қоғалы кенті, Желтоқсан к-сі, 45
8 (72842) 9-10-59
11)
Көксу аудандық бөлімі
Балпық би кенті, Измайлов к-сі, 10
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
12)
Қапшағай қалалық бөлімі
Қапшағай қ., Қонаев к-сі, 41
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
Шеңгелді бөлімшесі
Шеңгелді кенті, Сейфуллин к-сі, 34
8 (72772) 7-11-94
13)
Сарқант аудандық бөлімі
Сарқант қ., Жамбыл к-сі, нөмірсіз
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
Лепсі бөлімшесі
Лепсі станциясы, Төлебаев к-сі, 1
8 (72843) 2-10-16
14)
Райымбек аудандық бөлімі
Кеген ауылы, Момышұлы к-сі, нөмірсіз
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
8 (72777) 2-18-78
Нарынқол бөлімшесі
Нарынқол кенті, Райымбек к-сі, нөмірсіз
8 (72779) 2-11-65
15)
Панфилов аудандық бөлімі
Жаркент қ., Головацкий к-сі, нөмірсіз
8 (72831) 5-51-11
16)
Талғар аудандық бөлімі
Талғар қ, Лермонтов к-сі, 53 «А»
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
Нұра бөлімшесі
Нұра кенті, Школьная к-сі, 10
8 (72774) 5-80-62
17)
Талдықорған қалалық бөлімі
Талдықорған қ, Тәуелсіздік к-сі, 67 Б
8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
18)
Текелі қалалық бөлімі
Текелі қ., Октябрь к-сі, 7
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
19)
Ұйғыр аудандық бөлімі
Шонжы ауылы, Қасымбеков к-сі, 35
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
8 (72778) 2-43-32
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Атырау қ., Сәтпаев д-лы, 23-үй
8 (7122) 21-34-67
1)
Облыстық бөлім
Атырау қ., Сәтпаев д-лы, 23-үй
8 (7122) 21-29-42

2)
городской отдел № 1
г. Атырау,
ул. Баймуханова дом 16а
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
3)
городской отдел № 2
г. Атырау,
Балыкшы, ул. Байжигитова дом 80а
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
4)
Индерский районный отдел
Атырауская область, Индерский район,
пос. Индерборский, ул. Мендыгалиева, 30
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
5)
Махамбетский районный отдел
Атырауская область, Махамбетский район,
с. Махамбет, ул. Абая, дом 10
8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
6)
Кызылкогинский районный отдел
Атырауская область, Кызылкугинский район,
с. Миялы, ул. Абая, дом 1
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
7)
Жылыойский районный отдел
Атырауская область, Жылыойский район,
г. Кульсары, ул. Бейбитшилик, 8
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
8)
Курмангазинский районный отдел
Атырауская область, Курмангазинский район,
с. Ганюшкино, ул. Есболаев, 66а
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
9)
Макатский районный отдел
Атырауская область, Макатский район,
п. Макат, ул. Центральная, 2
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
10)
Исатайский районный отдел
Атырауская область, Исатайский район,
с. Аккыстау, ул. Егеменды Казахстан, дом 9
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
Филиал РГП «ЦОН по Восточно-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Восточно-Казахстанской области»
г. Усть-Каменогорск,
ул. Белинского 37а
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
1)
Усть-Каменогорский городской отдел № 1
г. Усть-Каменогорск,
пр. Сатпаева 20/1
8 (7232) 60-39-22
2)
Усть-Каменогорский городской отдел № 2
г. Усть-Каменогорск,
ул. Казахстан 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
3)
Глубоковский районный отдел
Глубоковский район,
п. Глубокое, ул. Поповича, 22
8 (72331) 2-23-35
4)
Зайсанский городской отдел
Зайсанский район,
г. Зайсан, ул. Жангельдина, 52а
8 (72340) 2-67-81
5)
Зыряновский районный отдел
Зыряновский район,
г. Зыряновск, ул. Стахановская, 39
8 (72335) 6-02-39
6)
Катон-Карагайский районный отдел
Катон-Карагайский район,
с. Улкен – Нарын,
ул. Абылайхана, 96
8 (72341) 2-23-60
7)
Курчумский районный отдел
Курчумский район, с. Курчум, ул. Б. Момышулы, 77
8 (72339) 2-13-10
8)
Риддерский районный отдел
г. Риддер,
ул. Семипалатинская, 12
8 (72336) 4-62-62
9)
Тарбагатайский районный отдел
Тарбагатайский район,
с. Аксуат, ул. Абылайхана, 23
8 (72346) 2-24-96
10)
Уланский районный отдел
Уланский район, п. Молодежный дом 9
8 (72338) 2-78-96
11)
Шемонаихинский городской отдел
Шемонаихинский район,
г. Шемонайха 3-микрорайон 12
8 (72332) 3-41-00
12)
Семейский городской отдел № 1
г. Семей,
408 квартал, 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
13)
Семейский городской отдел № 2
г. Семей,
ул. Найманбаева 161А
8 (7222) 52-69-29

2)
№ 1 қалалық бөлімі
Атырау қ., Баймұқанов к-сі, 16а үй
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
3)
№ 2 қалалық бөлімі
Атырау қ., Балықшы, Байжігітов к-сі, 80а үй
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
4)
Индер аудандық бөлімі
Атырау облысы, Индер ауданы, Индербор кенті, Меңдіғалиев к-сі, 30
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
5)
Махамбет аудандық бөлімі
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Абай к-сі, 10-үй
8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
6)
Қызылқоға аудандық бөлімі
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Абай к-сі, 1-үй
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
7)
Жылыой аудандық бөлімі
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қ., Бейбітшілік к-сі, 8
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
8)
Құрманғазы аудандық бөлімі
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Есболаев к-сі, 66а
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
9)
Мақат аудандық бөлімі
Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, Центральная к-сі, 2
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
10)
Исатай аудандық бөлімі
Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егеменді Қазақстан к-сі, 9-үй
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Өскемен қ., Белинский к-сі, 37 а
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
1)
№ 1 Өскемен қалалық бөлімі
Өскемен қ., Сәтпаев д-лы, 20/1
8 (7232) 60-39-22
2)
№ 2 Өскемен қалалық бөлімі
Өскемен қ., Қазақстан к-сі, 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
3)
Глубокое аудандық бөлімі
Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Попович к-сі, 22
8 (72331) 2-23-35
4)
Зайсан аудандық бөлімі
Зайсан ауданы, Зайсан қ., Жангелдин к-сі, 52 а
8 (72340) 2-67-81
5)
Зырян аудандық бөлімі
Зырян ауданы, Зырян қ., Стаханов к-сі, 39
8 (72335) 6-02-39
6)
Катонқарағай аудандық бөлімі
Катонқарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Абылай хан к-сі, 96
8 (72341) 2-23-60
7)
Күршім аудандық бөлімі
Күршім ауданы, Күршім ауылы, Б. Момышұлы к-сі, 77
8 (72339) 2-13-10
8)
Риддер аудандық бөлімі
Риддер қ., Семей к-сі, 12
8 (72336) 4-62-62
9)
Тарбағатай аудандық бөлімі
Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Абылай хан көшесі, 23
8 (72346) 2-24-96
10)
Ұлан аудандық бөлімі
Ұлан ауданы, Молодежный ауылы, 9-үй
8 (72338) 2-78-96
11)
Шемонаиха қалалық бөлімі
Шемонаиха ауданы, Шемонайха қ., 3 шағын аудан, 12
8 (72332) 3-41-00
12)
Семей қалалық № 1 бөлімі
Семей қ., 408-орам, 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
13)
Семей қалалық № 2 бөлімі
Семей қ., Найманбаев к-сі, 161А
8 (7222) 52-69-29

14)
Абайский районный отдел
Абайский район, с. Карауыл,
ул. Кунанбаева, 12
8 (72252) 2-22-64
15)
Аягозский городской отдел
Аягозский район, г. Аягоз,
ул. Дуйсенова, 84
8 (72237) 5-24-32
16)
Бескарагайский районный отдел
Бескарагайский район,
с. Бескарагай, ул. Пушкина, 2А
8 (72236) 9-06-30
17)
Бородулихинский районный отдел
Бородулихинский район,
с. Бородулиха, ул. Молодежная, 25
8 (72351) 2-20-48
18)
Жарминский районный отдел
Жарминский район,
с. Калбатау, ул. Достык, 98
8 (72347) 6-54-00
19)
Курчатовский районный отдел
Курчатовский район,
г. Курчатов, ул. Абая,12
8 (72251) 2-21-66
20)
Кокпектинский районный отдел
Кокпектинский район,
с. Кокпекты, ул. Шериаздана, 38
8 (72348) 2-21-71
21)
Урджарский районный отдел
Урджарский район,
с. Урджар, ул. Абылайхана 116
8 (72230) 2-19-85
Филиал РГП «ЦОН по Жамбылской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Жамбылской области»
г. Тараз
пр. Абая 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
1)
Таразский городской отдел
г. Тараз,
ул. К. Койгелды, № 158 «а»
8 (7262) 43-84-21
2)
Отдел № 1
г. Тараз,
ул. Сатпаева, 1 «б»
8 (7262) 56-90-27
3)
Отдел № 2
г. Тараз,
мкр. Талас, 2
8 (72622) 6-17-78
4)
Отдел № 3
г. Тараз
пр. Абая, 232
8 (7262) 56-90-04
5)
Байзакский районный отдел
с. Сарыкемер,
ул. Медеуова, 33
8 (72637) 2-28-04
6)
Жамбылский районный отдел
с. Аса,
ул. Абая, 127
8 (72633) 2-11-99
7)
Жуалынский районный отдел
с. Б. Момышулы,
ул. Сауранбекулы, 49
8 (72635) 5-02-46
8)
Кордайский районный отдел
с. Кордай,
ул. Домалак анна, 215
8 (72636) 2-13-52
9)
Меркенский районный отдел
с. Мерке,
ул. Исмаилова, 232
8 (72632) 4-42-54
10)
Мойынкумский районный отдел
с. Мойынкум,
ул. Рыскулбекова, 215
8 (72642) 2-47-93
11)
Сарысуский районный отдел
г. Жанатас,
ул. Жибек жолы, 1
8 (72634) 6-33-00
12)
Таласский районный отдел
г. Каратау,
ул. Молдагулова, 51
8 (72644) 6-33-93
13)
Отдел Т. Рыскуловского района
с. Кулан, ул. Жибек жолы, 71
8 (72631) 2-18-10
14)
Шуский районный отдел
г. Шу,
ул. Автобазовская, 1
8 (72643) 2-17-97
15)
Отдел с. Гродеково
с. Гродеково,
ул. Мира, 88
8 (72633) 3-16-76
8 (7262) 51-23-24
Филиал РГП «ЦОН по Западно-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Западно-Казахстанской области»
ЗКО, г. Уральск,
ул. Жамбыла, д. 81/2
8 (7112) 23-68-81
8 (7112) 28-25-27
8 (7112) 28-29-14
1)
Отдел по Акжаикскому району
ЗКО, Акжаикский район,
с. Чапаев, переулок Акжаикский, 2
8 (711) 36-92-580
2)
Отдел по Бокейординскому району
ЗКО, Бокейординский район,
с. Сайхин, ул. Бергалиева, 1
8 (711) 40-21-847
8 (711) 40-21-835
3)
Отдел по Бурлинскому району
ЗКО, Бурлинский район,
г. Аксай, ул. Железнодорожная, 121 А
8 (711) 33-35-550
8 (711) 33-36-778
4)
Отдел по Жангалинскому району
ЗКО, Жангалинский район,
с. Жангала, ул. Халыктар достыгы, 63А
8 (711) 41-22-403
8 (711) 41-22-404

14)
Абай аудандық бөлімі
Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбаев к-сі, 12
8 (72252) 2-22-64
15)
Аягөз қалалық бөлімі
Аягөз қ., Аягөз ауданы, Дүйсенов к-сі, 84
8 (72237) 5-24-32
16)
Бесқарағай аудандық бөлімі
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Пушкин к-сі, 2А
8 (72236) 9-06-30
17)
Бородулиха аудандық бөлімі
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Молодежная к-сі, 25
8 (72351) 2-20-48
18)
Жарма аудандық бөлімі
Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық к-сі, 98
8 (72347) 6-54-00
19)
Курчатов аудандық бөлімі
Курчатов ауданы, Курчатов қ, Абай к-сі,12
8 (72251) 2-21-66
20)
Көкпекті аудандық бөлімі
Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Шериаздан к-сі, 38
8 (72348) 2-21-71
21)
Үржар аудандық бөлімі
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылай хан к-сі, 116
8 (72230) 2-19-85
«Жамбыл облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Жамбыл облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Тараз қ., Абай д-лы, 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
1)
Тараз қалалық бөлімі
Тараз қ., К. Қойгелді к-сі, № 158 «а»
8 (7262) 43-84-21
2)
№ 1 бөлім
Тараз қ., Сәтпаев к-сі, 1 «б»
8 (7262) 56-90-27
3)
№ 2 бөлім
Тараз қ., Талас шағын ауданы, 2
8 (72622) 6-17-78
4)
№ 3 бөлім
Тараз қ., Абай д-лы, 232
8 (7262) 56-90-04
5)
Байзақ аудандық бөлімі
Сарыкемер ауылы, Медеу к-сі, 33
8 (72637) 2-28-04
6)
Жамбыл аудандық бөлімі
Аса ауылы, Абай к-сі, 127
8 (72633) 2-11-99
7)
Жуалы аудандық бөлімі
Б. Момышұлы ауылы, Сауранбекұлы к-сі, 49
8 (72635) 5-02-46
8)
Қордай аудандық бөлімі
Қордай ауылы, Домалақ ана к-сі, 215
8 (72636) 2-13-52
9)
Мерке аудандық бөлімі
Мерке ауылы, Исмайылов к-сі, 232
8 (72632) 4-42-54
10)
Мойынқұм аудандық бөлімі
Мойынқұм ауылы, Рысқұлбеков к-сі, 215
8 (72642) 2-47-93
11)
Сарысу аудандық бөлімі
Жаңатас қ., Жібек жолы к-сі, 1
8 (72634) 6-33-00
12)
Талас аудандық бөлімі
Қаратау қ., Молдағұлов к-сі, 51
8 (72644) 6-33-93
13)
Т. Рысқұлов аудандық бөлімі
Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі, 71
8 (72631) 2-18-10
14)
Шу аудандық бөлімі
Шу қ., Автобаза к-сі, 1
8 (72643) 2-17-97
15)
Гродеково ауылдық бөлімі
Гродеково ауылы, Бейбітшілік к-сі, 88
8 (72633) 3-16-76
8 (7262) 51-23-24
«Батыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Батыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
БҚО, Орал қ., Жамбыл к-сі, 81/2 үй
8 (7112) 23-68-81
8 (7112) 28-25-27
8 (7112) 28-29-14
1)
Ақжайық аудандық бөлімі
БҚО, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Ақжайық тұйық к-сі, 2
8-711-36-92-580
2)
Бөкейорда аудандық бөлімі
БҚО, Бөкейорда ауданы, Сайхин ауылы, Берғалиев к-сі, 1
8-711-40-21-8478-711-40-21-835
3)
Бөрлі аудандық бөлімі
БҚО, Бөрлі ауданы, Ақсай қ., Железнодорожная к-сі, 121А
8-711-33- 35-5508-711-33-36-778
4)
Жаңақала аудандық бөлімі
БҚО, Жанақала ауданы, Жаңақала ауылы, Халықтар достығы к-сі, 63А
8-711-41-22-4038-711-41-22-404

5)
Отдел по Жанибекскому району
ЗКО, Жанибекский район,
с. Жанибек, ул. Иманова, 79
8 (711) 35-22-425
6)
Отдел по Зеленовскому району
ЗКО, Зеленовский район,
с. Переметное, ул. Гагарина, 69Б
8 (711) 30-23-614
8 (711) 30-23-616
7)
Отдел по Казталовскому району
ЗКО, Казталовский район,
с. Казталовка, ул. Лукманова, 22А
8 (711) 44-32-204
8 (711) 44-32-205
8)
Отдел по Каратюбинскому району
ЗКО, Каратобинский район,
с. Каратобе, ул. Курмангалиева, 23/1
8 (711) 45-31-800
8 (711) 45-31-463
9)
Отдел по Сырымскому району
ЗКО, Сырымский район,
с. Жымпиты, ул. Казахстанская, 11/2
8 (711) 34-31-446
8 (711) 34-31-447
10)
Отдел по Таскалинскому району
ЗКО, Таскалинский район,
с. Таскала, ул. Вокзальная, 6
8 (711) 39-22-398
8 (711) 39-21-979
11)
Отдел по Теректинскому района
ЗКО, Теректинский район,
с. Федоровка, ул. Юбилейная, 24
8 (711) 32-23-378
8 (711) 32-23-379
12)
Отдел по Чингирлаускому району
ЗКО, Чингирлауский район, с. Чингирлау, ул. Тайманова, 95
8 (711) 37-33-311
8 (711) 37-34-420
13)
Отдел по Казталовскому району
ЗКО, Казталовский район,
с. Жалпактал, ул. С. Датулы, 23
8 (711) 38-21-044
8 (711) 38-21-045
14)
Отдел по Дарьинскому сельскому округу
ЗКО, Зеленовский район,
с. Дарьинское, ул. Балдырган, 27/1
8 (711) 31-24-080
8 (711) 31-24-082
15)
Отдел по Тайпакскому сельскому округу Акжаикского района
ЗКО, Акжаикский район,
с. Тайпак, ул. Шемякина, 13
8 (711) 42-21-884
16)
Отдел по Акжаикскому сельскому округу Теректинского района
ЗКО, Теректинский район,
с. Акжаик, ул. Ак жайык, 5
8 (711) 43-91-316
Филиал РГП «ЦОН по Карагандинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Карагандинской области»
ул. Чкалова 7
8 (7212) 41-63-10
1)
Городской отдел № 1
ул. Ержанова 47/3
8 (7212) 33-13-10
2)
Городской отдел № 2
ул. Чкалова 7
8 (7212) 41-03-92
3)
Городской отдел № 3
ул. Муканова 5
8 (7212) 77-26-57
4)
Городской отдел № 4
ул. Архитектурная 8
8 (7212) 45-71-01
5)
Городской отдел № 5
21 мкр. дом 6/7
8 (7212) 32-92-51
6)
Городской отдел № 6
ул. Серова, 73
8 (7212) 93-16-94
7)
Отдел № 1 г. Темиртау
ул. Блюхера, 23
8 (7213) 44-67-45
8)
Отдел № 2 г. Темиртау
пр. Республики, 128
8 (7213) 99-79-96
9)
Абайский районный отдел № 1
г. Абай
ул. Абая, 54
8 (72131) 4-77-07
10)
Абайский районный отдел № 2
г. Абай,
п. Топар, ул. Казыбек би, 3
8 (72153) 3-04-46
11)
Отдел г. Сарань
г. Сарань
ул. Жамбыла, 85
8 (72137) 4-25-26
12)
Отдел № 1 г. Шахтинск
г. Шахтинск
проспект А. Кунанбаева 65Б
8 (72156) 5-21-25
13)
Отдел № 2 г. Шахтинск
г. Шахтинск п. Шахан Квартал 10/16 д.16
8 (72156) 3-20-99
14)
Осакаровский районный отдел № 1
п. Осакаровка
ул. Пристационная, 12
8 (72149) 4-32-62
15)
Осакаровский районный отдел № 2
р-н Осакаровка п. Молодежный ул. Абая 13

5)
Жәнібек аудандық бөлімі
БҚО, Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Иманов к-сі, 79
8-711-35-22-425
6)
Зеленов аудандық бөлімі
БҚО, Зеленов ауданы, Переметное ауылы, Гагарин к-сі, 69 Б
8-711-30-23-6148-711-30-23-616
7)
Қазталов аудандық бөлімі
БҚО, Қазталов ауданы, Қазталов ауылы, Лұқманов к-сі, 22 А
8-711-44-32-2048-711-44-32-205
8)
Қаратөбе аудандық бөлімі
БҚО, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев к-сі, 23/1
8-711-45-31-8008-711-45-31-463
9)
Сырым аудандық бөлімі
БҚО, Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан к-сі, 11/2
8-711-34-31-4468-711-34-31-447
10)
Тасқала аудандық бөлімі
БҚО, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Вокзал к-сі, 6
8-711-39-22-3988-711-39-21-979
11)
Теректі аудандық бөлімі
БҚО, Теректі ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная к-сі, 24
8-711-32-23-3788-711-32-23-379
12)
Шыңғырлау аудандық бөлімі
БҚО, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Тайманов к-сі, 95
8-711-37-33-3118-711-37-34-420
13)
Қазталов аудандық бөлімі
БҚО, Қазталов ауданы, Жалпақтал ауылы, С. Датұлы к-сі, 23
8-711-38-21-0448-711-38-21-045
14)
Дарьинское ауылдық округы бөлімі
БҚО, Зеленов ауданы, Дарьинское ауылы, Балдырған к-сі, 27/1
8-711-31-24-0808-711-31-24-082
15)
Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округы бөлімі
БҚО, Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы, Шемякин к-сі, 13
8-711-42-21-884
16)
Теректі ауданының Ақжайық ауылдық округы бөлімі
БҚО, Теректі ауданы, Ақжайық ауылы, Ақ жайық к-сі, 5
8-711-43-91-316
«Қарағанды облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Қарағанды облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Чкалов к-сі, 7
8 (7212) 41-63-10
1)
Қалалық № 1 бөлім
Ержанов к-сі, 47/3
8 (7212) 33-13-10
2)
Қалалық № 2 бөлім
Чкалов к-сі, 7
8 (7212) 41-03-92
3)
Қалалық № 3 бөлім
Мұқанов к-сі, 5
8 (7212) 77-26-57
4)
Қалалық № 4 бөлім
Архитектурная к-сі, 8
8 (7212) 45-71-01
5)
Қалалық № 5 бөлім
21 шағын аудан, 6/7 үй
8 (7212) 32-92-51
6)
Қалалық № 6 бөлім
Серов к-сі, 73
8 (7212) 93-16-94
7)
Теміртау қалалық № 1 бөлімі
Блюхер к-сі, 23
8 (7213) 44-67-45
8)
Теміртау қалалық № 2 бөлімі
Республика д-лы, 128
8 (7213) 99-79-96
9)
Абай аудандық № 1 бөлім
Абай қ., Абай к-сі, 54
8 (72131) 4-77-07
10)
Абай аудандық № 2 бөлім
Абай қ., Топар кенті, Казыбек би к-сі, 3
8 (72153) 3-04-46
11)
Саран қалалық бөлімі
Саран қ., Жамбыл к-сі, 85
8 (72137) 4-25-26
12)
Шахтинск қалалық № 1 бөлімі
Шахтинск қ., А. Құнанбаев д-лы, 65 Б
8 (72156) 5-21-25
13)
Шахтинск қалалық № 2 бөлімі
Шахтинск қ., Шахан кенті, 10/16 орам 16-үй
8 (72156) 3-20-99
14)
Осакаров аудандық № 1 бөлімі
Осакаровка кенті, Пристационная к-сі, 12
8 (72149) 4-32-62
15)
Осакаров аудандық №2 бөлімі
Осакаровка ауданы, Молодежный кенті, Абай к-сі, 13

8 (72148) 2-22-46
16)
Отдел г. Сатпаев
г. Сатпаев
проспект Сатпаева, 111
8 (71063) 4-03-47
17)
Отдел г. Балхаш
г. Балхаш ул. Бокейхана 20а
8 (71036) 6-83-37
18)
Шетский районный отдел
село Аксу – Аюлы, ул. Жапакова, 23/1
п. Агадырь, ул. Тәуелсіз Қазақстан, 4
8 (71031) 2-21-88
19)
Отдел г. Жезказган
г. Жезказган
Б. Момышулы, 9
8 (7102) 73-81-09
20)
Жанааркинский районный отдел
Жанааркинский район,
ул. А. Оспанова, 40 п. Атасу
8 (71030) 2-69-09
21)
Отдел г. Каражал
г. Каражал
ул. Ленина, 18
8 (71032) 2-70-21
22)
Отдел г. Приозерск
г. Приозерск
ул. Балхашская 7
8 (71039) 5-27-37
23)
Бухар-жырауский районный отдел № 1
Бухар-Жырауский район,
ул. Абылай хана, 37 п. Ботакара
8 (72154) 2-23-73
24)
Бухар-жырауский районный отдел № 2
Бухар-Жырауский район,
ул. Мира 24
8 (72138) 3-15-62
25)
Актогайский районный отдел № 1
п. Актогай,
ул. Бокейхана, 10 п. Актогай
8 (71037) 2-11-05
26)
Актогайский районный отдел № 2
п. Сары-шаган
ул. Абая 12
8 (71038) 22-3-39
27)
Нуринский районный отдел
п. Киевка,
ул. Сулейменовых, 2
8 (72144) 2-11-11
28)
Улытауский районный отдел
Улытауский район
ул. Амангельды 29а п. Улытау
8 (71035) 2-13-06
29)
Каркаралинский районный отдел
г. Каркаралинск,
ул. Аубакирова, 21
8 (72146) 3-17-03
Филиал РГП «ЦОН по Костанайской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Костанайской области»
Костанайская область
г. Костанай ул. Тарана д. 114
8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
1)
Костанайский городской отдел
Костанайская область
г. Костанай ул. Гашика д. 14
8 (7142) 26-45-51
2)
Алтынсаринский отдел
Костанайская область,
п. Силантьевка, ул. Ленина, 51
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
3)
Амангельдинский отдел
Костанайская область,
с. Амангельды, ул. Майлина, 27/7
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
4)
Аркалыкский отдел
Костанайская область,
г. Аркалык, ул. Абая, 62
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
5)
Аулиекольский отдел
Костанайская область,
с. Аулиеколь, ул. Ленина, 32
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
6)
Денисовский отдел
Костанайская область,
с. Денисовка, ул. Советская, 13
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
7)
Жангельдинский отдел
Костанайская область Жангельдинский р-он,
с. Торай, ул. 8 марта 37
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
8)
Житикаринский отдел
Костанайская область
г. Житикара, ул. Ленина д. 108
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
9)
Камыстинский отдел
Костанайская область,Камыстинский р-он,
с. Камысты, ул. Ержанова д.66
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
10)
Карабалыкский отдел
Костанайская область Карабалыкский р-он,
п. Карабалык, ул. Космонавтов д. 16
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
11)
Карасуский отдел
Костанайская область, Карасуский р-он, с. Карасу,
ул. Комсомольская д. 24

8 (72148) 2-22-46
16)
Сәтпаев қалалық бөлімі
Сәтпаев қ., Сәтпаев д-лы, 111
8 (71063) 4-03-47
17)
Балқаш қалалық бөлімі
Балхаш қ., Бөкейхан к-сі, 20а
8 (71036) 6-83-37
18)
Шет аудандық бөлімі
Ақсу - Аюлы ауылы, Жапақов к-сі, 23/1 Ақадыр кенті, Тәуелсіз Қазақстан к-сі, 4
8 (71031) 2-21-88
19)
Жезқазған қаласы
Жезқазған қ., Б.Момышұлы, 9
8 (7102) 73-81-09
20)
Жаңаарқа аудандық бөлімі
Жаңаарқа ауданы, А.Оспанов к-сі, 40, Атасу кенті
8 (71030) 2-69-09
21)
Қаражал қалалық бөлімі
Қаражал қ., Ленин к-сі, 18
8 (71032) 2-70-21
22)
Приозер қалалық бөлімі
Приозер қ., Балқаш к-сі, 7
8 (71039) 5-27-37
23)
Бұқар жырау аудандық № 1 бөлімі
Бұқар Жырау ауданы, Абылай хан к-сі, 37 Ботақара кенті
8 (72154) 2-23-73
24)
Бұқар жырау аудандық № 2 бөлімі
Бұқар Жырау ауданы, Бейбітшілік к-сі, 24
8 (72138) 3-15-62
25)
Ақтоғай аудандық № 1 бөлімі
Ақтоғай кенті, Бөкейхан к-сі, 10 Ақтоғай кенті
8 (71037) 2-11-05
26)
Ақтоғай аудандық № 2 бөлімі
Сарышаған кенті, Абай к-сі, 12
8 (71038) 22-3-39
27)
Нұра аудандық бөлімі
Киевка кенті, Сүлейменовтер к-сі, 2
8 (721-44) 2-11-11
28)
Ұлытау аудандық бөлімі
Ұлытау ауданы, Ұлытау кенті, Амангелді к-сі, 29а Ұлытау кенті
8 (71035) 2-13-06
29)
Қарқаралы аудандық бөлімі
Қарқаралы қ., Әубәкіров к-сі, 21
8 (72146) 3-17-03
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қостанай облысы, Қостанай қ., Таран к-сі, 114-үй
8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
1)
Қостанай қалалық бөлімі
Қостанай облысы, Қостанай қ., Гашик к-сі, 14-үй
8 (7142) 26-45-51
2)
Алтынсарин бөлімі
Қостанай облысы, Силантьевка кенті, Ленин к-сі, 51
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
3)
Амангелді бөлімі
Қостанай облысы, Амангелді ауылы, Майлин к-сі, 27/7
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
4)
Арқалық бөлімі
Қостанай облысы, Арқалық қ., Абай к-сі, 62
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
5)
Әулиекөл бөлімі
Қостанай облысы, Әулиекөл ауылы, Ленин к-сі, 32
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
6)
Денисов бөлімі
Қостанай облысы, Денисовка ауылы, Совет к-сі, 13
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
7)
Жангелді бөлімі
Қостанай облысы, Жангелді ауданы, Торғай ауылы, 8 наурыз к-сі, 37
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
8)
Жітіқара бөлімі
Қостанай облысы Жітіқара қ., Ленин к-сі, 108-үй
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
9)
Қамысты бөлімі
Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ержанов к-сі, 66-үй
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
10)
Қарабалық бөлімі
Қостанай облысы Қарабалық ауданы, Қарабалық ауылы, Космонавтар к-сі, 16-үй
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
11)
Қарасу бөлімі
Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Комсомольская көшесі, 24-үй

8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
12)
Лисаковский отдел
Костанайская область,
г. Лисаковск, микрорайон № 4, д. 25
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
13)
Мендыкаринский отдел
Костанайская область Мендыкаринский р-он,
с. Боровское, ул. Королева д. 4А
8 (714-43) 22-4-60
14)
Наурзумский отдел
Костанайская область, Наурзумский р-он,
п. Караменды, ул. Шакшак Жанибека д. 5
8 (714-54) 21-0-53
8 (714-54) 21-0-15
15)
Рудненский отдел № 1
Костанайская область,
г. Рудный, пр. Космонавтов, д. 12
8 (714-31) 49-8-02
16)
Рудненский отдел № 2
Костанайская область,
г. Рудный, ул. Корчагина, д. 76
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
17)
Сарыкольский отдел
Костанайская область, Сарыкольский р-он,
п. Сарыколь, ул. Ленина 104
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
18)
Тарановский отдел
Костанайская область, Тарановский р-он,
с. Тарановское, ул. Калинина, 93
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
19)
Узункольский отдел
Костанайская область, Узункольский р-он,
с. Узынколь, ул. Абая, 79
8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
20)
Федоровский отдел
Костанайская область, Федоровский р-он,
с. Федоровка, ул. Красноармейская 56
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
21)
Отдел Костанайского района
Костанайская область, Костанайский р-он,
п. Затабольск, ул. Калинина, 53
8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
Филиал РГП «ЦОН по Кызылординской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Кызылординской области»
Кызылординская область
г. Кызылорда ул. Г. Муратбаева 2Е
8 (7242) 23-07-16
1)
городской отдел № 1
г. Кызылорда,
пос. Тасбогет, ул. Амангельды б/н
8 (7242) 21-66-64
2)
городской отдел № 2
г. Кызылорда,
ул. Жанкожа батыр, 82
8 (7242) 25-60-57
3)
городской отдел № 3
г. Кызылорда,
мкр. Шугыла, 45
8 (7242) 24-86-11
4)
городской отдел № 4
г. Кызылорда, мкр. Акмешит, 1б
8 (7242) 22-48-27
5)
Байконырский городской отдел
Кызылординская область
г. Байконыр, ул. Максимова № 17а
8 (3362) 27-54-81
6)
Аральский районный отдел
Кызылординская область
г. Аральск, ул. Карасакал, б/н
8 (72433) 25-0-02
7)
Казалинский районный отдел
Кызылординская область
г. Казалинск, ул. Жанкожа батыра, б/н
8 (72438) 26-1-27
8)
Кармакшинский районный отдел
Кызылординская область
кент Жосалы, ул. Абая, б/н
8 (72437) 2-11-62
9)
Жалагашский районный отдел
Кызылординская область
кент Жалагаш, ул. Желтоксан, б/н
8 (72431) 32-3-03
10)
Сырдарьинский районный отдел
Кызылординская область
кент Теренозек, ул. Амангельди № 55 «а»
8 (72436) 2-29-00
11)
Шиелинский районный отдел
Кызылординская область
кент Шиели, ул. Рыскулова, б/н
8 (72432) 4-15-59
12)
Жанакорганский районный отдел
Кызылординская область
кент Жанакорган, ул. Сыганак, б/н
8 (72435) 21-4-51
Филиал РГП «ЦОН по Мангистауской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Мангистауской области»
г. Актау,

8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
12)
Лисаковск бөлімі
Қостанай облысы, Лисаковск қаласы, № 4 шағын аудан, 25-үй
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
13)
Меңдіқара бөлімі
Қостанай облысы, Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы, Королев көшесі, 4А үй
8 (714-43) 22-4-60
14)
Наурызым бөлімі
Қостанай облысы, Наурызым ауданы, Карамеңді кенті, Шақшақ Жәнібек к-сі, 5-үй
8 (714-54) 21-0-53
8 (714-54) 21-0-15
15)
№ 1 Рудный бөлімі
Қостанай облысы, Рудный қ., Космонавт к-сі, 12-үй
8 (714-31) 49-8-02
16)
№ 2 Рудный бөлімі
Қостанай облысы, Рудный қ., Корчагин көшесі, 76-үй
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
17)
Сарыкөл бөлімі
Қостанай облысы, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин к-сі, 104
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
18)
Таран бөлімі
Қостанай облысы, Таран ауданы, Таран ауылы, Калинин к-сі, 93
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
19)
Ұзынкөл бөлімі
Қостанай облысы, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Абай к-сі, 79
8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
20)
Федоров бөлімі
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоровка кенті, Красноармейская к-сі, 56
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
21)
Қостанай ауданының бөлімі
Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Калинин к-сі, 53
8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қызылорда облысы, Қызылорда қ., Мұратбаев к-сі, 2 Е
8 (7242) 23-07-16
1)
№ 1 қалалық бөлімі
Қызылорда қ., Тасбөгет кенті, Амангелді к-сі, нөмірсіз
8 (7242) 21-66-64
2)
№ 2 қалалық бөлімі
Қызылорда қ., Жанқожа батыр к-сі, 82
8 (7242) 25-60-57
3)
№ 3 қалалық бөлімі
Қызылорда қ., Шұғыла шағын ауданы, 45
8 (7242) 24-86-11
4)
№ 4 қалалық бөлімі
Қызылорда қ., Ақмешіт к-сі, 1 б
8 (7242) 22-48-27
5)
Байқоңыр қалалық бөлімі
Қызылорда облысы, Байқоңыр қ., Максимов к-сі, № 17а
8 (3362) 27-54-81
6)
Арал аудандық бөлімі
Қызылорда облысы Арал қ., Қарасақал к-сі, нөмірсіз
8 (72433) 25-0-02
7)
Қазалы аудандық бөлімі
Қызылорда облысы Қазалы қ., Жанқожа батыр к-сі, нөмірсіз
8 (72438) 26-1-27
8)
Қармақшы аудандық бөлімі
Қызылорда облысы Жосалы кенті, Абай к-сі, нөмірсіз
8 (72437) 2-11-62
9)
Жалағаш аудандық бөлімі
Қызылорда облысы Жалағаш кенті, Желтоқсан к-сі, нөмірсіз
8 (72431) 32-3-03
10)
Сырдария аудандық бөлімі
Қызылорда облысы, Тереңөзек кенті, Амангелді к-сі № 55 «а»
8 (72436) 2-29-00
11)
Шиелі аудандық бөлімі
Қызылорда облысы, Шиелі кенті, Рысқұлов к-сі, нөмірсіз
8 (72432) 4-15-59
12)
Жаңақорған аудандық бөлімі
Қызылорда облысы, Жаңақорған кенті, Сығанақ к-сі, нөмірсіз
8 (72435) 21-4-51
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы

15 мкр зд. 67 б
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
1)
Актауский городской отдел № 1
г. Актау,
15 мкр зд. 67 б
8 (7292) 42-23-17
2)
Жанаозенский городской отдел № 2
г. Жанаозен мкр-н Оркен,
зд. Дом творчества школьников
8 (72934) 5-03-90
3)
Мунайлинский районный отдел № 3
Мунайлинский район,
с. Мангистау зд. Общественных организаций
8 (7292) 46-56-83
4)
Бейнеуский районный отдел № 4
с. Бейнеу ул. Косай ата
зд. Центр молодежи
8 (72932) 2-55-35
Боранкулское отделение № 9 Бейнеуского района
с. Боранкул 7 аул,
зд. ГУ Боранкул мадениет
8 (72932) 3-16-95
5)
Мангистауский районный отдел № 5
с. Шетпе ул. Центральная
№ 15 здание Казпочта
8 (72931) 22-0-79
6)
Каракиянский районный отдел № 6
с. Курык
ул. Валиханова дом № 15
8 (72937) 22-2-10
7)
Тупкараганский районный отдел № 7
г. Форт-Шевченко
ул. Маяулыз д. 6-д
8 (72938) 2-30-38
Акшукурское отделение № 10 Тупкараганского района
с. Акшукур зд. ТОО «Жайлау»
ул. Уштерек № 5
8 (72938) 33-28-44
8)
Жетыбайский районный отдел № 8
пос. Жетыбай ул. Жанакурылыс, здание № 10
8 (72935) 26-9-33
Филиал РГП «ЦОН по Павлодарской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Павлодарской области»
г. Павлодар
ул. Павлова 48
8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
1)
Павлодарский городской отдел
г. Павлодар
ул. Кутузова 204
8 (7182) 34-59-04
8 (7182) 34-59-05
2)
Павлодарский городской отдел № 1
г. Павлодар
ул. Исиналиева 24
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
3)
Павлодарский районный отдел
г. Павлодар
ул. Толстого 10
8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
4)
Экибастузский городской отдел
г. Экибастуз
ул. Машхур-Жусуп 92/2
8 (7187) 77-66-93
8 (7182) 70-42-27
5)
Аксусский городской отдел
г. Аксу
ул. Ленина 10
8 (7183) 76-90-60
8 (7183) 76-91-77
6)
Актогайский районный отдел
с. Актогай
ул. Абая 72
8 (71841) 2-21-66
7)
Баянаульский районный отдел
с. Баянаул
ул. Сатпаева 49
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
8)
Железинский районный отдел
с. Железинка
ул. Торайгырова 58
8 (71831) 2-25-86
9)
Щербактинский районный отдел
с. Щербакты
ул. В. Чайко 45
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
10)
Качирский районный отдел
с. Теренколь
ул. Тургенова 85
8 (71833) 2-24-79
11)
Лебяжинский районный отдел
с. Акку
ул. Ташимова 114
8 (71839) 2-11-07
12)
Иртышский районный отдел
с. Иртышск
ул. Исы-Байзакова 14
8 (71832) 22-91-12
8 (71832) 22-91-11
13)
Майский районный отдел
с. Майск
ул. Сейфуллина 13
8 (71838) 9-21-44
14)
Успенский районный отдел
с. Успенка
ул. 10 лет Независимости
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
Филиал РГП «ЦОН по Северо-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Северо-Казахстанской области»
ул. Ауэзова 157
8 (7152) 33-12-57

Ақтау қ., 15 шағын аудан, 67 б ғимарат
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
1)
Ақтау қалалық № 1 бөлімі
Ақтау қ., 15 шағын аудан, 67 б ғимарат
8 (7292) 42-23-17
2)
Жаңаөзен қалалық № 2 бөлімі
Жаңаөзен қ., Өркен шағын ауданы, Оқушылар шығармашылығы үйі ғимараты
8 (72934) 5-03-90
3)
Мұнайлы аудандық № 3 бөлімі
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы, Қоғамдық ұйымдар ғимараты
8 (7292) 46-56-83
4)
Бейнеу аудандық № 4 бөлім
Бейнеу ауылы, Қосай ата к-сі, Жастар орталығы ғимараты
8 (72932) 2-55-35
Бейнеу ауданының Боранқұл № 9 бөлімшесі
Боранқұл 7 ауыл, «Боранқұлмәдениет» ММ ғимараты
8 (72932) 3-16-95
5)
Маңғыстау аудандық № 5 бөлімі
Шетпе ауылы, Центральная көшесі, № 15 Казпочта ғимараты
8 (72931) 22-0-79
6)
Қарақия аудандық № 6 бөлімі
Кұрық ауылы, Уәлиханов к-сі, № 15 үй
8 (72937) 22-2-10
7)
Түпқараған аудандық № 7 бөлімі
Форт-Шевченко қ., Маяулыз к-сі, 6 үй
8 (72938) 2-30-38
Түпқараған ауданының Ақшүкір № 10 бөлімшесі
Ақшүкір ауылы, «Жайлау» ЖШС ғимараты, Үштерек к-сі, № 5
8 (72938) 33-28-44
8)
Жетібай аудандық № 8 бөлімі
Жетібай кенті, Жаңа құрылыс, № 10 ғимарат
8 (72935) 26-9-33
«Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Павлодар қ., Павлов к-сі, 48
8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
1)
Павлодар қалалық бөлімі
Павлодар қ., Кутузов к-сі, 204
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
2)
№ 1 Павлодар қалалық бөлімі
Павлодар қ., Исиналиев к-сі, 24
8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
3)
Павлодар аудандық бөлімі
Павлодар қ., Толстой к-сі, 10
8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
4)
Екібастұз қалалық бөлімі
Екібастұз қ., Мәшхүр-Жүсіп к-сі, 92/2
8 (7187) 77-66-93
8 (7182) 70-42-27
5)
Ақсу қалалық бөлімі
Ақсу қ., Ленин к-сі, 10
8 (7183) 76-90-60
8 (7183) 76-91-77
6)
Ақтоғай аудандық бөлімі
Ақтоғай ауылы, Абай к-сі, 72
8 (71841) 2-21-66
7)
Баянауыл аудандық бөлімі
Баянауыл ауылы, Сәтбаев к-сі, 49
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
8)
Железин аудандық бөлімі
Железин ауылы, Торайғыров к-сі, 58
8 (71831) 2-25-86
9)
Шарбақты аудандық бөлімі
Шарбақты ауылы, В. Чайко к-сі, 45
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
10)
Қашыр аудандық бөлімі
Тереңкөл ауылы, Тургенев к-сі, 85
8 (71833) 2-24-79
11)
Лебяжі аудандық бөлімі
Аққу ауылы, Тәшімов к-сі, 114
8 (71839) 2-11-07
12)
Ертіс аудандық бөлімі
Ертіс ауылы, Иса Байзақов к-сі, 14
8 (71832) 22-91-12
8 (71832) 22-91-11
13)
Май аудандық бөлімі
Май ауылы, Сейфуллин к-сі, 13
8 (71838) 9-21-44
14)
Успен аудандық бөлімі
Успенка ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл к-сі
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Әуезов к-сі, 157-үй
8 (7152) 33-12-57

1)
Городской отдел
ул. Конституции Казахстана 72
8 (7152) 33-02-26
2)
Отдел по Айыртаускому району
ул. Д. Сыздыкова 4
8 (71533) 2-01-84
3)
Отдел по Акжарскому району
ул. Победы 67
8 (71546) 2-21-08
4)
Отдел по Аккайынскому району
ул. Труда 11
8 (71532) 2-25-86
5)
Отдел по Есильскому району
ул. Ленина 6
8 (71543) 2-20-03
6)
Отдел по Жамбылскому району
ул. Переулок Горького 10 Г
8 (71544) 2-29-16
7)
Отдел по району им. Г. Мусрепова
ул. Ленина 7
8 (71535) 2-22-19
8)
Отдел по Кызылжарскому району
ул. Институтская 1 А
8 (71538) 2-17-46
9)
Отдел по району М. Жумабаева
ул. Юбилейная 62
8 (71531) 2-03-76
10)
Отдел по Мамлютскому району
ул. С. Муканова 11
8 (71541) 2-27-48
11)
Отдел по Тайыншинскому району
ул. Конституции Казахстана 208
8 (71536) 2-36-03
12)
Отдел по Тимирязевскому району
ул. Уалиханова 17
8 (71537) 2-03-02
13)
Отдел по Уалихановскому району
ул. Уалиханова 80
8 (71542) 2-28-11
14)
Отдел по району Шал акына
ул. Желтоксана 31
8 (71534) 2-73-90
Филиал РГП «ЦОН Южно-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Южно- Казахстанской области»
г. Шымкент
ул. Мадели Кожа б/н
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00
1)
Городской отдел № 1 г. Шымкента
г. Шымкент
ул. Мадели Кожа б/н
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 99-72-76
2)
Городской отдел № 2 г. Шымкента
г. Шымкент
ул. Мадели Кожа б/н
8 (7252) 99-72-31
3)
Городской отдел № 3 г. Шымкента
г. Шымкент
ул. Оспанова № 61
8 (7252) 30-01-35
4)
Городской отдел № 4 г. Шымкента
г. Шымкент
ул. Сайрамская
8 (7252) 52-50-84
5)
Городской отдел № 5 г. Шымкента
г. Шымкент
ул. Республика 15
8 (7252) 56-52-84
6)
Арысский городской отдел
г. Арыс
ул. Ергөбек б/н
8 (72540) 2-31-18
7)
Байдибекский районный отдел
с. Шаян
ул. Мынбулак б/н
8 (72548) 21-443
8)
Кентауский городской отдел
г. Кентау
ул. Абылай хан, № 10
8 (72536) 36-456
9)
Казыгуртский районный отдел
с. Казыгурт
ул. Конаева, б/н
8 (72539) 22-757
10)
Мактаральский районный отдел
г. Жетисай
ул. Жайшыбекова б/н
8 (72534) 61-343
11)
Отырарский районный отдел
с. Шауилдир,
проспект Жибек жолы б/н
8 (72544) 22-616
12)
Ордабасинский районный отдел
с. Темирлан
ул. Кажымухан б/н
8 (72530) 22-670
13)
Туркистанский городской Отдел
г. Туркестан
ул. Тылеулы мынбасы б/н
8 (72533) 41679
14)
Толебийский районный отдел
г. Ленгер
ул. Толе-би б/н
8 (72547) 61-90-56
15)
Тулькибасский районный отдел
с. Тулькибас
ул. Т. Рыскулова 189
8 (72538) 52-709
16)
Сайрамский районный отдел
с. Аксукент
ул. Кыстаубаев б/н
8 (72531) 77-079
17)
Созакский районный отдел
с. Шолаккорган
ул. Кожанова б/н

1)
Қалалық бөлім
Қазақстан Конституциясы к-сі, 72 үй
8 (7152) 33-02-26
2)
Айыртау ауданы бойынша бөлімі
Д. Сыздықов к-сі, 4
8 (71533) 2-01-84
3)
Ақжар ауданы бойынша бөлімі
Жеңіс к-сі, 67
8 (71546) 2-21-08
4)
Аққайың ауданы бойынша бөлімі
Еңбек к-сі, 11
8 (71532) 2-25-86
5)
Есіл ауданы бойынша бөлімі
Ленин к-сі, 6
8 (71543) 2-20-03
6)
Жамбыл ауданы бойынша бөлімі
Горький тұйық к-сі, 10 Г
8 (71544) 2-29-16
7)
Ғ. Мүсірепов атындағы аудан бойынша бөлімі
Ленин к-сі, 7
8 (71535) 2-22-19
8)
Қызылжар ауданы бойынша бөлімі
Институт к-сі, 1 А
8 (71538) 2-17-46
9)
М. Жұмабаев ауданы бойынша бөлімі
Юбилейная к-сі, 62
8 (71531) 2-03-76
10)
Мамлют ауданы бойынша бөлімі
С. Мұқанов к-сі, 11
8 (71541) 2-27-48
11)
Тайынша ауданы бойынша бөлімі
Қазақстан Конституциясы к-сі, 208
8 (71536) 2-36-03
12)
Тимирязов ауданы бойынша бөлімі
Уәлиханов к-сі, 17
8 (71537) 2-03-02
13)
Уәлиханов ауданы бойынша бөлімі
Уәлиханов к-сі, 80
8 (71542) 2-28-11
14)
Шал ақын ауданы бойынша бөлімі
Желтоқсан к-сі, 31
8 (71534) 2-73-90
«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Шымкент қ., Мәделі Қожа к-сі, нөмірсіз
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00
1)
Шымкент қаласының № 1 қалалық бөлімі
Шымкент қ., Мәделі Қожа к-сі, нөмірсіз
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 99-72-76
2)
Шымкент қаласының № 2 қалалық бөлімі
Шымкент қ., Мәделі Қожа к-сі, нөмірсіз
8 (7252) 99-72-31
3)
Шымкент қаласының № 3 қалалық бөлімі
Шымкент қ., Оспанов к-сі № 61
8 (7252) 30-01-35
4)
Шымкент қаласының № 4 қалалық бөлімі
Шымкент қ., Сайрам к-сі
8 (7252) 52-50-84
5)
Шымкент қаласының № 5 қалалық бөлімі
Шымкент қ., Республика к-сі, 15
8 (7252) 56-52-84
6)
Арыс қалалық бөлімі
Арыс қ., Ергөбек к-сі, нөмірсіз
8 (72540) 2-31-18
7)
Бәйдібек аудандық бөлімі
Шаян ауылы, Мыңбұлақ к-сі, нөмірсіз
8 (72548) 21-443
8)
Кентау қалалық бөлімі
Кентау қ., Абылай хан к-сі, № 10
8 (72536) 36-456
9)
Қазығұрт аудандық бөлімі
Қазығұрт ауылы, Қонаев к-сі, нөмірсіз
8 (72539) 22-757
10)
Мақтаарал аудандық бөлімі
Жетісай қ., Жайшыбеков к-сі, нөмірсіз
8 (72534) 61-343
11)
Отырар аудандық бөлімі
Шәуілдір ауылы, Жібек жолы д-лы, нөмірсіз
8 (72544) 22-616
12)
Ордабасы аудандық бөлімі
Темірлан ауылы, Қажымұқан к-сі, нөмірсіз
8 (72530) 22-670
13)
Түркістан қалалық бөлімі
Түркістан қ., Тілеулі мыңбасы к-сі, нөмірсіз
8 (72533) 41679
14)
Төле би аудандық бөлімі
Леңгір қ., Төле би к-сі, нөмірсіз
8 (72547) 61-90-56
15)
Түлкібас аудандық бөлімі
Түлкібас ауылы, Т.Рысқұлов к-сі, 189
8 (72538) 52-709
16)
Сайрам аудандық бөлімі
Ақсукент ауылы, Қыстаубаев к-сі, нөмірсіз
8 (72531) 77-079
17)
Созақ аудандық бөлімі
Шолаққорған ауылы, Қожанов к-сі, нөмірсіз

8 (72546) 43-329
18)
Сарыагашский районный отдел
с. Сарыагаш
ул. Шораулы б/н
8 (72537) 27-020
19)
Абайский сельский отдел
с. Абай
ул. А. Жылкышиева б/н
8 (72532) 31-629
20)
Шардаринский районный отдел
г. Шардара тупик Шардара б/н
8 (72535) 21-583
Филиал РГП «ЦОН по городу Алматы»
1.
Филиал РГП «ЦОН по г. Алматы»
ул. Джандосова, 51
8 (727) 247-16-28
1)
отдел Ауэзовского района
ул. Джандосова, 51
8 (727) 247-16-27
2)
отдел Алмалинского района
ул. Богенбай батыра, 221
8 (727) 378-09-09
3)
отдел Алатауского района
мкр-н Шанырак-2,
ул. Жанкожа батыра, 24
8 (727) 395-36-10
4)
отдел Бостандыкского района
мкр-н Алмагуль 9а
8 (727) 396-37-00
5)
отдел Жетысуского района
ул. Толе би, 155
8 (727) 330-72-43
6)
отдел Медеуского района
ул. Маркова, 44
8 (727) 239-65-52
7)
отдел Турксибского района
ул. Рихарда Зорге, 9
8 (727) 234-09-74
Филиал РГП «ЦОН по г. Астана»
1.
Филиал РГП «Центр обслуживания населения по городу Астана»
пр. Республики, 12/2
8 (7172) 57-07-74
1)
Отдел по Алматинскому району
ул. Мирзояна д.25
8(7172) 61-84-11
Отделение № 1
пр. Республики д. 12/2
8 (7172) 32-80-10
Отделение № 2
ул. Абая д. 53
8 (7172) 21-10-27
Отделение № 3
пос. Железнодорожный,
ул. Актасты д. 20
8 (7172) 94-71-80
2)
Отдел по Сарыаркинскому району
пр. Республики д. 43
8 (7172) 32-46-97
Отделение «Тлендиева»
пр. Богенбая д. 6а
8 (7172) 94-99-96
Отделение «Ақжайық»
ул. Есенберлина 16/2 (в здании АО «Темірбанк»)
8 (7172) 59-28-33
Отделение «Өндіріс»
ул. Кеменгерұлы 6/1
8 (7172) 30-40-70
Отделение «Кенесары»
пр. Сарыарка д. 12 (в здании АО «БТА-банк»)
8 (7172) 23-79-03
Отделение «Жеңіс»
пр. Жеңіс д. 34
8 (7172) 31-70-37
3)
Отдел по Есильскому району
ул. Сауран 7
8 (7172) 50-13-70
Отделение по Есильскому району
пр. Кабанбай батыра д. 5/1 вп. № 1
8(7172) 50-91-95

8 (72546) 43-329
18)
Сарыағаш аудандық бөлімі
Сарыағаш ауылы, Шораұлы к-сі, нөмірсіз
8 (72537) 27-020
19)
Абай ауылдық бөлімі
Абай ауылы, А. Жылқышиев к-сі, нөмірсіз
8 (72532) 31-629
20)
Шардара аудандық бөлімі
Шардара қ., Шардара тұйық к-сі, нөмірсіз
8 (72535) 21-583
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Жандосов к-сі, 51
8 (727) 247-16-28
1)
Әуезов аудандық бөлімі
Жандосов к-сі, 51
8 (727) 247-16-27
2)
Алмалы аудандық бөлімі
Бөгенбай батыр к-сі, 221
8 (727) 378-09-09
3)
Алатау аудандық бөлімі
Шаңырақ-2 шағын ауданы, Жанқожа батыр к-сі, 24
8 (727) 395-36-10
4)
Бостандық аудандық бөлімі
Алмагүл 9а шағын ауданы
8 (727) 396-37-00
5)
Жетісу аудандық бөлімі
Төле би к-сі, 155
8 (727) 330-72-43
6)
Медеу аудандық бөлімі
Марков к-сі, 44
8 (727) 239-65-52
7)
Түрксіб аудандық бөлімі
Рихард Зорге к-сі, 9
8 (727) 234-09-74
«Астана қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Астана қаласы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы» РМК филиалы
Республика д-лы, 12/2
8 (7172) 57-07-74
1)
Алматы ауданы бойынша бөлім
Мирзоян к-сі, 25-үй
8(7172) 61-84-11
№ 1 бөлімше
Республика д-лы, 12/2-үй
8 (7172) 32-80-10
№ 2 бөлімше
Абай к-сі, 53-үй
8 (7172) 21-10-27
№ 3 бөлімше
Железнодорожный кенті, Ақтасты к-сі, 20 үй
8 (7172) 94-71-80
2)
Сарыарқа ауданы бойынша бөлім
Республика д-лы, 43-үй
8 (7172) 32-46-97
«Тілендиев» бөлімшесі
Бөгенбай д-лы, 6а үй
8 (7172) 94-99-96
«Ақжайық» бөлімшесі
Есенберлин к-сі, 16/2 («Темірбанк» АҚ ғимаратында)
8 (7172) 59-28-33
«Өндіріс» бөлімшесі
Кемеңгерұлы к-сі, 6/1
8 (7172) 30-40-70
«Кенесары» бөлімшесі
Сарыарқа д-лы, 12-үй («БТА-банк» АҚ ғимаратында)
8 (7172) 23-79-03
«Жеңіс» бөлімшесі
Жеңіс д-лы, 34-үй
8 (7172) 31-70-37
3)
Есіл ауданы бойынша бөлім
Сауран к-сі, 7
8 (7172) 50-13-70
Есіл ауданы бойынша бөлімше
Қабанбай батыр д-лы, 5/1 үй, вп. № 1
8 (7172) 50-91-95