О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2013 года № 147. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 288 «Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета» следующие изменения и дополнение:
в табеле положенности специальных транспортных средств для обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Министерство здравоохранения Республики Казахстан»:
в подразделе «Комитет государственного санитарно- эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан»:
строку:
«
Центральный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте
2
»
изложить в следующей редакции:
«
Департамент Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан на транспорте
4
»;
строку:
«
Западный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте
1
»
изложить в следующей редакции:
«
Актюбинское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте
1
»;
строку:
«
Юго-Восточный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте
4
»
изложить в следующей редакции:
«
Алматинское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте
4
»;
строку:
«
Для департаментов государственного санитарно-эпидемиологического надзора областей, городов Астана и Алматы
1 единица санитарного автомобиля на каждые 300000 человек обслуживаемого населения, но не менее 1 единицы
»
изложить в следующей редакции:
«
Для департаментов Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора областей и города Алматы
1 единица санитарного автомобиля на каждые 300000 человек обслуживаемого населения, но не менее 1 единицы
»;
строки
«
Северо-Западный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте
2
Юго-Восточный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте
1
»
исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Для департаментов Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Астана
1 единица санитарного автомобиля на каждые 200000 человек обслуживаемого населения, но не менее 1 единицы
».

"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарын пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 18 ақпандағы № 147 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарын пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы № 288 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарына қызмет көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарының тиесілілік табелінде:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" деген бөлімде:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті" деген кіші бөлімде:
мына:
"
Көліктегі орталық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау департаменті
2
";
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Көліктегі
департаменті
4
";
мына:
Батыс өңіраралық теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті
1
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақтөбе бөлімшелік көліктегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
1
";
мына:
"
Оңтүстік-Шығыс өңіраралық теміржол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті
4
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Алматы бөлімшелік көліктегі мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
4
";
мына:
"
Облыстардың, Астана, Алматы қалаларының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменттері үшін
Қызмет көрсетілетін халықтың әрбір 300 000 адамына санитарлық автомобильдің 1 бірлігі, бірақ 1 бірліктен кем емес
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің облыстардың және Алматы қаласының департаменттері үшін
қызмет көрсетілетін халықтың әрбір 300 000 адамына санитарлық автомобильдің 1 бірлігі, бірақ 1 бірліктен кем емес
"; мына:
"
Солтүстік-Батыс өңіраралық әуе көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті
2
Оңтүстік-Шығыс өңіраралық әуе көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті
1
"
деген жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті үшін
қызмет көрсетілетін халықтың әрбір 200 000 адамына санитарлық автомобильдің 1 бірлігі, бірақ 1 бірліктен кем емес
".

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С.Ахметов