О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2121 "Об утверждении стандартов государственных услуг" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2013 года № 388. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2014 года № 20
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.01.2014 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2121 «Об утверждении стандартов государственных услуг» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 59, ст. 519):
стандарт государственной услуги «Государственная регистрация прав (обременении) на недвижимое имущество», утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 апреля 2013 года № 388
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2009 года № 2121
Стандарт государственной услуги
«Государственная регистрация прав (обременении)
на недвижимое имущество» 1. Общие положения
1. Государственная услуга «Государственная регистрация прав (обременении) на недвижимое имущество» (далее - государственная услуга) оказывается территориальными органами юстиции (далее уполномоченный орган) через центры обслуживания населения (далее - центр), адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту и на интернет-ресурсе www.con.gov.kz.
В случае электронной регистрации государственная регистрация прав на недвижимое имущество осуществляется на основании электронной копии правоустанавливающего документа, поступающего в информационную систему правового кадастра из Единой нотариальной информационной системы (далее - ЕНИС) автоматически, после нотариального удостоверения сделки (далее - электронная регистрация).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2121 және "Жеке және заңды тұлғаларына көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 388 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.01.2014 № 20 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2121 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 59, 519-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген «Жылжымайтын мүлікке құқықтарды (ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік қызмет стандарты осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 23 сәуірдегі
№ 388 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 2121 қаулысымен
бекітілген
«Жылжымайтын мүлікке құқықтарды (ауыртпалықтарды) мемлекеттік
тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Жылжымайтын мүлікке құқықтарды (ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) аумақтық әділет органдары (бұдан әрі - уәкілетті орган) мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада және www.con.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген Халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі - орталық) арқылы көрсетеді.
Электрондық тіркеу жағдайында жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу (бұдан әрі - электрондық тіркеу) мәмілелерді нотариаттық куәландырғаннан кейін автоматты түрде Бірыңғай нотариаттық ақпараттық жүйесінен (бұдан әрі - БНАЖ) құқықтық кадастрдың ақпараттық жүйесіне түсетін құқық белгілеуші құжаттың электрондық көшірмесінің негізінде жүзеге асырылады.

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 26 июля 2007 года «О государственной регистрации прав на недвижимое имущество» (далее - Закон) и пунктов 12, 4 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации».
4. Информация о государственной услуге размещена:
1) на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан (электронный адрес: www.minjust.kz) в разделе "Информационные материалы";
2) на интернет-ресурсе Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - РГП Центр") www.con.gov.kz.;
3) в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в зданиях центров, адреса которых указаны на интернет-ресурсе www.con.gov.kz, также в зданиях уполномоченных органов.
Информация о порядке оказания государственной услуга также представляется по телефону call-центра (1414).
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются:
1) в центре выдача правоустанавливающего документа с отметкой о произведенной регистрации либо мотивированного ответа об отказе или приостановлении государственной регистрации по основаниям, предусмотренным Законом, а также выдача свидетельства о государственной регистрации (на бумажном носителе) в случаях, предусмотренных законодательными актами Республики Казахстан;
2) в случае электронной регистрации в ЕНИС направление правоустанавливающего документа и уведомления о регистрации либо уведомления, содержащего мотивированный ответ об отказе или приостановлении регистрации в форме электронных документов, удостоверенных электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) уполномоченного должностного лица уполномоченного органа;
3) на портале в личный кабинет и на электронный адрес правообладателя (при его наличии) направление уведомления о регистрации либо мотивированного ответа об отказе или приостановлении регистрации в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - получатели государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) услуга по государственной регистрации возникновения, изменения или прекращения прав (обременении прав) на недвижимое имущество и иных объектов государственной регистрации оказывается в течение пяти рабочих дней с момента поступления заявления в уполномоченный орган, и выдача готовых документов производится на пятый рабочий день (день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги);

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет «Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы» 2007 жылғы 26 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі - Заң) және «Ақпараттандыру туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 29-бабы 12, 4-тармақтарының негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету туралы ақпарат:
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің (электрондық мекенжайы: www.minjust.kz) интернет-ресурсында «Ақпараттық материалдар» деген бөлімде;
2) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметті автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитеті «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорынының (бұдан әрі - «Орталық» РМК) www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
3) ресми ақпарат көздерінде және мекенжайлары www.con.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген орталықтар ғимараттарында, сондай-ақ уәкілетті органдардың ғимараттарында орналасқан стенділерде орналастырылған.
Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпаратты саll-орталығының (1414) телефоны бойынша да алуға болады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі:
1) орталықта жүргізілген тіркеу туралы белгісі бар құқық белгілейтін құжатты не Заңда көзделген негіздер бойынша мемлекеттік тіркеуден бас тарту немесе оны тоқтата тұру туралы дәлелді жауапты беру, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде көзделген жағдайларда мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті (қағаз жеткізгіште) беру;
2) БНАЖ-да электрондық тіркеген жағдайда құқық белгілейтін құжатты және тіркеу туралы хабарламаны не уәкілетті органның уәкілетті лауазымды тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі - ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжаттар нысанындағы тіркеуден бас тарту немесе оны тоқтата тұру туралы дәлелді жауапты қамтитын хабарламаны жіберу;
3) порталдағы жеке кабинетіне және құқық иесінің электрондық мекенжайына (болған кезде) ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы тіркеу туралы хабарламаны не тіркеуден бас тарту немесе оны тоқтата тұру туралы дәлелді жауапты жіберу болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет заңды және жеке тұлғаларға (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет алушылар) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) жылжымайтын мүлікке және өзге де мемлекеттік тіркеу объектілерін құқықтардың (құқықтық ауыртпалықтардың) туындауын, өзгеруін немесе тоқтатылуын мемлекеттік тіркеу жөніндегі қызмет уәкілетті органға өтініш түскен сәттен бастап бес жұмыс күні ішінде көрсетіледі және дайын құжаттарды беру бесінші жұмыс күні жүргізіледі (құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);

2) услуга по государственной регистрации прав на недвижимое имущество в ускоренном порядке предоставляется на следующий рабочий день с момента поступления заявления в уполномоченный орган, и выдача готовых документов производится на следующий рабочий день (если в Центре заявление принято после 18 часов или в субботу, то исчисление срока для уполномоченного органа начинается на следующий рабочий день);
3) регистрация обременении (прекращений обременении), налагаемых государственными органами и иными уполномоченными лицами, а также юридических притязаний производится немедленно с момента поступления заявления в уполномоченный орган (исполненные документы выдаются получателю государственной услуги не позднее трех рабочих дней с момента поступления заявления в уполномоченный орган);
4) в случае, если залог обеспечивает исполнение обязательств по договору  займа, субсидированного акционерным обществом «Фонд развития предпринимательства «Даму» в рамках реализации Программы «Дорожная карта бизнеса 2020», договоров Мурабаха, Иджара и Истисна в рамках реализации «Дорожной карты развития исламского финансирования до 2020 года», то услуга по регистрации возникновения или изменения залога недвижимого имущества, а также выдаче ипотечного свидетельства оказывается в течение трех рабочих дней с момента поступления заявления в уполномоченный орган, и выдача готовых документов производится на третий рабочий день (день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги);
5) максимальное допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов (подача заявления для получения государственной услуга) - не более 20 минут;
6) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, - не более 20 минут;
7) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении готовых документов - не более 20 минут.
Электронная регистрация оказывается в течение одного рабочего дня с момента поступления в информационную систему ГБД РН подтверждения об уплате сбора или освобождении от уплаты сбора за государственную регистрацию.
8. Государственная услуга предоставляется платно по наличному и (или) безналичному расчету.
За оказание государственной услуги установлен регистрационный сбор, сумма которого исчисляется по ставкам, установленным в соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс), и уплачивается до подачи соответствующих документов по месту регистрации объекта обложения, за исключением лиц, освобожденных от уплаты сбора согласно статье 457 Налогового кодекса.
В случае подачи посредством ЕНИС электронного запроса на получение услуги электронной регистрации, оплата осуществляется в течение трех рабочих дней на веб-портале «электронного правительства»: www.e.gov.kz (далее - портал) в личном кабинете получателя через платежный шлюз «электронного правительства» (далее - ПШЭП).
На портал в личный кабинет получателя направляется электронный чек об оплате государственного сбора. Информация о платеже сохраняется в истории оплаты услуг.

2) жылжымайтын мүлікке құқықтарды жеделдетілген тәртіппен мемлекеттік тіркеу жөніндегі қызмет уәкілетті органға өтініш түскен сәттен бастап келесі жұмыс күні ұсынылады және дайын құжаттарды беру келесі жұмыс күні жүргізіледі (егер Орталықта өтініш сағат 18-ден кейін немесе сенбі күні қабылданса, онда уәкілетті орган үшін мерзімді есептеу келесі жұмыс күні басталады);
3) мемлекеттік органдар және өзге де уәкілетті адамдар салатын ауыртпалықтарды (ауыртпалықтардың тоқтатылуын), сондай-ақ заңдық талаптарды тіркеу уәкілетті органға өтініш түскен сәттен бастап дереу жүргізіледі (орындалған құжаттар мемлекеттік қызметті алушыға уәкілетті органға өтініш түскен сәттен бастап үш жұмыс күнінен кешіктірілмей беріледі);
4) егер кепіл «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасын, «Исламдық қаржыландыруды дамытудың 2020 жылға дейінгі жол картасын» іске асыру шеңберінде Мурабаха, Иджара және Истисна шарттарын іске асыру шеңберінде «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ субсидиялаған қарыз шарты бойынша міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз ететін жағдайда, онда жылжымайтын мүлік кепілінің туындауын немесе өзгеруін тіркеу, сондай-ақ ипотекалық куәлікті беру қызметі уәкілетті органға өтініш түскен сәттен бастап үш жұмыс күні ішінде көрсетіледі және дайын құжаттарды беру үшінші жұмыс күні жүргізіледі (құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
5) құжаттарды тапсырған кезде кезек күтудің рұқсат берілген ең ұзақ уақыты (мемлекеттік қызметті алушы үшін өтініш беру) - 20 минуттан аспайды;
6) жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға рұқсат берілген ең ұзақ қызмет көрсету уақыты - 20 минуттан аспайды;
7) дайын құжаттарды алу кезінде кезек күтудің рұқсат берілген ең ұзақ уақыты - 20 минуттан аспайды.
Электрондық тіркеу мемлекеттік тіркеу үшін алым төленгенін немесе алым төлеуден босатылғанын растайтын растама ЖТ МДҚ ақпараттық жүйесіне түскен сәттен бастап бір жұмыс күні ішінде көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызметті ақылы түрде қолма-қол ақшалай және (немесе) қолма-қол ақшасыз көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін тіркеу алымы белгіленген және «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 457-бабына сәйкес алым төлеуден босатылған адамдарды қоспағанда, Салық кодексінде белгіленген мөлшерлемелер бойынша есептелетін салық салу объектісі тіркелген орны бойынша тиісті құжаттар берілгенге дейін төленеді.
Электрондық тіркеу қызметін алуға электрондық сұрау салу БНАЖ арқылы берілген жағдайда, төлем «электрондық үкіметтің» веб-порталында: www.e.gov.kz (бұдан әрі - портал) «электрондық үкіметтің» төлем шлюзі (бұдан әрі - ЭҮТШ) арқылы алушының жеке кабинетінде үш жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады.
Порталға алушының жеке кабинетіне мемлекеттік алымның төленгені туралы электрондық чек жіберіледі. Төлем туралы ақпарат қызметтер төлемі тарихында сақталады.

9. График работы:
1) в центрах, ежедневно, с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы центра с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед.
Прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2) на портале - круглосуточно.
10. Государственная услуга оказывается в здании центра но месту проживания получателя государственной услуги, где предусмотрены условия для обслуживания получателей с ограниченными физическими возможностями.
В зале располагаются справочное бюро, кресла ожидания, информационные стенды с образцами заполненных бланков.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет следующие документы:
в центре для физического лица:
1) заявление о государственной регистрации установленной формы согласно приложению 2 к настоящему стандарту;
2) документ, удостоверяющий личность получателя государственной услуги;
3) документ, удостоверяющий личность уполномоченного представителя, и документ, удостоверяющий полномочия на представительство, с указанием сведений документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, либо копию документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, - при обращении представителя получателя государственной услуги;
4) правоустанавливающие и иные документы, подтверждающие объект регистрации, с приложением технического паспорта недвижимости и (или) идентификационного документа на земельный участок;
5) документ, подтверждающий уплату в бюджет суммы регистрационного сбора, либо документ, подтверждающий освобождение от уплаты сбора.
Помимо указанных документов в зависимости от объекта регистрации представляются иные документы.
В центре для юридического лица:
1) заявление о государственной регистрации установленной формы согласно приложению 3 к настоящему стандарту;
2) документ, удостоверяющий личность уполномоченного представителя, и документ, удостоверяющий полномочия на представительство, - при обращении представителя получателя государственной услуги;
3) правоустанавливающие и иные документы, подтверждающие объект регистрации, с приложением технического паспорта недвижимости и (или) идентификационного документа на земельный участок;
4) документ, подтверждающий уплату в бюджет суммы регистрационного сбора, либо документ, подтверждающий освобождение от уплаты сбора;

9. Жұмыс кестесі:
1) орталықтарда еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанға дейін, күн сайын түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, орталықтың белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жүзеге асырылады.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз, «электрондық» кезек тәртібімен жүзеге асырылады;
2) порталда - тәулік бойы.
10. Мемлекеттік қызмет физикалық мүмкіндіктері шектеулі мемлекеттік қызмет алушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген мемлекеттік қызметті алушының тұратын жері бойынша орталықтың ғимаратында көрсетіледі.
Залда анықтама бюросы, күту креслолары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер орналастырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін мынадай құжаттарды ұсынады:
орталықта жеке тұлға үшін:
1) осы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес белгіленген нысандағы мемлекеттік тіркеу туралы өтініш;
2) мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат;
3) мемлекеттік қызметті алушының өкілі жүгінген кезде уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат және мемлекеттік қызметті алушының жеке басып куәландыратын мәліметтер көрсетілген өкілдік етуге өкілеттіктерді куәландыратын құжат не мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
4) жылжымайтын мүліктің техникалық паспортын және (немесе) жер учаскесіне сәйкестендіру құжатын қоса бере отырып, тіркеу объектісін растайтын құқық белгілеуші және өзге де құжаттар;
5) бюджетке тіркеу алымының сомасын төлегенін не алым төлеуден босатылғанын растайтын құжат.
Көрсетілген құжаттардан басқа тіркеу объектісіне байланысты өзге де құжаттар ұсынылады.
Орталықта заңды тұлға үшін:
1) осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес белгіленген нысандағы мемлекеттік тіркеу туралы өтініш;
2) мемлекеттік қызмет алушының өкілі жүгінген кезде - уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат және өкілдік етуге өкілеттікті куәландыратын құжат;
3) жылжымайтын мүліктің техникалық паспортын және (немесе) жер учаскесіне сәйкестендіру құжатын қоса бере отырып, тіркеу объектісін растайтын құқық белгілеуші және өзге де құжаттар;
4) бюджетке тіркеу алымының сомасын төлегенін не алым төлеуден босатылғанын растайтын құжат;

5) учредительные документы, копию свидетельства либо справку о государственной регистрации юридического лица;
6) протоколы собраний (выписки из них) учредителей (участников, совета директоров, совета акционеров) на приобретение или отчуждение объектов недвижимости, в случаях, предусмотренных законодательными актами Республики Казахстан либо учредительными документами;
7) иностранные юридические лица представляют легализованную выписку из торгового реестра или другой легализованный документ, удостоверяющий, что иностранное юридическое лицо является юридическим лицом по законодательству иностранного государства, с нотариально засвидетельствованным переводом на государственный и русский языки.
Помимо указанных документов в зависимости от объекта регистрации представляются иные документы.
В случае, если в заявлении на регистрацию содержатся сведения о том, что совокупная балансовая стоимость приобретаемых или продаваемых активов превышает размеры, установленные антимонопольным законодательством Республики Казахстан, то получателем государственной услуги представляется предварительное письменное согласие антимонопольного органа.
Сведения, содержащиеся в государственных информационных системах, о документе, удостоверяющем личность, справку о государственной регистрации юридического лица работник центра получает из соответствующих государственных информационных систем через информационную систему центра в форме электронных документов, удостоверенных ЭЦП уполномоченных должностных лиц.
При приеме документов работник центра сверяет документ, указанный в подпункте 2) частей первой и третьей настоящего пункта, со сведениями, представленными из государственной информационной системы государственного органа, после чего возвращает данные документы получателю государственной услуги.
При электронной регистрации:
1) запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП нотариуса;
2) документ, удостоверяющий личность получателя (физического лица);
3) копию свидетельства либо справку о государственной регистрации юридического лица;
4) устав юридического лица (для юридического лица) - документ в электронной форме прикрепляется к электронному запросу;
5) правоустанавливающие документы, подтверждающие объект регистрации, удостоверенные у нотариуса, - в электронной форме прикрепляются к электронному запросу;
6) документ, подтверждающий отдельную категорию льгот и освобождающий от уплаты сборов (для категорий: отдельно проживающие пенсионеры и субъекты малого предпринимательства, занимающиеся подготовкой и обучением кадров в течение трех лет с момента государственной регистрации) - в электронной форме прикрепляется к электронному запросу;

5) құрылтай құжаттары, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәліктін көшірмесі не анықтама;
6) Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде не құрылтай құжаттарында көзделген жағдайларда құрылтайшылардың (қатысушылардың, директорлар кеңесінің, акционерлер кеңесінің) жылжымайтын мүлік объектісін сатып алуға немесе иеліктен айыруға арналған жиналыстарының хаттамалары (олардың үзінділері);
7) шетелдік заңды тұлғалар сауда тізілімінен заңдастырылған көшірмені немесе мемлекеттік және орыс тілдеріндегі нотариаттық куәландырылған аудармасы берілген шетелдік заңды тұлғаның шет мемлекеттің заңнамасы бойынша заңды тұлға болып табылатынын куәландыратын басқа да заңдастырылған құжат.
Көрсетілген құжаттардан басқа тіркеу объектісіне қатысты өзге де құжаттар ұсынылады.
Егер тіркеу туралы өтініште сатып алатын немесе сатылатын активтердің жиынтық теңгерімдік құны Қазақстан Республикасының монополияға қарсы заңнамасында белгіленген мөлшерден асып кететін жағдайда, онда мемлекеттік қызмет алушы монополияға қарсы органның алдын ала жазбаша келісімін ұсынады.
Мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылатын жеке басты куәландыратын құжат туралы мәліметті, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы анықтаманы орталықтың қызметкері орталықтың ақпараттық жүйесі арқылы уәкілетті лауазымды тұлғалардың ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанында тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Орталықтың қызметкері құжаттарды қабылдаған кезде осы тармақтың бірінші және үшінші бөліктерінің 2) тармақшасында көрсетілген құжатты мемлекеттік ақпараттық жүйелерден ұсынылған мәліметтермен салыстырып тексереді, содан кейін аталған құжаттарды мемлекеттік қызметі алушыға қайтарады.
Электрондық тіркеу кезінде:
1) нотариустың ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салу;
2) алушының (жеке тұлғаның) жеке басын куәландыратын құжат;
3) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің көшірмесі не анықтама;
4) заңды тұлғаның жарғысы (заңды тұлға үшін) - құжат электрондық нысанда электрондық сұрау салуға тіркеледі;
5) тіркеу объектісін растайтын нотариат куәландырған құқық белгілеуші құжаттар - құжат электрондық нысанда электрондық сұрау салуға тіркеледі;
6) жеңілдіктің жеке санатын және алым төлеуден босатылғанын (жеке тұратын зейнеткерлер санаты және кадрлар даярлаумен және оқытумен айналысатын шағын кәсіпкерлік субъектілерінің санаттары үшін, мемлекеттік тіркеу сәтінен бастап үш жыл ішінде растайтын құжат - электрондық нысанда электрондық сұрау салуға тіркеледі);

7) электронные адреса в сети Интернет участников сделки (при их наличии).
Оплату в бюджет суммы регистрационного сбора получатель государственной услуги производит на портале в личном кабинете через ПШЭП на основании информации о номере запроса, присвоенном ЕНИС.
12. Для получения государственной услуги в центре бланки размещаются на специальной стойке в зале ожидания либо у работников центра, а также на Интернет-ресурсе РГП «Центра»: www.con.gov.kz.
13. В центрах прием документов осуществляется в операционном зале посредством «безбарьерного» обслуживания.
14. Получателю государственной услуги выдается:
в центре расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты, времени и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника центра, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактных телефонов.
При электронной регистрации получателю государственной услуги выдается информация об уникальном номере запроса, присвоенном ЕНИС.
В случае оплаты в бюджет суммы регистрационного сбора через портал, получателю государственной услуги на портале в личный кабинет направляется уведомление-отчет о принятии запроса для предоставления государственной услуги с указанием даты и времени получения результата государственной услуги.
15. В центре посредством «окон» ежедневно на основании расписки в указанный в ней срок выдача готовых документов осуществляется путем передачи непосредственно получателю государственной услуги или его уполномоченному представителю при предъявлении доверенности, оформленной соответствующим образом.
В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за результатом услуги в указанный срок, центр обеспечивает их хранение в течение одного месяца, после чего передает в уполномоченный орган.
Доставка готовых документов из уполномоченного органа в центр осуществляется посредством курьерской службы.
При электронной регистрации результат оказания услуги уполномоченным органом направляется в ЕНИС, на портал в «личный кабинет» получателя и электронные адреса участников сделки (при наличии).
16. Государственная регистрация прав на недвижимое имущество приостанавливается в следующих случаях:
1) по постановлению (определению) суда на основании исковых и иных заявлений (жалоб), поданных в суд;
2) в соответствии с актами прокурорского надзора до устранения нарушения закона;

7) мәмілеге қатысушылардың интернет желісіндегі электрондық мекенжайлар (болған кезде).
Бюджетке тіркеу алымының сомасын төлеуді мемлекеттік қызметті алушы порталдағы жеке кабинетінде БНАЖ берген сұрау салудың нөмірі туралы ақпараттың негізінде ЭҮТШ арқылы жүргізеді.
12. Мемлекеттік қызметті орталықта алу үшін бланкілер күту залындағы арнайы тағанда не орталықтың қызметкерлерінде, сондай-ақ «Орталық» РМК-ның интернет-ресурсында: www.con.gov.kz орналастырылады.
13. Орталықтарда құжаттарды қабылдау операциялық залда «кедергісіз» қызмет көрсету арқылы жүзеге асырылады.
14. Мемлекеттік қызметті алушыға:
Орталықта мынадай:
1) сұрау салудың нөмірі және қабылдау күні;
2) сұратылып отырған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атауы;
4) құжаттарды беру күні, уақыты және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге арналған өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты;
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетілген тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі.
Электрондық тіркеу кезінде мемлекеттік қызметті алушыға БНАЖ берген бірегей нөмір туралы ақпарат беріледі.
Бюджетке тіркеу алымының сомасын портал арқылы төлеген жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға порталдағы жеке кабинетіне мемлекеттік қызметті алатын күні мен уақыты көрсетілген мемлекеттік қызметті ұсыну үшін сұрау салудың қабылданғаны туралы хабарлама-есеп жіберіледі.
15. Орталықта «терезелер» арқылы дайын құжаттарды мемлекеттік қызметті алушыға онда мерзімі көрсетілген қолхат негізінде тікелей беру немесе оның уәкілетті өкіліне тиісті түрде ресімделген сенімхатты ұсынған кезде беру арқылы жүзеге асырылады.
Егер мемлекеттік қызметті алушы қызметтің нәтижесі үшін көрсетілген мерзімде жүгінбеген жағдайларда, орталық оның бір ай бойы сақталуын қамтамасыз етеді, содан кейін уәкілетті органға қайтарады.
Дайын құжаттарды уәкілетті органнан орталыққа жеткізу курьерлік қызмет арқылы жүзеге асырылады.
Электрондық тіркеу кезінде уәкілетті орган мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін БНАЖ-ға, порталға алушының «жеке кабинетіне» және мәмілеге қатысушылардың электрондық мекенжайларына (болған кезде) жібереді.
16. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу мынадай жағдайларда тоқтатыла тұрады:
1) сотқа берілген талап-арыздар мен өзге де өтініштер (шағымдар) негізінде соттың қаулысы (ұйғарымы) бойынша;
2) заңның бұзылуын жойғанға дейін прокурорлық қадағалау актілеріне сәйкес;

3) в соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 августа 2009 года «О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем, и финансированию терроризма»;
4) для представления получателем государственной услуги документов, необходимых для государственной регистрации в соответствии с пунктом 11 настоящего стандарта, если отсутствие необходимых документов не явилось основанием для отказа в приеме документов на регистрацию;
5) для получения разъяснений или истребования от государственных органов необходимой информации в связи с ее отсутствием в документах, исходящих от таких органов, или наличием противоречий в таких документах, если указанные обстоятельства не явились основаниями для отказа в приеме документов на регистрацию;
6) при несоответствии объекта регистрации, устанавливаемого на основании правоустанавливающих документов, и объекта регистрации, указанного в заявлении, для устранения противоречия между ними.
Решение о приостановлении государственной регистрации принимается уполномоченным органом с момента приема документов на государственную регистрацию до момента выдачи документа, но не позднее истечения срока государственной регистрации.
При приостановлении регистрации уполномоченный орган направляет в центр письменное уведомление с указанием причин и сроков приостановления для последующей выдачи получателю государственной услуги (уполномоченному представителю получателя государственной услуги).
При электронной регистрации посредством ЕНИС в случае отсутствия подтверждения об уплате сбора через ПШЭП в течение трех рабочих дней с момента получения электронного запроса, в ГБД РН автоматически присваивается статус «Приостановлен».
При приостановлении регистрации уполномоченный орган направляет в ЕНИС, на портал в личный кабинет получателя и электронные адреса участников сделки (при наличии) уведомление с указанием причин и сроков приостановления оказания государственной услуги.
Центр отказывает в приеме документов в случае непредоставления получателем государственной услуги одного из документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта.
При отказе в приеме документов работником центра получателю государственной услуги выдается расписка с указанием недостающих документов.
В предоставлении государственной услуги уполномоченным органом в государственной регистрации отказывается в случаях:
1) несоответствия субъектов и объектов правоотношений, вида права или обременения нрава на недвижимое имущество и иных объектов регистрации либо оснований их возникновения, изменения или прекращения требованиям законодательства;

3) «Заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы» 2009 жылғы 28 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес;
4) егер қажетті құжаттардың болмауын тіркеуге құжаттарды қабылдаудан бас тарту үшін негіз болып табылмаса, мемлекеттік қызметті алушының осы стандарттың 11-тармағына сәйкес мемлекеттік тіркеу үшін қажетті құжаттарды ұсынуы үшін;
5) егер көрсетілген мән-жайлар құжаттарды тіркеуге қабылдаудан бас тарту үшін негіздер болып табылмаса, мемлекеттік органдардан шығатын құжаттарда қажетті ақпараттың болмауына немесе осындай құжаттарда белгілі бір қарама-қайшылықтардың болуына байланысты мұндай органдардан түсініктемелер алу немесе қажетті ақпаратты талап ету үшін;
6) құқық белгілейтін құжаттардың негізінде белгіленетін тіркеу объектісінің және өтініште көрсетілген тіркеу объектісінің сәйкессіздігі кезінде олардың арасындағы қайшылықтарды жою үшін.
Мемлекеттік тіркеуді тоқтата тұру туралы шешімді уәкілетті орган мемлекеттік тіркеуге құжаттарды қабылдаған сәттен бастап құжатты берген сәтке дейін, бірақ мемлекеттік тіркеу мерзімінің аяқталуынан кешіктірмей қабылдайды.
Тіркеуді тоқтата тұрған кезде уәкілетті орган кейіннен мемлекеттік қызметті алушыға (мемлекеттік қызметті алушының уәкілетті өкіліне) беру үшін орталыққа тоқтата тұрудың себептері мен мерзімдерін көрсете отырып, жазбаша хабарламаны жібереді.
БНАЖ арқылы электрондық тіркеу кезінде алымды ЭҮТШ арқылы төлеудің растамасы болмаған жағдайда электрондық сұрау салуды алған сәттен бастап үш жұмыс күні ішінде ЖМ МДҚ-на автоматты түрде «Тоқтататыла тұрады» деген мәртебе беріледі.
Тіркеуді тоқтата тұрған кезде уәкілетті орган БНАЖ-ға, алушының порталдағы жеке кабинетіне және мәмілеге қатысушылардың электрондық мекенжайларына (болған кезде) мемлекеттік қызмет көрсетудің тоқтатыла тұру себептері мен мерзімдері көрсете отырып хабарлама жібереді.
Орталық мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың бірін ұсынбаған жағдайда құжаттарды қабылдаудан бас тартады.
Құжаттарды қабылдаудан бас тартылған жағдайда орталықтың қызметкері мемлекеттік қызметті алушыға жетіспейтін құжаттарды көрсете отырып, қолхат береді.
Уәкілетті орган мемлекеттік тіркеуден:
1) құқықтық қатынастардың субъектілері мен объектілері, жылжымайтын мүлікке және өзге де тіркеу объектілеріне құқық немесе құқық ауыртпалығы түрі не олардың туындау, өзгеру немесе тоқтатылу негіздері заңнама талаптарына сәйкес келмеген;

2) наличия в документах подчисток, приписок, зачеркнутых слов и иных неоговоренных исправлений;
3) представления на регистрацию документов, по форме и содержанию не соответствующих требованиям законодательства;
4) наличия обременении, которые исключают государственную регистрацию права или иного объекта государственной регистрации;
5) наличие судебного акта, вступившего в законную силу;
6) если в течение сроков приостановления регистрации не были устранены обстоятельства, явившиеся основаниями для приостановления;
7) несоответствия ранее возникшего права законодательству, действовавшему в момент его возникновения, если объектом регистрации
являются переход, изменение, прекращение или установление обременения в отношении такого права.
При отказе в государственной регистрации в документации уполномоченного органа о приеме документов делается соответствующая отметка об отказе с указанием причин.
При отказе в государственной регистрации уполномоченный орган направляет в центр письменный мотивированный ответ с указанием причин отказа и оригинал документа, подтверждающего уплату суммы сбора за регистрацию, для последующей выдачи получателю государственной услуги (уполномоченному представителю получателя государственной услуги).
Документ об уплате сбора за регистрацию может быть предъявлен получателем государственной услуги при повторной подаче документов на регистрацию.
При отказе в регистрации регистрирующий орган должен направить в ЕНИС, на портал в личный кабинет получателя и электронные адреса участников сделки (при наличии) уведомление с указанием причин отказа, даты и регистрационного номера документа не позднее истечения срока регистрации в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного должностного лица.
3. Принципы работы
17. Уполномоченный орган осуществляет свою деятельность на принципах:
1) вежливости;
2) представления исчерпывающей информации об оказываемой государственной услуге, соблюдения конституционных прав человека;
3) законности при исполнении служебного долга;
4) обеспечения защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя государственной услуги;
5) обеспечения сохранности документов, которые получатель государственной услуги не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателям государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 5 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги, по которым оценивается работа Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан и уполномоченных органов, ежегодно утверждаются соответствующим приказом Министра юстиции.

2) құжаттарда өшіріп жазу, қосып жазу, сызылған сөздер мен өзге де ескертілмеген түзетулер болған;
3) нысаны мен мазмұны бойынша заңнама талаптарына сәйкес келмейтін құжаттар тіркеуге ұсынылған;
4) құқықты немесе өзге де мемлекеттік тіркеу объектісін мемлекеттік тіркеуді болдырмайтын ауыртпалықтар болған;
5) заңды күшіне енген сот актісі болған;
6) егер тіркеуді тоқтата тұру мерзімі ішінде тоқтата тұруға негіз болған мен-жайлар жойылмаған;
7) егер тіркеу объектісі ауысу, өзгеру, тоқтату немесе осындай құқыққа қатысты ауыртпалықты белгілеу болып табылса, бұрын туындаған құқық ол туындаған сәтте қолданыста болған заңнамаға сәйкес келмеген жағдайларда бас тартады.
Мемлекеттік тіркеуден бас тартылған кезде уәкілетті органның құжаттарды қабылдау туралы құжаттамасында себептерін көрсете отырып, бас тарту туралы тиісті белгі қойылады.
Мемлекеттік тіркеуден бас тарту кезінде кейіннен мемлекеттік қызметті алушыға (мемлекеттік қызметті алушының уәкілетті өкіліне) беру үшін уәкілетті орган орталыққа бас тартудың себептерін көрсете отырып, дәлелді жазбаша жауапты және тіркеу үшін алым сомасының төленгенін растайтын құжаттың түпнұсқасын жібереді.
Тіркеу алымының төленгені туралы құжатты мемлекеттік қызметті алушы тіркеуге қайтадан құжат тапсырған кезде ұсына алады.
Тіркеуден бас тартылған кезде тіркеуші орган хабарламаны БНАЖ-ға, порталға алушының жеке кабинетіне және мәмілеге қатысушылардың электрондық мекенжайларына (болған кезде) бас тарту себебін, күні мен құжаттың тіркеу нөмірін көрсете отырып, уәкілетті лауазымды тұлғаның ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанында тіркеу мерзімінен кешіктірмей жіберуі тиіс.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Уәкілетті орган өз қызметін:
1) сыпайылық;
2) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат ұсыну, адамның конституциялық құқықтарын сақтау;
3) қызметтік борышын атқару кезінде заңдылықты сақтау;
4) мемлекеттік қызметті алушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету;
5) мемлекеттік қызметті алушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттарының сақталуын қамтамасыз ету қағидаттарында жүзеге асырады.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызметті алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандартқа 5-қосымшаға сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті мен уәкілетті органдарының жұмыстары бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапасы мен тиімділігі көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын, Әділет министрінің тиісті бұйрығымен бекітіледі.

5. Порядок обжалования
20. Для разъяснения порядка обжалования действий (бездействия) работника центра, а также оказания содействия в подготовке жалобы получатель государственной услуги обращается к руководителям центра, телефоны которых указаны в приложении 2 к настоящему стандарту.
Информацию о порядке обжалования действия (бездействия) работника центра можно получить по телефону информационно-справочной службы call-центра 1414 либо по адресам и телефонам, указанным в приложении 2 к настоящему стандарту.
21. В случае несогласия с результатами оказанной услуги, жалоба подается на имя руководителя уполномоченного органа в рабочие дни с 9.00 часов до 17.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов. Адреса и телефоны руководителей уполномоченных органов указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
Жалоба на действия (бездействие) уполномоченных органов подается в Комитет регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан в рабочие дни с 9.00 часов до 17.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
22. В случае некорректного обслуживания работником центра жалоба подается на имя руководителя центра или РГП «Центр». Адреса и телефоны руководителей центров указаны в приложении 2 к настоящему стандарту, адрес и телефон РГП  «Центр» указаны в пункте 26 настоящего стандарта.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуга, получатель государственной услуги обращается в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалобы принимаются в письменной форме по почте или в электронном виде (адрес электронной почты Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан: krs.opp@minjust.kz) в случаях, предусмотренных действующим законодательством, либо нарочно в рабочие дни через канцелярию организаций, указанных в пунктах 21 и 22 настоящего стандарта.
В необходимых случаях получателем государственной услуги к жалобе прилагаются документы, подтверждающие некачественное представление государственной услуги уполномоченным органом или некорректное обслуживание работников центра.
25. Принятая жалоба регистрируется в книге учета жалоб и обращений и рассматривается в порядке и сроки, установленные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц». Подтверждением принятия жалобы, поступившей как нарочно, так и по почте, является ее регистрация в журнале обращений физических и юридических лиц (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе) в канцелярии уполномоченного органа или центра.
Получателю государственной услуги в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указываются номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных. О результатах рассмотрения жалобы получателю государственной услуги сообщается в письменном виде по почте.

5. Шағымдану тәртібі
20. Орталық қызметкерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым беру тәртібін түсіндіру, сондай-ақ шағым дайындауға жәрдем көрсету үшін мемлекеттік қызметті алушы телефондары осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген орталық басшыларына жүгінеді.
Орталық қызметкерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым беру тәртібі туралы ақпаратты саll-орталығының 1414 ақпараттық-анықтамалық қызметінің телефоны не осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген мекенжайлар мен телефондар бойынша алуға болады.
21. Көрсетілген қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда шағым уәкілетті орган басшысының атына демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ге дейін түскі үзіліспен жұмыс күндері сағат 9.00-ден 17.00 дейін беріледі. Уәкілетті органдар басшыларының мекенжайлары мен телефондары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген.
Уәкілетті органдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетіне демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-деп 14.30-ға дейін түскі үзіліспен жұмыс күндері сағат 9.00-ден 17.00-ге дейін беріледі.
22. Орталық қызметкерлері дөрекі қызмет көрсеткен жағдайда шағым орталық немесе «Орталық» РМК басшысының атына беріледі. Орталықтар басшыларының мекенжайлары мен телефондары осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген, «Орталық» РМК-ның мекенжайы мен телефоны осы стандарттың 26-тармағында көрсетілген.
23. Көрсетілген мемлекеттік қызметтік нәтижелерімен келіспеген жағдайда, мемлекеттік қызмет алушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінеді.
24. Шағымдар қолданыстағы заңнамада көзделген жағдайларда жазбаша нысанда пошта арқылы немесе электрондық түрде (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің электронды мекенжайына: krs.opp@minjust.kz) не осы стандарттың 21 және 22-тармақтарында көрсетілген ұйымдардың кеңсесі арқылы жұмыс күндері қолма-қол қабылданады.
Мемлекеттік қызметті алушылар қажет болған жағдайларда уәкілетті органның мемлекеттік қызметті сапасыз көрсеткенін немесе орталық қызметкерінің дөрекі қызмет көрсеткенін растайтын құжаттарды шағымға қоса береді.
25. Қабылданған шағымдар өтініштер мен шағымдарды есепке алу кітабында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген тәртіппен және мерзімде қаралады. Шағымдардың қолма-қол және пошта арқылы қабылданғанын растау оларды уәкілетті органның немесе орталықтың кеңсесінде жеке және заңды тұлғалардың өтініштері журналында тіркеу болып табылады (мөртаңба, кіріс нөмірі және тіркеу мерзімі шағымның екінші данасына немесе шағымға ілеспе хатқа қойылады).
Шағымды қабылдаған адам мемлекеттік қызметті алушыға оның шағымының қабылданғанын растайтын нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі, байланыс деректері көрсетілетін талон береді. Шағымды қарау нәтижелері мемлекеттік қызмет алушыға пошта арқылы жазбаша түрде хабарланады.

Ответ от уполномоченного органа представляется в соответствии с  Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц».
26. Адрес Министерства юстиции Республики Казахстан: 010000, город Астана, улица Орынбор, дом № 8.
Адрес РГП «Центр»: 010000, город Астана, проспект Республики, дом № 43 А, телефон: 87172-94-99-95, интернет-ресурс: www.con.gov.kz.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Государственная регистрация прав
(обременении) на недвижимое имущество»
Список и адреса уполномоченных органах
п/п
Наименование
уполномоченного
органа
Адрес
расположения
уполномоченного
органа
Номер
телефона
отдела
Номер
телефона
руководителя
1
2
3
4
5
1
Департамент юстиции Акмолинской области
г. Кокшетау, ул. М. Горького, 37
(87162) 40-21-65
25-09-39 приемная
2
Департамент юстиции Актюбинской области
г. Актобе,
пр. Абылхаир-хана, 51 "а"
(87132) 56-30-16
55-09-59 приемная
3
Департамент юстиции Алматинской области
г. Талдыкорган,
ул. Каблиса Жырау, 69 "а"
(87282) 24-43-47
21-08-15 приемная
4
Департамент юстиции Атырауской области
г. Атырау,
ул. Баймуханова, 16 "а"
(87122) 46-53-15 46-53-12
35-75-38 приемная
5
Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области
г. Усть-Каменогорск,
ул. Ворошилова, 6
(87232) 55-59-26
22-19-83 приемная
6
Департамент юстиции Жамбылской области
г. Тараз,
ул. Койгельды, 158 "а"
(87262) 43-67-17
43-05-05 приемная
7
Департамент юстиции Западно-Казахстанской области
г. Уральск,
пр. Достык, 208
(87112) 50-82-91
51-80-43 приемная
8
Департамент юстиции Карагандинской области
г. Караганда,
ул. Прогресса, 1
(87212) 56-64-12
42-05-33 приемная
9
Департамент юстиции Костанайской области
г. Костанай,
ул. Тарана, 38
(87142) 50-65-40
54-82-23 приемная
10
Департамент юстиции Кызылординской области
г. Кызылорда,
ул. Айтеке би, 29
(87242) 23-03-57
26-24-03 приемная
11
Департамент юстиции Мангистауской области
г. Актау,
микрорайон 12, 8
(87292) 50-32-20
42-05-70 приемная
12
Департамент юстиции Павлодарской области
г. Павлодар,
ул. Ленина, 18
(87182) 32-43-02
32-32-58 приемная
13
Департамент юстиции Северо-Казахстанской области
г. Петропавловск,
ул. Конституции, 72
(87152) 33-27-53
33-23-80 приемная
14
Департамент юстиции Южно-Казахстанской области
г. Шымкент,
ул. Желтоксан,16
(87252) 23-31-70
23-23-76 приемная
15
Департамент юстиции города Алматы
г. Алматы,
ул. Байзакова, 287
(8727) 392-16-16
392-25-75 приемная
16
Департамент юстиции города Астана
г. Астана,
пр. Победы, 15
(87172) 48-88-36

Уәкілетті органнан жауап «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ұсынылады.
26. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Орынбор көшесі, № 8 үй.
«Орталық» РМК мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Республика даңғылы, № 43 А үй, телефоны: 87172-94-99-95, интернет-ресурсы: www.con.gov.kz
«Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды (ауыртпалықтарды)
мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік
қызмет стандартына
1-қосымша
Уәкілетті органдардың тізімі мен мекенжайлары
Р/с
Уәкілетті органның атауы
Уәкілетті органның орналасқан мекенжайы
Телефон нөмірі
Басшының телефон нөмірі
1
2
3
4
5
1
Ақмола облысының Әділет департаменті
Көкшетау қаласы, М. Горький көшесі, 37
8 (7162) 41-21-65
25-09-39 қабылдау бөлмесі
2
Ақтөбе облысының Әділет департаменті
Ақтөбе қаласы, Әбілхайыр хан даңғылы, 51 «а»
8 (7132) 56-30-16
55-09-59 қабылдау бөлмесі
3
Алматы облысының Әділет департаменті
Талдықорған қаласы, Қабылыс жырау көшесі, 69 «а»
8 (7282) 24-43-47
21-08-15 қабылдау бөлмесі
4
Атырау облысының Әділет департаменті
Атырау қаласы, Баймұқанов көшесі, 16 «а»
8 (7122) 46-53-15
46-53-12
35-75-38 қабылдау бөлмесі
5
Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаменті
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 6
8 (7232) 55-59-26
22-19-83 қабылдау бөлмесі
6
Жамбыл облысының Әділет департаменті
Тараз қаласы, Қойгелді көшесі, 158 «а»
8 (7262) 43-67-17
43-05-05 қабылдау бөлмесі
7
Батыс Қазақстан облысының Әділет департаменті
Орал қаласы, Достық көшесі, 208
8 (7112) 50-82-91
51-80-43 қабылдау бөлмесі
8
Қарағанды облысының Әділет департаменті
Қарағанды қаласы, Прогресс көшесі, 1
8 (7212) 56-64-12
42-05-33 қабылдау бөлмесі
9
Қостанай облысының Әділет департаменті
Қостанай қаласы, Таран көшесі, 38
8 (7142) 50-65-40
54-82-23 қабылдау бөлмесі
10
Қызылорда облысының Әділет департаменті
Қызылорда қаласы, Әйтеке би көшесі, 29
8 (7242) 23-03-57
26-24-03 қабылдау бөлмесі
11
Маңғыстау облысының Әділет департамент
Ақтау қаласы, 2-шағын аудан, 8
8 (7292) 50-32-20
42-05-70 қабылдау бөлмесі
12
Павлодар облысының Әділет департаменті
Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 18
8 (7182) 32-43-02
32-32-58 қабылдау бөлмесі
13
Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті
Петропавл қаласы, Конституция көшесі, 72
8 (7152) 33-27-53
33-23-80 қабылдау бөлмесі
14
Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті
Шымкент қаласы, Желтоқсан көшесі, 16
8 (7252) 23-31-70
23-23-76 қабылдау бөлмесі
15
Алматы қаласының Әділет департаменті
Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 287
8 (727) 392-16-16
392-25-75 қабылдау бөлмесі
16
Астана қаласының Әділет департаменті
Астана қаласы, Жеңіс даңғылы, 15
8 (7172) 48-88-36

39-12-13 приемная
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Государственная регистрация прав
(обременении) на недвижимое имущество»
Список и адреса центров обслуживания населения
п/п
Наименование Центров (филиалы, отделы, отделения)
Адрес месторасположения
Контактные данные
1
2
3
4
Филиал РГП "ЦОН по Акмолинской области"
1.
Филиал РГП "ЦОН по Акмолинской области"
г. Кокшетау,
ул. Ауэзова, 189 а
8 (7162) 40-10-76
8 (7162) 40-10-63
1)
Кокшетауский городской отдел
г. Кокшетау,
ул. Биржан Сал, 42
8 (7162) 25-04-78
2)
Районный отдел с. Красный Яр
г. Кокшетау,
с. Красный Яр
ул. Ленина, 65
8 (7162) 40-43-27
3)
Аккольский районный отдел
Аккольский район,
г. Акколь,
ул. Нурмагамбетова, 102
8 (71638) 2-09-96
8 (71638) 2-18-49
4)
Аршалынский районный отдел
Аршалынский район,
п. Аршалы,
ул. М. Маметовой, 19
8 (71644) 2-10-77
8 (71644) 2-28-28
8 (71644) 2-10-77
5)
Атбасарского районный отдел
Атбасарский район,
г. Атбасар,
ул. Валиханова, 11, оф.
8 (71643) 2-45-94
8 (71643) 4-07-22
8 (71643) 4-12-58
6)
Астраханский районный отдел
Астраханский район,
с. Астраханка,
ул. Аль-Фараби, 44
8 (71641) 2-35-96
8 (71641) 2-21-94
7)
Буландынский районный отдел
Буландынский район,
г. Макинск,
ул. Сейфуллина, 18б, оф.
8 (71646) 2-37-20
8 (71646) 2-37-81
8)
Бурабайский районный отдел
Бурабайский район,
г. Щучинск,
ул. Абылай Хана, 28
8 (71636) 4-29-97
8 (71636) 4-28-91
8 (71636) 4-59-28
9)
Егиндыкольский районный отдел
Егиндыкольский район,
с. Егиндыколь,
ул. Победы, 7
8 (71642) 2-12-57
10)
Ерейментауский районный отдел
Ерейментауский район,
г. Ерейментау,
ул. Мусабаева,д. 15
8 (71633) 2-44-92
11)
Енбекшильдерский районный отдел
Енбекшильдерский район,
г. Степняк,
ул. Сыздыкова, 2а
8 (71639) 2-22-41
8 (71639) 2-22-42
8 (71639) 2-22-18
12)
Есильский районный отдел
Есильский район,
г. Есиль,
ул. Победы, 56
8 (71647) 2-22-07
13)
Жаркаинский районный отдел
Жаркаинский район,
г. Державинск,
ул. Габдуллина, 104
8 (71648) 9-00-35
8 (71647) 2-22-05
14)
Жаксынский районный отдел
Жаксынский район,
с. Жаксы,
ул. Ленина, 8
8 (71635) 2-17-10
15)
Зерендинский районный отдел
Зерендинский район,
с. Зеренда,
ул. Мира, 52
8 (71632) 2-00-74
8 (71632) 2-29-43
16)
Коргалжынский районный отдел
Коргалжынский район,
с. Коргалжын,
ул. Абая, 44а
8 (71637) 2-17-83
8 (71637)2-20-36
17)
Степногорский городской отдел
г. Степногорск, 4 мкр.,7
8 (71645) 2-00-40
8 (71645) 2-00-30
18)
Сандыктауский районный отдел
Сандыктауский район,
с. Балкашино,
ул. Абылай-хана, 119
8 (71640) 9-26-66
19)
Целиноградский районный отдел
Целиноградский район,
а. Акмол,
ул. Гагарина, 15
8 (71651) 3-12-30
8 (71651) 3-11-98
20)
Шортандинский районный отдел
Шортандинский район,
п. Шортанды,
Пер. Безымянный, 1

39-12-13 қабылдау бөлмесі
«Жылжымайтын мүлікке
құқықтарды (ауыртпалықтарды)
мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік
қызмет стандартына
2-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізімі мен мекенжайлары
Р/с
Орталықтардың атауы (филиалдары, бөлімдер, бөлімшелер)
Орналасқан мекенжайы
Байланыс деректері
1
2
3
4
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Көкшетау қаласы, Әуезов көшесі 189 «а»
8(7162)40-10-76
8(7162)40-10-63
1)
Көкшетау қалалық білімі
Көкшетау қаласы, Біржан сал көшесі, 42
8(7162)25-00-67
8(7162)25-06-21
2)
Красный Яр ауылы, Аудандық бөлімі
Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, Ленин көшесі, 65
8(7162)40-43-27
3)
Ақкөл аудандық бөлімі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Ңұрмағамбетов көшесі, 102
8(71638)2-09-96
8(71638)2-18-49
4)
Аршалы аудандық бөлімі
Аршалы ауданы, Аршалы ауылы, М. Мәметова көшесі, 19
8(71644)2-10-77
8(71644)2-28-28
8(71644)2-10-77
5)
Атбасар аудандық бөлімі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, 11, кеңсе
8(71643)2-45-94
8(71643)4-07-22
8(71643)4-12-58
6)
Астрахан аудандық бөлімі
Астрахан ауданы, Астраханка ауылы Әл-Фараби көшесі, 44
8(71641)2-35-96
8(71641)2-21-94
7)
Бұланды аудандық бөлімі
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 18б, кеңсе
8(71646)2-37-20
8(71646)2-37-81
8)
Бурабай аудандық бөлімі
Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 28
8(71636)4-29-97
8(71636)4-28-91
8(71636)4-59-28
9)
Егіндікөл аудандық бөлімі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Жеңіс көшесі, 7
8(71642)2-12-57
10)
Ерейментау аудандық бөлімі
Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, Мұсабаев көшесі, 15-үй
8(71633)2-44-92
11)
Еңбекшілдер аудандық бөлімі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Сыздықов көшесі, 2 а
8(71639)2-22-41
8(71639)2-22-42
8(71639)2-22-18
12)
Есіл аудандық бөлімі
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Жеңіс көшесі, 56
8(71647)2-22-07
13)
Жарқайың аудандық бөлімі
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Ғабдуллин көшесі, 104
8(71648)9-00-35
8(71647)2-22-05
14)
Жақсы аудандық бөлімі
Жақсы ауданы, Жақсы қаласы, Ленин көшесі, 8
8(71635)2-17-10
15)
Зеренді аудандық бөлімі
Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Бейбітшілік көшесі, 52
8(71632)2-00-74
8(71632)2-29-43
16)
Қорғалжын аудандық бөлімі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Абай көшесі, 44 а
8(71637)2-17-83
8(71637)2-20-36
17)
Степногор қалалық бөлімі
Степногор қаласы, 4-шағын аудан, 7
8(71645)2-00-40
8(71645)2-00-30
18)
Сандықтау аудандық бөлімі
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, 119
8(71640)9-26-66
19)
Целиноград аудандық бөлімі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 15
8(71651)3-12-30
8(71651)3-11-98
20)
Шортанды аудандық бөлімі
Шортанды ауданы, Шортанды ауылы, Безымянный тұйық көшесі, 1

8 (71631) 2-17-97
Филиал РГП "ЦОН по Актюбинской области"
2
Филиал РГП "ЦОН по Актюбинской области"
г. Актобе,
ул. Тургенева, 109
8 (7132) 56-57-87
1)
Актобинский городской отдел № 1
г. Актобе,
ул. Тургенева, 109
8 (7132) 57-80-27
2)
с. Каргалинское (Жилянка)
г. Актобе,
Каргалинский район,
с. Каргалинское (Жилянка),
ул. Сатпаева, 10
8 (7132) 98-60-06
8 (7132) 98-60-05
3)
Алгинский районный отдел
Алгинский район,
г. Алга,
ул. Кирова, 23
8 (71337) 3-20-79
8 (71337) 3-10-96
4)
Мартукский районный отдел
Мартукский район,
п. Мартук
ул. Байтурсынова, 1 "Б"
8 (71331) 22-4-13
8 (71331) 22-1-14
5)
Хромтауский районный отдел
Хромтауский район,
г. Хромтау
ул. Абая, 12
8 (71336) 26-6-33
8 (71336) 26-6-34
6)
Кандыагашский районный отдел
Мугалжарский район,
г. Кандыагаш,
мкр. Молодежный, 47 "Б"
8 (71333) 30-2-19
8 (71333) 30-2-18
7)
Эмбенский районный отдел
Мугалжарский район,
г. Эмба
ул. Амирова, 10
8 (71334) 23-9-83
8)
Темирский районный отдел № 8
Темирский район,
п. Шубаркудук,
ул. Байганина, 15 "А"
8 (71346) 23-5-83
8 (71334) 23-9-87
9)
Кобдинский районный отдел
Кобдинский район
п. Кобда
пер. Нурымжанова, 2
8 (71341) 22-1-47
8 (71341) 22-1-38
10)
Каргалинский районный отдел с. Бадамша
Каргалинский район,
с. Бадамша
ул. Айтеке-би, 27
8 (71342) 23-4-64
8 (71342) 23-4-62
11)
Ойылский районный отдел
Уилский район,
с. Уил
ул. Кокжар, 64
8 (71332) 21-1-81
8 (71332) 21-1-82
12)
Айтекебийский районный отдел № 12
Айтекебийский район,
с. Комсомольское
ул. Балдырган, 10
8 (71339) 22-3-73
8 (71339) 22-3-74
13)
Байганинский районный отдел
Байганинский район,
с. Карыуылкелди
ул. Барак батыра, 41 "А"
8 (71345) 23-5-86
8 (71345) 23-5-87
14)
Ыргызский районный отдел
Актюбинская область,
Иргизский район,
с. Иргиз
ул. Жангельдина, 7
8 (71343) 21-8-28
15)
Шалкарский районный отдел
Шалкарский район,
г. Шалкар,
ул. Айтеке-би, 63
8 (71335) 23-6-10
8 (71335) 23-6-11
Филиал РГП "ЦОН по Алматинской области"
3.
Филиал РГП "ЦОН по Алматинской области"
г. Талдыкорган,
ул. Тауелсыздык, 67Б
8 (7282) 24-15-06
8 (7282) 24-41-33
1)
Аксуский районный отдел
п. Жансугурова,
ул. Кабанбай батыра, 20
8 (72832) 2-14-51
2)
Отделение Капал
с. Капал,
ул. Алпысбаева, 3
8 (72841) 2-17-60
3)
Алакольский районный отдел
г. Ушарал,
ул. 8 марта, 63
8 (72833) 2-35-46
8 (72833) 2-35-48
4)
Отделение Кабанбай
п. Кабанбай,
ул. Абылайхана, 237
8 (72837) 4-13-85
5)
Балхашский районный отдел
с. Баканас,
ул. Бижанова, 25 "А"
8 (72773) 95-2-22
8 (72773) 9-18-20
6)
Енбекшиказахский районный отдел
г. Есик,
ул. Абая, 314А
8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69
7)
Отделение Шелек
с. Шелек,
ул. Бижанова, 100
8 (72775) 2-34-96
8 (72775) 2-34-97
8)
Ескельдинский районный отдел
п. Карабулак,
ул. Оразбекова, 52

8(71631)2-17-97
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
2.
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 109
8(7132)56-57-87
1)
Ақтөбе қалалық № 1 бөлімі
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 109
8(7132)57-80-27
2)
Қарғалы с (Жилянка)
Ақтөбе қаласы, Қарғалы ауданы, Қарғалы ауылы (Жилянка), Сәтпаев көшесі, 10
8(7132)98-60-06
8(7132)98-60-05
3)
Алға аудандық бөлімі
Алға ауданы, Алға қаласы, Киров көшесі, 23
8(71337)3-20-79
8(71337)3-10-96
4)
Мәртөк аудандық бөлімшесі
Мәртөк ауданы, Мәртөк кенті, Байтұрсынов көшесі, 1 «Б»
8(71331)22-4-13
8(71331)22-1-14
5)
Хромтау аудандық бөлімі
Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Абай көшесі, 12
8(71336)26-6-33
8(71336)26-6-34
6)
Қандыағаш аудандық бөлімі
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Молодежный шағын ауданы, 47 «Б»
8(71333)30-2-19
8(71333)30-2-18
7)
Ембі аудандық бөлімі
Мұғалжар ауданы, 1 Ембі қаласы, Әміров көшесі, 10
8(71334)23-9-83
8)
Темір аудандык № 8 бөлімі
Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті, Байғанин көшесі, 15 «А»
8(71346)23-5-83
8(71334)23-9-87
9)
Қобда аудандық бөлімі
Қобда ауданы, Қобда ауылы, Нұрымжанов тұйық көшесі, 2
8(71341)22-1-47
8(71341)22-1-38
10)
Қарғалы аудандық бөлімі Бадамша с.
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі, 27
8(71342)23-4-64
8(71342)23-4-62
11)
Ойыл аудандық бөлімі
Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 64
8(71332)21-1-81
8(71332)21-1-82
12)
Әйтеке би аудандық № 12 аудандық бөлімі
Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Балдырған көшесі, 10
8(71339)22-3-73
8(71339)22-3-74
13)
Байғанин аудандық бөлімі
Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, 41 «А»
8(71345)23-5-86
8(71345)23-5-87
14)
Ырғыз аудандық бөлімі
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Жангелді көшесі, 7
8(71343)21-8-28
15)
Шалқар аудандық бөлімі
Шалқар ауданы, Шалқар ауылы, Әйтеке би көшесі, 63
8(71335)23-6-10
8(71335)23-6-11
«Алматы облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
3.
«Алматы облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67 Б
8(7282)24-15-06
8(7282)24-41-33
1)
Ақсу аудандық бөлімі
Жансүгіров кенті, Қабанбай батыр көшесі, 20
8(72832)2-14-51
2)
Қапал бөлімшесі
Қапал ауылы, Алпысбай көшесі, 3
8(72841)2-17-60
3)
Алакөл аудандық бөлімі
Үшарал қаласы, 8 наурыз көшесі, 63
8(72833)2-35-46
8(72833)2-35-48
4)
Қабанбай бөлімшесі
Қабанбай ауылы, Абылай хан көшесі, 237
8(72837)4-13-85
5)
Балқаш аудандық бөлімі
Бақанас ауылы, Бижанов көшесі, 25 «А»
8(72773)95-2-22
8(72773)9-18-20
6)
Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі
Есік қаласы, Абай көшесі, 314 А
8(72775)4-54-70
8(72775)4-54-69
7)
Шелек бөлімшесі
Шелек ауылы, Бижанов көшесі, 100
8(72775)2-34-9
8(72775)2-34-97
8)
Ескелді аудандық бөлімі
Қарабұлақ ауылы, Оразбеков көшесі, 52

8 (72836) 3-22-16
9)
Жамбылский районный отдел
п. Узынагаш,
ул. Мажитова, 1
8 (72770) 2-30-90
10)
Илийский районный Отдел
п. Отеген батыра,
мкр. Куат,
ул. Тауелсіздік, 25
8 (727) 251-74-46
8 (727) 251-74-47
11)
Отделение Боролдай
с. Боролдай,
ул. Вокзальная, 6 "А"
8 (72738) 7-82-42
12)
Отделение Караой
с. Караой,
ул. Тындала, 9
8 (7275) 24-88-10
13)
Отделение Акши
с. Акши,
ул. Конаева, 29
14)
Карасайский районный отдел
г. Каскелен,
ул. Жангозина, 38
8 (72771) 2-56-86
8 (72771) 2-56-96
15)
Отделение Тау-Самалы
п. Тау Самалы,
ул. Рыскулова, 129
8 (727) 391-38-58
16)
Отделение Шамалган
ст. Шамалган,
ул. Конаева, 1 "В"
8 (7272) 93-66-33
17)
Караталский районный отдел
г. Уштобе,
ул. Абылай хана, 22
8 (72834) 2-02-07
8 (72834) 2-20-92
18)
Кербулакский районный отдел
г. Сарыөзек,
ул. Момышұлы, б/н
8 (72840) 3-25-88
19)
Отделение Когалы
п. Когалы,
ул. Желтоксан, 45
8 (72842) 9-10-59
20)
Коксуский районный отдел
п. Балпык би,
ул. Измайлова, 10
8 (72838) 2-16-19
8 (72838) 2-16-18
21)
Капшагайский городской отдел
г. Капшагай,
ул. Кунаева, 41
8 (72772) 4-79-61
8 (72772) 4-79-60
22)
Отделение Шенгелды
с. Шенгельды,
ул. Сейфуллина, 34
8 (72772) 7-11-94
23)
Саркандский районный отдел
г. Саркан,
ул. Жамбыла, б/н
8 (72839) 2-35-80
8 (72839) 2-37-14
24)
Отделение Лепсы
ст. Лепсы,
ул. Толебаева, 1
8 (72843) 2-10-16
25)
Райымбекский районный отдел
с. Кеген,
ул. Момышұлы, б/н
8 (72777) 2-20-84
8 (72777) 2-20-82
8 (72777) 2-18-78
26)
Отделение Нарынкол
с. Нарынкол,
ул. Райымбека, б/н
8 (72779) 2-11-65
27)
Панфиловский районный отдел
г. Жаркент,
ул. Головацкого, б/н
8 (72831) 5-51-11
28)
Талгарский районный отдел
г. Талгар,
ул. Лермонтова, 53 "А"
8 (727) 388-11-30
8 (72774) 2-21-43
8 (72774) 2-21-33
29)
Отделение Нура
с. Нура,
ул. Школьная, 10
8 (72774) 5-80-62
30)
Талдыкорганский городской отдел
г. Талдыкорган,
ул. Тауелсыздык, 67Б
8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43
31)
Текелийский городской отдел
г. Текели,
ул. Октябрьская, 7
8 (72835) 4-35-38
8 (72835) 4-35-18
32)
Уйгурский районный отдел
с. Чунджа,
ул. Касымбекова, 35
8 (72778) 2-43-35
8 (72778) 2-43-31
8 (72778) 2-43-32
Филиал РГП "ЦОН по Атырауской области"
4.
Филиал РГП "ЦОН по Атырауской области"
г. Атырау,
пр. Сатпаева, 23
8 (7122) 21-34-67
1)
Областной отдел
г. Атырау,
пр. Сатпаева, 23
8 (7122) 21-29-42
2)
городской отдел № 1
г. Атырау,
ул.Баймуханова, 16а
8 (7122) 35-75-05
8 (7122) 35-75-30
3)
городской отдел № 2
г. Атырау,
Балыкшы,
ул. Байжигитова, 80а
8 (7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
4)
Индерский районный отдел
Атырауская область,
Индерский район,
пос. Индерборский,
ул. Мендыгалиева, 30
8 (71234) 2-12-96
8 (71234) 2-18-38
5)
Махамбетский районный отдел
Махамбетский район,
с. Махамбет,
ул. Абая, 10

8(72836)3-22-16
9)
Жамбыл аудандық бөлімі
Ұзынағаш кенті, Мәжитов көшесі, 1
8(72770)2-30-90
10)
Іле аудандық бөлімі
Өтеген батыр ауылы, Қуат шағын ауданы, Тәуелсіздік көшесі, 25
8(727)251-74-46
8(727)251-74-47
11)
Боралдай бөлімшесі
Боралдай ауылы, Вокзал көшесі, 6 «А»
8(72738)7-82-42
12)
Қараой бөлімшесі
Қараой ауылы, Тыңдала көшесі, 9
8(7275)24-88-10
13)
Ақши бөлімшесі
Ақши ауылы, Қонаев көшесі, 29
14)
Қарасай аудандық бөлімі
Қаскелең ауылы, Жайғозин көшесі, 38
8(72771)2-56-86
8(72771)2-56-96
15)
Тау Самалы бөлімшесі
Тау Самалы кенті, Рысқұлов көшесі, 129
8(727)391-38-58
16)
Шамалған бөлімшесі
Шамалған станциясы, Қонаев көшесі, 1 «В»
8(7272)93-66-33
17)
Қаратал аудандық бөлімі
Үштөбе ауылы, Абылай хан көшесі, 22
8(72834)2-02-07
8(72834)2-20-92
18)
Кербұлақ аудандық бөлімі
Сарыөзек ауылы, Момышұлы, көшесі н/ж
8(72840)3-25-88
19)
Қоғалы бөлімшесі
Қоғалы кенті, Желтоқсан көшесі, 45
8(72842)9-10-59
20)
Көксу аудандық бөлімі
Балпық би кенті, Измайлов көшесі, 10
8(72838)2-16-19
8(72838)2-16-18
21)
Қапшағай қалалық бөлімі
Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, 41
8(72772)4-79-61
8(72772)4-79-60
22)
Шеңгелді бөлімшесі
Шеңгелді ауылы, Сейфуллин көшесі, 34
8(72772)7-11-94
23)
Сарқанд аудандық бөлімі
Сарқанд қаласы, Жамбыл көшесі, н/ж
8(72839)2-35-80
8(72839)2-37-14
24)
Лепсі бөлімшесі
Лепсі станциясы, Төлебаев көшесі, 1
8(72843)2-10-16
25)
Райымбек аудандық бөлімі
Кеген ауылы, Момышұлы көшесі, н/ж
8(72777)2-20-84
8(72777)2-20-82
8(72777)2-18-78
26)
Нарынқол бөлімшесі
Нарынқол ауылы, Райымбек көшесі, н/ж
8(72779)2-11-65
27)
Панфилов
Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, н/ж
8(72831)5-51-11
28)
Талғар аудандық бөлімі
Талғар қаласы, Лермонтов көшесі, 53  «А»
8(727)388-11-30
8(72774)2-21-43
8(72774)2-21-33
29)
Нұра бөлімшесі
Нұра ауылы, Школьная көшесі, 10
8(72774)5-80-62
30)
Талдықорған қалалық бөлімі
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 67 Б
8(7282)24-49-75
8(7282)24-40-43
31)
Текелі қалалық
Текелі қаласы, Октябрь көшесі, 7
8(72835)4-35-38
8(72835)4-35-18
32)
Ұйғыр аудандық
Шонжы ауылы, Қасымбеков көшесі, 35
8(72778)2-43-35
8(72778)2-43-31
8(72778)2-43-32
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
4.
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23
8(7122)21-34-67
1)
облыстық бөлім
Атырау қаласы, Сәтпаев даңғылы, 23
8(7122)21-29-42
2)
№ 1 қалалық бөлім
Атырау қаласы, Баймұқанов көшесі, 16а
8(7122)35-75-05
8(7122)35-75-30
3)
№ 2 қалалық бөлім
Атырау қаласы, Балықшы, Байжігітов көшесі, 80а
8(7122)24-34-90
8(7122)24-37-89
4)
Индер аудандық  бөлімі
Атырау облысы, Индер ауданы, Индербор ауылы, Меңдіғалиев көшесі, 30
8(71234)2-12-96
8(71234)2-18-38
5)
Махамбет аудандық бөлімі
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Абай көшесі, 10

8 (71236) 2-24-96
8 (71236) 2-15-25
6)
Кызылкогинский районный отдел
Кызылкугинский район,
с. Миялы,
ул. Абая, 1
8 (71238) 2-20-46
8 (71238) 2-20-27
7)
Жылыойский районный отдел
Жылыойский район,
г. Кульсары,
ул. Бейбитшилик, 8
8 (71237) 5-03-54
8 (71237) 5-01-28
8)
Курмангазинский районный отдел
Курмангазинский район,
с. Ганюшкино,
ул. Есболаев, 66а
8 (71233) 2-05-13
8 (71233) 2-07-14
9)
Макатский районный отдел
Макатский район,
п. Макат,
ул. Центральная, 2
8 (71239) 3-22-97
8 (71239) 3-22-96
10)
Исатайский районный отдел
Исатайский район,
с. Аккыстау,
ул. Егеменды Казахстан, 9
8 (71231) 2-16-70
8 (71231) 2-16-69
Филиал РГП "ЦОН по Восточно-Казахстанской области"
5.
Филиал РГП "ЦОН по Восточно-Казахстанской области"
г. Усть-Каменогорск,
ул. Белинского, 37а
8 (7232) 78-42-36
8 (7232) 28-94-67
1)
Усть-Каменогорский городской отдел № 1
г. Усть-Каменогорск,
пр. Сатпаева, 20/1
8 (7232) 60-39-22
2)
Усть- Каменогорский городской отдел № 2
г. Усть-Каменогорск,
ул. Казахстан, 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
3)
Глубоковский районный отдел
Глубоковский район,
п. Глубокое,
ул. Поповича, 22
8 (72331) 2-23-35
4)
Зайсанский городской отдел
Зайсанский район,
г. Зайсан,
ул. Жангельдина, 52а
8 (72340) 2-67-81
5)
Зыряновский районный отдел
Зыряновский район,
г. Зыряновск,
ул. Стахановская, 39
8 (72335) 6-02-39
6)
Катон-Карагайский районный отдел
Катон-Карагайский район,
с. Улкен–Нарын,
ул. Абылайхана, 96
8 (72341) 2-23-60
7)
Курчумский районный отдел
Курчумский район,
с. Курчум,
ул. Б. Момышулы, 77
8 (72339) 2-13-10
8)
Риддерский районный отдел
г. Риддер,
ул. Семипалатинская, 12
8 (72336) 4-62-62
9)
Тарбагатайский районный отдел
Тарбагатайский район,
с. Аксуат,
ул. Абылайхана, 23
8 (72346) 2-24-96
10)
Уланский районный отдел
Уланский район,
п. Молодежный, 9
8 (72338) 2-78-96
11)
Шемонаихинский городской отдел
Шемонаихинский район,
г. Шемонайха, 3-микрорайон, 12
8 (72332) 3-41-00
12)
Семейский городской отдел №
г. Семей, 408 квартал, 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
13)
Семейский городской отдел № 2
г. Семей,
ул. Найманбаева, 161А
8 (7222) 52-69-29
14)
Абайский районный отдел
Абайский район,
с. Карауыл,
ул. Кунанбаева, 12
8 (72252) 2-22-64
15)
Аягозский городской отдел
Аягозский район,
г. Аягоз,
ул. Дуйсенова, 84
8 (72237) 5-24-32
16)
Бескарагайский районный отдел
Бескарагайский район,
с. Бескарагай,
ул. Пушкина, 2А
8 (72236) 9-06-30
17)
Бородулихинский районный отдел
Бородулихинский район,
с. Бородулиха,
ул. Молодежная, 25
8 (72351) 2-20-48
18)
Жарминский районный отдел
Жарминский район,
с. Калбатау,
ул. Достык, 98
8 (72347) 6-54-00
19)
Курчатовский районный отдел
Курчатовский район
г. Курчатов,
ул. Абая,12

8(71236)2-24-96
8(71236)2-15-25
6)
Қызылқоға ауданды бөлімі
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Абай көшесі, 1
8(71238)2-20-46
8(71238)2-20-27
7)
Жылыой аудандық бөлімі
Атырау облысы, Жылыой ауданы, Күлсары ауылы, Бейбітшілік көшесі, 8
8(71237)5-03-54
8(71237)5-01-28
8)
Құрманғазы аудандық бөлімі
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Есболаев көшесі, 66а
8(71233)2-05-13
8(71233)2-07-14
9)
Мақат аудандық бөлімі
Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат ауылы, Орталық көшесі
8(71239)3-22-97
8(71239)3-22-96
10)
Исатай аудандық бөлімі
Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егеменді Қазақстан көшесі, 9
8(71231)2-16-70
8(71231)2-16-69
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
5.
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Өскемен қаласы, Белинский көшесі, 37а
8(7232)78-42-36
8(7232)28-94-67
1)
Өскемен қалалық № 1 бөлімі
Өскемен қаласы, Сәтбаев даңғылы, 20/1
8(7232)60-39-22
2)
Өскемен қалалық № 2 бөлімі
Өскемен қаласы, Қазақстан көшесі, 99/1
8(7232)57-83-88
8(7232)22-81-37
3)
Глубокое аудандық бөлімі
Глубокое ауданы, Глубокое ауылы, Попович көшесі, 22
8(72331)2-23-35
4)
Зайсан қалалық бөлімі
Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, Жангелді көшесі, 52 а
8(72340)2-67-81
5)
Зырянов аудандық бөлімі
Зырянов ауданы, Зырянов қаласы, Стахановская көшесі, 39
8(72335)6-02-39
6)
Қатон-Қарағай аудандық бөлімі
Қатон-Қарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Абылай хан көшесі, 96
8(72341)2-23-60
7)
Күршім аудандық бөлімі
Күршім ауданы, Күршім ауылы, Б. Момышұлы көшесі, 77
8(72339)2-13-10
8)
Риддер аудандық бөлімі
Риддер қаласы, Семей көшесі, 12
8(72336)4-62-62
9)
Тарбағатай аудандық бөлімі
Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, 23
8(72346)2-24-96
10)
Ұлан аудандық бөлімі
Ұлан ауданы, Молодежный кенті, 9
8(72338)2-78-96
11)
Шемонаих қалалық бөлімі
Шемонайха ауданы, Шемонайха қаласы, 3-шағын ауданы, 12
8(72332)3-41-00
12)
Семей қалалық № 1 бөлімі
Семей қаласы, 408-орам, 21
8(7222)33-57-97
8(7222)33-55-93
13)
Семей қалалық № 2 бөлімі
Семей қаласы, Найманбаев көшесі, 161 А
8(7222)52-69-29
14)
Абай аудандық бөлімі
Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбаев көшесі, 12
8(72252)2-22-64
15)
Аягөз қалалық бөлімі
Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Дүйсенов көшесі, 84
8(72237)5-24-32
16)
Бесқарағай аудандық бөлімі
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Пушкин көшесі, 2 А
8(72236)9-06-30
17)
Бородулиха аудандық бөлімі
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, 25
8(72351)2-20-48
18)
Жарма аудандық бөлімі
Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98
8(72347)6-54-00
19)
Курчатов аудандық бөлімі
Курчатов ауданы, Курчатов қаласы, Абай көшесі, 12

8 (72251) 2-21-66
20)
Кокпектинский районный отдел
Кокпектинский район,
с. Кокпекты,
ул. Шериаздана, 38
8 (72348) 2-21-71
21)
Урджарский районный отдел
Урджарский район,
с. Урджар,
ул. Абылайхана 116
8 (72230) 2-19-85
Филиал РГП "ЦОН по Жамбылской области"
6.
Филиал РГП "ЦОН по Жамбылской области"
г. Тараз
пр. Абая 232
8 (7262) 56-90-01
8 (7262) 46-00-28
1)
Таразский городской отдел
г. Тараз,
ул. К. Койгелды, 158 "а"
8 (7262) 43-84-21
2)
Отдел № 1
г. Тараз,
ул. Сатпаева, 1 "б"
8 (7262) 56-90-27
3)
Отдел № 2
г. Тараз,
мкр. Талас, 2
8 (72622) 6-17-78
4)
Отдел № 3
г. Тараз
пр. Абая, 232
8 (7262) 56-90-04
5)
Байзакский районный отдел
с. Сарыкемер,
ул. Медеуова, 33
8 (72637) 2-28-04
6)
Жамбылский районный отдел
с. Аса, ул. Абая, 127
8 (72633) 2-11-99
7)
Жуалынский районный отдел
с. Б. Момышулы,
ул. Сауранбекулы, 49
8 (72635) 5-02-46
8)
Кордайский районный отдел
с. Кордай,
ул. Домалак анна, 215
8 (72636) 2-13-52
9)
Меркенский районный отдел
с. Мерке,
ул. Исмаилова, 232
8 (72632) 4-42-54
10)
Мойынкумский районный отдел
с. Мойынкум,
ул. Рыскулбекова, 215
8 (72642) 2-47-93
11)
Сарысуский районный отдел
г. Жанатас,
ул. Жибек жолы, 1
8 (72634) 6-33-00
12)
Таласский районный отдел
г. Каратау, ул. Молдагулова, 51
8 (72644) 6-33-93
13)
Отдел Т. Рыскуловского района
с. Кулан,
ул. Жибек жолы, 71
8 (72631) 2-18-10
14)
Шуский районный отдел
г. Шу, ул. Автобазовская, 1
8 (72643) 2-17-97
15)
Отдел с. Гродеково
с. Гродеково,
ул. Мира, 88
8 (72633) 3-16-76
8 (7262) 51-23-24
Филиал РГП "ЦОН по Западно-Казахстанской области"
7.
Филиал РГП "ЦОН по Западно-Казахстанской области"
г. Уральск.
ул. Жамбыла, 81/2
8 (7112) 23-68-81
8 (7112) 28-25-27
8 (7112) 28-29-14
1)
Отдел по Акжаикскому району
Акжаикский район,
с. Чапаев,
переулок Акжаикский, 2
8-711-36-92-580
2)
Отдел по Бокейординскому району
Бокейординский район
с. Сайхин,
ул. Бергалиева, 1

8(72251)2-21-66
20)
Көкпекті аудандық бөлімі
Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Шериаздан көшесі, 38
8(72348)2-21-71
21)
Үржар аудандық бөлімі
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылай хан көшесі, 116
8(72230)2-19-85
«Жамбыл облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
6.
«Жамбыл облысы» бойынша ХҚО филиалы
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232
8(7262)56-90-01
8(7262)46-00-28
1)
Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, Қ. Қойгелді көшесі, 158 «а»
8(7262)43-84-21
2)
№ 1 бөлім
Тараз қаласы, Сәтбаев көшесі, 1 «б»
8(7262)56-90-27
3)
№ 2 бөлім
Тараз қаласы, Талас шағын ауданы, 2
8(72622)6-17-78
4)
№ 3 бөлім
Тараз қаласы, Абай даңғылы, 232
8(7262)56-90-04
5)
Байзақ аудандық бөлімі
Сарыкемер ауылы, Медеуов көшесі, 33
8(72637)2-28-04
6)
Жамбыл аудандық бөлімі
Аса ауылы, Абай көшесі, 127
8(72633)2-11-99
7)
Жуалы аудандық бөлімі
Б. Момышұлы ауылы, Сауранбекұлы көшесі, 49
8(72635)5-02-46
8)
Қордай аудандық бөлімі
Қордай ауылы, Домалақ ана көшесі, 215
8(72636)2-13-52
9)
Мерке аудандық бөлімі
Мерке ауылы, Исмаилов көшесі, 232
8(72632)4-42-54
10)
Мойынқұм аудандық бөлімі
Мойынқұм ауылы, Рысқұлбеков көшесі, 215
8(72642)2-47-93
11)
Сарысу аудандық бөлімі
Жаңатас ауылы, Жібек жолы көшесі, 1
8(72634)6-33-00
12)
Талас аудандық бөлімі
Қаратау ауылы, Молдағұлов көшесі, 51
8(72644)6-33-93
13)
Т. Рысқұлбеков аудандық бөлімі
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 71
8(72631)2-18-10
14)
Шу аудандық бөлімі
Шу қаласы, Автобаза көшесі, 1
8(72643)2-17-97
15)
Гродеково ауылдық бөлімі
Гродеково ауылы, Бейбітшілік көшесі, 88
8(72633)3-16-76
8(7262)51-23-24
«Батыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
7.
«Батыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Орал қаласы, Жамбыл көшесі, 81/2
8(7112)23-68-81
8(7112)28-25-27
8(7112)28-29-14
1)
Ақжайық ауданы бойынша бөлім
Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Ақжайық тұйық көшесі, 2
8-711-36-92-580
2)
Бөкейорда ауданы бөлімі
Бөкейорда ауданы, Сайхин ауылы, Берғалиев көшесі, 1

11)
Отдел по Теректинскому району
Теректинский район,
с. Федоровка,
ул. Юбилейная, 24
8-711-32-23-378
8-711-32-23-379
12)
Отдел по Чингирлаускому району
Чингирлауский район,
с. Чингирлау,
ул. Тайманова, 95
8-711-37-33-311
8-711-37-34-420
13)
Отдел по Казталовскому району
Казталовский район,
с. Жалпактал,
ул. С. Датулы, 23
8-711-38-21-044
8-711-38-21-045
14)
Отдел по Дарьинскому сельскому округу
Зеленовский район,
с. Дарьинское,
ул. Балдырган, 27/1
8-711-31-24-080
8-711-31-24-082
15)
Отдел по Тайпакскому сельскому округу Акжаикского района
Акжаикский район,
с. Тайпак,
ул. Шемякина, 13
8-711-42-21-884
16)
Отдел по Акжаикскому сельскому округу Теректинского района
Теректинский район,
с. Акжаик,
ул. Ак жайык, 5
8-711-43-91-316
Филиал РГП "ЦОН по Карагандинской области"
8.
Филиал РГП "ЦОН по Карагандинской области"
ул. Чкалова, 7
8 (7212) 41-63-10
1)
Городской отдел № 1
ул. Ержанова, 47/3
8 (7212) 33-13-10
2)
Городской отдел № 2
ул. Чкалова, 7
8 (7212) 41-03-92
3)
Городской отдел № 3
ул. Муканова, 5
8 (7212) 77-26-57
4)
Городской отдел № 4
ул. Архитектурная, 8
8 (7212) 45-71-01
5)
Городской отдел № 5
21 мкр., 6/7
8 (7212) 32-92-51
6)
Городской отдел № 6
ул. Серова,73
8 (7212) 93-16-94
7)
Отдел № 1 г. Темиртау
ул. Блюхера, 23
8 (7213) 44-67-45
8)
Отдел № 2 г. Темиртау
пр. Республики,128
8 (7213) 99-79-96
9)
Абайский районный отдел № 1
г. Абай,
ул. Абая, 54
8 (72131) 4-77-07
10)
Абайский районный отдел № 2
г. Абай, п. Топар,
ул. Казыбек би, 3
8 (72153) 3-04-46
11)
Отдел г.Сарань
г. Сарань,
ул. Жамбыла, 85
8 (72137) 4-25-26
12)
Отдел № 1 г. Шахтинск
г. Шахтинск,
пр. А. Кунанбаева 65Б
8 (72156) 5-21-25
13)
Отдел № 2 г. Шахтинск
г. Шахтинск,
п. Шахан,
Квартал 10/16, д. 16
8 (72156) 3-20-99
14)
Осакаровский районный отдел № 1
п. Осакаровка
ул. Пристационная, 12
8 (72149) 4-32-62
15)
Осакаровский районный отдел № 2
р-н Осакаровка
п. Молодежный
ул. Абая, 13
8 (72148) 2-22-46
16)
Отдел г. Сатпаев
г. Сатпаев
проспект Сатпаева, 111
8 (71063) 4-03-47
17)
Отдел г. Балхаш
г. Балхаш
ул. Бокейхана, 20а
8 (71036) 6-83-37
18)
Шетский районный отдел
село Аксу–Аюлы,
ул. Жапакова, 23/1
п. Агадырь,
ул. Тәуелсіз Қазақстан, 4
8 (71031) 2-21-88
19)
Отдел г. Жезказган
г. Жезказган
Б. Момышулы, 9
8 (7102) 73-81-09
20)
Жанааркинский районный отдел
Жанааркинский район,
п. Атасу,
ул. А. Оспанова, 40
8 (71030) 2-69-09
21)
Отдел г. Каражал
г. Каражал
ул, Ленина, 18
8 (71032) 2-70-21
22)
Отдел г. Приозерск
г. Приозерск
ул, Балхашская, 7
8 (71039)5-27-37
23)
Бухар жырауский районный отдел № 1
Бухар-Жырауского район,
п. Ботакара,
ул. Абылай хана, 37

11)
Теректі ауданы бойынша бөлім
Теректі ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная көшесі, 24
8-711-32-23-378
8-711-32-23-379
12)
Шыңғырлау ауданы бойынша бөлім
Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Тайманов көшесі, 95
8-711-37-33-311
8-711-37-34-420
13)
Казталов ауданы бойынша бөлім
Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы, С.Датұлы көшесі, 23
8-711-38-21-044
8-711-38-21-045
14)
Дарьинское ауылдық округі бойынша бөлім
Зеленов ауданы, Дарьинское ауылы, Балдырған көшесі, 27/1
8-711-31-24-080
8-711-31-24-082
15)
Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округі бойынша бөлім
Ақжайық ауданы, Тайпақ ауылы, Шемякин көшесі, 13
8-711-42-21-884
16)
Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі бөлімі
Теректі ауданы, Акжайық ауылы, Ақжайық көшесі, 5
8-711-43-91-316
«Қарағанды облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
8.
Қарағанды облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Чкалов көшесі, 7
8(7212)41-63-10
1)
№ 1 қалалық бөлім
Ержанов көшесі, 47/3
8(7212)33-13-10
2)
№ 2 қалалық бөлім
Чкалов көшесі, 7
8(7212)41-03-92
3)
№ 3 қалалық бөлім
Мұқанов көшесі, 5
8(7212)77-26-57
4)
№ 4 қалалық бөлім
Архитектурная көшесі, 8
8(7212)45-71-01
5)
№ 5 қалалық бөлім
21-шағын ауданы, 6/7
8(7212)32-92-51
6)
№ 6 қалалық бөлім
Серов көшесі, 73
8(7212)93-16-94
7)
Теміртау қаласы № 1 бөлімі
Блюхер көшесі, 23
8(7213)44-67-45
8)
Теміртау қаласы №  2 бөлімі
Республика даңғылы, 128
8(7213)99-79-96
9)
Абай аудандық № 1 бөлімі
Абай қаласы, Абай көшесі, 54
8(72131)4-77-07
10)
Абай аудандық № 2 бөлімі
Абай қаласы, Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 3
8(72153)3-04-46
11)
Саран қаласы бөлімі
Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 85
8(72137)4-25-26
12)
Шахтинск қаласы № 1 бөлімі
Шахтинск қаласы, А. Құнанбаев даңғылы, 65Б
8(72156)5-21-25
13)
Шахтинск қаласы № 2 бөлімі
Шахтинск қаласы, Шахан кенті, 10/16 орам, 16
8(72156)3-20-99
14)
Осакаров аудандық № 1 бөлімі
Осакаровка кенті, Пристационная көшесі, 12
8(72149)4-32-62
15)
Осакаров аудандық № 2 бөлімі
Осакаров ауданы, Молодежный кенті, Абай көшесі, 13
8(72148)2-22-46
16)
Сәтбаев қаласы бөлімі
Сәтбаев қаласы, Сәтбаев даңғылы, 111
8(71063)4-03-47
17)
Балқаш қаласы бөлімі
Балқаш қаласы, Бөкейхан көшесі, 20 а
8(71036)6-83-37
18)
Шет аудандық бөлімі
Ақсу-Аюлы ауылы, Жапақов көшесі, 23/1 үй, Ағадыр кенті, Тәуелсіз Қазақстан көшесі, 4 үй
8(71031)2-21-88
19)
Жезқазған қаласы бөлімі
Жезқазған қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 9
8(7102)73-81-09
20)
Жаңаарқа аудандық бөлімі
Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, А. Оспанов көшесі, 40
8(71030)2-69-09
21)
Қаражал қаласы бөлімі
Қаражал қаласы, Ленин көшесі, 18
8(71032)2-70-21
22)
Приозерск қаласы бөлімі
Приозерск қаласы, Балқаш көшесі, 7
8(71039)5-27-37
23)
Бұқар жырау аудандық № 1 бөлімі
Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 37

8 (72154) 2-23-73
24)
Бухар-жырауский районный отдел № 2
Бухар-Жырауский район,
ул. Мира, 24
8 (72138) 3-15-62
25)
Актогайский районный отдел № 1
п. Актогай,
ул. Бокейхана, 10
8 (71037) 2-11-05
26)
Актогайский районный отдел № 2
п. Сары-шаган
ул. Абая, 12
8 (71038)22-3-39
27)
Нуринский районный отдел
п. Киевка,
ул. Сулейменовых, 2
8 (721-44)2-11-11
28)
Улытауский районный отдел
Улытауский район,
п. Улытау,
ул. Амангельды, 29а
8 (71035) 2-13-06
29)
Каркаралинский районный отдел
г. Каркаралинск,
ул. Аубакирова, 21
8 (72146) 3-17-03
Филиал РГП "ЦОН по Костанайской области"
9.
Филиал РГП "ЦОН по Костанайской области"
г. Костанай,
ул. Тарана, 114
8 (7142) 53-44-84
8 (7142) 53-25-56
1)
Костанайский городской отдел
г. Костанай,
ул. Гашика, 14
8 (7142) 26-45-51
2)
Алтынсаринский отдел
п. Силантьевка,
ул. Ленина, 51
8 (71445) 21-5-28
8 (71445) 21-5-29
3)
Амангельдинский отдел
с. Амангельды,
ул. Майлина, 27/7
8 (71440) 21-2-55
8 (71440) 21-2-69
4)
Аркалыкский отдел
г. Аркалык,
ул. Абая, 62
8 (71430) 75-6-87
8 (71430) 75-6-86
5)
Аулиекольский отдел
с. Аулиеколь,
ул. Ленина, 32
8 (71453) 21-8-31
8 (71453) 21-9-02
6)
Денисовский отдел
с. Денисовка,
ул. Советская, 13
8 (71434) 22-0-30
8 (71434) 92-7-16
7)
Жангельдинский отдел
Жангельдинский р-он,
с. Торай,
ул. 8 марта, 37
8 (71439) 22-0-05
8 (71439) 21-5-85
8)
Житикаринский отдел
г. Житикара,
ул. Ленина, д. 108
8 (71435) 28-2-83
8 (71435) 28-2-00
9)
Камыстинский отдел
Камыстинский р-он,
с. Камысты,
ул. Ержанова, 66
8 (71437) 22-2-76
8 (71437) 22-2-75
10)
Карабалыкский отдел
Карабалыкский район,
п. Карабалык,
ул. Космонавтов, 16
8 (71441) 32-9-61
8 (71441) 32-5-02
11)
Карасуский отдел
Карасуский район,
с. Карасу,
ул. Комсомольская, 24
8 (71452) 22-1-47
8 (71452) 21-9-69
12)
Лисаковский отдел
г. Лисаковск, микрорайон № 4, 25
8 (71433) 32-0-90
8 (71433) 35-3-89
13)
Мендыкаринский отдел
Мендыкаринский район,
с. Боровское,
ул. Королева, 4А
8 (714-43) 22-4-60
14)
Наурзумский отдел
Наурзумский район,
п. Караменды,
ул. Шакшак Жанибека, 5
8 (714-54) 21-0-53
8 (714-54) 21-0-15
15)
Рудненский отдел № 1
г. Рудный,
пр. Космонавтов, 12
8 (714-31) 49-8-02
16)
Рудненский отдел № 2
г. Рудный,
ул. Корчагина, 76
8 (71431) 90-0-38
8 (71431) 98-9-47
17)
Сарыкольский отдел
Сарыкольский район,
п. Сарыколь,
ул. Ленина, 104
8 (71451) 21-3-21
8 (71451) 21-2-09
18)
Тарановский отдел
Тарановский район,
с. Тарановское,
ул. Калинина, 93
8 (71436) 36-5-89
8 (71436) 37-4-52
19)
Узункольский отдел
Узункольский район,
с. Узынколь,
ул. Абая, 79
8 (71444) 21-5-67
8 (71444) 21-1-62
20)
Федоровский отдел
Федоровский район,
с. Федоровка,
ул. Красноармейская, 56
8 (71442) 22-5-18
8 (71442) 23-2-83
21)
Отдел Костанайского района
Костанайский район,
п. Затабольск,
ул. Калинина, 53

8(72154)2-23-73
24)
Бұқар жырау аудандық № 2 бөлімі
Бұқар жырау ауданы, Бейбітшілік көшесі, 24
8(72138)3-15-62
25)
Ақтоғай аудандық № 1 бөлімі
Ақтоғай кенті, Бөкейхан көшесі, 10
8(71037)2-11-05
26)
Ақтоғай аудандық № 2 бөлімі
Сарышаған ауылы, Абай көшесі, 12
8(71038)22-3-39
27)
Нұра аудандық бөлімі
Киевка кенті, Сүлейменовтер көшесі, 2
8(721-44)2-11-11
28)
Ұлытау аудандық бөлімі
Ұлытау ауданы, Ұлытау кенті, Амангелді көшесі, 29 а
8(71035)2-13-06
29)
Қарқаралы аудандық бөлімі
Қарқаралы қаласы, Әубәкіров көшесі, 21
8(72146)3-17-03
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
9.
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қостанай қаласы, Таран көшесі, 114
8(7142)53-44-84
8(7142)53-25-56
1)
«Қостанай қалалық бөлімі
Қостанай қаласы, Гашик көшесі, 14
8(7142)26-45-51
2)
Алтынсарин бөлімі
Силантьевка кенті, Ленин көшесі, 51
8(71445)21-5-28
8(71445)21-5-29
3)
Амангелді бөлімі
Амангелді ауылы, Майлин көшесі, 27/7
8(71440)21-2-55
8(71440)21-2-69
4)
Арқалық бөлімі
Арқалық қаласы, Абай көшесі, 62
8(71430)75-6-87
8(71430)75-6-86
5)
Әулиекөл
Әулиекөл ауылы, Ленин көшесі, 32
8(71453)21-8-31
8(71453)21-9-02
6)
Денисовка бөлімі
Денисовка ауылы, Советская көшесі, 13
8(71434)22-0-30
8(71434)92-7-16
7)
Жангелді бөлімі
Жангелді ауданы, Торай ауылы, 8 наурыз көшесі, 37
8(71439)22-0-05
8(71439)21-5-85
8)
Жетіқара бөлімі
Жетіқара ауылы, Ленин көшесі, 18-үй
8(71435)28-2-83
8(71435)28-2-00
9)
Қамысты бөлімі
Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 66
8(71437)22-2-76
8(71437)22-2-75
10)
Қарабалық бөлімі
Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космонавтар көшесі, 16
8(71441)32-9-61
8(71441)32-5-02
11)
Қарасу бөлімі
Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Комсомольская көшесі, 24
8(71452)22-1-47
8(71452)21-9-69
12)
Лисаковск бөлімі
Лисаковск қаласы, 4 шағын ауданы, 25
8(71433)32-0-90
8(71433)35-3-89
13)
Меңдіқара бөлімі
Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы, Королев көшесі, 4 А
8(71443)22-4-60
14)
Наурызым бөлімі
Наурызым ауданы, Қарамеңді кенті, Шақшақ Жәнібек көшесі, 5
8(71454)21-0-53
8(71454)21-0-15
15)
Рудный № 1 бөлімі
Рудный қаласы, Космонавтар даңғылы, 12
8(71431)49-8-02
16)
Рудный № 2 бөлімі
Рудный қаласы, Корчагин көшесі, 76
8(71431)90-0-38
8(71431)98-9-47
17)
Сарыкөл бөлімі
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 104
8(71451)21-3-21
8(71451)21-2-09
18)
Таранов бөлімі
Таранов ауданы, Таранов ауылы, Калинин көшесі, 93
8(71436) 36-5-89
8(71436)37-4-52
19)
Ұзынкөл бөлімі
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Абай көшесі, 79
8(71444)21-5-67
8(71444)21-1-62
20)
Федоров бөлімі
Федоров ауданы, Федоров ауылы, Красноармейская көшесі, 56
8(71442)22-5-18
8(71442)23-2-83
21)
Қостанай аудандық бөлімі
Қостанай ауданы, Затабол, кенті, Калинин көшесі, 53

8 (71455) 24-3-15
8 (71455) 24-3-16
Филиал РГП "ЦОН по Кызылординской области"
10.
Филиал РГП "ЦОН по Кызылординской области"
г. Кызылорда,
ул. Г. Муратбаева, 2Е
8 (7242) 23-07-16
1)
городской отдел № 1
г. Кызылорда,
пос. Тасбогет,
ул. Амангельды, б/н
8 (7242) 21-66-64
2)
городской отдел № 2
г. Кызылорда,
ул. Жанкожа батыр, 82
8 (7242) 25-60-57
3)
городской отдел № 3
г. Кызылорда,
мкр. Шугыла, 45
8 (7242) 24-86-11
4)
городской отдел № 4
г. Кызылорда,
мкр. Акмешит, 1б
8 (7242) 22-48-27
5)
Байконырский городской отдел
город Байконыр,
ул. Максимова, 17а
8 (3362) 27-54-81
6)
Аральский районный отдел
Кызылординская область
г. Аральск,
ул. Карасакал, б/н
8 (72433) 25-0-02
7)
Казалинский районный отдел
г. Казалинск,
ул. Жанкожа батыра, б/н
8 (72438) 26-1-27
8)
Кармакшинский районный отдел
кент Жосалы,
ул. Абая, б/н
8 (72437) 2-11-62
9)
Жалагашский районный отдел
кент Жалагаш,
ул. Желтоксан, б/н
8 (72431) 32-3-03
10)
Сырдарьинский районный отдел
кент Теренозек,
ул. Амангельди, № 55 "а"
8 (72436) 2-29-00
11)
Шиелинский районный отдел
кент Шиели,
ул. Рыскулова, б/н
8 (72432) 4-15-59
12)
Жанакорганский районный отдел
кент Жанакорган,
ул. Сыганак, б/н
8 (72435) 21-4-51
Филиал РГП "ЦОН по Мангистауской области"
11.
Филиал РГП "ЦОН по Мангистауской области"
г. Актау, 15 мкр.,
зд. 67 б
8 (7292) 42-23-11
8 (7292) 42-23-12
1)
Актауский городской отдел № 1
г. Актау, 15 мкр.,
зд. 67 б
8 (7292) 42-23-17
2)
Жанаозенский городской отдел № 2
г. Жанаозен
мкр. Оркен,
зд. Дом творчества школьников
8 (72934) 5-03-90
3)
Мунайлинский районный отдел № 3
Мунайлинский район,
с. Мангистау,
зд. Общественных организаций
8 (7292) 46-56-83
4)
Бейнеуский районный отдел № 4
с. Бейнеу,
ул. Косай ата,
зд. Центр молодежи
8 (72932) 2-55-35
5)
Боранкулское отделение № 9 Бейнеуского района
с. Боранкул 7 аул,
зд. ГУ Боранкулмадениет
8 (72932) 3-16-95
6)
Мангистауский районный отдел № 5
с. Шетпе,
ул. Центральная № 15,
здание Казпочта
8 (72931) 22-0-79
7)
Каракиянский районный отдел № 6
с. Курык,
ул. Валиханова, № 15
8 (72937) 22-2-10
8)
Тупкараганский районный отдел № 7
г. Форт-Шевченко
ул. Маяулыз, 6-д
8 (72938) 2-30-38
9)
Акшукурское отделение № 10 Тупкараганского района
с. Акшукур,
зд. ТОО "Жайлау"
ул. Уштерек, № 5
8 (72938)33-28-44
10)
Жетыбайский районный отдел № 8
Пос. Жетыбай
ул. Жанакурылыс,
здание 10
8 (72935) 26-9-33
Филиал РГП "ЦОН по Павлодарской области"
12.
Филиал РГП "ЦОН по Павлодарской области"
г. Павлодар,
ул. Павлова, 48
8 (7182) 33-47-35
8 (7182) 70-42-01
1)
Павлодарский городской отдел
г. Павлодар,
ул. Кутузова, 204
8 (7182) 34-59-04
8 (8182) 34-59-05
2)
Павлодарский городской отдел № 1
г. Павлодар,
ул. Исиналиева, 24

8(71455)24-3-15
8(71455)24-3-16
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМҚ филиалы
10.
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК
Қызылорда қаласы, Ғ. Мұратбаев көшесі, 2
8(7242)23-07-16
1)
№ 1 қалалық бөлім
Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті, Амангелді көшесі, н/ж
8(7242)21-66-64
2)
№ 2 қалалық бөлім
Қызылорда қаласы, Жанқожа батыр көшесі, 82
8(7242)25-60-57
3)
№ 3 қалалық бөлім
Қызылорда қаласы, Шұғыла шағын ауданы, 45
8(7242)24-86-11
4)
№ 4 қалалық бөлім
Қызылорда қаласы, Ақмешіт шағын ауданы, 1 б
8(7242)22-48-27
5)
Байқоңыр қалалық бөлімі
Байқоңыр қаласы, Максимов көшесі, 17 а
8(3362)27-54-81
6)
Арал аудандық бөлімі
Арал қаласы, Қарасақал көшесі, н/ж
8(72433)25-0-02
7)
Қазалы аудандық бөлімі
Қазалы қаласы, Жанқожа батыр көшесі, н/ж
8(72438)26-1-27
8)
Қармақшы аудандық бөлімі
Жосалы кенті, Абай көшесі, н/ж
8(72437)2-11-62
9)
Жалағаш аудандық бөлімі
Жалағаш кенті, Желтоқсан көшесі, н/ж
8(72431)32-3-03
10)
Сырдария аудандық бөлімі
Тереңөзек кенті, Амангелді көшесі, 55 «а»
8(72436)2-29-00
11)
Шиелі аудандық бөлімі
Шиелі кенті, Рысқұлов көшесі, н/ж
8(72432)4-15-59
12)
Жаңақорған аудандық бөлімі
Жаңақорған кенті, Сығанақ көшесі, н/ж
8(72435)21-4-51
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
11.
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтау қаласы, 15-шағын аудан, 67б
8(7292)42-23-11
8(7292)42-23-12
1)
Ақтау қалалық № 1 бөлім
Ақтау қаласы, 15-шағын аудан, 67б
8(7292)42-23-17
2)
Жаңаөзен қалалық № 2 бөлімі
Жаңаөзен қаласы, Өркен шағын ауданы, Оқушылар шығармашылығы ғимараты
8(72934)5-03-90
3)
Мұнайлы аудандық № 3 бөлімі
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы, Қоғамдық ұйымдар ғимараты
8(7292)46-56-83
4)
Бейнеу аудандық № 4 бөлімі
Бейнеу ауылы, Қосай ата көшесі, Жастар орталығы ғимараты
8(72932)2-55-35
5)
Бейнеу ауданы Боранқұл ауылдық № 9 бөлімшесі
Боранқұл ауылы, 7-ауыл,
«Боранқұл мәдениет» ММ ғимараты
8(72932)3-16-95
6)
Маңғыстау аудандық № 5 бөлімі
Шетпе ауылы, Орталық көшесі, 15, Казпошта ғимараты
8(72931)22-0-79
7)
Қарақия аудандық № 6 бөлімі
Құрық ауылы, Уәлиханов көшесі, 15
8(72937)22-2-10
8)
Түпқараған аудандық № 7 бөлімі
Форт-Шевченко қаласы, Маяулыз көшесі, 6-үй
8(72938)2-30-38
9)
Түпқараған ауданы Ақшүкір № 10 бөлімшесі
Ақшүкір ауылы, «Жайлау» ЖШС ғимараты, Үштерек көшесі, 5
8(72938)33-28-44
10)
Жетібай аудандық № 8 бөлімі
Жетібай ауылы, Жаңақұрылыс көшесі, № 10 ғимарат
8(72935)26-9-33
«Павлодар облысы бойынша ХҚО»РМК филиалы
12.
«Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48
8(7182)33-47-35
8(7182)70-42-01
1)
Павлодар қалалық бөлімі
Павлодар қаласы, Кутузов көшесі, 204
8(7182)34-59-04
8(8182)34-59-05
2)
Павлодар қалалық № 1 бөлімі
Павлодар қаласы, Исиналиев көшесі, 24

8 (7182) 32-04-67
8 (7182) 70-42-09
3)
Павлодарский районный отдел
г. Павлодар,
ул. Толстого, 10
8 (7182) 62-92-29
8 (7182) 32-26-83
4)
Экибастузский городской отдел
г. Экибастуз,
ул. Машхур-Жусуп, 92/2
8 (7187) 77-66-93
8 (7182) 70-42-27
5)
Аксусский городской отдел
г. Аксу,
ул. Ленина, 10
8 (7183) 76-90-60
8 (7183) 76-91-77
6)
Актогайский районный отдел
с. Актогай,
ул. Абая, 72
8 (71841) 2-21-66
7)
Баянаульский районный отдел
с. Баянаул,
ул. Сатпаева, 49
8 (71840) 9-23-65
8 (71840) 9-23-61
8)
Железинский районный отдел
с. Железинка,
ул. Торайгырова, 58
8 (71831) 2-25-86
9)
Щербактинский районный отдел
с. Щербакты,
ул. В. Чайко, 45
8 (71836) 2-34-43
8 (71836) 2-33-37
10)
Качирский районный отдел
с. Теренколь,
ул. Тургенова, 85
8 (71833) 2-24-79
11)
Лебяжинский районный отдел
с. Акку,
ул. Ташимова, 114
8 (71839) 2-11-07
12)
Иртышский районный отдел
с. Иртышск,
ул. Исы-Байзакова, 14
8 (71832) 22-91-12
8 (71832) 22-91-11
13)
Майский районный отдел
с. Майск,
ул. Сейфуллина, 13
8 (71838) 9-21-44
14)
Успенский районный отдел
с. Успенка,
ул. 10 лет Независимости
8 (71834) 9-18-40
8 (71834) 9-12-51
Филиал РГП "ЦОН по Северо-Казахстанской области"
13
Филиал РГП "ЦОН по Северо-Казахстанской области"
ул. Ауэзова, 157
8 (7152) 33-12-57
1)
Городской отдел
ул. Конституции Казахстана, 72
8 (7152) 33-02-26
2)
Отдел по Айыртаускому району
ул. Д. Сыздыкова, 4
8 (71533) 2-01-84
3)
Отдел по Акжарскому району
ул. Победы, 67
8 (71546) 2-21-08
4)
Отдел по Аккайынскому району
ул. Труда, 11
8 (71532) 2-25-86
5)
Отдел по Есильскому району
ул. Ленина, 6
8 (71543) 2-20-03
6)
Отдел по Жамбылскому району
ул. Переулок Горького, 10 Г
8 (71544) 2-29-16
7)
Отдел по району им. Г. Мусрепова
ул. Ленина, 7
8 (71535) 2-22-19
8)
Отдел по Кызылжарскому району
ул. Институтская, 1 А
8 (71538) 2-17-46
9)
Отдел по району М. Жумабаева
ул. Юбилейная, 62
8 (71531) 2-03-76
10)
Отдел по Мамлютскому району
ул. С. Муканова, 11
8 (71541) 2-27-48
11)
Отдел по Тайыншинскому району
ул. Конституции Казахстана, 208
8 (71536) 2-36-03
12)
Отдел по Тимирязевскому району
ул. Уалиханова, 17
8 (71537) 2-03-02
13)
Отдел по Уалихановскому району
ул. Уалиханова 80
8 (71542) 2-28-11
14)
Отдел по Району Шал акына
ул. Желтоксана, 31
8 (71534) 2-73-90
Филиал РГП "ЦОН Южно-Казахстанской области"
14.
Филиал РГП "ЦОН по Южно- Казахстанской области"
г. Шымкент,
ул. Мадели Кожа, б/н
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 21-09-00
1)
Городской отдел № 1 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Мадели Кожа, б/н
8 (7252) 30-06-79
8 (7252) 99-72-76
2)
Городской отдел № 2 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Мадели Кожа, б/н
8 (7252) 99-72-31
3)
Городской отдел № 3 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Оспанова, № 61

8(7182)32-04-67
8(7182)70-42-09
3)
Павлодар аудандық бөлімі
Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 10
8(7182)62-92-29
8(7182)32-26-83
4)
Екібастұз қалалық бөлімі
Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 92/2
8(7187)77-66-93
8(7182)70-42-27
5)
Ақсу қалалық бөлімі
Ақсу қаласы, Ленин көшесі, 10
8(7183)76-90-60
8(7183)76-91-77
6)
Ақтоғай аудандық бөлімі
Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 72
8(71841)2-21-66
7)
Баянауыл аудандық бөлімі
Баянауыл ауылы, Сәтбаев көшесі, 49
8(71840)9-23-65
8(71840)9-23-61
8)
Железинка аудандық бөлімі
Железинка ауылы, Торайғыров көшесі, 58
8(71831)2-25-86
9)
Шарбақты аудандық бөлімі
Шарбақты ауылы, В. Чайко көшесі, 45
8(71836)2-34-43
8(71836)2-33-37
10)
Қашыр аудандық бөлімі
Тереңкөл ауылы, Тургенов көшесі, 85
8(71833)2-24-79
11)
Лебяжі аудандық бөлімі
Аққу ауылы, Тәшімов көшесі, 114
8(71839)2-11-07
12)
Ертіс аудандық бөлімі
Ертіс ауылы, Иса Байзақов көшесі, 14
8(71832)22-91-12
8(71832)22-91-11
13)
Май аудандық бөлімі
Май ауылы, Сейфуллин көшесі, 13
8(71838)9-21-44
14)
Успен аудандық бөлімі
Успенка ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл көшесі
8(71834)9-18-40
8(71834)9-12-51
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
13.
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Әуезов көшесі, 157
8(7152)33-12-57
1)
қалалық бөлім
Қазақстан Конституциясы көшесі, 2
8(7152)33-02-26
2)
Айыртау ауданы бойынша бөлімі
Д. Сыздықов көшесі, 4
8(71533)2-01-84
3)
Ақжар ауданы бойынша бөлімі
Жеңіс көшесі, 67
8(71546)2-21-08
4)
Аққайың ауданы бойынша бөлімі
Еңбек көшесі, 11
8(71532)2-25-86
5)
Есіл ауданы бойынша бөлім
Ленин көшесі, 6
8(71543)2-20-03
6)
Жамбыл ауданы бойынша бөлім
Горький тұйық көшесі, 10 Г
8(71544)2-29-16
7)
Ғ. Мүсірепов ауданы бойынша бөлім
Ленин көшесі, 7
8(71535)2-22-19
8)
Қызылжар ауданы бойынша бөлім
Институт көшесі, 1 А
8(71538)2-17-46
9)
М.Жұмабаев ауданы бойынша бөлім
Юбилейная көшесі, 62
8(71531)2-03-76
10)
Мамлют ауданы бойынша
С.Мұқанов көшесі,11
8(71541)2-27-48
11)
Тайынша ауданы бойынша бөлім
Қазақстан Конституциясы көшесі, 208
8(71536)2-36-03
12)
Тимирязев ауданы бойынша бөлім
Уәлиханов көшесі, 17
8(71537)2-03-02
13)
Уәлиханов ауданы бойынша бөлім
Уәлиханов көшесі, 80
8(71542)2-28-11
14)
Шал ақын ауданы бойынша бөлім
Желтоқсан көшесі, 31
8(71534)2-73-90
«Онтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
14.
«Онтүстік Қазақстан облысы бойынша ХҚО»РМК филиалы
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі, н/ж
8(7252)30-06-79
8(7252)21-09-00
1)
Шымкент қаласы № 1 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі, н/ж
8(7252)30-06-79
8(7252)99-72-76
2)
Шымкент қаласы № 2 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі Қожа көшесі, н/ж
8(7252)99-72-31
3)
Шымкент қаласы № 3 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Оспанов көшесі, н/ж

8 (7252) 30-01-35
4)
Городской отдел № 4 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Сайрамская
8 (7252) 52-50-84
5)
Городской отдел № 5 г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Республика, 15
8 (7252) 56-52-84
6)
Арысский городской отдел
г. Арыс,
ул. Ергөбек, б/н
8 (72540) 2-31-18
7)
Байдибекский районный отдел
с. Шаян, ул. Мынбулак, б/н
8 (72548) 21-443
8)
Кентауский городской отдел
г. Кентау,
ул. Абылай хан, № 10
8 (72536) 36-456
9)
Казыгуртский районный отдел
с. Казыгурт,
ул. Конаев, б/н
8 (72539) 22-757
10)
Мактаральский районный отдел
г. Жетисай,
ул. Жайшыбекова, б/н
8 (72534) 61-343
11)
Отырарский районный отдел
с. Шауилдир,
пр. Жибек-жолы, б/н
8 (72544) 22-616
12)
Ордабасинский районный отдел
с. Темирлан,
ул. Кажымухан б/н
8 (72530) 22-670
13)
Туркестанский городской Отдел
г. Туркестан,
ул. Тылеулы мынбасы, б/н
8 (72533) 41679
14)
Толебийский районный отдел
г. Ленгер,
ул. Толе-би, б/н
8 (72547) 61-90-56
15)
Тулькибасский районный отдел
с. Тулькибас,
ул. Т. Рыскулова, 189
8 (72538) 52-709
16)
Сайрамский районный отдел
с. Аксукент,
ул. Кыстаубаев, б/н
8 (72531) 77-079
17)
Созакский районный отдел
с. Шолаккорган,
ул. Кожанова, б/н
8 (72546) 43-329
18)
Сарыагашский районный отдел
с. Сарыагаш,
ул. Шораулы, б/н
8 (72537) 27-020
19)
Абайский Сельский отдел
с. Абай,
ул. А. Жылкышиева, б/н
8 (72532) 31-629
20)
Шардаринский районный отдел
г. Шардара,
тупик Шардара, б/н
8 (72535) 21-583
Филиал РГП "ЦОН по городу Алматы"
15.
Филиал РГП "ЦОН по г. Алматы"
ул. Джандосова, 51
8 (727) 247-16-28
1)
Отдел Ауэзовского района
ул. Джандосова, 51
8 (727) 247-16-27
2)
отдел Алмалинского района
ул. Богенбай батыра, 221
8 (727) 378-09-09
3)
отдел Алатауского района
мкр. Шанырак-2,
ул. Жанкожа батыра, 24
8 (727) 395-36-10
4)
отдел Бостандыкского района
мкр. Алмагуль, 9а
8 (727) 396-37-00
5)
отдел Жетысуского района
ул. Толе би, 155
8 (727) 330-72-43
6)
отдел Медеуского района
ул. Маркова, 44
8 (727) 239-65-52
7)
отдел Турксибского района
ул. Рихарда Зорге, 9
8 (727) 234-09-74
Филиал РГП "ЦОН по г. Астана"
16.
Филиал РГП "Центр обслуживания населения по городу Астана"
пр. Республики, 12/2
8 (7172) 57-07-74
1)
Отдел по Алматинскому району
ул. Мирзояна, 25
8(7172) 61-84-11
2)
Отделение 1
пр. Республики, 12/2
8 (7172) 32-80-10
3)
Отделение 2
ул. Абая, 53
8 (7172) 21-10-27
4)
Отделение № 3
пос. Железнодорожный,
ул. Актасты, 20
8 (7172) 94-71-80
5)
Отдел по Сарыаркинскому району
пр. Республики, 43
8 (7172) 32-46-97
6)
Отделение "Тлендиева"
пр. Богенбая, 6а
8 (7172) 94-99-96
7)
Отделение "Ақжайық"
ул. Есенберлина, 16/2
(в здании АО "Темірбанк")
8 (7172) 59-28-33
8)
Отделение "Өндіріс"
ул. Кеменгерұлы, 6/1

8(7252)30-01-35
4)
Шымкент қаласы № 4 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Сайрам көшесі, н/ж
8(7252)52-50-84
5)
Шымкент қаласы № 5 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Республика көшесі, 15
8(7252)56-52-84
6)
Арыс қалалық бөлімі
Арыс қаласы, Ергөбек көшесі, н/ж
8(72540)2-31-18
7)
Бәйдібек аудандық бөлімі
Шаян ауылы, Мыңбұлақ көшесі, н/ж
8(72548)21-443
8)
Кентау қалалық бөлімі
Кентау қаласы, Абылай хан көшесі, № 10
8(72536)36-456
9)
Қазығұрт аудандық бөлімі
Қазғұрт ауылы, Қонаев көшесі, н/ж
8(72539)22-757
10)
Мақтаарал аудандық бөлімі
Жетісай қаласы, Жайшыбеков көшесі, н/ж
8(72534)61-343
11)
Отырар аудандық бөлімі
Шәуілдір ауылы, Жібек жолы даңғылы, н/ж
8(72544)22-616
12)
Ордабасы аудандық бөлімі
Темірлан ауылы, Қажымұқан көшесі, н/ж
8(72530)22-670
13)
Түркістан қалалық бөлімі
Түркістан қаласы, Тілеулі мыңбасы көшесі, н/ж
8(72533)41-679
14)
Теле би аудандық бөлімі
Ленгір қаласы, Төле би көшесі, н/ж
8(72547)61-90-56
15)
Түлкібас аудандық бөлімі
Түлкібас қаласы, Т. Рысқұлов көшесі, 189
8(72538)52-709
16)
Сайрам аудандық бөлімі
Ақсукент кенті, Қыстаубаев көшесі, н/ж
8(72531)77-079
17)
Созақ аудандық бөлімі
Шолаққорған ауылы, Қожанов көшесі, н/ж
8(72546)43-329
18)
Сарыағаш аудандық бөлімі
Сарыағаш ауылы, Шораұлы көшесі, н/ж
8(72537)27-020
19)
Абай ауылдық бөлімі
Абай ауылы, А.Жылқышиев көшесі,
8(72532)31-629
20)
Шардара аудандық бөлімі
Шардара қаласы, Шардара тұйығы, н/ж
8(72535)21-583
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
15.
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Жандосов көшесі, 51
8(727)247-16-28
1)
Әуезов аудандық бөлімі
Жандосов көшесі, 51
8(727)247-16-27
2)
Алмалы аудандық бөлімі
Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 221
8(727)378-09-09
3)
Алатау аудандық бөлімі
Шаңырақ-2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі,24
8(727)395-36-10
4)
Бостандық аудандық бөлімі
Алмагүл шағын ауданы, 9 а
8(727)396-37-00
5)
Жетісу аудандық бөлімі
Төле би көшесі, 155
8(727)330-72-43
6)
Медеу аудандық бөлімі
Марков көшесі, 44
8(727)239-65-52
7)
Түркісіб аудандық бөлімі
Рихард Зорге көшесі, 9
8(727)234-09-74
«Астана қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
16.
«Астана қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Республика даңғылы, 12/2
8(7172)57-07-74
1)
Алматы ауданы бойынша бөлім
Мирзоян көшесі, 25
8(7172)61-84-11
2)
№ 1 бөлімше
Республика даңғылы, 12/2
8(7172)32-80-10
3)
№ 2 бөлімше
Абай көшесі, 53
8(7172)21-10-27
4)
№ 3 бөлімше
Железнодорожный кенті, Ақтасты көшесі, 20
8(7172)94-71-80
5)
Сарыарқа ауданы бойынша бөлімі
Республика даңғылы, 43
8(7172)32-46-97
6)
«Тілендиев бөлімшесі»
Бөгенбай даңғылы, 6а
8(7172)94-99-96
7)
«Ақжайық бөлімшесі»
Есенберлин көшесі, 16/2 («Темірбанк» АҚ ғимаратында)
8(7172)59-28-33
8)
«Өндіріс» бөлімшесі
Кемеңгерұлы көшесі,6/1

8 (7172) 30-40-70
9)
Отделение "Кенесары"
пр. Сарыарка, д. 12
(в здании АО "БТА-банк")
8 (7172) 23-79-03
10)
Отделение "Жеңіс"
пр. Жеңіс, 34
8 (7172) 31-70-37
11)
Отдел по Есильскому району
ул. Сауран, 7
8 (7172) 50-13-70
12)
Отделение по Есильскому району
пр. Кабанбай батыра, 5/1 вп. № 1
8(7172) 50-91-95
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
«Государственная регистрация прав
(обременении) на недвижимое имущество»
_____________________________________________________________________
(территориальный орган Министерства юстиции Республики Казахстан)
ЗАЯВЛЕНИЕ № _____________
О ГОСУДАРСТВЕННОЙ РЕГИСТРАЦИИ ПРАВ (ОБРЕМЕНЕНИЙ ПРАВ) НА
НЕДВИЖИМОЕ ИМУЩЕСТВО ДЛЯ ФИЗИЧЕСКОГО ЛИЦА
Фамилия, имя, отчество ____________________________________________
ИИН и место жительства
_____________________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность: вид _______, серия __________,
№ ____________ Выдан ___________________________________, дата
выдачи ____________(повтор информации, если заявителей больше одного)
_____________________________________________________________________
От имени, которого действует
_____________________________________________________________________
(заполняется уполномоченным представителем)
на основании _______________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
_____________________________________________________________________
Прошу (просим) зарегистрировать/возникновение, обременение,
прекращение/ права (нужное подчеркнуть) на объект недвижимости,
расположенный по адресу:
______________________________________________________________
К заявлению прилагаю(ем) следующие документы:
1. Документ об оплате: вид ______ № ________ на сумму _______ тенге;
2. Документ, подтверждающий право на недвижимое имущество ___________
____________________________________________________________________;
(наименование, серия, номер, когда и кем выдан)
3. Сведения, подтверждающие наличие или отсутствие факта
брачных отношений ____________________________________________
необходимы ли сведения о собственнике  Да  Нет  (ненужное зачеркнуть)
Превышает ли совокупная    Да      Нет     (ненужное зачеркнуть)
балансовая стоимость приобретаемых или продаваемых активов
размеры, установленные антимонопольным законодательством Республики Казахстан
__________________/____________________/____________________________
(дата)      (подпись заявителя)      (Ф.И.О. заявителя)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. и подпись специалиста, принявшего заявление)
Дата подачи заявления: _______ 20 ___ г. Время ____ час ___ мин
Результат выполнения /рассмотрения/заявления __________________
Проверено: дата ________________ 20 ___ г.
_______________________________________________________________
(Ф. И. О. и подпись специалиста- регистратора)
_____________________________________________________________________
Примечание: В случае, если в заявлении на регистрацию содержатся
сведения о том, что совокупная балансовая стоимость приобретаемых или
продаваемых активов превышает размеры, установленные антимонопольным
законодательством Республики Казахстан, то заявителем представляется
предварительное письменное согласие антимонопольного органа.
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
«Государственная регистрация прав
(обременении) на недвижимое имущество»
_____________________________________________________________________
(территориальный орган Министерства юстиции Республики Казахстан)
ЗАЯВЛЕНИЕ № _____________
О ГОСУДАРСТВЕННОЙ РЕГИСТРАЦИИ ПРАВ (ОБРЕМЕНЕНИЙ ПРАВ) НА
НЕДВИЖИМОЕ ИМУЩЕСТВО ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКОГО ЛИЦА
Полное наименование юридического лица _________________________
Номер свидетельства о государственной регистрации
_______________________________________________________________
Дата государственной регистрации __________, БИН ______________
Юридический адрес _____________________________________________
Ф.И.О. (руководителя или уполномоченного представителя) _____________
От имени которого действует
_____________________________________________________________________
(заполняется уполномоченным представителем)
на основании _______________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
_____________________________________________________________________
Прошу зарегистрировать/возникновение, обременение, прекращение/
права (нужное подчеркнуть) на объект недвижимости, расположенный
по адресу: _________________________________________________________
К заявлению прилагаю(ем) следующие документы:

8(7172)30-40-70
9)
«Кенесары» көшесі
Сарыарқа даңғылы, 12 («БТА-банк» АҚ ғимаратында
8(7172)23-79-03
10)
«Жеңіс бөлімшесі»
Жеңіс даңғылы, 34
8(7172)31-70-37
11)
Есіл ауданы бойынша бөлім
Сауран көшесі, 7
8(7172)50-13-70
12)
Есіл ауданы бойынша бөлімше
Қабанбай батыр даңғылы, 5/1 № 1 кіреберіс
8(7172)50-91-95
«Жылжымайтын мүлікке құқықтарды
(ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу»
мемлекеттік қызмет стандартына
3-қосымша
_____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органы)
ЖЕКЕ ТҰЛҒА ҮШІН ЖЫЛЖЫМАЙТЫН МҮЛІККЕ ҚҰҚЫҚТАРДЫ
(ҚҰҚЫҚТЫҚ АУЫРТПАЛЫҚТАРДЫ) МЕМЛЕКЕТТІК ТІРКЕУ ТУРАЛЫ
№ ___________ ӨТІНIШ
Тегі, аты, әкесінің аты _____________________________________________
ЖСН _________________________________________________________________
Тұратын жері ________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: түрі ______, сериясы ______, № ______
Берген ____________________, берілген күні (егер өтініш берушілер
біреуден артық болса, ақпаратты қайталау)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
оның _________________________________________ атынан іс-әрекет етеді
(уәкілетті өкіл толтырады)
негізінде ___________________________________________________________
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
_____________________________________________________________________
________________________________________ мекенжайы бойынша орналасқан
жылжымайтын мүлік объектісіне _________________________ құқықты/пайда
болуын, ауыртпалығын, тоқтатылуын/тіркеуіңізді сұраймын (сұраймыз)
(қажетісінің асты сызылсын)
Өтінішке мынадай құжаттарды қоса беремін:
1. Төленгені туралы құжат: түрі ________ № ___________ теңге сомасына
Жылжымайтын мүлікке құқықты растайтын құжат _________________________
_____________________________________________________________________
(атауы, сериясы, нөмірі, қашан және кім берді)
3. Некелік қарым-қатынастардың болуын немесе болмауын растайтын
мәліметтер __________________________________________________________
Меншік иесі туралы мәліметтер қажет пе   Иә   Жоқ  (қажетсізі сызылып
тасталсын)
Сатып алынатын немесе сатылатын          Иә   Жоқ  (қажетсізі сызылып
активтердің жиынтық теңгерімдік құны                   тасталсын)
Қазақстан Республикасының
монополияға қарсы заңнамасында
белгіленген мөлшерден асып кетеді ме
________________/_________________________/__________________________
(күні)       (өтініш берушінің қолы)  (өтініш берушінің Т.А.Ә.)
_____________________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған маманның Т.А.Ә. мен қолы)
Өтініш берген күні: 20__ ж._____________ Уақыты _____ сағ _______ мин
Өтінішті орындау/қарау/нәтижесі _____________________________________
_____________________________________________________________________
Тексерілді: күні 20__ ж.________________
_____________________________________________________________________
тіркеуші маманның Т.А.Ә. және қолы
_____________________________________________________________________
Ескертпе: егер тіркеуге арналған өтініште сатып алынатын немесе
сатылатын активтердің жиынтық теңгерімдік құны Қазақстан
Республикасының монополияға қарсы заңнамасында белгіленген мөлшерден
асып кетуі туралы мәлімет қамтылатын болса, онда өтініш беруші
монополияға қарсы органның алдын-ала жазбаша келісімін ұсынады.
«Жылжымайтын мүлікке құқықтарды
(ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу»
мемлекеттік қызмет стандартына
4-қосымша
_____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органы)
ЗАҢДЫ ТҰЛҒА ҮШІН ЖЫЛЖЫМАЙТЫН МҮЛІККЕ ҚҰҚЫҚТАРДЫ
(ҚҰҚЫҚТЫҚ АУЫРТПАЛЫҚТАРДЫ) МЕМЛЕКЕТТІК ТІРКЕУ ТУРАЛЫ
ӨТІНІШ № _____________
Заңды тұлғаның толық атауы __________________________________________
Мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нөмірі __________________________
Мемлекеттік тіркеу күні ____________, БСН:___________________________
Заңды мекенжайы _____________________________________________________
Т.А.Ө. (басшының немесе уәкілетті өкілдің)___________________________
_____________________________________________________________________
оның _________________________________________ атынан іс-әрекет етеді
(уәкілетті өкіл толтырады)
___________________________________________________________ негізінде
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
_____________________________________________________________________
________________________________________ мекенжайы бойынша орналасқан
жылжымайтын мүлік объектісіне ______________________________ құқықтық
/пайда болуын, ауыртпалығын, тоқтатылуын/ тіркеуіңізді сұраймын
(сұраймыз)(қажеттісінің асты сызылсын)
Өтінішке мынадай құжаттар қоса беріледі:

1. Документ об оплате: вид ______ № ______ на сумму ____ тенге
2. Документ, подтверждающий право на недвижимое имущество
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование, серия, номер, когда и кем выдан):
Необходимы ли Сведения о собственнике   Да     Нет
(ненужное зачеркнуть)
Превышает ли совокупная балансовая стоимость приобретаемых или
продаваемых активов размеры, установленные антимонопольным
законодательством Республики Казахстан    Да     Нет (ненужное зачеркнуть)
__________/________________________________________/_______________
(дата)         (подпись руководителя или              (Ф.И.О.)
уполномоченного представителя)
_____________________________________________________________________
(Ф. И. О. и подпись специалиста, принявшего заявление)
Дата подачи заявления: _____ 20 ___ г. время _____ час ____ мин
Результат выполнения/рассмотрения/заявления ___________________
Проверено: дата ________________ 20 ___ г.
(Ф.И.О. и подпись специалиста-регистратора)
_____________________________________________________________________
Примечание: В случае, если в заявлении на регистрацию содержатся сведения о том, что совокупная балансовая стоимость приобретаемых или продаваемых активов превышает размеры, установленные антимонопольным законодательством Республики Казахстан, то заявителем представляется предварительное письменное согласие антимонопольного органа.
Приложение 5
к стандарту государственной услуги
«Государственная регистрация прав
(обременении) на недвижимое имущество»
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и эффективности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация о которых доступна в электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных существующим порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) получателей государственной услуги, удовлетворенных вежливостью персонала

1. Төленгені туралы құжат: түрі ___________ № ________ теңге сомасына
2. Жылжымайтын мүлікке құқығын растайтын құжат ______________________
_____________________________________________________________________
(атауы, сериясы, нөмірі, қашан және кім берді)
Меншік иесі туралы мәлімет қажет не      Иә   Жоқ  (қажетсізі сызылып
тасталсын)
Сатып алынатын немесе сатылатын          Иә   Жоқ  (қажетсізі сызылып
активтердің жиынтық теңгерімдік құны                    тасталсын)
Қазақстан Республикасының монополияға
қарсы заңнамасында белгіленген мөлшерден
асып кетеді ме
________________/________________________________________/___________
(күні)      (басшының немесе уәкілетті өкілдің қолы)  (Т.А.Ә.)
_____________________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған маманның Т.А.Ә. мен қолы)
Өтініш берген күні: 20__ ж. __________ Уақыты _______ сағ _______ мин
Өтінішті орындау/қарау/нәтижесі _____________________________________
_____________________________________________________________________
Тексерілді: күні 20__ ж. _____________
_____________________________________________________________________
(тіркеуші маманның Т.А.Ә. және қолы)
_____________________________________________________________________
Ескертпе: егер тіркеуге арналған өтініште сатып алынатын немесе
сатылатын активтердің жиынтық теңгерімдік құны Қазақстан
Республикасының монополияға қарсы заңнамасында белгіленген мөлшерден
асып кетуі туралы мәлімет қамтылатын болса, онда өтініш беруші
монополияға қарсы органның алдын ала жазбаша келісімін ұсынады.
«Жылжымайтын мүлікке құқықтарды
(ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу»
мемлекеттік қызмет стандартына
5-қосымша
Кесте. Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәндері
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есептік жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну процесінің сапасына қанағаттанған мемлекеттік қызмет алушылардың %-ы (үлесі)
3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оның тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған мемлекеттік қызмет алушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электрондық форматта қол жеткізуге болатын қызметтердің %-ы (үлесі)
4. Шағымдану процесі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған мемлекеттік қызметті алушылардың %-ы (үлесі)