О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2013 года № 564
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
О дальнейшем совершенствовании системы
государственного управления Республики Казахстан
В соответствии с подпунктом 3) статьи 44 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан путем его преобразования в Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан с передачей ему функций и полномочий по формированию и реализации государственной политики в области гидромелиорации земель от Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 6 «О структуре Правительства Республики Казахстан» следующее изменение:
в пункте 1:
строку:
«Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан» изложить в следующей редакции:
«Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан;».
3. Правительству Республики Казахстан:
1) обеспечить перераспределение штатной численности и имущества указанных государственных органов Республики Казахстан;
2) принять иные необходимые меры по реализации настоящего Указа.
4. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
5. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 маусымдағы № 564 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 3) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі, оған Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінен жерді гидромелиорациялау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі функциялар мен өкілеттіктерді бере отырып, оны Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі етіп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 6 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
мына:
«Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігі» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі».
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
1) Қазақстан Республикасының көрсетілген мемлекеттік органдарының штат санын және мүлкін қайта бөлуді қамтамасыз етсін;
2) осы Жарлықты іске асыру жөніндегі өзге де қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев